Wiadomości od Mateusza

11 czerwca 2013 r.
www.matthewbooks.com

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew.

Gdy odnosimy się do kwestii, w których czytelnicy wyrazili największe zainteresowanie, proszę pamiętać, że „negatywny” koniec spektrum dualizmu jest w zenicie, a energia, raz wprawiona w ruch, musi iść swoją drogą. Widzicie połączenia osób fizycznych ze skłonnością do przemocy podążających za ich wzmożoną chęcią popełnienia przemocy, czy w przypadkowych aktach, czy liderów stosujących opresję wobec swoich narodów i grających z energią w wielu różnych sytuacjach, na całym waszym świecie.

Zamieszanie w Turcji, rzekomo w celu ochrony parku, zostało wszczęta przez CIA „Black Ops” (ukryte operacje), aby rozpalić ogień między sunnitami i szyitami oraz prowadzić do płonącej wojny. Podobnie jak wszystkie inne kraje w waszym świecie, Turcja ma politykę, która nie spełnia oczekiwań każdego obywatela, ale jest ekonomiczna i progresywna – i to jest tym, co Iluminaci chcą zniszczyć.

Mimo, że ich globalna sieć rozłazi się w szwach, kilka osób na szczyt tkwi w ich złudzeniach, że będą oni mogli przejąć cały Bliski Wschód i przejść też do kontroli reszty świata. Zaprawdę, zaprawdę, nie stanie się to, a gdy zamieszki w Turcji ustąpią, i powinny wkrótce, pojawią się pewne reformy i dalsze wzmocnienie progresywnej ścieżki kraju.

W krajach środkowo-wschodnich, gdzie ludzie wyparli despotycznych lub dynastycznych władców, wolność jest nowa i to jest naturalne, że jest zamieszanie wokół przywództwa i zarządzania. Ostatecznie konsensus zostanie osiągnięty w każdym kraju i rodzaju demokratycznych rządów, które najlepiej pasują każdemu, kto wybierał.

Syria jest nieco inna, ponieważ odmienne grupy walczą z reżimem Assada, ich cel jest ten sam, ale każda grupa ma swój własny program, że tak powiem. Kiedy zwycięstwo przyjdzie, będzie to czas ciężkiej niezgody kierowanej przez najbardziej radykalne w grupy, aż zdrowy rozsądek i mądrość zwycięży, a następnie koalicja zostanie utworzona, aby przenieść kraj ku spokojnej stabilności.
Zainteresowaniem Chin nie jest „ekonomiczny podbój USA”, ale w działaniach z ich poważnymi problemami wewnętrznymi. Wśród głównych światowych narodów z ekonomicznego punktu widzenia, Chiny i Stany Zjednoczone mają największe wewnętrzne wyzwania. Ze względu na autorytarny charakter ograniczany jasną wizją, chiński rząd pracuje nad rozwiązaniami dla jego obszarów problemowych, ponieważ demokracja poszła krzywo w Stanach Zjednoczonych w odniesieniu do problematycznych obszarów są stosunkowo na postoju.

To jest właściwe miejsce, aby zająć się kwestiami, o które wielu czytelników pytało: Dlaczego prezydent Obama broni Agencji Bezpieczeństwa Narodowego za zbieranie danych z prywatnych rozmów telefonicznych obywateli i zapisów internetowych? Dlaczego on podpisał Monsanto Protection Act? Działania Kongresu są powszechnie znane, ale to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, nie jest znane, a my powiemy, co jest istotne dla tych dwóch sytuacji.

Prezydent Obama bronił gromadzenie danych przez NSA, które zostało dopuszczone przez Patriot Act, który przeszedł w czasie administracji George’a W. Busha, na autentycznej podstawie, która doprowadziła do odkrycia i udaremniła liczne terrorystyczne plany. Czego prezydent nie może powiedzieć, a Bush nigdy nie chciał to, że najbardziej rozbudowane akty terrorystyczne, które spotkało niepowodzenie i większość mniejszych spisków, które również zostały zestrzelone to były te, opracowane przez frakcje CIA pod kontrolą Iluminatów.

Nie może Obama ujawnić, że ET (pozaziemscy) pracują w NSA i innych agencjach, w tym kraju oraz w kilku innych. Oni zbierają i analizują informacje na temat wszystkich działań Illuminati na całym świecie i używając tego, aby osłabić ich działalność i uzyskać dowody dla prokuratury. Gdy to osiągnie zamierzony cel – doprowadzając do ostatecznego momentu panowanie Iluminatów – Patriot Act oraz Homeland Security dobiegną końca.

Jeśli chodzi o Monsanto Protection Act, rzecznicy Illuminati powiedzieli prezydentowi, że jeśli on zawetuje go, Kongres go zastąpi. Ponadto, oni zwiększą wysiłki, by obalić Affordable Act opieki zdrowotnej, blok legislacyjny, który może złagodzić niektóre kwestie imigracyjne, i spowodować wcześniejsze próby rozwiązywania międzynarodowych konfliktów przez racjonalne dyskusje zamiast wojennych konfrontacji.

To są „Ziemskie” powody, dla których możecie powiedzieć, że Obama podpisał ustawę, ale jest jeszcze inny aspekt tego, którego blok Illuminati nie zna. Pomimo zagrożeń, prezydent nie zamierzał podpisać Act’ u – zrobił to, ponieważ ET blisko niego tak mu doradzili. Ich większa perspektywa była taka, że oburzenie obywateli w tym podstępnym przypadku musi zmotywować ich, aby wymusili jego unieważnienie.

Ludzie muszą dochodzić swoich praw i odpowiedzialnie domagać się, aby ich wybrani urzędnicy skończyli upartą stronniczość (partyzantkę), zatrzymali możliwość, aby pieniądze lobbystów dyktowały oddawanie głosów w prawodawstwie, i zaczęły służyć najlepszym interesom kraju.

W żaden sposób nie odnosi się to tylko do Stanów Zjednoczonych! Rządy w każdym kraju muszą zacząć zaspokajać potrzeby swoich ludzi, bo to idzie do samego serca Złotego Wieku Ziemi i ewolucji duszy!

Jak wspomniano w poprzednich wiadomościach, ludność Ziemi znajduje się w czwartej gęstości w zakresie lokalizacji, ale wielu nie osiągnęło jeszcze tej gęstości świadomie lub duchowo.Podobnie jak wzniesienie Ziemi było predestynowane, tak był jej Złoty Wiek, ale kiedy zakwitnie ten Wiek w chwalebnej pełni w waszym czasie liniowym zależy od zbiorowych myśli, uczuć i działań ludzi. Nie możemy zbyt mocno podkreślić, jak bardzo wasze światło jest potrzebne, aby wspomóc postęp społeczeństwa w przytomnej i duchowej świadomości!

Uniwersalne prawo przyciągania jest istotną częścią rozwoju.Koncentrując się na niezadowoleniu z niesprawiedliwości zarządzających Systemów i nikczemnych działań, ludność wysyła naprzód energię, która przedłuża sytuacje, które chcą zakończyć!

Muszą oni wiedzieć, że skupiając się na tym, czego chcą, generują oni energię, która manifestuje to. Muszą rozróżniać informacje ze wszystkich źródeł przez pytanie siebie wewnątrz, gdzie prawda jest znana, czy coś jest faktem czy fikcją, prawdą lub fałszem.

Najpierw mówiliśmy o Barack’u Obamie przed prawyborami 2008 w Stanach Zjednoczonych, kiedy stwierdził, że zostanie wybrany na prezydenta. Mówiliśmy o nim wiele razy od tego czasu, w tym przed wyborami w 2012 roku, kiedy powiedział, że pozostaje na stanowisku i dlaczego.

Po każdym z naszych wielu komunikatów, gdzie Obama był wymieniony, moja matka była zalewana email’ami: zwolennicy Partii Republikańskiej w ideologii stanowczo zaprzeczali temu, co powiedzieliśmy o nim, a jego zwolennicy chcieli wiedzieć, czy on może pokonać ogromny sprzeciw zwrócony na niego. Niektórzy pytają: Czy wciąż jest wypełnioną światłem istotą? Tak, jest!

Będziemy dodawać trochę tego, ale najpierw mówimy, że to jestpolityka, która poddała kolejne pokolenia Ziemi straszliwym wojnom ‚ofiarom śmiertelnym i zniszczeniom i stworzyła oszukańczą, koślawą dystrybucję ogromnych bogactw świata. Nie przeoczyliśmy też części, którą religie tu odgrywają, ale to ci którzy rządzą Kościołami i państwami, nakłaniają swoich zwolenników i spędzają na pole bitwy.

Przez długie wieki fundamentem waszych światowych systemów politycznych było szaleństwo podbojów i rozlewu krwi, korupcja i oszustwa. Ostatecznie to stworzyło taką masę negatywności, że samo życie ziemskie było zagrożone. Gaia, dusza, ucieleśniona w waszej planecie, nie chciała śmierci jej ciała i wszystkich jego form życia.

Tak więc, zgodnie z życzenie Gai i błogosławieństwem Boga, dalekie odległe cywilizacje podawały na planetę ratujące światło i najwyższa rada wszechświata stworzyła generalny plan dla nowej ery, który stał się znany jako Złoty Wiek Ziemi. Prosili duszę z wysoko zaawansowanej cywilizacji aby podjęła się jednego z najtrudniejszych zadań – bycia prezydentem Stanów Zjednoczonych, aby wyjść poza rolę, jaką polityka pełni na całym świecie.

Tak, oczywiście Barack Obama jest tak wypełniony światłem, jak wtedy, gdy zgodził się przyjąć misję naprawy krzywd w tym kraju i być w awangardzie przynoszących światowy pokój! Przez swój czasu na stanowisku pilnie pracuje za kulisami, aby rozmontować sieć, która umożliwiła Illuminati kontrolować wszystko, co ma wpływ życie w waszym świecie.

Ich moc, aby utrudnić lub całkowicie zniweczyć jego wysiłki był fantastyczna i sukcesem w dużej części, ale kiedy ich wpływy w Kongresie i poza nim się skończą, ujrzycie prawdę naszych słów na temat Obamy.

Teraz wyłóżmy negatywność w kontekście pogody i wydarzeń geofizycznych, które być może nie uznaliście za dowód zmian, którym są. Intensywne światło, które uratowało życie Ziemi dało jej siłę do rozpoczęcia uwalniania negatywności przez potężne trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i gwałtowne burze, które spowodowały ogromne ofiary śmiertelne i zniszczenia.

Ostatnia z „starej” negatywności została wyeliminowana około pół roku temu, to właśnie wtedy aktywna Ziemia weszła w czwartą gęstość.”Nowe” negatywności spowodowane trwającą przemocą są uwalniane przez serię trzęsień ziemi w miejscach, gdzie jest niewiele, jeśli w ogóle, utraty życia lub zniszczenia terenu, i tak samo w erupcjach wulkanicznych. Więcej jest rozproszonych przez ulewne burze w niektórych obszarach, a w innych gwałtowne pożary – woda i ogień są elementami oczyszczającymi Natury.

Nigdy więcej negatywnności nie zgromadzi się na świecie i żaden z przewidywanych kataklizmów nie nastąpi! Ciemność, która przez długie wieki spowijała Ziemię odeszła, ale „niwelowanie” to, co zostało w jej wyniku będzie trwało nadal, dopóki nie stanie się płaszczyzną, na której przemoc nie istnieje.

Ona nie będzie się tam w przyszłym tygodniu lub w przyszłym miesiącu, ale wspomagana przez siły światła wewnątrz, na i poza Ziemią, zmierza w kierunku tej przestrzeni z prędkością, która jest unikalna w tym wszechświecie i wzdłuż całej drogi, przemoc zmniejszy się i tak, będą Burze (huragany), wstrząsy i aktywność wulkaniczna.

Przechodząc teraz do innych spraw, o które czytelnicy pytają, jakiś czas temu radioaktywne emisje z uszkodzonej japońskiej elektrowni jądrowej zostały zneutralizowane do tego stopnia, że nie stanowią nowego zagrożenia dla zdrowia. Ostatecznie wszystkie elektrownie atomowe, składowane odpady i inne toksyczne zanieczyszczenia będą technologicznie zdematerializowane. Tymczasem załogi na waszym niebie wykorzystują technologie na pokładzie ich statków do ochrony obiektów jądrowych, które nadal są w użyciu.

Obawy o kraje z bronią jądrowej działających pochopnie, inne kraje ścigające się, aby rozwinąć lub nabyć tą broń i przypadkowe uruchomienie jest całkowicie niepotrzebne. Dekretem Stwórcy i Bożą autoryzacją cywilizacje o zdolności do zapobiegania świadomych lub przypadkowych ataków nuklearnych będą nadal to robić.

Podczas konferencji Bilderberg, Illuminati ledwie ukrywali ich pogłębiające się obawy o ile dłużej mogą kontrolować bankowość, pożyczki i inwestowanie na całym świecie – mają już prawie wyczerpane środki, dzięki którym byli one w stanie utrzymać ich fortuny w stanie nienaruszonym.

Jak wspomniano wcześniej, osoby z wewnątrz i na zewnątrz NSA zbierały dowody, że Illuminati zdobywali te majątki bezprawnie i nieetycznie, jednak dopóki cała dokumentacja nie została przedstawiona w hermetycznych przypadkach do różnych sądów i sprawiedliwie rozstrzygnięta, środki pozostaną w rękach Illuminati.

Tyle było radości, gdy słyszeliśmy o kanadyjskim Ministrze Obrony potwierdzającym obecność innych cywilizacji! Nie wiadomo jeszcze, jak bardzo może to wpłynąć na czas lądowania i kiedy pozaziemscy żyjący wśród was utożsamią się z nimi.

Matko, proszę wstawić odpowiedź Hatonna na Twoje pytania na ten temat.

„Jak zachęcające, to potwierdzenie jest, ale nie wystarczy na lądowanie jutro. Słowo jakie mamy to, potrzebujecie postawić Wasz dom w lepszym porządku po pierwsze. Nikt nie spodziewa się, abyście zrobili to sami, dlatego tu jesteśmy!

„Suzy, moja przyjaciółko, wiesz, że nie zamierzamy przejąć waszego świata, ale większość ludzi nie wie. Są ciekawi nas, ale nie są przekonani, czy jeśli wylądujemy, to byłoby dla pomocy. Oni nie mają pojęcia o tym, co robiliśmy dla Ziemi przez wieki – Oni są bardziej jak, dlaczego ET są zainteresowani nami?

„Gdy zobaczą, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i poczują się pewniej w tym, co się zmienia, to może nie będą tak niechętni lądowaniu obcych. Ale, ta propaganda Illuminati „, że ET moga wydawać się przyjaźni, ale oni chcą was zniewolić ” nadal obiega internet.

„W każdym razie, Najważniejsze jest to, że Bóg rządzi. On będzie wiedział, kiedy będziecie gotowi na powitanie, a potem da Radzie znak IDŹCIE. Jesteśmy bardziej chętni do tego, niż WY jesteście, Suzy! ”

Dziękuję, Matko, i proszę skopiować link do krótkiego filmu, który również dodaje energii do przyspieszenia dnia, kiedy będziecie mogli spotkać swoich „dobroczyńców z kosmosu.” Mamy nadzieję, że poczujecie się zainspirowani do wsparcia wysiłków tej grupy, aby rozpowszechniać je w świecie.

Nasza ukochana rodzino Ziemska, miliardy dusz chcą tak samo jak Wy, żyć w pokoju na świecie, gdzie potrzeby każdy są obficie spełnione, gdzie wszyscy przywódcy są mądrzy i honorowi, a życie płynie w harmonii z naturą. Ale oni nie wiedzą, jak pomóc uczynić świat, aby działał w ten sposób i Wy – jesteście tam Drogowskazami!
Żyjąc ze swojego serca, dajecie przykład wszystkim wokół was, że miłość jest drogą do stworzenia świata, którego oni i Wy chcecie. Pamiętajcie, w kontinuum era pokoju na świecie, przygoda, radość, piękno, dobroć, wzajemny szacunek, bogactwo i wspaniałe już jest!

Miłości i pokoju

Suzanne Ward

suzy@matthewbooks.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/06/wiadomosci-od-mateusza.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s