My nie czekamy… ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

 

SEN 4D

 

Ja znajduję się w ogrodzie i młody jeleń bojaźliwie zbliża się do mnie. Zaraz potem zaczyna lizać swoim językiem moje stopy i nie chce z tym skończyć. To młode piękne zwierzę staje się całkowicie ufne – odczuwam to jako coś bardzo dobrego. Następnie widzę ciąg liczb 664563 i słyszę śpiewające dzieci które przygotowują się do występu na koncercie, towarzyszy im orkiestra, ich śpiew jest przepiękny i wcale nie jest „dziecinny”.
Dziewczynka w wieku około 10 lat, czarnowłosa, o ormiańskich rysach twarzy (delikatnych i bardzo wyrazistych) śpiewa tekst:

„My nie czekamy na was, my uczynimy tą przemianę sami,
my nie potrzebujemy was przy tym”…

Mnie samemu przypadła również rola w tym koncercie, jednak – ponieważ mam to wykonać bez żadnej próby – ja nie jestem pewny siebie. Za kulisami napotykam znaną austriacką aktorkę którą znam osobiście. Ona nie odpowiada pojęciu klasycznej piękności kobiecej, jest jednak wyjątkową aktorką. W śnie myślę sobie: „jak ona się zmieniła, jak stała się piękna i pociągająca” – i my całujemy się. (koniec snu)

Ukochani Ludzie,

klarownie jak i wyraźnie obraz tego Snu pokazuje to co wydarzy się w 4D, gdy tylko Ludzie dotrą tam całkowicie i będą musieli poradzić sobie bez Energii Światła 5 Wymiaru i bez paraliżującej ciężkości 3D. Przed tym Poziomem stoi Przemiana o niesamowitym tempie i podobnie jak Dzieci we Śnie, Ludzie w 4D sami wezmą Przemianę w swoje ręce i zapewne nie będą czekać na spóźnialskich lub tych co tego nie chcą.

„My nie czekamy na was…”
to jest motto pod którym wtedy będzie stał Czas. I to jest też motto pod którym stoi również ten Czas, Czas w którym Ziemie zostaną od siebie rozdzielone.

Rozpoznajecie siebie, rozpoznajecie aktualną sytuację na Ziemi? Czy jest dla Was możliwe całkowite odłączenie się od wyobrażenia że chcecie zabrać wszystkich Ludzi do następnego Poziomu Bytu? Czy przy myśleniu o tym nie macie ani wyrzutów sumienia ani „złego uczucia w żołądku”?

Samostanowienie oznacza decydowanie o swoim wyborze!
W ten sposób temat ten został omówiony wystarczająco.

Dalsze znaczenie Snu (JJK)

Ciąg liczb sumuje się do liczby 30.
Trzydzieści, liczba Boga-Ojca-Matki, Syna Bożego i świętego, wszystkowiedzącego Ducha. Trzy: „3″ = Trójca która jest wzmocniona „0″. Znaczące są również trzy „6″ co oznacza że to zwierzę, ta bestia w tym czasie wzburzać się będzie potężnie i poniesie klęskę. Jest to Czas absolutnych, kompletnych przeciwieństw i wskazuje na to również „6″. Dwie pierwsze „6″ pokazują że wpierw bardzo mocno będzie działać Siła Ciemności, „4″ wskazuje na to że ta Siła wydaje się zakotwiczać na Ziemi, jeszcze zanim „5″ zacznie wszystko rozpuszczać. To wszystko zanim jeszcze „5″ przyniesie Wolność i w rezultacie wyłoni na światło dzienne Świadomość Chrystusową. Kolejna „6″ pokazuje jak zmniejszają się Ciemne Siły i ostatecznie zostaną one rozpuszczone w „3″ – w liczbie Ludzi którzy powrócili do Boskiej Jedności, którzy przyjęli swoją Siłę Życiową i uwolnili się z Ciemności. To, że mam grać w przedstawieniu i że całuję aktorkę wskazuje z kolei na dwie rzeczy:

a. ta aktorka z tego co wiem ucieleśnia 4D. O podniesieniu do Poziomu 5D wie ona niewiele, jednak ogólnie jest na wiele otwarta.

b. w Śnie jest ona odmieniona tzn gotowa do Podniesienia i przez to że się całujemy łączy się ona z 5D i przechodzi ze Świata 4D do 5D (koniec mojej interpretacji).

Ja Jestem ASANA MAHATARI i my kontynuujemy dalej.

Tak, prawidłowo, tak właśnie jest i teraz powracamy do początku Snu.
Młody jeleń leżący u stóp Jahna wskazuje na to że Świat 4D w tym „Czasie” – albowiem na 4D nie istnieje pojęcie Czasu jaki znaliście do tej pory – jest gotów do podniesienia się do 5D.

Sarna, jeleń, łania, cielęta lub kozły są pośrednikami między Światami i pojawiając się w Życiu Ludzi przypominają im o ich Duchowej Naturze.

Podsumowując: 4D zostanie bardzo szybko pokonany przez wielu Ludzi i wielu z nich – nawet tego nie wiedząc – będzie nadal kreować wydarzenia i sytuacje życiowe które pomogą im dotrzeć do Wyższej Świadomości.

„Nikt nie będzie na nikogo czekał…”

to jest kluczowe sentencja i wielu Ludzi którzy chcą pokonać ten Poziom uczyni to w niesamowicie upartym dążeniu.

Honorowani Ludzie,
teraz przed Wami ujawnia się wiele Poziomów, teraz – gdy docieracie na Poziom który dla siebie wybraliście.

Pozostańcie wytrwali i konsekwentni, każdego dnia potwierdzajcie Wasz wybór poprzez Wasze wewnętrzne wyjustowanie na Światło Boga i poprzez odejście od całego Ciemnego które – wydawać by się mogło że trzyma ten Świat mocno w garści.

Ja Jestem z Wami,
abyście mogli wejść do Światła i abyście tym którzy wylądowali na 3D i 4D oświecali Waszym Światłem Drogę powrotną do Pra-Źródła Wszystkich Bytów.

Ja Jestem
ASANA MAHATARI
(Saint Germain)

//Patrz również: 08.05.2013 Bycie Świadomym. Część I. RAMANA MAHARISHI (live) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/08/08-06-2013-my-nie-czekamy-asana-mahatari-saint-germain/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s