AA Gabriel – Rozszerzenie w Nową Erę

Channeler: Shelley Young
21 czerwca 2013

Pozdrowienia Kochani! Jak zadowoleni i zaszczyceni, jesteśmy waszą obecnością dzisiaj. Honorujemy was, za to zobowiązanie, aby przyjść i być częścią energii dzisiaj, gdy obchodzicie wasze przesilenie.

Są to niezwykłe czasy. To przesilenie jest szczególnie kluczowym punktem dla Was. Nie zdajecie sobie sprawy, jak głęboko rzeczy zostały przeniesione i przesunięte od ostatniego świętowania przesilenia. Nastąpiły głębokie zmiany. Jesteście aktywnie zakotwiczeni w energii nowego Złotego Wieku Oświecenia. Wiemy, że wielu z was, ocenia to jako trudne czasy. W rzeczywistości, gdybyście mogli zobaczyć wszystko, co zostało osiągnięte, moglibyście być zaskoczeni, że zrobiliście to z taką łatwością.

To Wy byliście narażeni na napływ światła, który był bezprecedensowy na świecie do tej pory. Znajdujemy to ciekawe, kiedy słyszymy jak mówicie, że nie wiele się wydarzyło, gdy w rzeczywistości, zostaliście wystawieni na energie, których zaledwie dwa lata temu, wielu z was nie byłoby w stanie wytrzymać tego. Wasz organizm nie byłby w stanie poradzić sobie z energią, i to jest, jak bardzo się zmieniliście, ale tak jak wy nie widzicie rzeczy, gdy rosną i są tuż pod waszym nosem, wzrost jest stopniowy i konsekwentny, a Wy nie widzicie bo jesteście zbyt blisko, aby być w stanie zobaczyć różnicę. Daj nam zapewnić się, że zrobiliście to zadziwiająco dobrze.

Aby umieścić to w perspektywie dla Was, rozumiecie, że gdy wchodzicie do pełni księżyca odczuwacie skutki wzrostu księżyca do pełni, a następnie odczucie, gdy z niej wychodzicie. I rozumiecie, że kiedy macie zaćmienie, odczuwacie skutki zaćmienia dłuższy czasu przed zdarzeniem i przez jakiś czas później. Musicie zrozumieć, że gdy weszliście w nowy rok, to on ma swoje unikalne nowe energie, które należy zaaklimatyzować. Właśnie przesunęliście się zupełnie do nowej ery. Wyobraźcie sobie, jak mocno, to mnoży efekty, gdy jesteście w zakończeniu ery, która trwała tysiące i tysiące lat i jest przejście do zupełnie nowej ery, która będzie też trwać tak długo! W szczycie tego uczycie się w waszych ciałach, jak przyswoić światło, które zalewa waszą planetę i jak pracować w energii wyższych wymiarów. Więc to było bardzo wiele, a my to rozumiemy i cześć Wam za to.

Czy wasza planeta nadal przesuwa się i rozwija? Tak, oczywiście będzie. Czy nadal zmienia się i ewoluuje? Tak, oczywiście. Ale to, co się stanie, to Wy staniecie się bardziej biegli w niej. Poznacie porady i wskazówki, które pomogą Wam waszą unikalną fizyczność przenieść z energiami. Stanie się starym kapeluszem i Wy po prostu będziecie wiedzieli, oh, to jest, jak będzie odczuwane, nic wielkiego. To jest tylko niewygodne dla Was, ponieważ nie jesteście przyzwyczajeni do tego jeszcze. Wiele rzeczy, które dzieją się w Was są nowe, więc nie wiecie czego się spodziewać, i, oczywiście, gdy już doświadczycie czegoś raz, wiecie, czego się spodziewać, po raz drugi, i tak dalej. Tak więc staniecie się ekspertami w przesunięciu i tworzeniu w tym Złotym Wieku. Jesteście pionierami i dopiero zamoczyliście nogi, że tak powiem, w tych nowych energiach, więc bądźcie mili i łagodni dla siebie. Zrobiliście niezwykłą pracę.

To przesilenie jest tak ważnym czasem, ponieważ wyznacza ulokowanie się w energii, więc to, co zrobiliście zostało zapoczątkowane w nowej energii tej całkiem nowej ery, i teraz, ten postęp będzie w niej dopasowany (zablokowany). Wielu z was czuje to. Wielu z was będzie czuć przesunięcie energii, które pomaga czuć się bardziej uziemionym, bardziej obecnym, bardziej świadomym. Będziecie mogli wyczuć, że coś zostało zrealizowane, i oczywiście, to będzie kontynuowane. Nie szukacie kresu rozwoju i ekspansji, drodzy! Taka jest prawdziwa natura ludzkiej istoty i tym, czego przyszliście tu doświadczać.

Dlatego pragniemy, dać Wam to w sposób, który zrobi to bardzo jasnym dla Was, więc będziecie mogli zrozumieć, przez co przechodzicie w tym ostatnim czasie.

Mówiliśmy o przesileniu jako o punkcie ocalenia (zapisu).Wyobraźcie sobie grę wideo, gdzie jesteście gwiazdą gry. Wybraliście swoją postać i wybraliście swoje ciało i jak ono wygląda, tak jak wybraliście swoją fizyczność, zanim weszliście w ciała tym razem, i jesteście w tej niesamowitej pogoni w tej grze wideo, i z Waszą wolną wolą wybieracie to, czego chcecie doświadczyć. To jest tym, co robiliście.

Niektórzy z was byli w jakichś bardzo ciemnych i gęstych obszarach w 3D i zwalczali groźne elementy – przerażające lęki, wątpliwości, sparaliżowania, ogromne systemy wierzeń, które wydawały się tak realne i nie do pokonania, aby dostać się do następnego etapu. Ale to zrobiliście, zdobyliście umiejętności i nauczyliście się nowych rzeczy i technik i udało się oddalić potwory z przeszłości, lekko poobijani i lekko uszkodzeni, być może, ale zwycięscy we wszystkim.

Kiedy macie do czynienia z grą wideo, która nie działa w sposób liniowy musicie, być może potrzebujecie odwiedzić różne obszary, może być konieczne zgromadzić różne narzędzia, może być konieczne zdobyć coś, co was powstrzymywało lub blokowało postęp. Możecie przejść do punktu w grze tylko, aby uświadomić sobie, że trzeba wrócić do Jaskini ran, bo nie zdawaliście sobie sprawy, że Dar przebaczenia pozostawiliście właśnie tam. Boicie się wracać! Nie zdawaliście sobie sprawy, że były dary i skarby, w tym ciemnym miejscu, bo byliście po prostu w pośpiechu, aby wydostać się stamtąd!

To jest tym, co wielu z was robi w ciągu ostatnich ośmiu tygodni waszego czasu linearnego. Macie konieczność wrócić do swojej starej gęstości i odebrać te zapomniane małe fragmenty skarbu.Ale zdumiewające jest, że gdy macie doświadczenie wszystkiego, co było do zrobienia w tym miejscu nie jest już ono w ogóle straszne. To miejsce, którego kiedyś się baliście stało się pustą grotą. Nie zdecydujecie się na pobyt tam, ponieważ energia nie jest przyjemna, ale też nie aktywuje w was tych starych uczuć już dłużej. Jesteś gotowi, aby przejść, aby pozostawić ją w przeszłości, ale nie zróbcie pomyłki w tym, musicie pamiętać, aby zapisać (ocalić) swoje postępy!

Nie pójdziecie w zupełnie nowe obszary gry, gdy wciąż myślicie o tym, co pozostawiliście po sobie. Stało się, jest zrobione. To nie ma wam nic więcej do zaoferowania. Po prostu oczekujcie z niecierpliwością kolejnej ekscytującej fazy i dla każdego poziomu, po którym poruszacie się w grze wideo, zyskujecie nowe umiejętności, otrzymujecie nowe odznaczenia (naszywki pagony) energii, uzyskujecie nowe narzędzia, aby tworzyć.

A teraz, ponieważ pracowaliście tak ciężko otworzyliście zupełnie nowy świat! Wy słyszeliście, że nowy świat może istnieć i mieliście nadzieję, że to prawda, ale tylko najbardziej pracowici gracze tam się dostaną. Teraz jesteście tam! Jesteście w całkiem nowym świecie i tam są wszystkie rodzaje nowych darów i macie zupełnie nowy system nawigacji, a nawet dostaniecie nowe ciało! Możecie zmieniać, co chcecie, aby wyrazić, kim jesteście dzisiaj. Lepsze niż to jest, że zmieniliście się z pojedynczego gracza w grę wieloosobową, gdzie wielu innych przyjdzie i będzie tworzyć z wami i wspierać Was i dopingować Was w tym!

A dlatego, że tak ciężko pracowaliście i otworzyliście ten nowy świat możliwości, inni widzą to, co zrobiliście i chcą doświadczyć tego również. Widzicie ich, pracujących przez własną wersję gry 3D i teraz już rozumiecie, że to nie ma znaczenia, czy to zajmie im dzień, czy sześć miesięcy, aby przejść przez fazę gry, którą wybrali w stylu gry, który jest idealny dla nich. Również widzicie i rozumiecie, że ktoś na poziomie 37 nie jest lepszy niż ktoś na poziomie 2, wszyscy są tylko tam, gdzie są, mając własne doświadczenia w tej samej grze.
Czy widzicie? To więc ma zastosowanie do Waszego życia teraz.Cieszcie się, że właśnie weszliście w tą całkiem nową erę! Obejmijcie to, co macie, aby wybrać to, czego chcecie doświadczyć! Miłej zabawy w poznawaniu waszych nowych ciał świetlistych i znajdowaniu, czego one mogą dokonać! Na poziomie duszy macie taki wspaniały czas, a w ten sposób i my mamy absolutnie niesamowity czas oglądania tego jak to robicie! Więc zrozumcie, że to wszystko jest bosko doskonałe i nie możecie odebrać tego źle. To, co się stało, to graliście tak wyjątkowo dobrze w ciągu ostatnich 6 miesięcy, dziś jesteście radośnie ulokowani w waszym postępie.

Więc czy to wszystko oznacza, że teraz wszyscy zostali wykręceni i uwalniali bez końca i wchłaniali więcej światła jeszcze raz? Oznacza to wiele rzeczy. Oznacza to uzdrowienie. Oznacza to prawdziwe objęcie swoich ról wielkich twórców i rozpoczęcie wkraczania w te sny, które zawsze mieliście w posiadaniu, jako tak drogie i zastanawialiście się, czy kiedykolwiek dojdą do skutku. Dla wielu z was oznacza to znalezienie miłości, wsparcia, partnerstwa. Wielu z was żyje teraz bardzo samotnym życiem. Wielu z was teraz kończy tą fazę i wchodzi w promienie słońca, czując się gotowymi do powrotu z innymi.

Ważne jest, aby nie pomalować tych nowych energii farbą tego, gdzie byliście. Ważne jest, aby pamiętać, że są to bezprecedensowe czasy i macie wybór i możecie tworzyć. Nie zatruwajcie swojej nowej Ziemi starymi energiami, gdzie byliście, bo po prostu one nie pasują dłużej i nie ma już żadnych prezentów i skarbów pozostawionych do odkrycia tam.

Idąc dalej naprzód cieszcie się energią przejrzystości, prawdy, jedności, wspólnoty, łatwości, łaski, przepływu, akceptacji, pozwalania, radości i miłości bezwarunkowej. Wszystko to jest cechami Nowej Ziemi, którą tworzycie, i za to jesteście honorowani i jesteście kochani i jesteście celebrowani. To jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young
www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

http://2012allabout.blogspot.com/2013/06/aa-gabriel-rozszerzenie-w-nowa-ere.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s