Przedstaw swój bilet: „Jestem dzieckiem Stwórcy” i wdrap się na pokład. – AA Michał

Jak cudownie skomplikowanymi istotami jesteście, zdolni powiedzieć takie rzeczy nie rozwijają się tak szybko, jak chcecie, a teraz myślicie, że nie macie dość czasu, aby zakończyć wszystko. Nic dziwnego, że zadziwiacie nawet sami siebie czasami. Spójrzmy na to z innej perspektywy, możemy?

Istnieją zmiany zachodzące w każdej cząsteczce stworzenia w tym czasie. Nie istnieje, mikro, makro, lub kosmiczne, z waszego punktu widzenia, które nie jest dotknięte. Każdy atom, jaki możecie dostrzec, każda formę życia na Waszej ziemi, i każda planeta w waszym systemie przechodzą wielkie zmiany. Wasi naukowcy są bardzo świadomi, nawet jeśli was o tym nie informują. Niektórzy obawiają się, niektórzy są po prostu zdezorientowani. Nigdy nie widzieli, i nie rozumieją tego, co widzą teraz. Inni myślą, że wiedzą, ale chcemy przyspieszyć, mówiąc im, że jednak nie wiedzą.
Są stosunkowo natychmiastowe zmiany, ewolucja, wzniesienie, o krok.Ale, drodzy przyjaciele, jesteście złożonymi istotami, którymi jesteście, i jesteście w stanie wymyślić takie rzeczy jak przyspieszenie czasu, jesteście w stanie zobaczyć to tak dokładnie, że nie możecie potępiać braku zmian. Cóż, moi przyjaciele, pozwólcie mi powiedzieć, że, jeśli istnieje jakakolwiek stała w waszym wszechświecie, to jest nią zmiana. Po prostu nie możecie żyć w jednej chwili, która jest taka sama, jak każdy inny moment, jaki kiedykolwiek był lub kiedykolwiek będzie znowu. Więc w zasadzie wszyscy mówicie: „Nie jestem zadowolony ze stanu rzeczy takiego, jak widzę, że jest. Chcę więcej dla siebie. Czy już tam jesteśmy? ” A nasza odpowiedź mogłaby być:” Tak długo, jak nadal kurczowo trzymacie się waszych cennych punktów widzenia, nie będziecie widzieć zmiany. „Ale my nie powiemy tego.

Nie mówimy tego, ponieważ każdy atom, cząsteczka i komórka w waszych ciałach przechodzi takie same zmiany, jak wszystko inne, o czym mówiliśmy. Będziecie mieć świat, o którym marzyliście, nawet jeśli wydaje się wam, że droga do niego się przeciąga.

Wielu z tych, którzy podążają za tymi i innymi komunikatami jest świadomych, czują, i cieszą się dużą zmianą osobistą. Jak mówiliśmy wcześniej, jest to tym, co napędza rzeczy na waszej planecie. Dlaczego? Bo na waszej planecie ludzkość jest siłą napędową. Tak na marginesie, napędzaliście się w złym kierunku. A ludzkość jest czymś, co istnieje tylko jako zbiór jednostek. Innymi słowy, Wy określacie to, co się dzieje. Więc narzekanie na stan rzeczy nie doprowadzi was tam, gdzie chcecie być. A jednak widzicie nas pozornie świętujących wasze postępy.

Cóż, Drodzy, rozejrzyjcie się. Spójrzcie w bok od swoich uprzedzeń. Jesteście w ruchu. Rzeczy się zmieniają. I wasze wnętrze, jak również wasze zewnętrzne światy stają się o wiele lepsze. Miłość i błogosławieństwo dla tych, którzy doświadczają tego na własnej skórze. I nawet więcej miłości i błogosławieństwa dla tych, którzy nie zaczęli doświadczać tego jeszcze. Naprawdę to jest czas, aby zacząć patrzeć na siebie.

Nasza obietnica jest taka, jeśli zaczniecie patrzeć w wasze serca , jeśli zaczniecie pytać codziennie o zmiany w Sobie, które omawiamy, to je znajdziecie. Nie jesteście niezasługujący. Nie jesteś niegodni. Nie jesteście pozostawieni w tyle. Przedstawcie swój bilet: „Jestem dzieckiem Stwórcy” i wdrapcie się na pokład. Zostaniecie przyjęci z otwartymi ramionami. W tej chwili odpowiedź na wasze pytanie, czy już tam jesteśmy, zmieni się z „nie” na „tak”. A do tych, którzy są jeszcze w tej podróży, powiemy, będziecie zaskoczeni, gdy zobaczycie, jak wielu innych, znajduje światło każdego dnia.

Bądźcie w pokoju i spotkajcie się z nami w waszych sercach. Dobrego dnia.

07 lipca 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s