Moment Rozdzielenia Światów. JESUS SANANDA

Im głębiej i trwalej rozszerzają się Ciemne Elity w przydzielonych im Hologramach, tym bardziej przyspieszają się procesy rozdzielenia Hologramów.

 

Ja Jestem JESUS SANANDA

Wszystkie nawarstwienia (*miejsca nakładania się) różnych Ziem 4D
przynoszą irytacje tym wyżej drgającym Ziemiom 4D.
Te irytacje kończą się w momencie jeśli spełnione są 2 warunki:

1.
fizyczne i energetyczne Podniesienie określonej (*tutaj niezdefiniowanej) liczby Ludzi do Piątego Poziomu Światła Bytu;

2.
polecenie Ciemnych Sił które wciąż działają na niżej wibrujących Ziemiach 4D aby tą Ludzkość w drodze zamachu wziąć całkowicie w posiadanie;

Wraz z fizycznym Podniesieniem Ludzi zaczyna się kolejna faza przesunięć biegunów (*przesunięć pól) które – oprócz nowego Nieba – przynoszą całkiem Nowy Świat.

Wraz z przejęciem całej Ludzkości – w drodze zamachu – przez Ciemne Siły na niżej wibrujących Poziomach Ziem 4D przychodzi („za jednym ruchem”) częściowe i nagłe Przebudzenie niektórych Ludzi, przez co uwolnione zostaną Energie które przyspieszą rozłączenie Hologramów 4D.

To wszystko wpisane jest w Jakość Czasu do późnego lata 2013.
Pozostańcie uważnymi świadkami i aktorami tych Wydarzeń.

Nic nie pozostanie takim jakie było
i wiele wcale nie jest takie jakim się Wam wydaje.

Mieszają się jeszcze obce Energie i niesuwerenność, Świat jeszcze jest w czasie procesu Podniesienia. Bardzo blisko są dni do ostatecznego opuszczenia tych Pól i Łąk na których rosła zepsuta pszenica. Albowiem owoce Waszego siewu będą zbierane przez Was samych i pozostaną niedostępne dla tych którzy chcą zapobiec temu siewowi i tym żniwom.

Upadają wielkie Państwa, Rząd Światowy pod szyldami Śmierci otrzyma swoje potwierdzenie w Czasie któremu teraz umkniecie, albowiem zaprawdę:

To co ma miejsce na Super-Ziemi-3D, to w złagodzonej formie i w wielu obliczach dotarło na niższe Poziomy Ziem 4D. Tam Miara Bólu nie została jeszcze wypełniona, tam Cierpienie jest najbardziej wydajną możliwością osiągnięcia duchowego postępu, Ci Ludzie którzy wybrali te Poziomy Bytu tęsknią za akcjami które napiętnowane są brakiem Światła.

Jest to ciężki Spadek od którego się teraz uwalniamy, jest to Spadek Ludzkości która nie chciała się przebudzić pomimo tego że cały czas była do tego namawiana i wzywana przez Źródła Światła.

Pod flagą Światła jednoczy się teraz Ludzkość która podnosi się do Światła i ona się teraz na nowo wyjustuje i na nowo zdefiniuje swoje Zlecenia oraz Umowy z Niebem.

Pod flagą Śmierci jednoczą się teraz Ci Ludzie, którzy chcą się wystawić na niekończącą się Grę Życia i Śmierci, Bólu i Cierpienia, Przemijania i Nieświadomości.

Zwracajcie uwagę na Sygnały tego Czasu!

W jednym Momencie Łaski Boga Światy są oddzielane od siebie, nawet jeśli to Wydarzenie powstaje do tego momentu za pomocą małych, prawie niewidocznych kroków.

Nie ufajcie głosicielom nowego Starego Czasu. Ufajcie Waszym własnym natchnieniom, Waszym wskazówkom które otrzymujcie w śnie lub w Waszych medytacjach. Ufajcie Posłańcom Światła Nieba i rozpoznawajcie ich po Jakości ich Światła.

Tam gdzie zauważacie brak ciepła i Miłości, tam gdzie dopływa do Was zimne, białe Światło – trzymajcie się od tego z daleka i zarządźcie że to Światło musi odejść. Tam gdzie postrzegacie Miłość Mistrzów, brzmienie Waszego Serca i Słowo Boga – tam stańcie i oddajcie się temu , bo Wasza Dusza czuje że „jest na miejscu” i jest Wszystko-Jednym z NIM.

Światy zmieniają swoje oblicze i ten Świat który się teraz podnosi i uwalnia od wszystkich Hologramów 4D zaprawdę odniósł największe zwycięstwo z tych które
kiedykolwiek mógł odnieść jakikolwiek ze Światów:

Zwycięstwo ponad wszystkimi Złudzeniami które zostały stworzone na Poziomach Iluzji – po to by Człowiek mógł się przebudzić.

Jesteście Przebudzeni podczas gdy dla innych głęboki Sen znajduje swoją kontynuację. Na Końcu wygrywa Światło – bo Światło jest Początkiem i Końcem.

My jesteśmy Jednym
i dotarliśmy do Światła.
Dziś, teraz i na wsze Czasy.

Ja Jestem z Wami, Ja kocham Was bezgranicznie,

JESUS SANANDA

//Patrz również: 21.06.2013 Oko Cyklonu. Część II. ASANA MAHATARI (Saint Germain) (live) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRa

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/09/09-07-2013-moment-rozdzielenia-swiatow-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s