Michał: Puśćcie wolno swą wyobraźnię i zobaczcie, dokąd może was ona zaprowadzić

Pragniemy, abyście wiedzieli, że napływ światła do tego zakątka waszej galaktyki, a tym samym na waszą planetę i do was, po raz kolejny osiągnął swój szczyt. Napływ informacji jest przez to również zwiększony. Co to oznacza dla was?

Gdy to światło w dalszym ciągu przepływa przez wasze pole energii i wasze ciało fizyczne, wy, o ile tak zdecydujecie, w dalszym ciągu – bo nie jest to dla was początek tego procesu – będziecie w stanie obejmować coraz więcej i więcej energii waszych prawdziwych i, że się tak wyrazimy, rozszerzonych jaźni. Wasza świadomość, wasze wspomnienia, wrażenia i wszystkie funkcje będą teraz mogły wzrastać zgodnie z waszymi pragnieniami.

Tak, to od waszego pragnienia, waszej woli, i stanu, z którego teraz wyruszacie naprzód, będzie zależeć w jaki sposób będzie to wyglądać dla każdego z was. Nie jest jednak konieczne, o ile kiedykolwiek było, abyście jeszcze czuli się ‚zablokowani’. Przepływ energii w was i przez was jest teraz zbyt wielki, aby na to zezwolił, chyba że wy sami na to zezwalacie. Każde szczere staranie z waszej strony będzie teraz uwieńczone sukcesem.

Miejcie jednak na uwadze, że każde z was ‚zaczyna’ z innego miejsca i że każde z was będzie mieć różne pomysły na temat tego, jakie są wasze cele w tym procesie. Eureka! Teraz już wiecie, czemu są tu was miliardy. Stwórzcie ze swego wnętrza najwyższe, najlepsze, najbardziej owocne i radosne życie, jakie tylko możecie sobie wyobrazić. Pomóżcie osobie znajdującej się obok was uczynić to samo, cokolwiek może to dla niej oznaczać. Bądźcie w kontakcie – w takim stopniu, w jakim jest to dla was możliwe i w jakim staje się to dla was możliwe – ze swym najwyższym zrozumieniem was samych i waszego Stwórcy. Wszystko inne samo wskoczy na swoje miejsce tak jak powinno, i najprawdopodobniej o wiele skuteczniej niż wasza wyobraźnia jest w stanie przewidzieć. A gdy już mówimy o waszej wyobraźni, tej najbardziej cudownej waszej części, puśćcie ją wolno i zobaczcie, dokąd może was ona zaprowadzić.

Jeśli wydaje wam się, że jesteśmy trochę bardziej radośni niż zazwyczaj, kochani, jest tak dlatego, że widzimy z naszej perspektywy, że po raz kolejny osiągnęliście punkt zwrotny i uczyniliście to wcześniej niż, jak się spodziewaliśmy, to uczynicie.

Żyjemy w waszych sercach, najdrożsi, i obejmujemy was w naszych sercach. Niedługo znów się do was odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 6 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/06/06/any-earnest-effort-on-your-part-must-now-meet-with-success-channeled-by-ron-head/

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s