Manuskrypt przetrwania – część 329

• 26 czerwca 2013 • 7

Chcielibyśmy zagłębić się nieco dalej w ostatnich uaktualnieniach energetycznych, które wszyscy przeszliście. I, jak już wcześniej wspomniano, te przesłania informacji mają nie tylko wpływ na was, ale będą nadal wpływać wszystkich wokół was w taki czy inny sposób. Gdy jesteście dobrze zorientowani w tych zjawiskach teraz, to są bardzo znane z efektów jakie będzie to miało w fizycznej formie, np. nudności, bóle. Dla niektórych, to wydaje się, że nasiliły się ostatnio, podczas gdy dla innych, te fale wydają się zapadać tak szybko, jak przybyły. Jednak może być sposób na zmniejszenie objawów co nieco. Ale aby wam to wyjaśnić, musimy wrócić do rzeczywistego wpływu wszystkich tych przesłań, i powodów ich promieniowania na Was na pierwszym miejscu.

Bo wiecie, że nie są one stworzone w celu abyście poczuli się słabi i niezdolni do działania, ale dla wielu, to wydaje się być jedynym efektem, jaki mają, i tak to wszystko będzie traktowane jako nic więcej niż uciążliwość i przeszkadzanie. Jednak pod tym całym skrzypieniem i jęczeniem organizmu, jest coś o wiele bardziej interesujące, co się dzieje. Ale znowu, objawy będą maskowały to bardzo dobrze, jeśli nie będziecie w stanie dostroić się do warstwy wewnętrznej i zlekceważyć te wszystkie sygnały o niebezpieczeństwie. Bo nawet jeśli wasze ciało będzie brzmieć i czuć się jako bardzo wzburzone, a nawet zirytowane, to w rzeczywistości będzie parło pełną parą z tymi falami informacyjnych energii i zrobi wszystko, by iść dalej naprzód, za każdym razem, gdy odbierze jakieś nowe ” polecenia ” z tych informacji. Bo to jest nie tylko o „przestrajaniu”, to w rzeczywistości wszystko dotyczy „odbudowy” samego siebie, i wiele z tych prac dzieje się w Waszych ścieżkach neuronowych. Bo cała struktury dowodzenia, aby to tak nazwać, czy raczej wasza struktura komunikacji, jest tym, co otrzymało ogromne dostrojenie w tych dniach, i jako takie, zwykłe drogi informacji, które już macie wewnątrz są w stanie być bardziej niż trochę zmylone, stąd, że symptomy podrażnienia i niepokoju.

Wyjaśnijmy. Jak wiecie, ciało fizyczne, które zamieszkujecie, to jest rzeczywiście bardzo złożona struktura, i nawet wasi naukowcy nie zorientowali się, w jaki sposób całkowicie wyjaśnić każdy proces, który dzieje się w was w szczegółach. Bo ta cała konstrukcja jest nieskończenie bardziej skomplikowana niż struktury, które sami konstruowaliście, i nawet najbardziej zaawansowane rodzaje komputerów nie pasują do inteligencji, jaką macie w jednej pojedynczej komórce ciała. Bo właśnie w tej jednej komórce, jest przechowywane tak dużo informacji i tak wiele skomplikowanych procesów zachodzi w każdej chwili, że wystarczy do utrzymania wielu waszych naukowców zajętymi, próbując dowiedzieć się wszystkiego. A między nimi, miliardy komórek waszego ciała mają tak wiele historii do opowiedzenia, nie tylko o sobie i każdej indywidualnie, ale przede wszystkim o tym, jak one wszystkie rozmawiają ze sobą. Bo pamiętajcie, ich ogromne rozmowy dzieją się w was każdego dnia, a nie ma pojedynczej komórki w organizmie, która działa sama. Wszystkie one są częścią tej zestrojonej ogromnej orkiestry, i one muszą łączyć się tak, że mogą one pozostać zestrojone w każdym czasie, bez względu na zewnętrzne okoliczności, które mogą się pojawić. Bo pamiętajcie, żyjecie bardzo skomplikowanym życiem w świecie, bardzo złożonym, i jako takie, sygnały, które wpływają do waszego ciała na wiele sposobów wszystkie dodają swój głos do tego wewnętrznego chóru. Więc tak, chodzicie sobie w czymś, co jest naprawdę cudem, a teraz to cudo będzie wzrastać w miarę jak ciało przechodzi taką metamorfozę, co będzie to trudne do zrozumienia.

Chyba wszyscy słyszeli o tym, że ludzki mózg wykorzystuje tylko niewielki procent jego pojemności. Cóż, nie tylko twój mózg zaczyna się rozwijać swoje pełne umiejętności teraz, ale także reszta waszego ciała. A to, co to zawiera, jest tym, że nie tylko jesteście coraz bardziej „inteligentni” w zdolnościach umysłowych, jako będący w stanie uzyskać dostęp do dziedziny wiedzy i umiejętności wyczynów ukrytych do tej pory, teraz wasze fizyczne ciało zacznie robić to samo. Innymi słowy, ten wewnętrzny dialog wzrasta się nie tylko w prędkości, ale także pod względem złożoności do poziomu, który znacznie przewyższa stary. A co to oznacza? To po prostu oznacza, że wasz organizm będzie znacznie, znacznie lepiej reagować i dostosowywać się do wszystkiego, co może powstać, a w efekcie stanie się bardzo biegły w ustawianiu siebie i w utrzymaniu się w postaci „statku”, jak mówią, w sposób, który znacznie przewyższa tryb, w którym było aż do teraz.

Ponadto, więcej niematerialnych części z was, które są Wami, które zamieszkują w tej zewnętrznej warstwie fizycznej, będą w stanie dosłownie prowadzić rozmowę z tą warstwą fizyczną w sposób, który po prostu nie był możliwy wcześniej. Pamiętajcie, że dwoje z was jest dosłownie „dopasowanych w niebie”, jak mówiliśmy o tym wcześniej, a teraz będziecie mogli zacząć rozumieć, co my przez to rozumiemy. Bo gdy wasze wyższe aspekty teraz zaczęły dosłownie „wchodzić” do tego fizycznego ciała, dwoje z was musi poznać siebie nawzajem, i tak, zaczniecie mieć rozmowę. A co mamy na myśli? Dosłownie oznacza to, że potrzebujecie zacząć rozmawiać z ciałem, a ciało również nauczy się słuchać.Pamiętajcie, rozmawialiśmy dużo o znaczeniu zważania na sygnały ciała jakie daje, ale teraz, wasze ciało musi również zacząć słuchać mądrości.

We śpieszymy dodać, że to nie oznacza wcale, że należy całkowicie odrzucić wszelkie sygnały o niebezpieczeństwie, jakie wasze ciało daje. Nie, to, co mamy na myśli to, to, że potrzebujecie mówić do ciała o tym. I tak, mamy na myśli to w sposób bardzo dosłowny. Bo pamiętajcie, wasze ciało jest bardzo nowe w tym, bo było ono używane, aby mogło funkcjonować w ten sam sposób na zawsze. Ale teraz, gdy tak wiele nowych dróg i możliwości jest na początku otwarcia, można je łatwo przeoczyć, także dla ciała. Więc dlatego opisujemy to jako pracę zespołową, która ma być prowadzona zarówno przez Was, jak i przez wasze ciało, i aby to mogło zacząć się odbywać was dwoje potrzebuje zacząć komunikować się jeszcze bardziej.

A to prowadzi nas z powrotem do punktu wyjścia, czyli fizycznych przejawów wszystkich tych energetycznych pobrań w postaci objawów, które powstaną. Pamiętajcie, że ciało na wiele sposobów jest zaprogramowane do reagowania w określony sposób na bodźce, i nadal będzie to zrobić nawet wtedy, gdy nadarzy się okazja, aby reagować w zupełnie nowy sposób. Gdyż to jest, jak ten fizyczny pojazd został ustawiony. Aby zoptymalizować wydajność, nauczył się korzystać z wzorców, jak w tworzeniu sekwencji działań, które zostaną następnie automatycznie powtórzone za każdym razem, gdy coś jest wszczęte, albo jako wola, albo jako reguły. Innymi słowy, wasze ciało będzie oszczędzać energię poprzez tworzenie pętli, która wejdzie w życie za każdym razem, gdy podobna sytuacja będzie miała miejsce. W ten sposób „uczycie się” tego co robicie w swoim życiu, jak chodzenie, mówienie, pisanie – wszystko, co jest nawykiem. To jest ustalony wzór, i ta sama konfiguracja komórek jest wprawione w ruch automatycznie. Ale teraz już wszyscy otrzymaliście dostęp do zupełnie nowego zestawu możliwości, więc Wy i wasz organizm musi się w efekcie „przekwalifikować się” , aby odpowiadać w nowy sposób. Nie oznacza to, że trzeba zacząć od podstaw jak to było wszystko, ale musicie zdać sobie sprawę, że oznacza to, że istnieje wiele ustalonych wzorów w waszym ciele, które muszą zostać poddane ponownej ocenie. I aby zacząć od najprostszego, proponujemy zacząć z tym, że za każdym razem, gdy energie wzrastają, wasze ciało będzie „potrzebowało” reagować w określony sposób, czy to bólem głowy, pleców, nudnościami lub tym co was dopada.

To może wydawać się skomplikowane, ale proponujemy zrobić to w prosty sposób przez dosłownie mówienie do swojego ciała.Możecie wybrać, aby to zrobić po cichu, albo możecie zdecydować się powiedzieć to głośno, ale to, co proponujemy robić, to po prostu zacząć rozmawiać z ciałem. I nie, nie w formie krytyki lub nagany, to nie jest dobry pomysł. Pamiętajcie, że wasze ciało chce tylko tego, co jest dobre dla was, i mamy to na myśli, w każdym tego słowa znaczeniu. Wasze ciało robi wszystko, aby chronić Was wewnątrz, i jako taka, każda akcja, jaką podejmuje jest w dobrej intencji. Efekty tego nie zawsze mogą być pozytywne, jak wszyscy wiecie. Jednak teraz nadszedł czas dla Was, aby „usiąść z ciałem” i dodać mu trochę wigoru. To może wydawać się dziwne, śmieszne, nawet, ale uwierzcie nam, będzie to miało jakieś dość ciekawe efekty.

Pamiętajcie, że ciało jest Waszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, więc nawet jeśli sygnały, które wysyła mogą być więcej niż trochę irytujące, a nawet wyniszczające dla niektórych, to nie jest dobrze je atakować za to. Raczej trzeba mu pokazać, że rozumiecie powód tego, być może nawet podziękować jemu za wszystko, co zrobiło dla Ciebie. Po tym wszystkim, jest to jedyny powód (sposób), że możesz być tutaj, na pierwszym miejscu, bo bez tego fizycznego ciała, nie mógłbyś być tutaj i wykonywać pracy, którą robisz.Więc spróbuj to zrobić, nawet jeśli może to wydawać się głupie, i zobacz co się dzieje. Na razie możesz powiedzieć, swojemu ciału, że może trochę „opuścić gardę”. Nie potrzebuje iść cały czas jak szalone za każdym razem, gdy wyczuwa zmianę w energii, i możesz powiedzieć mu właśnie to.

Ponownie, to nie chodzi o lekceważenie wszelkich sygnałów o niebezpieczeństwie, które mogą się pojawić, bo nie wszystkie z nich są związane z tym „energetycznym niebezpieczeństwem”, więc zawsze pamiętajcie, aby zwrócić uwagę na to, co wasze ciało próbuje powiedzieć. Ale lekcja na dziś to: następnym razem, gdy twoje ciało zaczyna dzwonić ” dzwonkiem energetycznego alarmu”, po prostu porozmawiaj z nim i powiedz to, że nie musi tego robić więcej. Może odpocząć trochę, i nawet jeśli „rzeczy” wydają się dziwne i nietypowe dla organizmu, ponieważ wszystkie z tych nowych „szlaków” – otwierają się, to nie musi się tego bać. Jest to bezpieczne, i WY jesteście bezpieczni, i razem, dwoje z was będzie nieskończenie większe niż kiedykolwiek wcześniej. Bo nie tylko staniesz się jednym, czym naprawdę jesteś, twoje ciało również ewoluuje w coś jeszcze bardziej inteligentnego i zdolnego niż wcześniej. Więc jeszcze raz powiemy, jesteście naprawdę dobrani w niebie, a teraz nadszedł czas, by zacząć grać w nową grę BYCIA JEDNYM, też z waszym ciałem fizycznym.

http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s