Inuaki 2, część druga

Źródło: http://www.paulnurme.com/en/node/829

David opowiada historię swojej planety
A teraz niech David opowie historię swojej planety:
D: „Dawno, około  800 000 ziemskich lat temu, istniała planeta bardzo podobna do Ziemi. Zamieszkiwały ją prymitywne stworzenia mgliście przypominające dzisiejszych Inuaki. W pewnym miejscu na planecie Inua wylądował statek, który miał na pokładzie dwie dziwne istoty, agresywne, lecz bardzo zaawansowane w rozwoju.Badały one glebę i wodę, i pobierały próbki.  Zanim opuściły planetę, zabrały ze sobą dwoje dzieci  Inuaki . Wszyscy, którzy mieli z nimi kontakt, byli  przeświadczeni, że odwiedziły ich niezwykłe istoty. Wpłynął na to zarówno wygląd statku, w którym przybyli, jak i również szczególne urządzenie, które zakopali w ziemi. Inuaki, na swoim na niskim stopniu rozwoju, zaczęli oddawać cześć temu urządzeniu. Od czasu tej wizyty upłynęło wiele czasu, około dwa pokolenia…”
A: Jak wyglądały te stworzenia, które zawitały na planecie z przestrzeni kosmicznej?
D: Wyglądali jak dzisiejsi  Inuaki, lecz mieli ciemno-szarą skórę, a ich oczy miały kolor popiołu. Na plecach, wzdłuż kręgosłupa, mieli duże I grube kolce, w zielono-brązowym kolorze. Ich skóra była szorstka. Mieli specyficzny zapach … Dziwny, jak zapach myszy i siarki.
Na początku wszyscy myśleli, że oni są dobrzy. Inuakis nabrali zaufania, ponieważ od tamtego czasu goście pojawiali się w towarzystwie istot podobnych do Inuaki. Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że byli to potomkowie tych dzieci, które zabrali oni ze sobą w przeszłości. Z tego powodu wzajemne relacje pomiędzy tymi dwoma gatunkami były poprawne. Ci nowi rezydenci przynieśli postęp planecie i jej mieszkańcom. Sprowadzili narzędzia, zarówno proste, jak I bardziej wymyślne maszyny. Nauczali Inuaki obsługiwania ich oraz pracy z użyciem ognia. Następnie wybrali kilku i wyznaczyli ich na przywódców. Nauczali ich kierowania i zarządzania populacją. Lecz Inuaki nie zauważyli, że ich potomkowie, którzy urodzili sie przed kolonizacją, różnili się od nich. Byli zręczniejsi i bardziej wyspecjalizowani.
Nowi rezydenci połączyli swój materiał genetyczny z materiałem Inuaki. W ten sposób stworzyli nową generację Inuaki, ponieważ potrzebowali wyspecjalizowanych pracowników, którzy potrafiliby posługiwać się sprowadzonymi przez nich narzędziami.
A: Jak postępowali na planecie Inua?
D: Chcieli złota, krzemu, kryształów oraz innych rodzajów rudy. Wysyłali urobek do domu. Używali tych materiałów do budowy statków i do zapewnienienia przetrwania swojemu gatunkowi.
A: Kim oni byli?
D: Nazywali siebie Anunnaki i przybyli z konstelacji Smoka.
David opowiada Aryanie historię Inua. Mówi o tym, jak Anunnaki tworzyli religie, aby kontrolować  Inuaki. Opowiada o pewnym momencie historycznym, po 30 000 lat,kiedy Inuaki uświadomili sobie, że są niewolnikami i walczyli z Anunnaki. Po długiej i krwawej wojnie Anunnaki udawali, że opuszczają Inua, lecz było to kłamstwo, poniewaz mieli już swoje bazy podziemne, do których uciekli.  Nadali  władzę kilku wiernym Inuaki. Kiedy wyznaczeni na przywódców Inuaki umierali, ich dzieci dziedziczyły  przywództwo, podobnie jak dzieje się to w monarchii dynastycznej.
Spadkobiercy byli kształceni od dzieciństwa do służenia  Anunnaki. W ten sposób Annunaki rządzili  Inua z podziemia przez następne 200 000 lat..
Lecz w końcu, po jakże długim czasie, miało się wydarzyć coś dobrego, Inua była przygotowywana do przejścia przez skok wibracyjny. Ta nowa wibracja nie pozwoliła  Anunnaki pozostać na planecie. Ich wibracje były zbyt niskie, więc w końcu opuścili Inua. Udali się na inne ciała niebieskie.
Następnie David opowiada Aryanie o tym, jak  Anunnaki kontrolowali  Inuaki przy pomocy środków chemicznych I toksyn rozprzestrzenianych w wodzie, glebie i powietrzu.
Cdn. David opowiada o kolonizacji Ziemi.
Tłumaczyła: Anna Małgorzata Bogusz
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s