Wezwanie. Mistrzowie Wniebowstąpieni

Minął czas Eremitów,
zaczął się czas jawnie pokazywanego dźwigania Światła.

 

Nie znajdziecie Oświecenia ani w grotach w Himalajach, ani w Świątyniach tego Świata, ani w odosobnieniu, ani w zamkniętych Kręgach.
Również w społecznościach które same dla siebie są największym celem – niezależnie czy są tajemne czy też dostępne dla Ludzi – nie możecie mieć swojego wkładu dla Dobra Świata.

Nadszedł czas w którym Światło Stwórcy jest jawne i działa i należy rozwinąć z Ludźmi Radość Życia, Strumień Życia, Siłę Życia w społecznościach – z dala od każdego egoizmu z poziomu EGO.

Bratajcie się, łączcie się, zaufajcie sobie, albowiem Rodzina która zbudowana jest na Zaufaniu i Miłości nie może być przez nic i przez nikogo zniszczona.

Odnajdźcie się z powrotem w Rodzinach, co oznacza że macie tworzyć małe i większe Społeczności. Omawiajcie w nich rozwiązania dla Nowego Świata, dla Nowej Ludzkości i dla Społeczeństwa które godne jest Ludzi.

Złączcie Wasze głowy a przede wszystkim Serca, pomagajcie sobie wszędzie tam gdzie jest to możliwe – dzielcie się i wymieniajcie a przede wszystkim dzielcie się Waszą Miłością za wszystkimi Ludźmi i jako kaucję bierzcie od Waszego Rodzeństwa tylko Miłość.

Odejdźcie od dominującego Systemu wszędzie tam gdzie tylko jest to możliwe!

Kupujcie żywność tylko tam, gdzie macie dobre przy tym uczucie. Zminimalizujcie wszystkie związki z kryminalnym i wyzyskującym systemem finansowym. Zakończcie Waszą posłuszność względem banków i papierowego pieniądza przez to że wszędzie gdzie tylko się da z tego teraz „wysiądziecie”.

Przede wszystkim jednak odbierzcie temu Systemowi Wasze zaufanie. Gromadźcie Wiedzę z alternatywnych forów a nie z mediów na których Nowy Porządek Świata zatknął swoje flagi.

Pozostawajcie zawsze w Ciszy, w Miłości i współczuciu ale bądźcie nieubłagani, jeśli chodzi o pomoc w przebiciu się Prawdy jeśli należy ją wymówić i nazwać.

Już więcej nie pozwalajcie zaprzęgać się do powozu NWO przez to że zbyt wcześnie kapitulujecie wierząc w to że stoicie naprzeciw niezwyciężonego i wszechwładnego przeciwnika.

Ciemne jest tylko tak silne, ile mu dacie Mocy w Waszych Życiach i w jednym momencie zapada się samo w sobie gdy zabierzecie mu Waszą Moc.

Zapamiętajcie: Zło dostaje Moc dopiero wtedy gdy dacie się mu oszukać. Przez to że w nie wierzycie, przez to że dacie się zastraszyć jego mrocznością i przez to że cofacie i poddajecie się jeszcze zanim coś uczynicie.

Zabierzcie tym Siłom Ciemności całą Waszą Energię poprzez to że zwyciężycie nad każdym Strachem który jeszcze w Was jest żywy, albowiem:
co Was obchodzi bieg Świata jeśli nie bierzecie już więcej udziału w tej Grze?

A mimo tego macie być uważni, macie dokładnie obserwować co się dzieje, precyzyjnie rozpoznawać to co JEST, bo to Złe chce wtrącić się również tam, gdzie panuje Szczęście i gdzie już od dawna nie ma wstępu.

Dlatego pracujcie przeciwko temu przez odłączenie się od Ciemnego i przez stworzenie Nowych Systemów, Nowych Społeczności, Nowych Rodzin, albowiem wiedzcie:

Każdym jądrem (*centrum) zdrowego Społeczeństwa jest zdrowa Rodzina. Zdrowa oznacza Rodzinę która dźwigana jest współczuciem i definiowana wewnętrznym Połączeniem.

Rodziny które nigdy nikogo nie wykluczają chyba że ktoś przysparza Społeczności szkód, cierpienia i bólu.

Pomagajcie sobie wzajemnie.
W wielkim stylu oferujcie Wasze talenty.

Wysłużył się już stary model niewolnictwa zarobkowego i już niedługo pożegna się on w sposób widoczny.

Zastosujcie Wasze talenty dla dobra wszystkich!
Nie pytajcie o wynagrodzenie, albowiem zaprawdę:
Wy zawsze otrzymacie sprawiedliwą zapłatę, bo o to dbają Boskie Prawa i Prawa Nowej Ludzkości która oddała się Bogu.

Opuśćcie System.

Unikajcie banków, unikajcie mainstreamowych mediów, unikajcie żywności przygotowywanej na przemysłową skalę, plastikowych butelek i cukru gdzie tylko się da. Unikajcie otoczenia w którym Ludzie oddziałują za pośrednictwem ich EGO. Unikajcie telefonów komórkowych gdzie tylko się da, unikajcie miejsc gdzie zaniknęła Energia Światła (supermarkety, centra handlowe, niektóre kościoły, centra kongresowe, polityczne i sportowe imprezy masowe które podlegają Starym Wzorcom poróżniającym Ludzi zamiast ich łączyć).

Zejdźcie się razem, odnajdźcie się i pomagajcie sobie wzajemnie. Połączcie Waszą Wiedzę, wymieniajcie się nią i stwórzcie Nowe Społeczeństwo. Ono najpierw musi powstać w Rodzinach, ponieważ pierwszą Agendą NWO było zniszczenie Rodzin.

„Dziel i Rządź” aby Ludzi okraść z tego Źródła Siły, aż bezwolnie, bezsilnie i bez odwagi podporządkują się dyktatowi Elit. To strategia która bynajmniej była ukoronowana powodzeniem, lecz która teraz ponosi klęskę w obliczu Duchowego Światła.

Bądźcie odważni, bądźcie rozluźnieni, bądźcie radośni, bądźcie wdzięczni, bądźcie współczujący, bądźcie zdecydowani, bądźcie wiedzący, bądźcie kochający, bądźcie kochającymi wolność, bądźcie szczęśliwi, bądźcie optymistyczni, bądźcie niezachwiani, bądźcie odgraniczeni od Zła, bądźcie przepuszczalni dla Dobra, bądźcie uważni, bądźcie wolni od Strachu, bądźcie pełni Światła, bądźcie miłosierni, bądźcie kreatywni, bądźcie zwróceni ku Bogu, bądźcie zwróceni ku Ludziom, bądźcie zwróceniu ku Tworzeniu, bądźcie klarowni, bądźcie wybaczający, bądźcie łaskawi, bądźcie i czyńcie jako Oświeceni.

Tym ponownym „Wezwaniem do Samodzielnej Organizacji” Waszego Życia i Ludzkiego Społeczeństwa zapewniam Was, iż My Mistrzowie jesteśmy w dużej Ilości przy Waszym boku – My wspomagamy wszystko co toruje sobie pełną Światła Drogę w Świat.
My towarzyszymy Wam we wszystkich przedsięwzięciach które służą Światu i pomagają Ludzkości w dojściu do Nowych Poziomów Bytu.

Pokonajcie ostatnie Lęki, nad przepaścią rozciągnięta jest Lina Światła. Kroczcie odważnie do przodu. Stawiajcie krok po kroku aż dojdziecie na drugą stronę – na stronę Światła.

Nie bójcie się, bo każdy kto odważnie kroczy Liną Światła zostanie złapany i podniesiony wraz z tymi którzy stracą równowagę i spadną w przepaść. Nikt nie umrze, bo umrzeć może tylko ten który opierać się będzie przejściu po tej Linie Światła do Nowego Domu Ludzi. I tylko wtedy jesteśmy bezsilni.

Jednak dla wszystkich tych którzy odważą się na ten krok nasze ramiona są otwarte, abyście miękko spadli jeśli spadniecie. I dla wszystkich tych którzy pewnym krokiem dotrą na drugą stronę będzie zrobione wielkie Święto którego Gospodarzem jest Stwórca a któremu towarzyszymy My, Mistrzowie wielu Światów.

Bóg Jest Wszystkim
Bóg Jest Rzeczywistością
nie ma żadnego oprócz NIEGO.

Opuście bezbożny Świat, wstąpcie w Nowy Świat bezgranicznej Miłości Stwórcy, przez co uzdrawia się Ziemia i przez co Ludzkie Społeczeństwo uwolnione może być od każdego mylnego wniosku.

Bóg Jest Wielki, Bóg Jest Wszystkim

My jesteśmy w NIM

MISTRZOWIE WNIEBOWSTĄPIENI

//Patrz również: 09.12.2012 PEGASUS. CENTRALNE SŁOŃCE – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/23/22-06-2013-wezwanie-mistrzowie-wniebowstapieni/

Reklamy

2 comments on “Wezwanie. Mistrzowie Wniebowstąpieni

  1. „Nadszedł czas w którym Światło Stwórcy jest jawne i działa i należy rozwinąć z Ludźmi Radość Życia, Strumień Życia, Siłę Życia w społecznościach – z dala od każdego egoizmu z poziomu EGO.”

    Tak, tak, wahadło zatrzymało się w „ciemnej mazi” wyprodukowanej przez materialny mózg i już nie może przemieszczać się w dotychczasowym kierunku.Teraz następuje zwrot w drugą stronę i Serce tego wahadła będzie podążało w stronę Światła wspierane przez Mistrzów, Anioły i Wszystkich Ludzi 🙂

    A to taki przekaz od Dajamantiego dawno napisany, a jak bardzo aktualny:

    ❤ ❤ ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s