Inuaki 2, część trzecia: David opowiada o kolonizacji Ziemi

Źródło: http://www.paulnurme.com/en/node/829

Aryana: „Powiedziałeś, że dzisiaj chciałbyś porozmawiać o Ziemi.
David : Tak. Chciałbym powiedzieć ci, że to, co wydarzyło się na Inua, mam na myśli kolonizację, przydarzyło się również na Ziemi.
Aryana: Kto nas skolonizował?
D: Anunnaki. Około 500 000 lat temu przybyła tutaj załoga i pobrała próbki gleby i wody, po czym opuściła planetę. Jakiś czas później pojawiło się więcej załóg, przywożąc ze sobą Inuaki zabranych z planety Inua. Anunnakis uznali, że będzie łatwiej, jeśli  Inuaki będą pracować również na Ziemi, ponieważ populacja ziemska także była prymitywna.  Czas temu sprzyjał, ponieważ potrzebowali więcej siły roboczej, a poza tym Inuaki  buntowali się przeciw nim, nie mieli więc innej opcji, jak zatrudnienie ludzkich istot.

„Wiemy o tym, że przedtem, na początku, Anunnaki sami pracowali na Ziemi, lecz tak naprawdę pracowali tutaj jako niewolnicy przedstawiciele innej reptiliańskiej rasy, Inuaki”.
Lecz ludzkie istoty robiły wszystko nawet gorzej niż oni, ponieważ nie posiadały biegłości, i tak oto doszło do genetycznej modyfikacji istoty ludzkiej. Tyle że tym razem Annunaki pobrali materiał genetyczny od  Inuaki, nie – bezpośrednio od siebie.
A: Zatem dlaczego nie wyglądamy jak Inuaki?
D: Anunnaki zawsze  zachowywali to, co jest doskonale przystosowane do środowiska. Nasza  powierzchowność jest doskonale przystosowana do środowiska, z którego się wywodzimy, ciało doskonale pasuje do warunków panujących na naszej planecie. Była to pierwsza modyfikacja genetyczna.
Około  40 000 lat temu, na szczycie istniejącego DNA, Anunnaki dodali swój własny materiał genetyczny, ponieważ istoty ludzkie zaczęły rozumieć, kim tak naprawdę są Anunnaki. Sądzili, że kiedy uczynią nas bardziej podobnymi do siebie, zaakceptujemy ich. Lecz druga modyfikacja nie objęła całej populacji. Zatem powstała mieszanka składająca się z tych, którzy otrzymali dodatkowe DNA bezpośrednio od Anunnaki oraz tych, którzy mieli je od Inuaki.
Jednak były tam także linie czystej krwi, i te rody z uświęceniem przedłużały linię krwi Annunaki. Szanowali swoje pochodzenie i nie akceptowali mieszania krwi. Anunnaki nie opuścili Ziemi, jak wydarzyło się to na Inua,  lecz przebywają tutaj niewidoczni dla naszych oczu. To właśnie oni wyprowadzają nas z cienia. Oni rządzą tym światem! Nasze rządy są pod ich kontrolą.
Istoty ludzkie odziedziczyły od nich część ich DNA i pewien obszar mózgu: odpowiedzialny za negatywne emocje i agresywność.
Około 6 500 lat temu, z powodu masowego buntu, Anunnaki zdecydowali się wycofać i pracować z podziemia. Założyli tajemną organizację i połączyli ówczesne religie. Następnie wytrenowali kapłanów i posłali ich do pracy dla swojej korzyści. Wprowadzili przykrojone do potrzeb dogmaty i prawdy. Okazało się to dla nich bardzo dobre, ponieważ ludzie zaczęli czcić ich i byli im posłuszni.
Jedynym celem tych tajemnych organizacji jest przekazywanie tych prawd. Obecnie te tajemne organizacje są na całym świecie. Działają za pośrednictwem rządów, instytucji narodowych lub spółek, systemu bankowego, armii i policji, prawodawstwa, edukacji i mediów. Są wszędzie, oni rządzą światem.
A: A jak oni sobie radzą z tymi wszystkim?
D: Oni są starożytną rasą. Ich wiedza jest bardzo rozległa i dobrze rozplanowana. Zapanowali nad materią i znają wszelkie aspekty Wszechświata. Są dobrymi astrologami i mogą wpływać na mózg ludzki, pogodę, energię i nastrój. Mogą zrobić wszystko, w każdym czasie i kiedykolwiek zechcą. Posługują się religią, wywołując fałszywe lub zniekształcone postrzeganie, dla nich użyteczne. Zaszczepili ludziom pogląd, że astrologia jest szatańską techniką.
Wmówili ludziom, że sny są dziełem diabelskim. Faktycznie, diabeł, który jest nam znany, nigdy nie istniał, a sny są tak naprawdę bramami do Wszechświata i do Matrixu.
Ziemia ma wiele korzystnie działających miejsc oraz obszarów dających możliwość transmisji przekazów.Na wszystkich tych obszarach znajdują się gigantyczne monumenty umieszczone w taki sposób, by neutralizować te korzystne oddziaływania.
Udało im się rządzić światem poprzez rozmaite religie, które używały złośliwego oprogramowania indoktrynacji, poprzez tłumienie głosu ludzkiej intuicji, poprzez politykę, a szczególnie – poprzez system finansowy. Tak naprawdę to Anunnaki SĄ naszymi pieniędzmi. Oni dają nam pożywienie, ciepło, szkoły, domy, święta, zdrowie … wszystko.
Rody królewskie są ich potomkami. Ich krew płynie w żyłach naszych prezydentów. W taki czy inny sposób wszyscy oni są zrzeszeni w tych tajemnych organizacjach.  Rody królewskie i prezydenci wiedzą, skąd pochodzą i szanują swoje pochodzenie.  Rodzimy się, żyjemy, pracujemy i umieramy … dla nich. Wiedza również należy do nich. Do pewnego stopnia zajęła ona miejsce religii.
Dzisiejsza wiedza nie ma nic wspólnego z prawdą i Matrixem. W pewnym momencie ewolucji istot ludzkich zaczęły wyłaniać się wątpliwości dotyczące dogmatów religijnych.
Anunnaki musieli znaleźć sposób na potrzymanie swojej wyższości i indoktrynacji. Dlatego wymyślili wiedzę. Trwożyło ich to, że ludzie mogą się przebudzić.
Do innych ciał niebieskich mają zablokowany dostęp, ponieważ doszli do tego momemntu, kiedy Matrix jest gotowy, by modyfikować ich.Zostaną usunięci, a następnie przetransformowani. Nie chcą tego, przeraża to ich. Od lat 60. zaczęła  się oczyszczać ziemska karma. Coraz więcej wysoko rozwiniętych istot miało zezwolenie na inkarnowanie na Ziemi. Zaczęły się masowe inkarnacje. Po latach 90. te inkarnacje nasiliły się. Nowo przybyli mogli rozwinąć to, co nazywa się zdolnościami paranormalnymi. Mimo to, tak pomiędzy nami,  nie rozumiem, dlaczego wy nazywacie je w ten sposób, ponieważ zdolności te są czymś bardzo normalnym. Ci nowo przybyli są wielkim zagrożeniem dla Anunnaki, więc począwszy od lat 60., zaczęli z dnia na dzień coraz bardziej zatruwać naszą żywność.
Wszystko, co otrzymujemy jako żywność i napoje, leki, woda, w której się myjemy, wszystko to jest zaprogramowane. Wszystkie chemikalia, które są dodawane do wody i żywności, leków, dodatków do żywności, wszystko to ma na celu spowodowanie stanu, kiedy mózg ludzki reaguje na pewne bodźce lub wprost przeciwnie, nie reaguje.
Największym oszustwem są szczepionki. Moja mama zmusiła mnie raz do  zaszczepienia się. Sam widziałem, jak wprowadzone mikroby atakują moje czakry; następnie rozeszły się po całym moim ciele, źle oddziałowując na mój system limfatyczny i gruczoły. Czułem się bardzo chory.
Anunnaki nie chcą, aby ludzie przebudzili się i zrozumieli prawdę. Z tego powodu zatruwają nas fałszywymi informacjami i substancjami, których zadaniem jest utrzymywanie nas w letargu.
Substancje te funkcjonują jako inhibitory gruczołu szyszynki, blokując go. Ludzkie gruczoły są bardzo ważne. Na przykład, jeśli świadomie aktywujemy gruczoł grasicy, możemy przedłużyć nasze życie. Każdy z gruczołów ma ważny cel. Po to, by właściwie je przystosować, powinniśmy pobierać informacje bezpośrednio od Matrixa – nie z poziomu pola ziemskiego, jak to robimy obecnie.             W ziemskim niskim polu  zgromadzone są energie wszelkich myślokształtów o niskiej częstotliwości. Ze względu na sztuczne blokady utworzone przez Anunnaki pobieramy informacje tylko stąd, zamiast pobierać je od Matrixa, gdzie znajduje się prawdziwa informacja.
Tu, na Ziemi Anunnaki zgromadzili wszystko, co wiąże się ze złem, strachem, nienawiścią, zgrozą, fobią, śmiercią i wieloma jeszcze takimi statnami. Nie chcą, abyśmy zrozumieli, że istniejemy poza ciałem, że jesteśmy częścią Uniwersum, że jesteśmy wolni i nieograniczeni, podobnie jak wszelkie Stworzenie.
Najbardziej toksyczna z substancji znajduje się w paście do zębów, jest to fluor. Nie ma on wpływu na stan zębów. Jest nam podawany celowo, jako inhibitor gruczołu szyszynki. Jest w 100 % toksyczny.
Oni wiedzą, że wkrótce subsancje te będą bezużyteczne, więc stworzyli nowe sposoby, aby zakłócać naszą łączność z Matrixem. Używają przekaźników, telefonów komórkowych i energetycznego bombardowania przy pomocy promieniowania gamma. Chcą, abyśmy na zawsze byli zniewoleni. Lecz ja wiem z całą pewnością, że to im się nie uda. Matrix pracuje nad tym, by właściwie przystosować Ziemię i do lutego 2013 roku wszystko będzie ustabilizowane. Zacznie się nowa era. Era złota i pokoju. Chcę, abyście wiedzieli, że ludzkie istoty są dobre i każdy, kto  jest stworzony z DNA Inuaki, jest kimś charakterystycznym. Prawie wszyscy z nich będą obecni w nowej erze. Widzę ich na ulicach, rozpoznaję ich jako braci”.
A: W jaki sposób można się dowiedzieć, kto ma krew Anunnaki?
D: Patrz w oczy osoby, z która rozmawiasz, tylko w oczy. Ignoruj uśmiech i gestykulację. Następnie zapytaj siebie, czy ta osoba jest Inuaki czy Anunnaki. Twoja wyższa jaźń odpowie ci.
A: A co stanie się z tymi, którzy mają krew Anunnaki?
D: Pójdą swoją ścieżką. Nie powinniśmy zakłócać planów Matrixa. Oni nie będą współgrać z tą nową energią, ich budowa jest odmienna.
Po przejściu na Ziemi zapanuje wyłącznie miłość, pokój i harmonia. Ludzie muszą zrozumieć, że czas wojen, konfliktów i zła zakończył się.
Jeśli chcesz pomóc, wyraź życzenie, aby wydarzyła się ta zmiana! Bądź aktywnym uczestnikiem tej zmiany. Demaskuj Anunnaki i pokazuj ich całemu światu! Jeśli pragniesz ich zobaczyć, tak się stanie! Ja ich widzę i widzę, że jest wśród nich wielu ludzi podobnych do mnie. Jestem jeszcze dzieckiem i nikt mnie nie słucha, a ci, którzy widzą ich, nie mówią o tym, ponieważ boją się, co inni o nich pomyślą.  Lecz jest to dar od Stwórcy i mają z niego korzystać. Ci z was, którzy widzą ich, niech MÓWIĄ! Pokazujcie ich palcami! Ci z was, którzy widzą ich, mają lepszy dostęp do Matrixa.  Można go osiągnąć poprzez zrozumienie połączenia pomiędzy ciałem a wyższą jaźnią.
A: Wydaje mi się, że mówisz o tym, co my nazywamy trzecim okiem.
D: Jeśli chcesz to nazywać okiem, wiedz, że jest to pierwsze oko, nie trzecie. Powinniśmy polegać jedynie na informacji odbieranej za jego pośrednictwem. Wyższa jaźń jest prawdą. Kiedy łączysz się z Matrixem, powiedz: „Chcę poznać prawdę!” Wyższe ja będzie wiedziało, co zrobić.  Poda ci prawdę, ale po trochu, nie od razu. Ludzki mózg nie poradzi sobie z taką ilością informacji”.
ETC.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz

Reklamy

3 comments on “Inuaki 2, część trzecia: David opowiada o kolonizacji Ziemi

  1. Do litrowego naczynia można wlać tylko litr płynu 😉 , ale i tak na dwóch tysiącach stron jest co czytać i kombinować, o co w tym wszystkim chodzi 🙂
    Dla mnie bardzo interesujący jest taki fragment z KU:
    „Jest nieodłączna materii oraz istnieje w przestrzeni wszechświatowej pewna forma energii, nieznana na Urantii. Kiedy się ją w końcu odkryje, fizycy będą mieli wrażenie, że rozwiązali, przynajmniej prawie rozwiązali, tajemnicę materii. I w ten sposób podejdą o jeden stopień bliżej Stwórcy i opanują jeszcze jedno stadium Boskiej techniki, jednak w żadnym razie nie odnajdą Boga, ani też nie uzasadnią istnienia materii czy działania praw natury, niezależnie od kosmicznej techniki Raju i od celu motywującego Ojca Uniwersalnego.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s