Miłość się przełamuje. – AA Michał

Pozdrawiamy was dzisiaj z wiadomością, że wasz świat, a przynajmniej świat tych, którzy nie są w zaprzeczeniu, zmienia się. Spójrzcie dokładniej wokół siebie niż na wiadomości krajowe i międzynarodowe. Wielu z was wstrzymało nadążanie za nimi jakiś czas temu i tak. Spójrzcie na zmianę postaw tych, w waszych własnych społecznościach. Spójrzcie nawet na możliwości przyniesione do przodu przez tych, którzy mieli odwagę zakwestionować długo przeważające postawy, które chcecie zmienić.

W krótkim okresie, nie każda z tych zmian może się zamanifestować. W dłuższej perspektywie, drogie serca, wszystkie one będą qię manifestowały. To wszystko ma na celu obudzić tych, którzy tylko o tym słyszeli, ale znacznie więcej.

Spójrzcie na to, co nazywacie socjalnymi mediami. Jak szybko postawy i zrozumienie zmienia się tam? Tak, nawet na przekór tym, którzy odmawiają uznania tego, i mimo tych, którzy są opłacani, aby to podważać. Niektórzy nadal myślą, widzicie, że mają moc wpływania na to, co myślicie, ale zapewniam Was, że zdolność do wpływania na to, co myślicie, to jest tylko Wasza, jeśli to jest tym, co określacie.Możemy to powiedzieć, dlatego, że oprócz waszej własnej mocy, wzywaliście nas i aktywowaliście nasze (moce). Oni starają się umieścić swoje palce w grobli, gdzie wasza historia wypływa, ale stwierdzają, że mają tylko dziesięć palców, a wał przecieka w niezliczonych miejscach.

Miłość się przełamuje. Pokój i wolność na pewno za nią podążą. Dla tych, którzy nadal twierdzą, że nic się nie dzieje, mamy tę odpowiedź. Nie macie racji. Przykro nam, ale nie macie racji.Wewnętrzne zmiany milionów ludzi rzeczywiście dzieją się teraz. I to, moi przyjaciele, jest tym, z czego wasze społeczeństwo i wasz świat składa się. To wszystko jest odbiciem Was. I jesteście na siedzeniu kierowcy teraz.

Jeśli macie nadzieję, jesteś silni. Jeśli wierzycie, to jesteście bardziej potężni. Jeśli widzicie, słyszycie, czujecie, wiecie, i kochacie, jesteście najpotężniejszymi ze wszystkich. Połączcie się teraz razem i pokażcie sobie właśnie to, co możecie zrobić w pokoju i miłości. Bądźcie waszym nowym światem, a następnie patrzcie, jak pojawia się przed waszymi oczami. To jest tym, kim jesteście. To dlatego tu jesteście.

Będziemy rozmawiać z wami ponownie bardzo szybko. Dobrego dnia, drodzy.

28 czerwca 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/06/aa-micha-2806-miosc-sie-przeamuje.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s