Mosty Czasu. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Ukochani Ludzie,

 

jak wyjść naprzeciw tej Dynamice Podniesienia?
W jaki sposób obchodzić się z tymi okolicznościami
abyście wycentrowani i bez rozpraszania
odnaleźli się bezpośrednio w ramionach Boga?

Kolejny Klucz do tego leży w „oddaleniu Czasu”.
To dzieje się samo z siebie gdy tylko jesteście całkowicie zakotwiczeni w 5D i gdy tylko ten Świat jest przetransformowany i gdy ten Świat doszedł.
Jedynie czekaniu na to towarzyszy frustracja i ją należy teraz uwolnić. Jak?

Oddalenie Czasu – jeśli Świadomość zakotwiczona jest na tej Linii Czasowej – jest możliwe poprzez absolutne (całkowite) przebywanie w Teraźniejszości. Teraźniejszość, TERAZ, nie zna żadnego Czasu i nie ma żadnego Czasu. Jak chcecie ją zmierzyć i jak długo trwa Teraźniejszość? Czy Teraźniejszość posiada jakiś Przedział Czasowy? Czy potraficie go zdefiniować?

W przeciwieństwie do Teraźniejszości,
Przeszłość i Przyszłość posiadają osłony czasowe
i ten czynnik tworzy w Człowieku niepokój.

Żyć w Teraźniejszości oznacza całkowite przybycie na ten Świat. Nie ma niczego czego by brakowało. Nie może być doświadczony ani niedobór ani niezadowolenie bo wszystko jest w TERAZ. Wczoraj nie ma najmniejszego znaczenia a Jutro tego znaczenia nie dostaje.

Mistrzowie ZEN wiedzą jak po mistrzowsku stosować taki Stan Świadomości i dzięki temu zachodzi w nich właściwa Transformacja. Sprawiane jest że Duch powraca do absolutnej Ciszy, do głębokiego Pokoju i we Wszechobecność Boga.

Nagle rozpuszcza się Droga do Boga bo Człowiek sam staje się Drogą, rozpuszczają się wszystkie oczekiwania bo Teraźniejszość nie zna tego Konceptu i raptem nie ma już więcej nic co należałoby czynić – oprócz oddania się całkowicie temu TERAZ.

Ten wskazany już Klucz otwiera te Drzwi dla wszystkich Ludzi którzy obecnie skarżą się na okoliczności związane z Podniesieniem bo ono się nie wydarzyło w Przeszłości a dla Przyszłości ten moment nie może być dokładnie określony.

Rozpuśćcie Wasz wewnętrzny zegar definiowany Czasem i oczekiwaniami, rozpuśćcie Wasze Koncepty Czasu i Wasze Mosty Czasu. Stańcie się BEZCZASOWI przez to że całkowicie dotrzecie do teraźniejszości.

Będąc w Drodze do Nikąd
oznacza że się znalazło,
oznacza że samemu stało się Drogą.

Przyjąć całkowicie Życie na tym Świecie i przez to je transformować jest mądrością o której Wam tutaj przypominam albowiem zaprawdę: temu kto dotarł do Teraźniejszości obce jest to co przeminęło, on nie obawia się Przyszłości i on nigdy nie może przegapić przybycia Pana.

Dzięki tej kolejnej możliwości możemy przetrwać w spokoju i opanowaniu czas aż do Waszego Podniesienia. I Ja zapewniam Was o mojej Wszechobecności na tym Świecie.

Ja Jestem pośród Was i pośród Was pozostanę, aż uczynimy wszystko to po co przyszliśmy.

Ja Jestem
JESUS SANANDA

//Patrz również: 29.11.2012 Podróż w Czasie. ATOS TU NAH’ – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/04/04-07-2013-mosty-czasu-jesus-sananda/

Reklamy

4 comments on “Mosty Czasu. JESUS SANANDA

  1. Pierdu pierdu a w Polsce chemtrailsowy armageddon, po 5 samolotow na raz lata od rana, niebo zaorane mlekiem jak nigdy:(

  2. Witaj Adamie!
    Wiesz, że Słowo – napisane, wypowiedziane ( wcześniej pomyślane) niesie określoną moc. Ile ciężkich energetycznie – czyli nisko wibrujących słów użyłeś w tym jednym złożonym zdaniu? Pomyślałeś? – na ile Ty sam przyczyniłeś się do powstania tego „mleka na niebie” – używając „ciężkich” słów.

  3. Na wystepowanie chemtrails nie mamy totalnie wplywu i wasze czarowanie o potedze intencji i prawie przyciagania nic tu nie zmieni, powtarzajcie sobie to jak mantre kochani, zaklamujcie rzeczywistosc a niebo jak bylo zaorane tak jest (no przepraszam, byl tydzien przerwy gdzie po forach zaczely chodzic sluchy ze to koniec chemtrailsow. M’ – wiem wiem, prawo przyciagania jest mi bardzo dobrze znane, czasami nawet dziala – najczesciej w mocno blachych sprawach, natomiast prosze nie cukruj mi tu ze to dzieki moim myslom cale zachodniopomorskie zajechane jest mlekiem na niebie, az tak tego nie upraszczaj. To mocno doluja e gdy czlowiek chodzi nakrecony pozytywnie calymi dniami, gdy wizualizuje afirmuje i robi 10 innych rzeczy a przy kazdym spojrzeniu w niebo widzi ostre wrecz masakryczne smugi i slonce za mlekiem, Domyslam sie ze o to „im” chodzi i chyba po czesci im sie to udaje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s