Cenzura*. MAAM TE’ ELIAS

//*Cenzura: tu w znaczeniu Świadectwo. Team TERRA//

PODNIESIENIE I ZEJŚCIE

 

Wy uczyniliście to co mogło być uczynione,
Wy przeciwstawiliście się tak bardzo jak tylko można było,
Wy narodziliście Rozpoznania które Was uskrzydliły,
Wy widzieliście w jaki sposób darowane jest Życie i zabierane.

Wy doszliście do Punktu który wymaga wystawienia Cenzury.
Wy doszliście do Linii w Czaso-Przestrzeni która przynosi wielkie korektury. Cięcia które wynikają z przebiegu Czaso-Przestrzeni, narzucają się i odpowiadają Boskiemu Prawu i samo-porządkującemu Tworzeniu.

Ziemia zostanie doprowadzona z powrotem do Światła – wraz z Ludzkością. Zaczęła się integracja planety -i żyjących na niej bogów w ludzkiej postaci – z niebiańskimi, pełnymi Światła Królestwami. Jest to proces wymagający wszystkiego od Ziemi i Ludzkości, bo gdzie żaden kamień nie pozostaje na kamieniu tam mogą pozostać tylko Ci w głębokim Pokoju, Ufności i Miłości, Ci którzy mają wiedzę o tych Procesach, Ci którzy zostali na to przygotowani i Ci którzy długo przed Dniem X się z tym już zapoznali.

Kto zostanie zaskoczony Przemianą, musi zastygnąć przed swoimi Wymiarami. Kto Przemiany oczekuje, ten chętnie otworzy drzwi do swojej Świadomości i poprosi do swojego wnętrza Kosmiczne Światło i Miłość Waszego Rodzeństwa Światła z wielu Królestw.

Ogrodnik który uważnie usunął chwasty i robactwo ze swego Ogrodu w każdym momencie może stanąć przed swoim Radcą i wskazać na najpiękniejsze owoce i najwspanialej nawieziony grunt. I gdy zaczyna się czas żniw wszystkiego jest w dostatku i dla wszystkich.

Taki Ogrodnik nie obawia się i codziennie z Radością oczekuje swojego Pana, aby mógł On sobie wziąć z tego co dźwigała ta Ziemia.

I tak dzieje się teraz, bo Pan, Wasz Stwórca przychodzi na Ziemię by zobaczyć gdzie grunty dają dobry plon lub gdzie wyschły i gdzie Zarządzający uciekł niczym złodziej by żyć Życiem odległym od opiekowania się gruntem przekazanym mu przez Boga.

Wielkie Cięcie stoi przed nami.

Ci którzy nie mogą wykazać się żadnym plonem zostaną pozostawieni swojemu wstydowi ze zwieszonymi głowami. Ci którzy do przygotowanych koszy kładą dojrzałe owoce nakarmią nimi nawet samych Aniołów w Niebie.

Podniesienie i Zejście zachodzą teraz jednocześnie.
Ci którzy się wywyższyli, upadają. Ci którzy byli uciemiężani i poniżani – a mimo tego wciąż odwracali się ku Światłu – w tych Dniach zostaną wysłuchani i osiągną Mistrzostwo nad tym Poziomem Bytu.

W minionych latach było Wam przekazywane przede wszystkim o Podniesieniu do Światła. Mówiono o dawanej Wam możliwości pokonania tego Poziomu przemijającego Świata. Dziś wskazuję na Zejście które zaczyna się dla o wiele większej ilości Ludzi niż tych co się podnoszą. Zejście do 3 Wymiaru Bytu.

W czasie pomiędzy Podniesieniem i Zejściem na tym Poziomie Bytu był utrzymywany „stan zawieszenia” i był on utrzymywany w bezpośredniej bliskości 4D ze względu na to by tak dużo Ludzi – jak tylko to możliwe – mogło zostać dotkniętych Boskim Światłem.

Tak więc wielu Ludzi żyło „ponad swój stan” i oni zostaną teraz doprowadzeni z powrotem do ich starych mieszkań aby sami z siebie mogli zacząć prace porządkowe i aby przed drzwiami postawili gotowe do odbioru kartony (do przeprowadzki).

Zejście Ludzi do 3D u wielu wywoła leczniczy szok, jedni będą widzieć co przegapili a jeszcze inni nawet nie będą mieli o tym żadnej Wiedzy bo nigdy jeszcze nie opuścili tego Poziomu. To dotyczy przede wszystkim Ciemnych Elit tego Czasu oraz Ludzi którzy idą za nimi słuchając ich i idą całkiem dobrowolnie.

Cenzura*.

Dla Zarządzających dla Boga na Ziemi zaczyna się teraz czas Plonu lub ten moment w którym muszą przyznać się do tego że wypracowali marne owoce.
Będziesz mierzony miarą Twoich Talentów które otrzymałeś, miarą Umiejętności i miarą Zleceń które zostały Ci dane na to Życie – w dzień Decyzji od którego dziś jesteśmy oddaleni o zaledwie jedno mgnienie oka.

Nic więcej nie ma dla Was do czynienia. Chyba że zawrócicie w ostatnim Akcie Rozpoznania! Chyba że z głęboką pokorą powrócicie na Wasze dotychczas zaniedbane pole uprawne Boga.

Nie ze Strachu, lecz kierować ma Wami Rozpoznanie że przepuściło się wiele okazji do pielenia chwastów, bo nawet najbardziej wysuszony grunt staje się żyzny jeśli zacznie się go regularnie podlewać.

Pomimo tego że najważniejsze Decyzje już zapadły, to NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO BY SIĘ OBUDZIĆ, nigdy nie jest za późno aby założyć odzież roboczą i pójść na pole by zobaczyć czy wszystko jest w porządku i rozdzielić ziarno od plew.

Bóg przychodzi wtedy gdy śpicie, Bóg przychodzi wtedy gdy Wy załatwiacie codzienne sprawy, Bóg przychodzi i zabiera jednych z pola, podczas gdy inni na tym polu pozostają.

Bóg przychodzi do każdego Człowieka. I podczas gdy bezbożni GO nie rozpoznają, oczekują GO Ci nim natchnieni, pełni Tęsknoty za tym Momentem który z powrotem przyniesie im Królestwo Boga.

I on jest oddalony zaledwie o mgnienie oka.

Mądrze jest teraz  wypatrywać przybycia Stwórcy w skupieniu pełnym radosnego oczekiwania.

Mądrze jest teraz pożegnać się z Życiem które dotychczas było i wydawało się być, bo niezależnie od tego na jakim Poziomie się odnajdziecie, niezależnie od tego czy to jest Podniesienie czy Zejście, to Świat zmieni się od podstaw dla każdego Dziecka Ludzkiego.

Honorowana jest Ludzkość, podniesiona Matka Ziemia, kochanym jest całe Życie – i całe Życie jest Miłością.

My docieramy – przed nami port i stały ląd.
Kończy się długa podróż przez czas i Przestrzeń.
„Opuścić pokład”, to jest ostatnie polecenie Starego Kapitana, jeszcze zanim rozejdą się marynarze we wszystkie strony Świata aby później dzięki nowym przyporządkowaniom udać się na pokład nowych statków by na nieprzewidywalnym i głębokim Oceanie tego Świata dokończyć niedokończone lekcje.

Jedno tchnienie dzieli nas od zarzucenia kotwicy.
Stójcie mocno na ziemi i obserwujcie Niebo.
Już nadszedł czas.

Ja Jestem
MAAM TE’ ELIAS

z Wszechświata E’, Regent Królestw Światła które odpowiedzialne są za równowagę Tworzenia, Ja Jestem pierwszym „Bratem” Uniwersalnego Logosa E’ Zarządzającego Posagiem Rodzaju Ludzkiego.

//Patrz również: 12.04.2011 Logos Wszechświata. E’ (Logos Wszechświata) – kliknij tutaj//

//Patrz również: 04.09.2011 Wyjątkowość tej planety. Mistrz MAAM TE’ ELIAS – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/24/24-06-2013-cenzura-maam-te-elias/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s