Nie możemy wydać kasków. – AA Michał

To jest czas dla nas, aby omówić ruchy, które mają miejsce w waszych społeczeństwach. Inni już tak zrobili. Nawet inne channelingi uczyniły. Ale tylko dotkniemy tematu tutaj. Może to być krótki komunikat, ale mamy nadzieję, że dacie mu myśli i uwagę.

Widzicie wokół was teraz wiele doniesień o wstrząsach. Mówi się wam o zamieszkach, masowych protestach i represjach rządowych. Jesteście informowani prawie codziennie, o planach i technologii, które maja na celu kontrolowanie was nawet bardziej, niż obecnie jesteście kontrolowani. Jesteście bombardowani w nieskończoność wiadomościami o chaosie wszelkiego rodzaju, których większość, możemy zwrócić uwagę, wystąpiło wiele tysięcy mil od Was. Jeśli śledzicie te rzeczy, to bardzo łatwo możecie zatracić siebie w uczuciach zwątpienia, strachu i depresji.

Większość z tych, śledzących te wiadomości, nie wszyscy, ale większość, nauczyła się równoważyć to, co dostaje się do ich świadomości i pozostają w nadziei i zrównoważeniu w sobie. Mimo to, mamy coś, co pragniemy wnieść do tego wszystkiego.

W tej chwili obecnej zaczynacie rekonstruować swój świat w rodzaj miejsca, za którym absolutna większość z was tęskniła i modliła się o nie w całym ciągu ostatnich kilku tysięcy lat. Prosiliście o to, i to jest czas na to, aby się to stało. Wasz świat jest teraz miejscem budowy, moi przyjaciele. Ale nie możemy zbudować ogrodzenia bezpieczeństwa wokół niego, abyście nie musieli przeżywać zawirowań. Nie możemy wydać kasków. Żyjecie w środku obszaru roboczego. To, co możemy zrobić, to pomóc wam przypomnieć prawdę o tym, co się dzieje, jeśli tylko dacie pewną małą wiarę naszych słowom.
Wszystko, co widzicie teraz, bez względu na to, jak pojawia się na powierzchni, jest używane w celu doprowadzenia do zmian, których pragniecie i w rzeczywistości, tworzycie dla siebie. Więc jeśli musicie patrzeć na rzeczy bardziej niepokojące, to my na pewno myślimy, że nie powinniście chować głów w piasek, jak mówicie, to prosimy szukać możliwych sposobów, w których mogą one przyczynić się do pożądanego wyniku. Najczęściej starajcie się zachować świadomość w tych czasach zmian w świadomości świata, które one przynoszą naokoło. One z pewnością mają wielki wpływ na was samych, czyż nie?

W międzyczasie nadal pracujcie na własnym rozwojem i oferujcie miłość, jaką by nie była i komfort jaki możecie dla innych. Taka miłość, jaką my oferujemy, jest nowym światem, za którym długo tęskniliście.

Bądźcie w pokoju w waszych sercach, drodzy przyjaciele, droga rodzino. Będziemy mówić ponownie. Dobrego dnia.

30 czerwca 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/06/aa-micha-3006-nie-mozemy-wydac-kaskow.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s