Archanioł Gabriel ~ Posiadanie Waszej Boskości

Channeler: Shelley Young
30 maja 2013

Pozdrowienia, Kochani, jak zadowoleni i zaszczyceni z waszej obecności dzisiaj. Honorujemy was za przybycie w trakcie tego miesiąca, bardzo burzliwego, aby zakotwiczyć energie, aby przynieść wiadomość i służyć tak, jak to robicie dzisiaj. Jesteście kochani i honorowani za wszystko, co robicie, a odnosi się to do wszystkich, nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą cieszyć się tym transmisją w internecie później.

Mamy niezwykle wysokie energie w grupie już dziś. Są one wysokie, są światłem i są anielskie. To jest to, co przynosicie do stołu, kochani. Jesteście światłem. Jesteście światłem wibrującymi istotami w tym punkcie.

Byliście przekręcani i piaskowani i przesuwani i prani i oczyszczani i dostrajani i zachęcani w ogromnym zakresie, w ciągu ostatnich 6 tygodni waszego czasu linearnego, i za każdym razem, gdy osiągnęliście wyższe dostrojenie, za każdym razem, kiedy pozwalaliście odejść tej gęstości, stawaliście się coraz jaśniejszym, czystszym naczyniem swojej własnej boskości. Za każdym razem, gdy jest uwalnianie starych ran, starych systemów wierzeń, starych mantr, świadomości ofiary, bezsilności – za każdym razem, gdy pozwalacie, żeby to was opuszczało zostajecie wypełniani energiami własnej boskości. Co za chwalebny czas jest dla ludzkości!

Teraz wielu z was czuje to. Wielu z was, też znalazło, że ten ostatni okres 6 tygodni, był szczególnie trudny, ponieważ przyspieszał was, jak uciekający pociąg, w kierunku tego boskiego stanu, którego pragnęliście przez tak długi czas. Jak na ironię, to co ono robi to jest aktywacja, w wielu z was, strachu przed sukcesem, lęku przed porażką, strachu przed odpowiedzialnością, strachu władzy, bo wszyscy mieliście wyrażenia przeszłych żywotów, gdzie zmagaliście się z tymi aspektami. Ale to jest przeszłość, Kochani. To były bardzo różne czasy i prosimy was dzisiaj, abyście zobowiązali się do posiadania własnej boskości, bo to jest dokładnie tym, po co jesteście tu, aby robić i to jest tym, czym ten proces był przez cały ten czas.

Przyjrzyjmy się więc, temu przez chwilę. Co znaczy posiadanie waszej własnej boskości? Oznacza to, że dokonujecie wyboru, aby nauczyć się i nawigować w poddaniu i przepływie. Oznacza to, że już nie potrzebujecie ciemnego kontrastu w celu zdefiniowania siebie. To oznacza, że osiągnęliście wyższy poziom funkcjonowania, który jest do Waszej dyspozycji przez cały czas i nie potrzebuje już starych energii dualności i kontrastu. To może być dla Was trudne do zaakceptowania, ponieważ staliście się bardzo przyzwyczajeni do pracy w energiach w pewien sposób. Trudno Wam uwierzyć, że możecie wzrastać się i tworzyć z łatwością, a mimo to jest dokładnie tym, co jest dostępne dla was.

Gdy obejmujecie więcej swojego mistrzostwa, więcej swojej boskości, stajecie się natychmiastowymi manifestującymi. Więc, czy chcecie, czy nie, moi drodzy, będziecie uczyli mistrzostwa w panowaniu nad swoimi procesami myślowymi bardzo szybko, bo wasze kreacje będą stawać się przed wami i niepowtarzalne, i to jest przyjemność to zobaczyć.

Wielu z was poczuło, że proces wzniesienia trwa okrutnie długo. Byliście niecierpliwi do momentu, w którym jesteście teraz. Jesteście często świadomi tego, czego możecie oczekiwać. Człowiek ze swej natury, nie lubi zmian, więc jeśli wiecie, z dużym wyprzedzeniem, co nadchodzi, będziecie z niepokojem oczekiwać i raczej obejmiecie to, kiedy nadejdzie, zamiast opierać się temu, co by się stało w przypadku nagłej zmiany.Więc tutaj jesteście, balansujecie nad przepaścią ruchu naprzód do tych samych rzeczy, których chcecie i nadal macie chwilę paniki, w ostatniej minucie, podobnie jak stojąca na skraju trampoliny przed nurkowaniem.

Drodzy, wysłuchajcie nas, gdy mówimy, że macie swoje okulary, macie aparat oddechowy, macie swój kostium kąpielowy, macie swoje wodne skrzydła i macie przewodników oczekujących na powitanie was w basenie boskości. Macie aniołów ze skrzydłami, którzy będą łagodzić wasz lot w kierunku wody. Po prostu nie możecie zranić siebie, nie możecie chlapnąć na brzuch w tym momencie. Wszystko, co kiedykolwiek było potrzebne, jest już na miejscu.

A jednak stoicie na skraju trampoliny, mówiąc: „Co zrobić, jeśli woda jest zimna? Chciałem pływać, ale być może nie”. Jesteście gotowi. Stworzyliście trampolinę, stworzyliście drabinę do góry na trampolinę, stworzyliście aparat oddechowy, stworzyliście basen i jesteście tymi, którzy wybrali wodę, więc jak może do was nie pasować? Czy widzicie?

Posiadanie swojej boskości oznacza, że zaczniecie podejmowanie decyzji dla siebie w oparciu o wewnętrzny system prowadzenia bez konsultacji z innymi. Dawno minęły czasy, w nieskończoność trwające rozmowy z przyjaciółmi o tym, co należy zrobić lub nie, kręcąc swoimi kołami w energiach, które utrzymują was w niewygodzie i idą donikąd. Będziecie wiedzieć. Będzie wiedza w was, która jest zawsze dostępna i możecie wybrać, żeby wykorzystać tą wiedzę jako swoje środki przewodzenia sobie.

Więc tak, gdy jesteś właścicielem swojej boskości przyjmujesz rolę przewodnika siebie, i będziesz przyjmował również rolę przewodnika dla innych, i zrobisz to kochająco z tą samą akceptacją i pozwoleniem i bezwarunkową miłością, której twoi przewodnicy używali dla Ciebie.

Dawno minęły czasy, rozpraszania siebie. Ludzie odwracają się, aby uniknąć wejścia w ich boskość. Więc znajdziecie siebie robiącymi zdrowsze wybory. Przestaniecie rozpraszać siebie w działaniach, które utrzymują was w blokadzie. Uzależnienia będą spadać na dalszy plan. Wszystko, co Was paraliżuje lub oddala was od słodkiego punktu waszego najwyższego dostrojenia nie będzie odczuwali dobrze, bo, widzicie, Wasze najwyższe dostrojenie to baza. Nie możemy powiedzieć tego prościej niż to. To jest baza waszego domu i to jest miejsce, dokąd będziecie nadal kontynuowali powrót.
Teraz nie próbujemy przez sekundę powiedzieć, że będziecie w swoim najwyższym dopasowaniu przez cały czas. Rozumiemy, że jesteście ludźmi i rozumiemy, że po prostu wchodzicie w swoje mistrzostwo i wy powinniście zrozumieć, to także. Ludzkie istoty światła na Nowej Ziemi są bardzo twarde dla siebie. Są perfekcjonistami. Byli oni na planecie, kiedy to nie pracowało dobrze przedtem i bardzo zainwestowali w to, aby wyszło dobrze tym razem. Jest powaga w nich, jak trzymali się do tego momentu. Jako drogowskazy, chcecie zrobić wszystko tak pilnie, jak to tylko możliwe, i my kochamy i pochwalamy was za to, ale to, co zobaczycie, gdy będziecie właścicielami swojej boskości, jest tym, że zabawa (radość) będzie wracać do Waszego życia. Będziecie doświadczać znacznie więcej radości. Nie dostaniecie tego pracując z rzeczami. pozwolicie sobie, aby w końcu zrelaksować się i BYĆ. Przechodzicie od grania roli do Bycia rolą w tym wspaniałym procesie

Nie pozostaniecie w najwyższym wyrównującą przez 100% czasu, ale nie martwcie się, to jest samo-korygujacy się kurs. Będziecie wiedzieli kiedy wyjdziecie z najwyższego dostrojenia, poczujecie się nieswojo, tak, że będziecie cofać się w bardzo szybko. Do tego czasu opracowaliście narzędzia, które pozwalają wam to zrobić. Dla wielu z was stało się to drugą naturą, więc wiecie, jak się ustawić, wiecie jak medytować, wiecie jeszcze jak siebie wyciszyć, wiecie jak się skupić, wiecie, jak płynąć, wiecie, jak się poddać, wiecie jak leczyć, wiecie jak się ponownie podłączyć. Są to umiejętności, które zebraliście dla powodu, a powodem są te energie, w których siedzicie w tej chwili.

Ten wspaniały kosz narzędzi nie zrobi Wam wiele dobrego, jeśli go nie użyjecie, więc nie bójcie się zacząć być właścicielem swojej boskości w Waszych działaniach i zachowaniach.Ponownie, nie szukając dobrowolnego ideału doskonałości, który musi być osiągnięty (dziwny pomysł, bo w rzeczywistości jesteście wszyscy doskonałością i nigdy nie możecie być niczym innym niż to), ale tylko w poszukiwaniu komfortu, łatwości i dostrojenia. Czy to nie brzmi lepiej niż to gdzie byliście?

Uzdrowienie jest w pełni dostępne dla Was, gdy jesteście właścicielem swojej boskości. Bardzo wiele chorób ciała zostało stworzone przez procesy myślowe i systemy wierzeń, które nie honorują Was. Gdy pozostajecie w najwyższym dostrojeniu, wybieracie przestrzeń, która jest umocniona i pozwala waszemu organizmowi odmładzać się i uzdrawiać i prosperować.Wybraliście poziom poza tym, który stworzył choroby w pierwszej kolejności.

Wielu z was, którzy nie tylko mieli zdolności psychiczne w jednej dziedzinie znajdzie inne obszary kwitnące dla Was. Tak więc, na przykład, ogromna liczba uzdrowicieli na świecie, którzy tylko byli w stanie poczuć i wyczuć, a nie były w stanie zobaczyć psychicznie będzie miała aktywację trzeciego oka i zobaczą doskonale, i to będzie bardzo ekscytujące dla nich. Wielu z was będzie rozwijać pełne widmo darów, gdzie możecie zobaczyć, gdzie wyczujecie, czy poczujecie, gdzie będziecie uzdrawiać, gdzie usłyszycie. To będzie zupełnie nowy plac zabaw dla Was, gdy wybierzecie pobyt i grę w wyższych energiach, które są dla Was dostępne.

Możesz znaleźć siebie zaczynając mówić jakieś rzeczy i w połowie swojego zdania zdacie sobie sprawę z tego, co macie zamiar wystawić energetycznie i zatrzymacie się całkowicie. Więc zwyczaje waszych pozbawiających mocy wypowiedzi i zwrotów będą bardzo oczywiste dla Was i również odejdą na bok po drodze.

To jest niesamowity czas na waszej planecie. Dlaczego nie zacząć używać mistrzostwa od teraz oświadczając: „Od tego momentu wybieram, aby uzdrawiać i przesuwać się bez problemów i tworzyć życie moich marzeń. Posiadam swoje mistrzostwo. Wiem, że prawdziwa moc służy całości i to jest tym, w co ja wkraczam. Wiem, że oferuję bezwarunkową miłość, bo to nie jest tym, co robię, tylko kim Jestem”. Będziecie się koncentrować na zmianach, które chcecie zobaczyć, a nie na kontraście tego, czego już nie chcecie, i to jest czas, gdzie wskazówki naprawdę zaczynają pokazywać szczyt i zaczniecie widzieć głębokie zmiany na swojej planecie.

To jest w porządku, aby wejść w to wyrównanie. Zrobiliście to. Nie byłoby w tych energii, gdyby nie było każdego i każdej z was. Jesteście tymi, którzy to umożliwili, a teraz jesteście tymi, którzy będą prowadzić ludzkość i waszą planetę do następnej wielkiej fazy. Jesteś honorowani i świętowani za to! Wasz czas jest teraz. Jest teraz.

Ponadto, będzie wielu z was przychodzących razem, którzy będą mogli przypomnieć sobie o tym i o tych chwilach, kiedy zapomnieli natychmiastowo. Kiedy jesteście otoczeni przez wszystko, co wspiera wasze najwyższe wyrównanie, dużo łatwiej jest wam pozostać w tym ustawieniu. Relacje z waszymi boskimi innymi będą się przydarzały.Rodziny dusz znajdą siebie nawzajem w rekordowej liczbie, dzięki waszemu Internetowi. Informacja przepływa swobodnie.Niesamowite nowe uzdrowienie nastąpi. Nowe sposoby lecznicze narodzą się dla tych, którzy zdecydują się pracować z innymi w ich podróżach uzdrawiających.

Jeśli chcielibyście przenieść się do innego kraju, drodzy, to mielibyście bardzo trudny czas, jeśli przebywając tam tylko mówilibyście językiem ojczystym. Musicie zanurzyć się w energie swojej boskości, a to oznacza, cieszenie się najwyższym energetycznym wyrównaniem, oddając się działaniom, które przynoszą Wam radość, i obejmując, w podnieceniu, Swoją rola twórcy. Jeśli chcesz wejść w to, co przyszliście tu robić, co jest doświadczeniem wszystkiego tego, co nowa ziemia ma Wam do zaoferowania, to należy dobrowolnie się poddać i zaakceptować całe doświadczenie. Wszystko to będzie bardzo oczywiste dla was, gdy będziecie szli naprzód, bo jeśli wyjdziecie z tej przestrzeni to nie będziecie czuć się nawet tak dobrze, jak się przyzwyczailiście czuć.

Zrobiliście to, więc możemy powiedzieć, że pozwoliliście nam wszystkim się cieszyć! Zobowiążcie się pamiętać, kim jesteście i co tu robicie. Posuwajcie się do przodu w tym wielkim, złotym wieku oświecenia wszystkich w radości, prostocie, pięknie i bezwarunkowej miłości, i wiedzcie, że byliście kluczową pozycją w tworzeniu tego wszystkiego. To jest to, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young
http://www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s