Michał: Wasz świat jest teraz placem budowy


Czas abyśmy omówili poruszenia, jakie mają miejsce w waszych społeczeństwach. Inni już to uczynili. Ale my tutaj tylko dotknęliśmy tego tematu. To może być krótka wiadomość, ale ufamy, że zastanowicie się nad nią.

Wokół was pojawiają się teraz doniesienia o wielu wstrząsach. Słyszycie o strajkach, wielkich protestach, o upadkach rządów. Prawie codziennie jesteście powiadamiani o planach i technologiach, których celem jest kontrolowanie was na jeszcze większą skalę niż obecnie. Nieustannie jesteście bombardowani opowieściami o wszelkiego rodzaju zamęcie, z czego większość, jak chcielibyśmy podkreślić, dzieje się tysiące kilometrów od was. Jeśli zwracacie uwagę na te rzeczy, bardzo łatwo możecie zatracić się w poczuciu wątpliwości, lęku i depresji.

Większość ludzi, którzy śledzą te wiadomości – nie wszyscy, ale większość – nauczyła się równoważyć to, co przyjmują do swej świadomości i pozostawać pełni nadziei i ześrodkowani w sobie. Nawet w takim przypadku chcielibyśmy dodać pewną uwagę na ten temat.

Obecnie zaczynacie przebudowywać wasz świat, zmieniając go w takiego rodzaju miejsce, za jakim znakomita większość z was tęskniła i o jakie się modliła przez ostatnich kilka tysięcy lat. Prosiliście o to, i teraz nadszedł czas, aby to się wydarzyło. Wasz świat jest teraz placem budowy, moi przyjaciele. Ale my nie możemy zbudować wokół niego ogrodzenia, aby uchronić was przed doświadczaniem tego zamieszania. Nie możemy wam wydać kasków. Żyjecie pośrodku miejsca, w którym odbywa się praca. Możemy wam natomiast pomagać w przypominaniu sobie o prawdzie tego, co się tu dzieje, o ile tylko macie choć trochę zaufania do tego, co mówimy.

Wszystko, co teraz widzicie, niezależnie od tego, jak wygląda na powierzchni, jest wykorzystywane do tego, aby wywołać zmiany jakich pragniecie – i które w istocie dla siebie stwarzacie. Jeśli więc musicie przyglądać się tym bardziej niepokojącym rzeczom – a my z całą pewnością nie uważamy, że powinniście chować głowę w piasek, jak powiadacie – prosimy was, abyście szukali możliwości, dzięki którym te rzeczy mogą przyczynić się do rezultatów, jakich sobie życzycie. Przede wszystkim starajcie się pozostać w tych czasach świadomi przemian w świadomości świata, które te zdarzenia wywołują. Wywarły one z pewnością wielki wpływ również i na waszą świadomość, nieprawdaż? 


W międzyczasie nadal pracujcie nad swym rozwojem i ofiarowujcie innym tyle miłości i pociechy ile możecie. Taka miłość JEST nowym światem, za jakim tęsknicie.

Bądźcie w pokoju waszych serc, drodzy przyjaciele, droga rodzino. Odezwiemy się znowu. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 30 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/06/30/we-cannot-issue-hardhats-channeled-by-ron-head/

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s