Wiadomości od Mateusza

otrzymane przez Suzy Ward,
4 lipca 2013 r.
www.matthewbooks.com

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew.

Z naszego punktu widzenia, Ziemia wygląda jak morze stroboskopowego światła, gdy ludzie reagują na panujące wibracje. Czujecie to, co się dzieje znacznie bardziej niż widząc rozwój sytuacji.

Będziemy wracać do tego, ale najpierw chcemy dać Wam ważne spojrzenie w historię, która odnosi się do obchodów w Stanach Zjednoczonych ich niezależności od Anglii z tradycyjnymi paradami 4 lipca, patriotycznymi przemówieniami i fajerwerkami.

Najwyższa rada wszechświata ma na myśli, kolonie, które walczyły o niepodległość, wyzwolenie spod panowania brytyjskiego, aby być wizytówką suwerenności dusz. Po zjednoczeniu, naród ten pokazał reszcie świata, że kiedy ludzie mogą swobodnie używać przez Boga dane prawa, żyją spokojnie, wspólnie, twórczo i dostatnio.

Kolejne fale pierwszych osadników postępowały za ich chęcią „bycia wolnymi”, a założyciele Stanów Zjednoczonych działali na bazie ich natchnionej przez Boga misji, tworząc naród, który gwarantował swobody obywatelskie, jednak ograniczone one były na początku, gdyż wielu w populacji było wyłączonych. Ciemność, która była mocno zakorzeniona na planecie umożliwiała niewolnictwu się rozwijać i odmawiała kobietom ich prawa do głosowania.

Wyłączenia te nie dotyczyły odrobiny Iluminatów, których moc, w części, zasiadała w rodzinie królewskiej w Anglii. Nie chcieli oni stracić kontroli nad „wolną” ludnością lub ziemią z ogromnym bogactwem zasobów naturalnych, i oni szybko rozszerzyli ich europejskie imperium przez Atlantyk. Przez główne postaci w przemyśle, bankach i rządach – a potem chyłkiem w prawo Systemu Rezerwy Federalnej, która w żaden sposób nie jest instytucją federalną – Illuminati odzyskali kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi.

W ciągu wieków, od kiedy zgasili latarnię, którą ten naród miał być dla świata, ciągle rozprzestrzeniali swoją sieć korupcji i oszustw, aż stała się globalna. Teraz, ta sieć traci pozostałe resztki dawnej mocy, krok po kroku Wy świadomie uznajecie, suwerenność, która zawsze była wasza, gdyż jesteście jaźnią bogów i bogiń.

Teraz, gdy nasze wiadomości obejmą informacje politycznie do których czytelnicy przysłali emaile sprzeciwu. To jest jedna z uwag bardziej łaskawych: „Jeśli komunikaty mają przygotowywać nas duchowo do wznoszenia, jak Matthew mówił, to powinien trzymać się tego i przestać próbować wpływać na nasze poglądy polityczne.”

Zamiast wyjaśniać ponownie, dlaczego mówimy o sprawach politycznych i ich znaczeniu w kontekście wzniesienia – ziemskiego i Waszego społeczeństwa – Poprosiłem mamę, żeby skopiowała to, co Bóg powiedział o tym.

[Poniżej, fragment rozdziału ” Bądź poinformowany i Działaj” w Głosach Wszechświata, który został przekazany 04 października 2003. (Stephen: to są słowa Boga)]

Polityka, która kontroluje wszystkie kraje, wszystkie narody, wszystkie gospodarki i zasoby waszej ojczystej planety generalnie doprowadziła wasz świat do stanu zdewastowania, w którym on jest.

W żadnym kraju na Ziemi nie ma ludzi wolnych. Przez tysiąclecia ciemne dusze cywilizacji z poza waszej planety wpływały na chętnych braci ziemskich i siostry w na stanowiskach kierowniczych, aby oszukiwać i zastraszać resztę ludzi. Niezależnie od tego, kto posiada rolę przywódców kraju, rządzi przez dyktat tych sił, które są nieznane dla ludzi, a może nawet dla władców.

Wpływ tych ciemnych obcych lalkarzy spowodował wszystkie deklaracje wojny i wszystkie decyzje dotyczące gospodarki i zasobów na świecie. Ich wtórnym celem jest zwiększenie kontroli i bogactwa przywódców na Ziemi, u których żądza władzy czyni ich chętnymi lalkami, więc dzisiaj macie świat z niespotykaną koncentracją ogromnych bogactw, ubogich narodów, umyślnego niszczenia środowiska naturalnego i korupcji sączącej się z korporacyjnych powiązań z rządami .

Ostatecznym celem tych lalkarzy jest unicestwienie waszej planety. To się NIE stanie, ale korzystne zmiany dla wszystkich wymagają zmiany charakteru waszych światowych przywódców. Muszą powstać głosy, które będą domagać się przywódców o duchowej integralności – ten rodzaj charakteru ma być przykładem, nie tylko deklaracją. Nie mam na myśli, że nie ma przywódców, którzy kiedykolwiek nie byli silni w cnotach lub że żadne głosy kiedykolwiek nie zostały podniesione w protestach niesprawiedliwości i nierówności – w istocie nie były takie osoby. Wiele z tych dzielnych dusz cierpiało lub umarło za to, i wiele z ich dobrych uczynków została cofnięte przez kolejne pokolenia, które ślepo naśladowały egoistycznych przywódców.

Teraz zbiorowa wola narodu rośnie, aby ujawnić i przeciwstawić się tej sytuacji. Gdy kłamstwa są eksponowane, więcej kłamstw jest mówionych, i te, będą eksponowane też. Despotyczne reżimy powinny i muszą się zmienić. Choć plany są bliskie tej pokojowej rewolucji poprzez wspólny udział waszej cywilizacji i wielu waszych rodzin z przestrzeni kosmicznej, to nie zwalnia nikogo z was, którzy pragną lepszego, jaśniejszego świata, od odpowiedzialności w pomaganiu utworzenia go. Wszyscy wybraliście się tam, aby być, gdzie jesteście dokładnie w tym czasie, właśnie abyście mogli to zrobić! Faktycznie, niektórzy z was byli w innych wcieleniach, jako wielcy przywódcy na Ziemi i również z poza niej, i jesteście z powrotem teraz, aby podjąć podobne inspirujące i konstruktywne role.

To jest na trzech poziomach, więc musicie działać tak, żeby szanowane organy zarządzające zostały osiągnięte. Pierwszy poziom jest duchowy, i powiem wam, co duchowe Nie jest: nie jest członkostwo w którejś z wielu waszych religii. Nie jest obłuda, która jest widoczna w wielkiej obfitości. Nie da się uciec, tylko chowając głowę w piasek przez „życie modlitwą.” To nie jest wiara, że zarówno dobro i zło istnieją, ponieważ są to tylko osądy. Nie jest akceptowalne (myślenie), że wszystko to są Boże zrządzenia i idziecie swoją drogą bez waszego udziału. To nie jest powstrzymanie się od widzenia tego, co się dzieje w waszym świecie, ponieważ wam powiedziano, że to wszystko jest iluzją. Nie mówię, że nie ma prawdy w żadnej z tych rzeczy, to, co mówię jest tym, że duchowość nie jest nieodłącznym elementem wszystkiego.

Duchowy poziom, na którym możecie zmienić waszych liderów z mroczno-rządzących się ludzi na godnych bycia przywódcami liderów – prawdziwych liderów z duchową integralnością – jest w waszych sercach. To zwykle jest wasz wizerunek miejsca, gdzie mieszka miłość, prawda? Faktycznie, uczucie miłości jest dziedziną duszy, ale ma silne efekty fizyczne w sercu, które natychmiast rozprzestrzenia to w waszej całości, aby was podnieść na duchu, umyśle i ciele.

Miłość zaczyna się od siebie, z życiem, tak, że kochanie siebie jest tak naturalne jak oddychanie. Tylko wtedy możecie dawać i otrzymywać miłość. Miłość jest zaraźliwa, nieograniczona, wszechobecna. Ona jest tym, co zmienia ponurość ducha w pełnię ducha, choroby w zdrowie, brak w dobrobyt. To jest brak miłości, który rodzi wszystkie nieszczęścia waszego świata, i on wypełnia pustkę miłości, która będzie leczyć nieszczęścia. To nie jest prośba, aby kochać to, co przynosi wam nieszczęścia, nędzę i krzywdy! Jest to prośba, aby po prostu czuć miłość, tak możecie posłać tą energię – a ona będzie szukać swojej drogi do wypełnienia pustki.

Drugi poziom jest mentalny – głębokie myślenie, aby dostrzec to, co jest prawdą, i co nią nie jest, zamiast kupowania tego, co kandydaci mówią. Istotne jest, jakie informacje są zgodne z prawdą, a jakie nie? Jakim źródłom można zaufać? Byliście oszukiwani przez wieki przez kilka dusz w jednym pokoleniu po drugim po następnym, których intencją jest, aby zachować kontrolę nad wami, więc dostęp do prawdy nie jest łatwo znaleźć. Jak mogę zrobić to, aby nie było serią zakazów? Zawsze wolę być pozytywny w oświadczeniach, i już złagodziłem to przez moje wyjaśnienia, co jest duchowe, a co nie jest.

Bardzo dobrze wiem, jak postępować – myślcie o tym, czego chcecie w swoim świecie. Jeśli to jest pokój i harmonia i współpraca, to jest właśnie miejsce, na którym powinniście skupiać swoje myśli. Co przyniesie to do waszego świata? Pomyślcie, co będzie: Szacunek i godność dla wszystkich ras, wyznań i płci; pomoc tam, gdzie potrzebna jest pomoc; sprawiedliwy podział masywnych bogactw Ziemi; wyleczenie wszystkich chorób, edukację, spełniającą pracę i wygodne domy dla wszystkich; wiarygodność, życzliwość, współczucie, uczciwość, harmonia, dzielenie, słuszność, przebaczenie.

Pomyślcie o tych wszystkich cechach i okolicznościach, i niech wasze serce i sumienie kierują was do kandydatów, którzy najbardziej identyfikują się z nimi. Słowa obietnic wyborczych są bezwartościowe bez serca i duszy kandydata w nich. Niech wasze serce i dusza, nie tylko oczy i uszy, doprowadzi was do osób, które przedstawiają miłość i światło, które jest potrzebne, aby podnieść wasz świat.

Trzeci poziom to działanie. Jeśli chcecie liderów, do których będziecie mieli zaufanie i szacunek, pracujcie nad osiągnięciem Tego celu. Publicznie i finansowo wspierajcie osoby, których chcecie w biurze, ale jeśli nie jest to możliwe, to podtrzymajcie swój zamiar poprzez moc swojej energii skupiając się na tych osobach faktycznie pełniących funkcje – nie jestem w stanie przecenić siły waszych intencji ! Możecie być pewni, że obecni ludzie u władzy będą mieli aktywnie pracujących swoich zwolenników, bo ci ludzie uzyskają sącząną hojność w zamian. Wy, którzy chcecie miłości, pokoju i harmonii otrzymacie te nieporównywalnie większe zwycięstwa w zamian za Waszą energię, jaką mobilizujecie do ich tworzenia.

Dziękuję, mamo, a teraz wracamy do naszego oświadczenia, że czujecie, co dzieje się więcej, niż widzicie to. Nikt nie jest odporny na działanie najwyższych wibracji, jakie ciała kiedykolwiek miały, aby się dostosować. To wszystko jest korzyścią dla wszystkich, którzy absorbują światło – przez ich komórki, które przechodzą ze struktury węgla, na krystaliczną, i choć są niewygodne, to fizyczne, emocjonalne lub psychiczne odczucia są korektami i tym związanymi, które będą przechodzić.

Najbardziej niepokojącym efektem może być chwilowa utrata pamięci. Być może nie pamiętacie nazwiska kogoś, kogo znacie dobrze lub specyficzne słowa wymykają się. Kiedy wyjdziecie z domu lub wsiądziecie do samochodu, zapominacie, gdzie mieliście się udać i dlaczego. A może, gdy jesteś w sklepie spożywczym, nie możesz przypomnieć sobie pozycji, którą miałeś tam kupić. W przypadku wystąpienia tych lub podobnych rodzajów uchybień, kochani, proszę nie niepokoić się o to!

Matko, proszę skopiować to, co nasz przyjaciel z wysoko zaawansowanych cywilizacji, powiedział o tej sytuacji z pamięcią. Czytelnicy mogą doceniać kontakt z innymi źródłami tych samych informacji, które my dajemy.

[Wyjaśnienie Saminten w czasie jednej z naszych rozmów w 2003 r. znajduje się w rozdziale o takiej nazwie w „Iluminacja dla Nowej Ery”.]

Wy potępiacie utratę czasu, który wydaje się być ściskany, a inną utratą, która jest powodem waszego lamentu jest pamięć. Żaden z tych aspektów trzeciego wymiaru świadomości nie jest tracony, moi drodzy. „Czasu” nigdy nie było, ponieważ to Wy wymyśliliście te 24 godziny dziennie i 12 miesięcy w roku i tak dalej. To służyło wam dobrze, ale już tak nie tak się dzieje. Wasza struktura czasu rozpada się, bo energia przesuwa się do jej lżejszej gęstości i większej prędkości, a wasze okresy światła i ciemności przychodzą z większą prędkością. Zamiast tego, że czas ginie, to on przyspiesza.

Wspomnienia, o których wielu z was mówi, że „zniknęły”, nie zniknęły. Z przyspieszeniem wszystkiego we wszechświecie, to jest naturalne, że komórki waszego ciała reagują na podnoszenie do wyższego trybu przetrwania. Przede wszystkim ma to wpływ na wasze mózgi – komputery, które włączą myślenie i procesy rozumowania – i jest to konieczne! Światło jest absorbowane przez komórki umożliwia waszym mózgom warstwę zapomnienia i programowanie, które odmawia im pełnej zdolności funkcjonowania.

Jeśli nie doświadczacie żadnej utraty pamięci lub poczucia rozproszonego myślenia, to utkniecie w trzeciej gęstości, który nie będzie wiele dłużej statusem bytu ziemskiego. Tak więc jest wskazane, aby nie czuć się dość mocno związanym z rzeczywistością dnia lub środowiska.

Dziękuję, mamo. Panujące wibracje również zmieniają potrzeby fizyczne, a wraz z waszą rozszerzającą się świadomą i duchową świadomością, wymaganie dostosowania waszych ciał ma ogromne znaczenie.

Wystarczające ilość snu jest niezbędna – dawajcie ciałom czas na odmłodzenie, jakiego potrzebują, aby wykonać to dobrze. Picie dużej ilości czystej wody również jest istotne – to pomaga wyeliminować toksyny, które pochłaniacie za pośrednictwem waszego zanieczyszczonego środowiska i zafałszowanej żywności i pomaga utrzymać elektryczny system ciała w prawidłowym działaniu. Wykonujcie też ćwiczenia zgodnie z możliwościami i fizyczną zdolnością w tych aspektach, bo to pomaga systemom krążenia i oddychania, aby zachowywały się płynnie.

Jeśli nie jesteś głodny jak było kiedyś, to dobrze – czym więcej światła w ciele, tym mniej jedzenia potrzebuje. Jedz mądrze. Świeże owoce i warzywa, produkty zawierające najwięcej światła, przyspieszą wzrost krystalicznych komórek i zwiększą poziom energii. Ograniczcie mleczne produkty, nie zawierają wartości odżywczej, która jest deklarowana i zatykają układy krążenia.

Jeśli nie jesteś gotowy do wyeliminowania mięsa i owoców morza z menu, zmniejsz ilość – większość zwierząt przeznaczonych na żywność żyje i umiera w strasznych warunkach, a energia i ich trauma są przenoszone na konsumentów. Proszę zrozumieć, że to ma tylko was oświecić i w żaden sposób nie jest krytyką nie-wegetarian!

W przeciwieństwie do wyrażenia „cukier krzepi,” trawienie przetworzonych cukrów obniża poziom energii. Wybierajcie całe ziarna zbóż i pieczywa z nimi, a jeśli nie macie alergii, to orzechy, migdały, orzechy włoskie są najlepszym wyborem. Wszystko dobrze i dobre, jeśli pochłaniacze czekolady, kawy i herbaty mają żadnych objawów chorobowych od kofeiny, ale jeśli masz problemy trawienne, kofeina może być tego przyczyną. Czerwone wina w umiarkowanej ilości mogą zwiększyć strumień krwi – ta propozycja nie dotyczy osób, które mają problemy z alkoholem! – A napoje gazowane nie są dobre dla nikogo.

To są ogólne wytyczne dietetyczne dla osób zazwyczaj zdrowych, ale Najważniejsze jest to, aby zwrócić uwagę na swoje ciało – Ono powie Wam, czego potrzebuje do optymalnego funkcjonowania. W błogosławieniu posiłków, proszeniu, żeby służyły waszemu najwyższemu dobru i poczuciu wdzięczności dla roślin i zwierząt, które je przekazały dodajecie światła do tego, co jecie – robienie tego po cichu jest tak samo skuteczne, jak głośno.

W tym etapie dostosowywania się do lżejszych energii, wahania nastroju i fazy bezwładności lub niezwykła nerwowość są naturalne i leki przepisywane w celu łagodzenia tych warunków, zamiast je łagodzić tylko ich przysparzają. Jeśli pacjent przyjmuje leki z powodu innych problemów zdrowotnych, porozmawiajcie z prowadzącym o redukcji dawki.

Nawet lepiej, zapytajcie, czy środki z naturalnych składników mogą zaoferować ten sam skutek leczenia. Rozprzestrzenianie substancji chemicznych w lekach i inżynierii żywności zakłóca samoleczenie ciała, mechanizmy obronne i inne naturalne procesy, a to sprawia, że trudno wam utrzymać równowagę. Sprawdźcie, czy uczucie zmęczenia i inne zaburzenia nie mogą być wynikiem braku równowagi w poziomie hormonów i chemii ciała – jeśli tak, dowiedzcie się jakie naturalne suplementy mogą leczyć te choroby.

Nie możemy podkreślić zbyt mocno znaczenia równowagi!Wszechświat jest w stałym aktem bilansowania i tak samo każda forma życia w nim, jednak na długie wieki, ciemność spowijała Ziemię, planeta i jej mieszkańcy zostali poważnie pozbawieni światła, który wymaga zrównoważenia. Jeśli uważacie, akt równoważenia jako wewnętrzne odchylenia od równowagi, to jest on nieustannie w ruchu, zgodnie z waszym stanem ciała, umysłu i ducha, możecie zobaczyć, że optymalny ruch jest delikatnym kołysaniem.

Medytacja jest szczególnie pomocna w utrzymaniu lub odzyskaniu tego ruchu, i istnieją sposoby, inne niż siedzenie w ciszy i słuchanie pięknych dźwięków skomponowanych specjalnie dla osiągnięcia relaksującego stanu medytacyjnego. Spędzajcie czas na zewnątrz, na łonie przyrody, cieszcie się towarzystwem zwierząt, czytajcie poezję. Słuchajcie ulubionej muzyki – chyba że jest to heavy metal, który niszczy równowagę, a dźwięki klasycznych kompozycji są najbardziej skuteczne w przywracaniu równowagi. Znajdźcie czas dla samotności – nawet krótki okres może być regenerujący.

Śmiech jest dobry dla duszy i tak samo coś, co wywołuje uczucie spokoju. W wolnym czasie wybierzcie lekkie rzeczy do czytania i tej samej jakości, programy telewizyjne i filmy. Spędzajcie czas z przyjaciółmi i rodziną. Gdy nie jest możliwe, aby uniknąć nieprzyjemnych spotkań, przewidujcie (wizualizujcie) jak światło przenika sytuację i pomaga zmniejszyć stresowość. Dziękujcie za błogosławieństwa w swoim życiu – wdzięczność, jak nadzieja i optymizm, jest wypełniona światłem.

Panujące wibracje również nasilają energetyczne różnice i wiele osób czuje silne pragnienie istotnej zmiany. Być może poszukaj innej pracy, zakończ związek lub zacznij nowy, zacznij nowy kierunek studiów, przenieś się do obszaru, który znasz, czy może miejsca, które znasz, ale nigdy nie odwiedziłeś. Nie mówimy o pochopnym działaniu na podstawie impulsu, lecz rozważeniu rosnącego poczucia pilności w działaniu realizując pomysł, który gotował się na wolnym ogniu – to dusza mówi coraz głośniej do świadomości: to jest tym, co wybraliście w kontrakcie duszy.

Dlaczego oferujemy wskazówki, o których mówiliśmy, choć bardziej skrótowo, w poprzednich wiadomościach lub są dostępne w dowolnej liczbie ziemskich źródeł? Mówimy wam, nasza ukochana ziemska rodzino: Proszę dbać o siebie!

Serpentyny energii, które będą wirować z rosnąca siłą są głównymi możliwościami, aby absorbować światło, a sonda, jaką jesteście fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, znacznie więcej skorzysta. Wybraliście to życie, więc możecie brać udział w transformacji świata i odnowie duchowej, a ewolucja duszy jest celem każdego życia – wymagającym zarówno równowagi ciała, umysłu i ducha. Wakacyjne przyziemne sprawy zakłócają troskę o siebie lub ignorują wiadomości twojej duszy powodując nierównowagę i przyciemnianie twojego światła, światła, którego potrzebujecie, aby doświadczyć tego, co wybraliście i co macie rozwijać!

Drodzy, kochajcie siebie tak bardzo jak my was kochamy, i dbajcie o siebie!

_________________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s