Miliony Odbić. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Ukochani Ludzie,

 

teraz dzieje się tak
że Ludzie docierają do wybranych przez nich Poziomów Światła lub Ciemności.
I teraz dzieje się tak że są tworzone Nowe Rzeczywistości, Rzeczywistości które dotychczas były poza namacalnym prawdopodobieństwem któremu dotychczas był przypisywany zaledwie mały Potencjał przy Podnoszeniu Światów.

W pełni zaczęły się „Wędrówki Ludów”. Chcielibyśmy tutaj odpowiedzieć na pytanie jak to się dzieje że pomimo tego właśnie faktu liczba ludności na tym Świecie na Waszym poziomie postrzegania pozostaje niezmienna. Jak to jest że tej „Wędrówki Ludów” nie można zobaczyć – pomimo tego że jest ona w toku już od dłuższego czasu? Jakie Misterium się za tym kryje? Przybliżmy się więc do próby wytłumaczenia tej Rzeczywistości.

Wyobraźcie sobie proszę nie zamieszkały dom.
Dom który jeszcze do niedawna był zamieszkały a teraz stoi pusty.

Teraz przełóżcie ten Obraz na ziemsko-ludzkie Ciała.
Wyobraźcie sobie te Ciała jako puste, jako Ciała bez Duszy.
Puste oznacza tutaj pozbawione Części Dusz, a macie tutaj rozwiązanie.

A więc co jest tutaj dokładnie powiedziane?

Wielowymiarowość oznacza być obecnym – w tym samym czasie – wszędzie we Wszechświecie. Jest to postrzegane (*realizowane) przez przemieszczenie uwagi Waszego Wiecznego Ducha. Jeśli chodzi o przykład z domem to dzieje się tutaj tak że Zarządca Wielu Domów wycofuje swoją uwagę od niektórych swoich posiadłości. I Zarządcą jest Wieczny Niezmienny Duch, który jest Waszą Substancją. Tak więc z rożnych powodów on opuszcza niektóre budynki, aby puste butwiały/gniły i pozostawia je rozkładowi, podczas gdy innym domom poświęca całą swoją uwagę.

Dla tej wyjątkowej, Boskiej Gry na Ziemi oznacza to że bardzo wielu Ludzi których dziś spotykacie i których drogi na tym świecie krzyżują się z Waszymi drogami zabrało swoją Świadomość z tego Świata i nie zamieszkują już więcej swoich Ciał. Nie ożywiają ich też do Życia i te Ciała nie są zamieszkałe przez Duszę.

To tłumaczy Wam również ten fakt dlaczego tak wielu Ludzi – jak się Wam wydaje – jest całkowicie głupich, pozbawionych refleksji, monotonnych, obojętnych, tępych i gruboskórnych. Wy często się pytacie jak Człowiek może takim być, jak może tylko coś tak czynić lub też nie czynić. Ten chłód uczuć i chłód Serca które bardzo często przeżywacie – już tylko przy spojrzeniu Człowiekowi w oczy – jest wyraźnym znakiem że ten Człowiek zabrał swoją Świadomość z tej Formy Bytu i przemieścił ją gdzie indziej.

Teraz ma miejsce to, że Ci którzy się podnoszą lub też już podnieśli się do „uregulowanych” Ziem 4D mogą nadal jeszcze prowadzić ich „Wzorzec Ciała” na Poziomie niższej frekwencji Hologramu 4D. Oni żyją tam dalej bez postrzegania tej Ekspresji swoją Świadomością. To znaczy że u wszystkich Ludzi wpierw powstaje wrażenie że nic się nie zmieniło. Liczba ludności jest prawie stała i tym samym nie ma śladu Przemiany.

I dokładnie ten wyciągnięty wniosek jest mylny.

Wielowymiarowość oznacza że każda Istota za pośrednictwem swojego Ducha i swojej Wiecznej Niezmiennej Świadomości może replikować (*duplikować) z siebie samej tyle „Wzorców” tzn „Odcisków” samego siebie ile tylko zapragnie. Te „Wzorce” nie posiadają bezpośrednio Części Duszy, tylko utrzymywane są przy Życiu na danej planecie za pomocą Kolektywnej Energii Dusz. Są to samodzielne Istoty które jednak w ogóle nie pamiętają swojego pochodzenia. Te „Replikanty” Was samych sprawiają że możecie doświadczać różnych poziomów doświadczeń jednocześnie. Albowiem w momencie gdy Człowiek odzyskuje Oświecenie czyli Świadomość Absolutną następuje też absolutne postrzeganie Rzeczywistości i wszystkie dotychczas stworzone Wzorce – Aspekty Duszy które inkarnowały w różnych Światach w mgnieniu oka powracają do Pra-Źródła, do Przebudzonej Świadomości.

Również i te „Wzorce” siebie samego które utrzymywane były przy życiu przez Kolektywne Energie z danej struktury planetarnej muszą się w tym momencie ROZPUŚCIĆ i powrócić z powrotem do Pra-Źródła z którego pochodzą.

Po tym, dzięki nowym Decyzjom świadomej wielowymiarowej Istoty zaczyna się Nowa Gra.

I wraz z tym dzieje się tak że Wy możecie Grupy Ludzi przeżywać (*odbierać) jako absolutnie „puste” i pozbawione energii.

Siła która wychodzi z jednego jedynego człowieka zamieszkałego przez Duszę jest zdecydowanie większa od Siły wychodzącej z miliardów niezamieszkałych Istot.

I tak gdy przebywacie pośród wielu Ludzi to przeżywacie to że Energie Grupowe tworzą często wewnętrzną Pustkę w Was samych. Przychodzicie zmęczeni i zdenerwowani do domu, a to tylko dlatego że zostaliście skonfrontowani z wewnętrzną Pustką Ludzi – a nie dlatego że napotkaliście własną Pustkę. To z kolei oznacza że Wy musicie się sami na nowo naładować i wycentrować.

Podsumowując:
Wprawdzie Wy postrzegacie masy Ludzi w sensie ilościowym, jednak doświadczacie je jako Pustkę pozbawioną jakiejkolwiek jakości bo Ci Ludzie są wewnętrznie puści, niezamieszkali i bez Duszy.

Wyobraźcie sobie metrykę urodzenia która istnieje tylko w jednym oryginale. Wszystkie metryki urodzenia które musicie pozostawić w urzędach są kopiowane czyli reprodukowane z oryginałów. To znaczy – biorąc powyższe jako przykład – że Wasze Wyższe JA jest wyjątkowe, kompleksowe i można je duplikować i rozmnażać zgodnie z potrzebą i zgodnie ze Zleceniem Istoty. Jednak „oryginał” Waszego Ja jako Ja pozostaje wiecznie niezmienny i pozostaje Wszystko-Jednym-w- Bogu i z tego poziomu (za pośrednictwem Waszej Świadomości) podejmujecie wszystkie Decyzje.

W tych dniach Podniesienia Dusze docierają do Nowych Rzeczywistości. Dotychczas zamieszkałe domy raptem stają się puste i dotychczas zaufani przyjaciele nagle stają się dla Was obcy. Jest tak właśnie ponieważ Ci Ludzie wybrali przesunięcie ich Świadomości do niżej drgających Poziomów Bytu.

Do „Wzorców” i „Kopii” Waszego Ja należy jeszcze dodać że one odczuwają tak samo Ból, Radość i Cierpienie lecz nie potrafią tego odczuć we właściwym kontekście i nie potrafią w tym rozpoznać głębokiego sensu.

„Żyje się tylko raz” jest ulubionym powiedzeniem takich Istot i są one całkowicie nieświadome swojego JA. Te reprodukowane przez Was Formy Życia które są siebie całkowicie nieświadome egzystują jedynie po części w tym Kole Karmicznym ponieważ w momencie gdy najwyższa część Waszej Świadomości zostaje oświecona,wtedy one zostają AUTOMATYCZNIE ROZPUSZCZONE.

Tam gdzie inkarnują Części Duszy, tam ich Życie musi być i jest podporządkowane Prawu Karmicznego Wyrównania, a tam gdzie nie ma takiego przypadku również i to Prawo działa inaczej.

Do tej powstałej Super-Katastroficznej-Ziemi 3D i do niżej wibrujących Ziem 4D teraz powstających Hologramów należy dodać że dla tych Ludzi którzy taką realność wybrali jako swój poziom doświadczeń (i są tam ich częściami Dusz) te doświadczenia będą bardzo decydujące.

Przy czym „Odciski” Istot znajdujących się na wyższych Poziomach zostaną rozpuszczone w momencie gdy Hologramy 4D zostaną od siebie rozłączone.

To wydaje się być skomplikowane i jest skomplikowane dla Ludzkiego Rozumu, lecz prostym jest jeśli pojmujecie wielowymiarowość w jej Substancji i rozumiecie że w zasadzie w Bycie jest wszystko możliwe i te możliwości tworzycie Wy sami.

Wy sami tworzycie miliony „Odcisków” Was samych które są do siebie podobne niczym „dwie krople wody”, jednak które w swoim wewnętrznym Systemie Operacyjnym są one albo żywe, z Duszą, albo całkiem bez Duszy.

Sen/Sprawozdanie:

Przed kilkoma laty gdy wezwałem do siebie swoje części Dusz otrzymałem ten wspaniały obraz senny: zobaczyłem jak mężczyzna podobny do mnie jak dwie krople wody przybył na Ziemię z dalekiego Wszechświata i przedstawił mi się jako Moje JA. Tak więc stanąłem naprzeciw samego siebie – ta Istota miała wytworny uniform z wieloma świecącymi dystynkcjami służącymi jako odznaczenia wskazujące na jego pozycję w Tworzeniu. To było po prostu wspaniałe – stać naprzeciw samego siebie i wiedzieć że ta część powróciła do mnie.

Następnie przeprowadziliśmy kilka rozmów i zostało mi przekazane jak ta Istota
którą sam jestem będzie mi pomagać tu na Ziemi. //Pomimo iż Część Duszy różni się znacząco od „Kopii swojego Ja”, to przedstawiony tutaj Sen ma przekazać w jaki sposób można to odczuć//.

A więc podsumowując:
Niewiele Domów jest zamieszkałych, całe miasta stoją puste a mimo to wydaje się Wam że wszystko jest po staremu. Tak jakby zmiana biegu świata była uboga, tak uboga że cały czas zsuwacie się w wątpliwości i podejrzewacie że ta Przemiana mogłaby być Iluzją.

 

W związku z tym wszystkich Mistrzów, tak więc Ludzi którzy odznaczają się jako współodpowiedzialni za tą Przemianę i którzy wyszli temu naprzeciw jako forpoczta Świata i Ludzi obowiązuje posiadanie wszystkich części Duszy i bycie całkowicie świadomym oraz w związku z tym obowiązuje ich wyjustowanie całej Świadomości na Proces Przemiany zachodzący w tej Czaso-Przestrzeni, ponieważ jest to przewidziane w ich Zleceniach Życiowych.

Ci Mistrzowie ściągnęli wszystkie swoje „Wzorce” i teraz operują jedynie na poziomie „Prawości” – co znaczy na poziomie ich własnych części Dusz. A to dlatego że oni przeżyli już wszystkie te doświadczenia które inne Istoty chcą jeszcze czerpać.

Mistrz operuje zawsze w specyficznym Modusie (*trybie) w którym przejrzał tą Grę i w którym ta Gra mu zbrzydła.

I teraz ma miejsce to że Ludzie którzy się przebudzili dopasowują się swoimi Wibracjami (*drganiami) do nowego Wymiaru ich Rzeczywistości. Wasza wielowymiarowa Istota zostanie Wam odszyfrowana.
Czym, kim i przez co jesteście prawdziwi i to oznacza wyjątkowy wzrost Świadomości jeśli posiadacie Wiedzę o wszystkim co jest dla Was możliwe.

Na zakończenie tego bardzo wymagającego dla Waszego ludzkiego Ducha Przesłania jest ogłoszonym: bliski jest Dzień w którym wielu Ludzi – niezależnie od tego czy to jest ich „Oryginał” czy też „Kopia” – nie będzie się już więcej znajdować w Waszej życiowej Realności. Dlaczego? Ponieważ taka jest jedna z twarzy Kosmicznych Gier.

Mury niezamieszkałych domów stają się kruche i należy odczekać czy na tym miejscu wyrosną nowe domy do nieba czy ten grunt pozostanie niezabudowany i przygotowany na następny Czas.

Co oznacza:
„Wzorce” Waszych Ekspresji które na konkretnych Poziomach służą jako „Rezerwujący-to-Miejsce” mają jedynie określony czas Życia i zależy wyłącznie od Was czy wyposażycie te Poziomy w nowe Replikanty czy też nie – co z kolei oznacza że wielu Ludzi na dla Was widocznym Poziomie już niedługo opuści ten Świat.

Bóg jest Wielki.

I to Przesłanie odpowiada boskiej wielkości Wniebowstąpionej Ludzkości.

Pojmijcie to Waszą Świadomością, dajcie Rozumowi konieczna przerwę której teraz on potrzebuje aby się nie mieszał w niestosowny sposób. Pojmijcie to za pośrednictwem Waszej Świadomości – przez Waszego Wiecznego, Niezmiennego i Wszechobecnego Ducha.

Wy jesteście tymi, Wy jesteście obliczem Boga we Wszystkich Światach.
Wy którzy zadecydowaliście aby wypełnić te Światy Waszym Duchem.

Ja Jestem jednym z Was, we wszystkich Czasach i z dala od wszystkich Czasów.

My jesteśmy jednym i nadszedł dzień Przypomnienia.
My jesteśmy Jednym.

Ja Jestem

JESUS SANANDA

//Patrz również: 13.05.2012 Błędne Odbicia. SRI RAMAKRISHNA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/06/06-07-2013-miliony-odbic-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s