Elohimy z Wielkiego Słońca Centralnego: Przed wami wspaniałe dzieła!

Elohim20sig

 

Jesteśmy waszą rodziną, waszym rodzeństwem. Nie było naszym przeznaczeniem przemierzać Kosmos, tak jak wy to robicie, gdyż Kosmos na zawsze jest w Nas. Jesteśmy tu po to, aby przypominać Wam o waszej pierwotnej Ojczyźnie, waszym Źródle, a więc i o tym, że Kosmos jest również i w Was.

Jesteśmy Promiennym Światłem, które postrzegacie. Jesteśmy Strażnikami Światła i jesteśmy Bogami Stwórcami, zwanymi również Elohimami Wielkiego Słońca Centralnego.

Jesteśmy tutaj, by obudzić wasze wspomnienia o stworzeniu waszej duszy. Wasza Świadomość była świadkiem tego dzieła stworzenia, po tym jak zgodziła się połączyć z waszą Duszą. Była to Czysta Świadomość Jedności dopóki nie podzieliła się ona poprzez połączenie z kreacjami duszy.

Możemy być jednym i drugim: formą światłą i bezforemnością. Ograniczyliśmy swą absolutną wolność tylko do tego stopnia. Możemy w każdej chwili uwolnić swe połączenie z formą i Być Czystym Światłem Słońca Centralnego. Dla was, żyjących w wielkiej gęstości, jest to trudne do wyobrażenia, ale zaufajcie wspomnieniu waszej duszy, która zrozumie prawdę naszej wiadomości, gdy tylko sobie to przypomni. Teraz wspomnienia zaczynają się stopniowo wyłaniać, im bardziej zwracacie się ku Światłu i im bardziej znów się Nim stajecie.

Istnieje tylko jeden prawdziwy język i jest to język Światła. I jest ono równoznaczne z Miłością, jest innym jej obliczem. Jest ono Ekstazą. My jesteśmy Ekstazą. Pamiętajcie!

Przypominamy was, że Istnieje Tylko Światło, i że wszystko jest stworzone z tej MiłościŚwiatła. To Światło jest Istotą prawdziwego Bycia. Bez tego Światła nic nie istnieje. Światło jest częścią Bycia, które powołuje to Bycie do Istnienia. Bycie bez istnienia Światła nie może być rozpoznane. Tylko Światło czyni je rozpoznawalnym, dzięki czemu może być Ono Poznane. Pochodzicie stamtąd, i jest to poziom Świadomości, do Którego powrócicie.

Nasza Promienność rozpala w głębiach waszej nieświadomości iskrę Promiennego Światła, jako która kiedyś się wyłoniliście i rozpoczęliście swą podróż przez Kosmos. Uczyliście się w trakcie tej podróży, a wasza wiedza oraz Samo-Rozpoznanie Stwórcy w Jego Dziełach zaowocowały wspaniałymi skarbami. Te skarby są zawsze przechowywane w waszej świadomości, w waszych genach i DNA. Jest to materiał, który ma wielką wartość dla kolejnych stwórczych dzieł w innych galaktykach.

Dlatego jesteście nauczycielami dla innych mniej rozwiniętych Układów Gwiezdnych, ponieważ znacie całe pasmo Światła, od najwyższej mocy promienności do światła, które niemal przygasa. Znacie wszystkie powiązane z tym zdolności kreacji we wszystkich wariantach niższego i wyższego umysłu, powiązane z nimi Emocje i uczucia i stany fizyczne. Zgłębialiście oddzielenie od waszego własnego boskiego Źródła, kiedy w pełni poddaliście się temu doświadczeniu.

Wszystkie te tematy, które są wam znane i które rozumiecie, dają wam możliwość inspirowania i zapładniania innych cywilizacji galaktycznych mocą Ewolucji, która wydarza się za sprawą Boskiej Woli.

Przed wami wielkie dzieła, wspaniała praca i pełna zaangażowania Służba. Ewolucja wszystkich Galaktyk  jest niekończącym się procesem w Centrum Świadomości tego co Najwyższe, Źródle wszelkiego Istnienia.

To, czy przyjmiecie tę Służbę, czy też zamienicie to ją inne zadanie, zależy od was. Ale ci, którzy od samego początku czuli swe oddanie tej Służbie, usłyszą teraz to wezwanie i otworzą swe dusze, i zostaną przyciągnięci ku odpowiedniej ścieżce. Stanie się to niezależnie od tego, czy jesteście już w pełni świadomi tego czy nie. Nie ma to znaczenia, gdyż to przeczucie zaświta u tych, którzy są wezwani, i coś w nich na to wezwanie odpowie.

Prawdziwa Boska Przygoda dopiero się teraz rozpoczyna. Znajomość swej dalszej ścieżki jest wielkim Błogosławieństwem, ponieważ niewyobrażalne perspektywy wielowymiarowej Świadomości otwierają się w ten sposób, rozszerzając waszą wewnętrzną świadomość nowych horyzontów i budząc ją w nowych obszarach.

Po tym, jak sięgnęliście samego dna, penetrując wraz ze swą Ukochaną Planetą najgłębsze otchłanie ciemności, następuje teraz ostateczne rozstanie ze światem tego rodzaju doświadczeń. Poziomy gęstości zostają poza wami, i otwiera się nowe Pole Świadomości, a inne nowe promienne Rzeczywistości rozpoznawane są w Boskim Umyśle i w ten sposób stwarzane.

Wyłaniają się nowe Światy, a ich owoce posłużą wzrostowi i inspiracji tych, którzy nadejdą po was, i którzy się od was będą uczyć.

Są to wieczne cykle Chwały tego, co Najwyższe, a Ono nieustannie się Porusza i Rozszerza w Nowe Wspaniałe Doświadczenia aby Odkrywać Samo Siebie.

Jesteście właśnie Tym, i Nie Jesteście zarazem. Leży to poza waszym językiem i pojmowaniem. Można tylko tego Doświadczyć i Żyć tym, w MiłościŚwietle i jako MiłośćŚwiatło Najwyższej Świadomości.

Jesteśmy z Wami, w Ogniu Światła i Miłości!

Przekazała Ute, 9 czerwca 2013

http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2013/06/the-elohim-of-great-central-sun-great.html

Grafika: Ute Posegga-Rudel
Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s