Arkturianie: Uzdrawianie Świadomości Ofiary

Channeler: Ute Posegga-Rudel
17 czerwca 2013 r.:
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/

Jesteśmy Arkturiannami!

Obecnie stary świat, który zanika, ale w którym nadal żyjecie, jest światem, który tworzyliście przez tysiąclecia, przez identyfikowanie się ze świadomością ofiary.

Wasza 3-cia gęstość jest zasadniczo charakteryzowana przez poczucie bycia ofiarą. Jest odrębną tożsamością, która ogranicza siebie przez pewne okoliczności, zakładając, że te okoliczności są absolutną i niezmienną rzeczywistością, w której możecie zaniedbać własne siły twórcze w danym momencie dramatyzowania ofiary.

I tak świat jest doświadczany jako stała seria, stałych procesów, które wydają się następować dla osoby, bez zrozumienia, że wszyscy macie dane przez Boga opcje wyboru w każdej chwili.Jeśli nie ma wyboru, aby zawsze zmienić sytuację, to przynajmniej macie wybór jak na nią reagować w taki sposób, żebyście czuli się naprawdę szczęśliwi.
Z naszego punktu widzenia, gdzie jest wolność miłości i nieskończone światło świeci, co jest przestrzenią, w której istniejemy, wybór bycia ofiarą wydaje się być sprawą fałszywej tożsamości. To jest tożsamość ze wzorem myśli, który stworzył pozorne doświadczenie rzeczywistości ślepego zaułka i skończonej rzeczywistości, która wydaje się być stałą i niezmienną na zawsze.

Jednak jest to wasz własny wzór myślowy, który w tych chwilach przyjmuje cechy nieruchomego obrazu w trakcie ciągłego procesu przepływu energii i świadomości.

To jest obraz śmierci, nadziei i bezradności, obraz stagnacji i błędów. To jest fałszywy obraz oddzielonego Boga, który wydaje się być obiektem. Zobaczcie, jest Tylko Bóg. Bóg jest Wszystkim i wszędzie. Bóg jest płynny i zawsze w ruchu, nie ma zawieszenia w Jego tworzeniu, które jest całkowicie boskie i przynosi rozwijające się niezliczone możliwości.

Jesteście obrazem tego Boga, i kiedy doświadczacie i wyrażacie świadomość ofiary zapominacie i zdradzacie swoją boskość.Ponieważ sami posiadacie niezaprzeczalną i nieograniczona moc kreatywności. Ale już raczej zgodziliście się z fałszywym wizerunkiem śmierci, który Wasze kościoły i towarzystwa głosiły wam przez tysiąclecia, aby utrzymać was w strachu i zapomnieniu o Waszej przez Boga Wam danej sile twórczej. Przyjęliście też, że nawet śmierć jest w rzeczywistości łagodnym boskim procesem.

Wasze stare i kłamliwe społeczeństwo opiera się na świadomości ofiary, odmawiając Wam prawa do zrozumienia i wykorzystania własnych twórczych prezentów z chwili na chwilę, i ten sposób bycia w energetycznym przepływie mocy miłości i radości i światła.

Świadomość Ofiary zdarza się, gdy aktywujecie wasze oddzielne ego w celu wzmocnienia go, bez względu na to, czy czujecie się bezsilni, czy też nie. Moc ego zawsze opiera się na bezsilności.

Rzeczywiście ego samo jest ofiarą okoliczności. I za każdym razem, gdy jesteś skłonny zaangażować się jako ofiara, wiedz, że jesteś czystym ego w tym danym momencie. Ale kiedy pozwolisz sobie, aby rozwinąć swoją energię, swoją świadomość, swoje światło i swoją miłość i swoją radość, w tej chwili jesteś w stanie dostrzec swoją absolutną wolność wyboru, niekończące się możliwości, aby stworzyć bardziej chwalebny świat niż ten, który stworzyłeś jako ofiara i przez który czułeś się ofiarą.

Skoro wszystko jest Twoim dziełem, wysokie lub niskie, także twoja świadomość ofiary i świat wiktymizacji jest twoją własną kreacją! To Nie przydarza się Tobie. Stworzyłeś to! Ty przyciągnąłeś to, a nawet interpretowałeś jako takie, bez względu na to, czy istnieje w rzeczywistości prześladowczy świat, czy nie. Widzicie ofiary wszędzie. To dlatego, że jest to obraz, z którym się identyfikujecie.

Więc jeśli chcecie widzieć i żyć w świecie, który jest wolny od prześladowania, musicie najpierw uznać nieskończoną potęgę własnej kreatywności.
Możecie powiedzieć, że tak, ale to jest fakt, że świat i większość ludzi jest ofiarą! I po prostu nie można temu zaprzeczyć! A my wam powiemy: Tak, macie rację! Ale to nie wszystko
Taki świat objawia się tylko Wam, jeśli Wasza uwaga spoczywa na tym temacie, a tym samym go odtwarza! Ale odważyć się wyjść z tego prześladowczego świata jest sposobem na tworzenie waszej własnej wewnętrznej wolności w każdej chwili dla siebie. I jesteś wolny, jeśli nie pozwolisz sobie być przedmiotem świata ograniczeń i niewoli, co wydaje się być niezmienne. I gdy tworzysz wolny boski świat, tworzysz przestrzeń, która promieniuje od wewnątrz nieskończoną miłością i nieograniczoną energią i radością i światłem.

To są Wasze własne doświadczenia, które pomogą tym, którzy wciąż żyją zamknięci w śnie wiktymizacji, aby obudzili się poza tą fałszywą tożsamością, ponieważ ich własne boska rzeczywistość będzie zapalana przez obecność prawdy, którą Wy umieszczacie tam, tuż przed nimi.
Więc jeszcze raz, to zawsze dotyczy procesu twórczego w każdej chwili!Chodzi o wybór Bożej prawdy w każdej chwili, aby tworzyć to, co chcecie zobaczyć w każdej chwili, będąc w radosnym przepływie wolności, miłości i światła.
Jak na pewno teraz rozumiecie, to wszystko jest kwestią świadomości, która tworzy Wasz świat. Czym wyższe wasze własne wibracje, tym bardziej boski Wasz świat będzie. Bardziej zjednoczony i taki z całym Waszym życiem będzie. W takim świecie jedności, bycie ofiarą nie istnieje, ponieważ jesteście ponad ego.

Cierpieć w czynach ego jest to kwestia, która musi zostać uzdrowiona w tych czasach, gdy możecie skorzystać z wyższych częstotliwości na Ziemi i światła i miłości wszędzie obecnych teraz i coraz bardziej wzrastających z każdym dniem.

Kiedy ludzkość zrozumie świadomość ofiary ego, Wzniesienie naprawdę się wydarzy. Bądźcie pewni, że każdy otrzymuje pomoc w zrozumieniu tego, bo gdy o to poprosicie, to będzie zawsze dane natychmiastowo w sposób, który służy waszemu własnemu procesowi wyzwalania świadomości w sposób jak najbardziej pomyślny.

Błogosławimy wam, moi drodzy, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć każdego z was, obudzonego w swojej boskości, wolnego od niewiedzy i błędów starego świata.

Jesteśmy Arkturianami!

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s