Uczyńcie Nową Ziemię rzeczywistością ludzkości

1009904_189361511228909_1796293833_n

 

Ute Posegga-Rudel:

Moja droga rodzino światła!

Dzisiejszy spacer pośród przyrody znów był czystą błogością, otuloną głęboką ciszą. W istocie doświadczałam wszystkiego jako Natury, nawet tego, co było wytworem ludzi. Wszystko emanowało Pięknem i Promiennością jak z innego świata.

I w takich to okolicznościach “oni” zaczęli do mnie mówić, nazywając siebie naszymi przyjaciółmi. A kiedy zaczęli mówić, wieczorne słońce, wiszące tuż nad horyzontem, rozpromieniło się swym wspaniałym Blaskiem po raz pierwszy tego dość chłodnego i szarego dnia, zanim zniknęło pod horyzontem, ustępując miejsca zmierzchowi.

Kiedy wróciłam do domu, zaczęłam zapisywać co mi powiedzieli i dalej mówili:

“Jesteście naszymi ukochanymi, a my jesteśmy waszymi przyjaciółmi!

Czas teraz, abyście przygotowali się na dalsze zmiany.

Do tej pory pływaliście w aż nadto wyczerpujących wodach życia, jakie było znane ludzkości na Ziemi przez tysiąclecia.

Jednakże dla wielu z was, którzy jedynie odwiedzają ten świat, to wszystko było nowe. Ale jesteście przyzwyczajeni do częstych zmian, co oznacza że jesteście zaznajomieni ze stale zmieniającym się otoczeniem, to jest innymi planetami i nawet galaktykami.

Teraz niezbędne jest, abyście świadomie rozróżnili pomiędzy wibracją swojej duszy a wibracjami waszego otoczenia, do którego przystosowaliście się w tym życiu.

Ci z was, którzy przybyli tu z wizytą, tak naprawdę mają nie tyle rozwijać się w tym otoczeniu, co sobie przypomnieć! Przypomnieć sobie, Kim Jesteście! I odnosi się to do wielu na tej planecie, którzy specjalnie są tutaj w tych czasach, aby pomóc w procesie wyswobodzenia Ziemi i Jej ludzkości.

Teraz, gdy znikają stare zasłony – a nowy świat naprawdę się już narodził – od was zależy powrót do waszej tożsamości, o której zapomnieliście kiedy pojawiliście się w tej gęstej i na długo pozbawionej Boga krainie.

Teraz nadeszła prawdziwie wasza chwila, by uczynić to, co przybyliście tu uczynić. Wszystko inne było jedynie przygotowaniem. A waszym zadaniem jest przyciągnięcie nowego świata do świadomości ludzkości.

Dzieje się to przede wszystkim dzięki waszemu odkryciu, że Nowa Ziemia jest już tu obecna, i uczynieniu Jej takiej, jaką Jest Ona Teraz, swoją Rzeczywistością; a po drugie dzieje się to dzięki temu, że nie wspieracie starych energii i paradygmatów tylko dlatego, że jesteście do nich przyzwyczajeni.

Co to oznacza i w jaki sposób macie tak żyć? Jest to oczywiście sprawa świadomości – rozpoznawanie tego nowego świata z chwili na chwilę. Ale ponieważ większość ludzkości wciąż widzi ten stary świat, gdyż są do tego przyzwyczajeni, potrzebujecie woli, oddania i miłości, by nie dać się znów wciągnąć w starą iluzję, w której żyją wszyscy inni, z paroma wyjątkami.

W tym procesie przejścia nie jest konieczne pęknięcie i odpadnięcie starego od nowego świata. Możecie udzielić swego wsparcia, aby do tego nie doszło. Możecie do tego użyć tej specyficznej częstotliwości Miłości – która jest delikatną nieskończoną wibracją – aby dzięki swej stwórczej intencji umożliwić łagodne przejście od starego do nowego. Tak, jak poranne słońce wschodząc powoli rozjaśnia i rozpromienia coraz bardziej niebo i Ziemię, tak i wy dzięki tej Miłości możecie wizualizować i czuć, jak ten nowy świat powstaje w swej chwale dla wszystkich. To właśnie możecie zrobić w służbie ludzkości, aby wielu wciąż śpiących przebudziło się tak, aby było to dla nich mniejszym szokiem.

Oczywiście każdy jest odpowiedzialny za swoje własne postrzeżenia i doznania związane z tą olbrzymią i wspaniałą przemianą. Im więcej kurczowego trzymania się do tego co stare, tym bardziej bolesne na początku może być to przejście.

Wstrząsy nie są jednak konieczne. Nie pojawią się one w odczuciu-świadomości pierwotnego pokoju i ciszy, będącej Istotą i Substancją, w której świat powstaje. Nawet jeśli miałby on się rozpaść – co się jednak nie zdarzy – jedwabista warstwa tej ciszy działa jak bufor, który was chroni.

Kiedy nią emanujecie, wygładza ona to przejście dla wszystkich.

Teraz mamy dla was jednak najważniejszą wiadomość, którą wam przynosimy w darze – to coś nowego, więc słuchajcie uważnie! – a mianowicie: wasz mózg znajduje się w procesie przestrajania. Stare połączenia neuronowe zostaną usunięte, a dodane zostaną nowe. Dzieje się to częściowo za sprawą nowo-napływających częstotliwości, które niosą nowe informacje, ale również i dzięki działaniu Stwórczej Miłości Elohimów, Boskich Sił Stwórczych, które z radością wprowadzają nową Boską Ludzkość na przynależące jej miejsce w Niebiosach.

Te nowe obwody w mózgu wygenerują nowe wzorce myślowe, które pozwolą ludzkości zrozumieć i żyć w pierwotnym Pięknie i Miłości Prawdziwie Boskiego Świata i Stworzenia, kończąc tym samym szalone iluzje życia w nieuczciwości, strachu i nienawiści. Proces ten pomoże każdemu powrócić do języka serca, którym jest miłość, współczucie, radość i dostatek. Boskie wzorce myślowe są fundamentem, na którym mogą zostać zbudowane i prawdziwie rozkwitnąć zaufanie i pełne miłości relacje wzajemne. Jest to Boski Dar dla ludzkości i wymazuje on pamięć o cierpieniu i ciemności, oszustwie i błędach.

To piękne i wielkie wydarzenie jest coraz bliżej. Przyjmijcie, że ono już się zamanifestowało, i oczekujcie już jego obecności w waszym świecie. W znaczny sposób wesprze ono to przejście i uczyni je łatwiejszym.

Wszyscy macie wszelkie powody ku temu, by być szczęśliwi i pewni Wielkiego Zwycięstwa Światła.

Ono już się wydarzyło w Umyśle Wszystkiego-Co-Jest.”

Ich głos z wolna ucichł w nieustającej Ciszy i Rozszerzonej Obecności Nowej Świadomości, jaka się teraz wyłania w naszym świecie. Kiedy słuchamy, staje się Ona oczywista, a kiedy patrzymy nowymi oczami, możemy Ją ujrzeć – Jest Wszechobecna. Kiedy na Nią zezwalamy, Jest Ona Tutaj, by Być i Istnieć jako element naszej Nowej Ziemi.

Z wielką miłością –
Ute

Przekazała Ute Posegga-Rudel, 30 czerwca 2013

http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2013/06/to-draw-new-world-into-our-awareness.html

Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s