Manuskrypt przetrwania – część 327

• 22 czerwca 2013 •

Jak wszyscy zauważyliście, te pogłosy z wczorajszego pokazu siły wciąż pulsują przez was, i będą kontynuować to przez jakiś czas jeszcze. Są to potężne energie zmian, drodzy, i jako takie, wiele zostanie popchnięte w ich wyniku. My nie odnosimy się do osobistych doświadczeń tym razem, choć nadal będą wychodzić na powierzchnię w tych, w których wydaje się to, w miarę konieczne, aleto, co mamy na myśli, będzie bardziej widoczne w świecie zewnętrznym.

Ponownie, ludzkość była zakorzeniona w głębokim strachu przed zmianą na wiele sposobów, i jako takie, te zmiany będą szczepić strach w wielu, którzy jeszcze nie widzą korzyści z takiej zmiany. Innymi słowy, wszystko zostanie wypchnięte przez światło do światła, i będzie trudne do zignorowania, nawet przez tych u władzy. Więc spodziewajcie się, że jest latem będzie dużo hałasu na wiele sposobów, ale również wiedzcie, że usłyszycie wiele tryumfowania mieszającego się pomiędzy chórami gniewu i frustracji, które będą nadal wybuchać.

Bo to rzeczywiście jest czas na zmiany na tak wielu poziomach teraz, i tym razem, fali zmian nie można zatrzymać, bez względu na to, jak bardzo obawiają się tego osoby odpowiedzialne za utrzymywanie status quo, którzy będą starali się zaszczepić tych, którzy ich otaczają. Albowiem rzeczywiście okaże się, że strach, któremu zaufali, jako ich sojusznikowi sam nie jest już tak potężnym przyjacielem, jak kiedyś. Przeciwnie, on okaże się być cieniem swojej dawnej potęgi, i jako taki, nie pasuje do światła, które zaczyna się oblewać tak wielu waszych kolegów mężczyzn i kobiet na całym świecie. Więc oglądajcie w zdumieniu, gdy jeden po drugim będą otrząsnąć ich starego towarzysza, strach i zaczną obejmować własną moc na tak wiele sposobów. To będzie lato niezadowolenia,ale też okaże się, że lato zacznie pokazywać wszystkim, jak wiele mocy ludność ma w zasięgu. I gdy spoglądaliście na siebie, jak rośliście ogromnie w ciągu ostatnich kilku tygodni, zaczniecie widzieć, że te same rzeczy dzieją się w ludziach wokół was. Bo wyznaczyliście ścieżki dla nich do naśladowania, i sądzimy, że wszyscy będziecie zaskoczeni liczbą osób, która już zaczyna podążać waszym śladem.

Więc znowu musimy podziękować wam wszystkim za pracę, którą wykonujecie, a teraz, wszyscy zaczniecie otrzymywać wiele, wiele potwierdzeń konieczności bycia szukaczem ścieżek. Albowiem wszyscy będziecie radować się, wiedząc, że bez was, pionierów, nie byłyby oznakowane szlaki dla wielu, którzy nagle okażą silne pragnienie wyrwania się z dawnych granic i szukania szczęścia w świecie, mniej ograniczonym niż stary . Bo strach jest obwisły, a światło jest coraz silniejsze, tak więc, dostosowanie zostało również zadeklarowane i postanowione. Na razie, to wszyscy czujecie narastający przypływ podniecenia, gdy rozejrzycie się i zobaczycie upadek murów więzienia miejsce przy miejscu. Bo prawda uwolni się od tych starych murów, i prawda ustanowi każdego wolnym z nią. Więc spodziewajcie się dużo hałasu, jak powiedzieliśmy, ale spodziewajcie się usłyszeć, jak złość ustąpi okrzykom radości, gdy jeden po drugim, wasi bliźni zaczną widzieć tą samą prawdę, co Wy.

http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s