Adwokaci Światła. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

To co obowiązywało wczoraj,
dziś stanowi Potencjał który już przeminął!
Ja Jestem JESUS SANANDA

Co przez to jest powiedziane?

Że Ludzkość, a przede wszystkim Ci którzy stoją w pierwszym rzędzie ostatniej Bitwy – jeszcze zanim ten Świat zostanie całkowicie przeniknięty Światłem – muszą mieć nadmiar Siły napięcia, elastyczności i gotowości do Zmian. Niczym potok który płynie cały czas opływając każde zwalone drzewo, każdy kamień w wyjątkowy sposób tak i obowiązuje to każdego z Was, Mistrzów tu na miejscu, obowiązuje też Galaktyczną Federację Światła i wszystkie Poziomy Światła które przeprowadzają Przemianę tu na tej Ziemi aby w mgnieniu oka przystosować się i dopasować do nowych Potencjałów.

 

Wielkie Przemiany, Wielki Łuk są pewne, lecz zawsze tej Drodze do nich towarzyszą innowacje i zmiany.

Na to wyraźnie Wam wskazuję.
Albowiem wielu Wojowników Światła odkłada swoje Miecze, wielu poddaje się, wielu pozostaje zniechęconych i zmęczonych trudami tego Poziomu i tym co przeszli w ostatnich latach. Pozostają oni na brzegu Drogi zapadając w długi sen.

Czas snu jest momentem w którym budzicie się w Rzeczywistości – i ten czas jest bliski, bardzo bliski.

I gdy potykacie się na brzegu Drogi i grozi Wam poniesienie klęski, My stoimy gotowi. My dźwigamy Was dalej na Drodze, aż ponownie dojdziecie do Sił, aż z powrotem włożycie do pochwy Wasz Miecz Światła i będziecie kroczyć dalej, dalej niż możecie uwierzyć że poniosły Was Wasze własne stopy.

O wszystko i o wszystkich jest zadbane jeśli utrzymacie koncentrację na Waszej pracy i nawet gdybyście zachwiali się i upadli, nie pozostajecie leżeć i cały czas utrzymujecie w Was przy Życiu Wolę niczym Żywy Ogień.

W TYCH DECYDUJĄCYCH DNIACH LUDZKOŚCI i w ostatnich Dniach przed ostatecznym Podniesieniem chodzi o to aby zachować nerwy i pozostać wyjustowanym na Światło. Należy pozostać całkowicie „w sobie” i wejść całkowicie w Boga, bo przez Jego Łaskę wszystko staje się możliwe i wszystko jest możliwe.

Macie otrzymać obficie i mieć udział w Spadku Nieba i wspaniałości Boga.

Obecnie będą rozdzielane od siebie różne Poziomy Hologramów, aby mogły przebrzmieć nakładające się warstwy Poziomów Czaso-Przestrzennych.
Jest to specyficzny Proces wykonywany przez wiele Galaktycznych Teamów.

Tak więc nadal jeszcze mieszają się nieproszone Siły!
Ten fakt należy mieć jeszcze na uwadze przez kilka kolejnych tygodni.
Pomimo tego że pozostajecie absolutnie nie dotknięci Wydarzeniami 3D, to mogą Was jeszcze poruszyć Wydarzenia 4D – poruszyć wewnętrznie jeśli w tym właśnie przypuszczacie nowy, dosięgający Was Dramat.

A więc wypatrujcie takich Momentów w Czasie, a będziecie widzieć jak są krótkotrwałe i zabawne, albowiem tak jak pojedyncza ciemna chmura nie czyni deszczu, tak pojedyncze wypustki i wybuchy mroku nie czynią Ciemności.

Wytrzymajcie i pozostańcie przy tym!

Dzień po dniu, albowiem w tych dniach wypełnia się Wasze przeznaczenie:
uciec z jednej Ziemi i dotrzeć na nową, czystą i pełną Światła Ziemię aby tam urzeczywistnić swój Byt.

Moce Ciemności które trzymają się przy Życiu w 4D dzięki utrzymywanym przez nich „scenariuszom strachu” planują zamach aby stać się Panem tego Poziomu. To znaczy że duża ilość Fałszywych Proroków zostanie ponownie wypuszczona do Ludzkości, aby Ludzkość się w nich zatraciła, aby przynajmniej nieliczni ich rozpoznali jako Tych którymi są – jako Wysłańców Książąt Ciemności.

Rozwija się wielki proces nauki.
Bowiem Ci co rozpoznają, dziedziczą Życie a Ci którzy dadzą się złapać w pajęczynę Łowców Ludzi możliwość uwolnienia się otrzymają w innym Czasie.

Cała uwaga skierowana jest teraz na Ludzi którzy się przebudzają. I jest ich wiele i z każdym dniem więcej – i również w 4D nic nie pozostaje po staremu i nic nie jest takim jakim się wydaje.

Czyni to – co zostało już ogłoszone – nowe Niebo i istnieje więcej i stanie się więcej: w 4D zaczęło się kompleksowe czyszczenie powietrza, wód i Królestwa Ziemi.

Jest to proces który teraz zachodzi i który ponownie przynosi nowe możliwości Wzrostu i nowe możliwości do przebudzenia.

Zleceniem Wysokich Dusz 4D było wezwanie wsparcia z Królestw Światła Bytu i ono dotarło do Bytu. I My odpowiadamy na to wezwanie aż wszystko zostanie ukończone.

Z dzisiejszego punktu widzenia nie można dać gwarancji jak bardzo zmienią się Wydarzenia w 4D i jak dadzą się one złagodzić. Istnieje wiele scenariuszy Przełomów i My chcemy skoncentrować się przede wszystkim na tych które zakończą się jak najmniejszą ilością katastrof.

Proces ten jest w pełnym toku – Światy przesuwają się i ponownie się dotykają, tak jak i Czas, Przestrzeń i Bramy Światła ocierają się o siebie.

Jeszcze kilka tygodni i zapanuje klarowność.
Do tego Momentu trzymajmy kurs do Ziemi 5D i wyborowy Zastęp Wojowników Światła już tam dotarł.

Ja dziękuje Tobie, temu który czyta te wersy, za Twoje oddanie aby – mimo wszystkich zmian – dźwigać dalej tą Przemianę i za to iż uparcie kontynuujesz Drogę do Światła.

Patrząc z ludzkiej, ograniczonej perspektywy jest to Wielki Moment w Czasie w którym miliony Ludzi pełnych pokory i oddania dla Źródła Wszystkich Bytów oddało się tej Przemianie. To jest zaprawdę wyjątkowy i święty fakt który temu i wielu Światom przyniesie Uzdrowienie, Ukończenie i Niebo.

To obiecane Wam Królestwo Boga przybiera formę. Nigdy jeszcze w Historii Ludzkości nie byliśmy tak blisko Pra-Źródła Wszystkich Bytów jak teraz ponieważ Ludzkość zadecydowała aby odłożyć Brzemię Czasu.

Wszędzie na tym Świecie będzie widocznych coraz więcej Statków Kosmicznych, nowych Ciał Niebieskich i Bram Energetycznych – te Poziomy są transparentne, choć są rozdzielone od siebie bardziej niż kiedykolwiek.
Wypatrujcie i pozostańcie upartymi Adwokatami Światła, albowiem zaprawdę:

Wy jesteście prawomocnymi Spadkobiercami Nieba.

Jestem Wszechobecny pośród Was.
Nie potrzebuję ani Snu ani przerw.

Przychodźcie cały czas do mnie, zwracajcie się do mnie nawet z najmniejszymi problemami, bo ten czas wymaga przede wszystkim jednego:
Ludzkich Dusz wolnych od zmartwień i zwątpienia, aby mogły w sposób nieugięty i pewny stawiać kroki do Światła.

Bóg jest z nami, my jesteśmy Jednym w NIM
– zaprawdę: My dotarliśmy.

JESUS SANANDA

//Patrz również: 30.05.2013 Countdown. Odliczanie. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/27/26-06-2013-adwokaci-swiatla-jesus-sananda/

Reklamy

One comment on “Adwokaci Światła. JESUS SANANDA

 1. „Że Ludzkość, a przede wszystkim Ci którzy stoją w pierwszym rzędzie ostatniej Bitwy – jeszcze zanim ten Świat zostanie całkowicie przeniknięty Światłem – muszą mieć nadmiar Siły napięcia, elastyczności i gotowości do Zmian. Niczym potok który płynie cały czas opływając każde zwalone drzewo, każdy kamień w wyjątkowy sposób tak i obowiązuje to każdego z Was, Mistrzów tu na miejscu, obowiązuje też Galaktyczną Federację Światła i wszystkie Poziomy Światła które przeprowadzają Przemianę tu na tej Ziemi aby w mgnieniu oka przystosować się i dopasować do nowych Potencjałów.”

  Żadna bitwa nie jest potrzebna…dajcie spokój, to już było.
  Wspomnienie o bitwie jest dla mnie jednoznaczne – nie ma tutaj miłości i tyle.

  „To obiecane Wam Królestwo Boga przybiera formę. Nigdy jeszcze w Historii Ludzkości nie byliśmy tak blisko Pra-Źródła Wszystkich Bytów jak teraz ponieważ Ludzkość zadecydowała aby odłożyć Brzemię Czasu.”

  Zapraszam do kwarantanny, Waszego systemu – poznacie ,zasłużycie i zagramy jak równy z równym.

  „Przychodźcie cały czas do mnie, zwracajcie się do mnie nawet z najmniejszymi problemami, bo ten czas wymaga przede wszystkim jednego:
  Ludzkich Dusz…”

  O! 🙂 Handelek uskuteczniamy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s