Inuaki 2 – Część pierwsza

Omówienie wywiadu z Davidem, chłopcem z planety Inua – część 1.
Jest to materiał z radia internetowego – Progressive Radio Network – omówienie opublikowanego       w formie książkowej wywiadu, jaki przeprowadziła Aryana Havah (psychiatra) z Davidem,  siedmioletnim chłopcem, którego przyprowadziła do niej mama, ponieważ miał kontakt z istotą z innej planety. Chłopiec od najmłodszych lat utrzymywał kontakt z Wszechświatem.
Część poniższego materiału jest streszczeniem znacznej części wywiadu już opublikowanego na tym blogu.
David powiedział psychiatrze (ma na imię Aryana), że głos, który słyszy, należy do istoty z innej planety, która nosi imię Aghton.Obaj przybyli z innej konstelacji i będą utrzymywać ze sobą kontakt, dopóki David nie zakończy swojej ziemskiej podróży. David powiedział, że pozostanie tutaj przez około 200 lat według naszej dotychczasowej rachuby, lecz niedługo będziemy mieli inne rozumienie czasu.  Przed pierwszą sesją poinformował Aryanę, że Aghton chciałby, aby napisała książkę, ponieważ to przesłanie powinno być udostępnione mieszkańcom Ziemi.
Planeta, z której przybył David, nazywa się Inua i mieści się w pobliżu Oriona. Istoty z tej planety nazywane są  Inuaki.
„Czułam rozdrażnienie, ponieważ wszystko to wyglądało mi na jakieś oszustwo po tych historiach o Aunnaki i obawiałam się, że ta książka mogłaby być fałszerstwem, lecz wkrótce odkryłam, że nie jest tak w tym przypadku, więc proszę was o cierpliwość do samego końca. Pozwólcie, że zaprezentuję wam coś interesującego, zanim powiem o związkach pomiędzy Inuaki , Anunnaki i nami”.
David opisuje planetę Inua, mówiąc, że jest ona dużo piękniejsza niż Ziemia. Ma podobną rzeźbę: góry, wyżyny, wody, lecz roślinność jest inna. Drzewa na Inua są w kolorach przypominających nasze srebro, chociaż trochę bielsze. Są tam pory roku, ale nie ma zimy, którą David naprawdę bardzo lubi. Są również morza i oceany. Morza nazywają się  Avata a oceany – Surim.
Inuaki są istotami o wzroście około 2 m, dwunogimi i chodzą podobnie jak my. Ich skóra jest tak delikatna jak nasza, lecz mają wygląd jaszczurek. Mają tak jak my dwie ręce, lecz dłonie są trójpalczaste. Mają także grube i mocne ogony. Ich skóra jest biała a oczy złoto-fioletowe. Ciała są pozbawione włosów. Porozumiewają się na dwa sposoby: poprzez mowę, podobnie jak my, a także poprzez telepatię. Inuaki  nie jedzą miesa, tylko jarzyny, owoce I nasiona.
Oto słowa samego Davida na temat Matrixu Wszechświata:
„Matriks Wszechświata jest niezależnym rodzajem energii, z której utworzone są wszystkie istoty,       i do której wszystko przynależy. Jest to pierwotny sposób istnienia energii, w którym są zgromadzone:  wszelkie idee, myśli, ślady i energie wszystkiego, co kiedykolwiek było bądź będzie stworzone … w całym Wszechświecie. (David powiedział, że istnieje 10 różnych wszechświatów). Każde życzenie, słowo lub idea ma jakąś wibrację. Kiedy myślisz o czymś, impuls ten transformuje się w energię myślokształtu, uzyskując dostęp do poszczególnego sektoru Matrixa, co pozwoli na to, by twoje życzenie spełniło się. Przypomina to zasadzenie nasiona i czekanie aż wyrośnie z niego roślina gotowa do zebrania. Faktem jest, że  ludzkie istoty mają obecnie nawiększą moc kreowania, jak nigdy przedtem, lecz ludzka istota powinna przede wszystkim przywrócić sobie świadome połączenie pomiędzy swoim umysłem a wyższą jaźnią. Wyższa jaźń jest Prawdą. Prawdziwą, rzeczywistą wiedzą, która pozostaje ukryta wewnątrz każdego z nas. Daje ona bezpośredni dostęp do Matrixa, który ma każdy, lecz jest on wielce zniekształcony poprzez istniejącą interferencję”.
David daje przykład, w jaki sposób działa Matrix  Wszechświata, kiedy ktoś robi coś złego albo coś dobrego:
„Ta energia, ta dobra myśl, kiedy chcesz pomóc, wchodzi do Matrixa i pozostawia tam ślad. Energia ta jest gromadzona i w tym samym momencie, kiedy jej potrzebujesz, jest z powrotem wysyłana do ciebie.
Złe uczynki (jeśli można tak je nazwać) są tak naprawdę myślokształtami negatywnej energii. W Matrixie nic nie stanie z ich powodu.  To ich twórca będzie cierpiał z ich przyczyny.  Kiedy uznane to będzie za potrzebne, negatywna energia zostanie odesłana z powrotem do jej twórcy. Musi być balans (równowaga). Im bardziej negatywne myślokształty tworzysz, tym częściej będziesz przez nie bombardowany, ponieważ Matrix jest  pierwotnym stanem harmonii, miłości i doskonałości. Zatem wszelkie fakty, które są niezharmonizowane muszą być usuniętelub wyrzucone. A jak to się robi? Poprzez odesłanie ich z powrotem do tego, kto je generuje, ponieważ tylko twórca może rozproszyć ten wytwór w energię i elementy składowe”.
David zapytany przez Aryanę, jak można odnaleźć prawdziwą, rzeczywistą odpowiedź na jakieś pytanie, powiedział tak:
„Wstań z zamkniętymi oczami i pomyśl o tym, że chcesz połączyć się z Matrixem, aby odkryć Prawdę. Następnie powiedz do siebie:  Jeżeli odpowiedź brzmi ‘tak’, niech moje ciało wychyli się do przodu, a jeśli ‘nie’ – niech odchyli się do tyłu. To jest bardzo proste. Otrzymana odpowiedź jest zawsze tą jedyną prawdziwą. Możesz zacząć od pytań, na które znasz już odpowiedź, lecz musisz uważać!  Nie udzielaj sobie odpowiedzi świadomie. Pozwól sobie na to, by cię zaskoczyła.  Pytaj tak, jakbyś nie wiedział nic”.
„Zapytaj, a potem niech twój umysł pozostanie pusty. Matrix da ci właściwą odpowiedź”.
Następnie David mówi,  że Ziemia zrobi skok wibracyjny, wchodząc w piaty wymiar. Może to być mylące, ponieważ myślimy, że żyjemy w świecie trzeciowymiarowym. Kiedy Aryana powiedziała mu to, odpowiedział, że tak naprawdę żyjemy w świecie czwartego wymiaru, ponieważ  musimy brać brać pod uwagę czas jako wymiar. Tak więc czas jest wymiarem i my jesteśmy właśnie w tym czwartym wymiarze.
„Z tego co zebrałam z różnych źródeł, wiem, że po skoku wibracyjnym wejdziemy do piątego wymiaru               i czwartej gęstości. Czwarta gęstość przyniesie ciału ludzkiemu duże zmiany, czyniąc je lżejszym           i zmieniając jego kształt  i strukturę. Lecz David powiedział także, że każda planeta na inną misję, kiedy następuje taki skok (zawsze jest to nowy eksperyment). Naszą misją będzie przejście przez  wszystkie zmiany z zachowaniem naszego kształtu i budowy. To samo stanie się z Ziemią. Nie wydarzyło się  to nigdy przedtem i my będziemy pierwszymi, którzy tego doświadczą. Czy ma to również oznaczać, że nie będziemy w czwartej gęstości? Tego nie wiem, lecz wiem, że nasze ciała staną się nieco lżejsze, chociaż bez większych zmian w ich wyglądzie. Otrzymamy także nowe energetyczne łańcuchy DNA. W ostatecznej konkluzji prawdopodobnie oznacza to, że wielkie zmiany nastąpią w naszych ciałach energetycznych, a nie w fizycznych. Prawda?”
Każda planeta ma swoją wibrację. Wszystkie istoty są zharmonizowane z daną wibracją. Ludzkie istoty, dla przykładu, są zharmonizowane z wibracją Ziemi.
Kiedy umiera ludzka istota, dusza oddziela się od ciała i powraca do Matrixa. Każda dusza ma także swoją osobistą wibrację, która jest zharmonizowana z danym poziomem Matrixa. Lecz jeśli  jakaś dusza rozwijała się powyżej ziemskiej częstotliwości, nie musi już ponownie inkarnować na Ziemi. Oznacza to, że dusza przerobiła wszystkie swe lekcje i jej częstotliwość stała się wyższa od częstotliwości ziemskiej. Te rozwinięte dusze pozostają w Matrixie jako koordynatorzy Ziemi i pomagają nam w naszych kwestiach.
(We Wszechświecie nie ma takich rzeczy jak “dobry” czy “zły”, tylko wysokie/niskie lub pozytywne/ negatywne częstotliwości wibracji.)
Jeśli nisko wibrująca dusza, jak chociażby Adolf Hitler, mogła inkarnować na Ziemi, oznacza to, że Ziemia ma generalnie bardzo niskie wibracje. Jeśli począwszy od dzisiaj ziemskie wibracje zmienią się na wyższe, wówczas od tego dnia żadna z dusz o niskiej wibracji nie będa mogła ponownie inkarnować na Ziemi, odkąd wibracja planety Ziemia będzie wyższa niż wibracja negatywnych dusz. Negatywnie wibrujące dusze będą przemieszczane gdzie indziej.
Wibracja planety jest generowana przez wibracje dusz, które na niej inkarnują. Dlatego jesteśmy odpowiedzialni za niskie wibracje Ziemi, które tworzymy.
Aby David mógł inkarnować na Ziemi, Inuaki ingerowali w Matrix Ziemi. Tak robią wszystkie inne istoty z innych planet po to, by dać swoim duszom możliwość inkarnowania na Ziemi. Są one tutaj,  by podnieść wibracje Ziemi w czasie swojej obecności i pomóc przed skokiem wibracyjnym oraz po tym jak on nastąpi. Niektórzy z nas są duszami, które przyszły z innych planet, aby pomóc ludziom na Ziemi przed i po roku 2012. Niektórzy pamiętają o tym, inni nie. Mają to zakodowane w swoim programie, że nie pamiętają nic, aż do roku 2012.
Cdn. David opowiada o swojej planecie.
Tłumaczenie i opracowanie:  Anna Małgorzata Bogusz

 

Reklamy

2 comments on “Inuaki 2 – Część pierwsza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s