Archanioł Gabriel: Bądźcie siewcami humoru

CARREY

 

Pragnę omówić atrybut miłości znany jako humor. Ta jakość jest nieodzowna aby utrzymać poczucie lekkości istnienia w sercach jednostek i grup. Dzięki temu przymiotowi, który manifestuje się wewnątrz i wyrażany jest na zewnątrz, dowolne wyzwania czy przeszkody, z jakimi dana osoba się styka, stają się o wiele mniejsze i łatwiejsze do opanowania, gdyż humor sprawia, że ciężar staje się lżejszy.

Posiadanie tej wewnętrznej właściwości obdarza was narzędziem, jakiego można użyć do zrównoważenia każdej sytuacji, która was z tej równowagi może wyprowadzić. Gdy dana osoba posiada tę właściwość, może prowadzić życie wypełnione zapałem, entuzjazmem i odwagą. Zdolność trzymania się tego w obliczu wszelkich pozornych przeszkód pozwala wytrwać w każdym kolejnym dniu.

Głównym powodem, dla którego wielu ludzi może zostać wytrąconych ze stanu równowagi, jest to, że poświęcają oni za dużo mentalnej i emocjonalnej energii skupiając się na wyzwaniach, które są przed nimi, w ten sposób tracąc szerszą perspektywę swego życia. Kiedy ten atrybut się manifestuje i jest stosowany regularnie w dowolnej sytuacji, która jest stresująca i trudno z nią sobie poradzić, dzięki niemu można dostrzec nowe perspektywy, które w najniezwyklejszy sposób tę sytuację mogą zmienić. Ten aspekt miłości przynosi wam uzdrowienie i uwolnienie od powagi, gdy koncentrujecie się na czymś, a gdy śmiech budzi się wewnątrz was, odkrywacie, że sytuacja nie wydaje się już tak ciężka, a wasz nastrój staje się znacznie lżejszy.

Dzięki tej cudownej właściwości, która zawiera w sobie element radości, ludzie mogą iść przez swe codzienne życie wyglądając lepszego czasu i sytuacji za każdym razem, gdy budzą się oni następnego dnia. Ta cecha ma w sobie element magii i dzięki niej osoba, która jej używa, staje się magiem i alchemikiem w swym życiu codziennym. Atrybut humoru może rozświetlić wiele waszych dni, gdyż odkrywacie, że życie jest o wiele bardziej znaczące i radosne, kiedy w waszym doświadczeniu pojawia się śmiech – produkt uboczny tego aspektu miłości. Ci, którzy starają się wnosić radość i śmiech dzięki tej właściwości, okazują również współczucie i empatię wobec innych w sytuacjach, kiedy ci najbardziej tego potrzebują. Przejawy tej właściwości są aktem miłości wobec tych, ku których są one skierowane.

Kiedy właściwość ta praktykowana jest regularnie, jest dla danej osoby sposobemjcsk976333423349komunikowania wielkiego uczucia i szacunku w odniesieniu do jej odbiorców. O ile tylko nie nadużywa się tej właściwości, może ona wielu innym ludziom dosłownie uratować życie, gdyż śmiech przynosi radość, a radość automatycznie podwyższa częstotliwość wibracji. Kiedy częstotliwość jakiejś osoby podwyższa się, jest ona wtedy zdolna poradzić sobie z tym, co ją trapi, w bardziej pozytywny i filozoficzny sposób. Ta właściwość może zatem naprawdę ludzi rozświetlać i skierować ich w o wiele lepsze miejsce, skąd są w stanie z większą przejrzystością dostrzec, że ich życie biegnie właściwą ścieżką i że wszystko jest w porządku.

Stańcie się magami, którzy używają tego atrybutu kiedykolwiek pojawia się taka sposobność, a będziecie niezmiernie uradowani z jego efektów. Ujrzycie, jak wasi ukochani krewni i przyjaciele z szerokim uśmiechem na ustach zostaną tym wzmocnieni i zbudowani w taki sposób, że ich problemy będą się zdawały rozpuszczać się i znikać. Jest to ten atrybut miłości, którego można używać z nieskrępowaną radością, gdy hojnie się nim dzielicie i wszędzie rozsiewacie swe nasiona miłości. Bądźcie siewcami humoru i rozświetlajcie za każdym razem jedną osobę, grupę ludzi czy też świat. Ten świat potrzebuje więcej tej jakości w dużych dawkach, aby zrównoważyć zmiany i inne wydarzenia, które mają tu miejsce.

Zostawiam was teraz, abyście zastanowili się w jaki sposób możecie stać się w tym świecie zmianą dzięki temu, że rozsiewacie swe nasiona miłości.

JAM JEST Archanioł Gabriel

Przekazała Marlene Swetlishoff, 20 czerwca 2013

http://www.therainbowscribe.com/archangelgabriel

Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s