Palące pytania. Część I. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Część I z II

Cały dzień jestem nad wyraz niespokojny
– pełny energii i niespokojny…

JESUS SANANDA:
zapowiadają się przepowiedziane Ludziom wydarzenia i Twoja Świadomość Komórkowa postrzega te zmiany – które dopiero będą widoczne – już teraz. Stąd Twój niepokój i on utrzymywać się będzie jeszcze kilka dni aż będą miały miejsce pierwsze wyładowania.

JA:
w poprzednich dniach otrzymałem obszerne Przesłania w dużej ilości które też dużo postawiły na głowie z tego co było dotychczas znane ludzkości na temat Podniesienia. Moje pytanie jest następujące: jak daleko jeszcze zajdą zmiany i jak długo jeszcze możliwe są ostatnie zmiany planów – to znaczy – czy wszystko może jeszcze zostać zmienione?

JESUS SANANDA:
to co zostało przez Ciebie ogłoszone Światu jest teraz w Drodze do Was i zaczęło już zmieniać ten Świat. Ten fakt jest już realny i nie może być przez nic zmieniony. To oznacza że Przemiana jest W PEŁNYM TOKU i postępuje dalej. Wszystkie szczegóły dotyczące Podniesienia są zmienne – zmienne a do Końca. Ludzkości zostały pokazane możliwości które są najbardziej prawdopodobne dla wielu Ludzi. Dla niektórych z nich Podniesienie odbędzie się inaczej, albowiem ono jest ZAWSZE dopasowywane do indywidualnego Bytu. To od Mocy Światła towarzyszącej przy tym Ludzkości wymaga ponadnormatywnej elastyczności i te Moce wiedzą niczym wirtuozi jak się z tym obchodzić.

 

Tak, Przemiana i Podniesienie nadal przyspieszają aż zostanie wszystko uczynione i Światy zostaną rozdzielone a Ludzie dotrą do swoich Światów. Tak, punkt w Czasie i sposób Podniesienia są zmienne. One zależą od pojedynczych Zleceń Życiowych i od Kolektywnych Wzorców Światła które są na nowo tworzone – cały czas i w każdym momencie i wgrywane są w Pole Magnetyczne Ziemi tworząc w mgnieniu oka Nową Realność.

Wszystko jest ze sobą splecione i połączone, wszystko ma wpływ na siebie – kochajcie niespodzianki i wiedzcie przy tym: jesteście pod opieką Stwórcy.

JA:
intensywne Sny, „refleksje” podczas dnia, przesłania dane mi w ostatnich dniach wskazują – według mnie – na stojące tuz przed nami wyjątkowe przełomy, dla wszystkich Ludzi, niezależnie czy przechodzą do 3D, 4D czy 5D. Jak wszyscy Ludzie mogą się na to przygotować? Czy istnieje jakiś „uniwersalny klucz” według którego znajdą się wszyscy Ludzie?

JESUS SANANDA:
częściowo tak. Najlepszym przygotowaniem dla wszystkich – niezależnie od Poziomu do którego przechodzą – jest nadal żyć Życiem które teraz jest. Nie tworzenie myśli z tym związanych, wypełnianie swoich codziennych zadań najlepiej jak się potrafi i pozostawanie połączonym swoim Duchem z Bogiem.
W mniejszym stopniu dotyczy to tych którzy zmieniają Poziom na 3D.
Jednak to co dotyczy WSZYSTKICH to to, że macie dalej żyć, dalej czynić, dalej tworzyć – tak jakby nie było ani Podniesienia ani Zejścia i tak jakby każdy dzień był ostatnim dniem na tej Ziemi. To jest tak, jak z wielkim egzaminem. Jeśli zaczniecie się uczyć w ostatniej chwili to praktycznie nie macie szans aby go zdać. Jeśli uczycie się i uczycie, nerwowo, do końca, to przynajmniej dojdziecie zlani potem. Najlepsza droga jest wtedy gdy odrobiło się swoje zadania domowe i można poświęcić się swoim codziennym zajęciom.
Tak jak już powiedziałem – to są najlepsze przygotowania do tego co jest nieuniknione i co jest pełne Cudów dla Was i pełne Bólu dla innych.

JA:
to co zaprząta mnie od wczoraj to pytanie: dlaczego ludzie ponownie wybrali 3D? Czy jest to spowodowane wyłącznie tym że chcą ponownie doświadczyć tej Gry, czy istnieją jeszcze inne powody?

JESUS SANANDA:
tu działa wiele poziomów Decyzji i wiele poziomów Świadomości. Na dwie chcę wskazać:

1. w minionych dziesięcioleciach zostały – jak już wiecie – narodzone na Ziemi Istoty Indygo. Wiele zostało o tym napisane, były dawane Przesłania w większości prawidłowe i trafne, dzięki czemu jesteście dobrze zapoznani z tym faktem. Wiele generacji Indygo zagubiło się i zgubiło na Ziemi. Wiele z tych wyjątkowo utalentowanych Dzieci i młodych Ludzi zostało całkowicie zaabsorbowanych przez Elektromagnetyczne Sztormy tego Czasu i podlegają oni kontroli Myśli i Świadomości przez Elity jednego Świata.
Pierwotną Intencją tych Dzieci – które bardzo często po raz pierwszy żyją w tych warunkach drgań – była pomoc planecie i Ludziom w czasie Podniesienia oraz pomoc w indywidualnym Podniesieniu Rodziców do których te Dzieci podróżowały. W pewnym stopniu był to duży sukces. Inną otrzeźwiającą Prawdą jest ta, że wiele Dzieci Indygo zagubiło się w swoich Zleceniach i one ubrały ciężkie buty tego Czasu.

Dlaczego i przede wszystkim jak w ogóle mogło się to stać?
Niektórzy zapytają: jak Bóg mógł do tego dopuścić?

Ważnym jest aby tutaj zrozumieć że Ziemia jest Planetą Wolnych Decyzji, nawet jeśli Ludzie którzy tu przychodzą doświadczają dokładnie coś przeciwnego i cały czas są ograniczani i doświadczają się jako nie-wolni. To oznacza że każda, absolutnie każda Istota jeszcze zanim ucieleśni się na Ziemi wie o wszystkich możliwych scenariuszach gdy wchodzi się w cielesność.
I absolutnie każda Istota jest wyczerpująco poinformowana co mogą spowodować niektóre szlaki na Ziemi które się wybierze i jaką reakcję łańcuchową Karmy mogą ze sobą przynieść. Dokładnie ta Gra, to właśnie doświadczenie jest najbardziej ekscytującym doświadczeniem które może dla siebie wykreować Anioł. Albowiem nigdzie indziej – jak w ludzkim Ciele – ten Anioł może się sam doświadczyć jako ograniczony, jako podatny na okaleczenia i jako śmiertelnik. I do tych doświadczeń dopuszczone są tylko nieliczne wyszukane Istoty z Królestw Wszystkich Tworzeń, co oznacza że każdy Człowiek jest absolutnie wybitny i to wyłącznie dzięki dopuszczeniu do tego aby mógł inkarnować na Ziemi.

To było Wam już wielokrotnie ogłaszane i w powiązaniu z Indygo przypomniane jest Wam o tym ponownie. To znaczy że istniało ryzyko że ta Inkarnacja przybierze nieznany obrót i każdy o tym wiedział. To wyjaśnia również, dlaczego wiele bardzo utalentowanych Dzieci Indygo jest „nie do zniesienia”. To oznacza że nie tylko dorośli nie potrafią obchodzić się z Dziećmi, lecz również bardzo często same Dzieci podłączają się do Ciemnej, destruktywnej strony Linii Energii Pola Elektromagnetycznego Ziemi, przez co żyją w zupełnie inny sposób niż ten którego by się od nich wymagało.

2. po drugie znacząco przeważającym było to że wiele z tych Dzieci zostało „unieszkodliwionych” przez Rodziców i otoczenie. Nie zostały one rozpoznane jako to czym są ani nie są postrzegane pod kątem tego dlaczego i po co narodziły się w rodzinie czy w społeczeństwie – przez to Dzieci te pozostawiają swoje zdolności, wyrzekają się ich i je zaniedbują oddając się powszednim Grom tego Świata. Jednak wiele z tych Dzieci – i to jest cudowny przekaz – pozostaje tym niedotknięte i bez gubienia się podąża swoją Drogą.
Do tego można stwierdzić:

Każdy Człowiek, niezależnie od tego czy jest Indygo czy też nie, zawsze dostaje w Życiu sposobność aby podjąć Decyzje, nowe Decyzje i zmienić kierunek. Tych sposobności jest bez końca.
Każdemu Człowiekowi – niezależnie od stopnia jego indywidualnego rozwoju – jest cały czas przypominane KIM tak naprawdę jest. To że Ludzie bardzo zwlekają z podążaniem za tym przypomnieniem lub w ogóle go zaprzepaszczają jest faktem i nawet pomimo tego że codziennie podawany jest im boski serwis, to niczego to nie zmienia.

Każdemu człowiekowi dzień w dzień towarzyszą Anioły i Pra-Źródło Wszystkich Bytów – niezależnie od tego czy on sam wie o tym, czy też nie. Opieka Boga nad wszystkimi Życiami jest bezwarunkowa i nieskończona.

Mając powyższe na uwadze, uparte opieranie się tej opiece może spowodować okoliczności które w ostateczności prowadzą do ludzkiej katastrofy. I tak dzieje się z tymi wszystkimi którzy zmieniają Poziom na 3D.

Podsumowując, można powiedzieć że:
Projekt Ziemia miał i ma tak wiele Aspektów i Potencjałów, że we wszystkich Przesłaniach może być wskazane jedynie na te nieliczne z nich i na te aktualne.
Tak, młode Indygo i Stare Dusze znajdują się teraz w 3D aby doświadczyć teraz Podróży która da im perspektywy pokonania – i to jak najszybszego – Koła Życia i Ponownych Narodzin.

JA:
czy to znaczy że Projekt Indygo jest przez wielu Ludzi „trochę” źle zrozumiany?

JESUS SANANDA:
nie źle, Jahn, tylko to musi zostać zrozumiane całkowicie. I to jest teraz możliwe. Albowiem błogie (*”przesłodzone”) podejście sceny ezoterycznej do Ludzi Indygo jest mało pomocne. Pomocnym jest jeśli Ludzie Indygo, a przede wszystkim obecna Generacja Dzieci urodzona od roku 2009 może przychodzić na Ziemię bez postrzegania ich w ten błogi (*”przesłodzony”) sposób. Bowiem wielu bowiem Rodziców interpretuje to w ten sposób, że oddają każdą „kompetencję wychowawczą” i wszystko pozostawiają samym Dzieciom. Przez to Dzieci te faktycznie pozostawione są samym sobie i są Dziecięcymi „Duchowymi Kluczowymi Postaciami”. Tak więc nie jest to ani pomoc w dotarciu i odnalezieniu się na Ziemi ani też wartościowa Służba związana z przygotowaniem tych Ludzi (*tych Dzieci) do Życia tutaj na Ziemi.

Również i Dzieci Indygo potrzebują stałych ram w których chcą się doświadczyć. Potrzebują Ojca i Matki jako przykład i sznur pokazujący kierunek. Muszą powiedzieć wyraźnie „TAK” lub „NIE” jeżeli dokładnie tak uważają. Również i Dzieci Indygo uwielbiają ubóstwiać swoich Rodziców i ich czcić. Chcą być całkowicie uzależnione od ich Miłości.

Świadomość tych Dzieci rozkwita najlepiej gdy otrzymują Miłość, Miłość, Miłość oraz uwagę przez to że ich czyny i uczynki są traktowane absolutnie tak samo i że są szanowane. Dzieci są Dziećmi tam, gdzie odkrywają dla siebie ten Świat, te Dzieci tam są Wielkimi Mistrzami gdzie dzięki ich reakcjom, ich zachowaniu wobec środowiska i Ludzi pokazują gdzie i co wytrącone zostało z równowagi.

Wspomagajcie je poprzez to że zaakceptujecie ich Intuicję i absolutną szczerość jako Prezent dla Was samych i ofiarujcie im żywe ramy Miłości i zrozumienia, jeśli niektóre rzeczy na tej Ziemi są dla nich ciężkie. Dajcie im oparcie gdy pytającym spojrzeniem szukają „dlaczego?”.

JA:
Czuję teraz, że nasza rozmowa dobiega do końca i chce zadać Ci ostatnie pytanie. Dlaczego obecnie inkarnuje tak wiele Zbrodniarzy Minionych Dni? (ja sam o tym wiem i zostało to też obwieszczone przez niektóre źródła. Świadomie rezygnują tutaj z podawania konkretnych nazwisk). Najwięksi masowi mordercy, Dowodzący Armiami, Przynoszący Śmierć Przeszłości są ponownie wśród nas. Dlaczego zostało do tego dopuszczone?

JESUS SANANDA:
Te Siły zostały dopuszczone do tego Czasu do pewnego stopnia, aby reprezentowały to Ciemne, aby Ludzie którzy chcą się przebudzić mogli doświadczyć się jako Światło. Tam gdzie nie ma Ciemności Człowiek może doświadczyć się wyłącznie jako Światło i nikt nie potrzebowałby przychodzić na Ziemię.
Po drugie przyczyną tego że zostali oni dopuszczeni do przyjścia na Ziemię jest to że sami muszą odpracować swoją Karmę. Jednak nie oznacza to automatycznie że oni to czynią. Wielki Zastęp tych Ciemnych Sił gra również i dziś – po raz kolejny – w pierwszej lidze gangsterów i przestępców i oni wykorzystują ten Świat i Ludzkość. Te Siły będą wciąż od nowa wpisywane w Koło Przemijania, aż powoli same odwrócą się i rozpoznają. Proszę, nie wierzcie w to że te diaboliczne Siły ponownie siedzą na kierowniczych pozycjach, nie, niektórzy prowadzą swój Byt w ciałach Zwierząt aby na własnym Ciele odczuć cierpienie i niesprawiedliwość które sami rozsiewali. Niektóre schroniska dla Zwierząt goszczą Dusze tych minionych i niesławnych Przywódców Ludzkości.

Również i to jest Procesem który jest kontynuowany w rozmaity sposób i każdy kto dziś występuje jako destruktywny i niszczycielski, któregoś dnia zostanie dotknięty Światłem Boga, zmieniony, przemieniony i oświecony.

Krótko mówiąc: Gra Końcowa na tej Ziemi wymagał godnych przeciwników, aby Podniesienie mogło być dokonane przez Wojowników Światła – którymi jesteście – wszystkimi dostępnymi środkami.

JA:
czyli możemy być wdzięczni Siłom Ciemności – co przyznaję że przychodzi mi z trudnością?

JESUS SANANDA:
tak, wdzięczni. Jest to dla Ciebie ciężkie tylko dlatego, że jesteś zamknięty w tych Realiach. Gdy tylko całkowicie dotrzesz do 5D, to będziesz jedynie dziwił się jak bardzo wszystko jest Całością i jak wszystko wypełnione jest głębokim Sensem – nawet coś co wydaje się największą głupotą tego Czasu.

Tymi Słowami utwierdzam Ludzkość o obecności Mistrzów, o bliskości Aniołów, o opiece Boga.

Niebo gotowe jest na wszystko aby Was bezpiecznie i „w całości” przeprowadzić do nowych mieszkań w Bycie.

Do następnego razu: pozostańcie wierni swoim codziennym zajęciom, pozostańcie świadomymi i przebudzonymi Obserwatorami wszystkich ukazujących się Scen, dla Waszych bliźnich pozostańcie Braćmi i Siostrami którzy w sposób kochający i służący, pewni siebie i odważnie składają Świadectwo przed Światłem Bożym – albowiem zaprawdę: aż do ostatniej chwili pojedynczemu Człowiekowi może przydarzyć się Uzdrowienie.

Ja Jestem wśród Was
Jak bardzo Was kocham.

JESUS SANANDA

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/14/13-06-2013-palace-pytania-czesc-i-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s