Manuskrypt przetrwania – część 319

Wszystkie przystanki się skończyły już, i strumień energii, miesza się na zewnątrz, a nawet wewnątrz was i będzie to raczej trudno pozostać wam w równowadze teraz. Jak już wspomniano wcześniej, konieczność usunięcia wszelkich przeszkód z kanału była bardzo ważna, gdyż w przeciwnym razie, dostęp do informacji i energii, dla których jesteście tutaj, aby przekazać innym, będzie ograniczony. Więc teraz, gdy tak wiele starych blizn i obligacji zostało złamane i usunięte, może to być jakby prawdziwy wodospad informacji spadał kaskadowo na Was w bardzo szybkim tempie. Niektóre z nich rzeczywiście przychodzą do waszego systemu z zewnątrz, lub sieci jaka była, ale to, co może być zaskoczeniem dla niektórych z was, to ilość informacji, które w rzeczywistości pochodzą z siebie.

Widzicie, kiedy blokady są usuwane, stajecie się swobodniejsi i zaczynacie naprawdę łączyć się z własną energią, całej waszej istoty, która znajduje się nie tylko w tym fizycznym ciele z krwi i kości na Ziemi, ale także wszystkich tych, wyższych aspektach was, które zostały oddzielone od was przez tak długi czas. Więc tak, znalezienie siebie nagle mówiącego do siebie nie będzie niczym niezwykłym, tylko doświadczeniem w tych dniach. Wielu nazywa to intuicją, czy tylko przeczucie czy intuicja, ale tym, czego naprawdę doświadczacie, jest wasza własna nieodłączna mądrość, która w końcu daje głos. I my nie mówimy to, w sposób bardzo dosłowny, bo wybędziecie, od teraz, do wielu informacji znajdowali dostęp nie tylko w postaci zrozumienia i emocji lub „tylko przeczucia”, bo będą rzeczywiście są w formie bardzo konkretnie sformułowanej informacji.

Więc nie zdziwcie się, jeśli nagle znajdziecie siebie mówiących głośno rzeczy, które sprawią, że pomyślicie „skąd to się wzięło?” Bo będziecie coraz lepsi w dostępie do tej, własnej wewnętrznej mądrości, i razem, dwoje z was może zacząć odkrywać wiele ciekawych dziedzin. Tak, powiedzieliśmy „dwoje z was”, bo nawet jeśli jesteście wszyscy aspektami tej samej Istoty, sam fakt, że Wyższa Jaźń może komunikować się z kimś dosłownie wbudowanym w ludzkość uczyni to badanie nie tylko bardzo ciekawym, ale też niezbędnym. Nie tylko dla Was, ale dla Całej kreacji. Widzicie, jesteście „załogą naziemną” w każdym aspekcie tego słowa, i jesteście jedynymi, dosłownie okraczającymi przepaść pomiędzy ludzkością i resztą Stworzenia. Możecie myśleć o sobie jako o maleńkich stworzeniach, bez wpływu na wszystko. Nie tylko w tym całym szerokim waszym świecie, ale również, jeśli spojrzycie na ciemne niebo i popatrzycie na wiele gwiazd tam. To sprawi, że poczujecie się jak mały punkcik i nic nie znaczący, kiedy prawda jest w rzeczywistości przeciwna. Bo jesteście jedynymi, będącymi w stanie sprowadzić te dwa aspekty razem w jednym i tym samym ciele fizycznym, i połączenie waszej Wyższej Jaźni i Waszej osoby na Ziemi jest jednym, które nie ma nic podobnego w Całym stworzeniu.

Więc mówimy, zaliczcie się do szczęściarzy będąc tam, gdzie jesteście w tej chwili, bo nawet jeśli dyskomfort, niepokój i intensywne fizyczne ciśnienie może być więcej niż trochę zniechęcające, ale również doświadczenie, którego do niczego innego nie może się równać. Bo rzeczywiście jesteście Mistrzami stworzenia, ale jesteście także istotami duchowymi ukrytymi wewnątrz złożonej struktury biologicznej, na planecie, z całkowicie unikalną konfiguracją, i to co możecie osiągnąć razem nigdy nie było widziane. Ani tutaj, ani nigdzie indziej. Więc upewnijcie się, aby cieszyć się jazdą, drodzy, nawet jeśli emocje i wycieki mogą wydawać się wam bardziej niż trochę przytłaczające.

Więc pozwólcie nam tylko zakończyć to przesłanie nakłaniając wszystkich, abyście usiedli i wybrali własny numer swojego wewnętrznego telefonu i powiedzieli: „cześć, jestem tu, czy mogę mówić ze sobą, proszę?” I zobaczyli co się stanie. Jesteśmy pewni, że wszyscy dostaniecie trochę uśmiechu, i może i więcej niż kilka łez wdzięczności, gdy zaczniecie zdawać sobie sprawę, jak niesamowici naprawdę jesteście.

http://aishanorth.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s