Działanie i Cierpliwość. NORIAS ET TE AH’N

NORIAS ET TE AH‘N

NAPIĘCIE CZASU

Ludzie, Wy Ludzie!
Istoty o nieskończonej ekspansji, nieskończonej Wiedzy, nieskończonej Sile – a jednak tacy podatni na okaleczenia gdy jesteście zdani na pływy gdy udajecie się w Czas i Przestrzeń, po to by gromadzić swoje doświadczenia aż napełnicie „Kosz Karmy” – by ponownie go opróżnić.

 

Teraz uwalniacie się od ostatnich rzeczy, od pamiątek odziedziczonych z Waszej długiej Podróży na tym Świecie. Wy oddajecie je, puszczacie je, niszczycie połączenia z nimi i Wy na nowo odnajdujecie Waszą nagość.

Tak też stoicie teraz przed Stwórcą i pytacie: „Co teraz?”

I oczekujecie Jego odpowiedzi, lecz wydaje się że ona nie następuje – jak uważa wielu z Was. Albowiem wielu z Wam zbrzydło czekanie na odpowiedzi i wielu straciło Cierpliwość, przegnało ją całkowicie z Drogi na ostatnich metrach ich Szlaku – niczym niewygodnego Gościa który upomina Cię być czekał tam, gdzie wydawałoby się że najmniej możesz to znieść.

Ja mówię Wam: im bardziej uwięzieni jesteście w niecierpliwości i im dłuższe wydaje Wam się czekanie na odpowiedź tym bardziej niespokojny, trudniejszy i dłuższy będzie dla Was ten Proces.

Jeśli ostatnie kroki chcecie kroczyć w pośpiechu to ZATRZYMAJCIE SIĘ, albowiem pośpiech ma swoje korzenie w nieuwadze i pośpiech robi zamieszanie.

Gdy tylko napotkacie Waszą niecierpliwość – zatrzymajcie się i bądźcie czujni, albowiem zaprawdę – ten który umie czekać a mimo tego potrafi też szybko i świadomie stawiać kroki – ten na koniec dotrze bezpiecznie do Celu.

Cierpliwość i wewnętrzny Spokój oraz Cisza medytującego i przebudzonego Ducha gwarantują w tym Czasie iż Wy sami nie poddacie i nie opuścicie Królestwa Pokoju w sobie, ponieważ Wydarzenia tego Czasu nie spowodują w Was żadnego niepokoju.

Całkowicie świadomie bądźcie cierpliwi, jednak Wasze Zadania i Zlecenia czyńcie z wyjątkową konsekwencją. Tu należy utrzymać napięcie między czynieniem a oczekiwaniem aby z jednej strony nie popaść w pasywność a z drugiej strony aby przez przesadne działanie nie wpaść w „duchową bieżnię dla chomika”.

Wasze pytania znajdują posłuch, polegajcie na tym!
On wie kiedy On ma się Wam objawić i kiedy ma nad Wami potrząsnąć Rogiem Obfitości.

„Gdy się spieszysz, pójdź okrężną Drogą”
mówi stare ludzkie powiedzenie.

Chodźcie więc okrężnymi Drogami – jeśli wypadliście całkowicie z Rytmu Życia, jeśli wierzycie że dziś musicie załatwić „to” czy „tamto” i jeśli wierzycie że „model Teraz” równoznaczny jest z szybkością, nerwowością i występowaniem zapału do czynów.
Proszę, dokładnie rozróżniajcie teraz te sprawy. Wy jesteście „Pracownikami w Winnicy Pana” i wszystko zależy teraz od Was. Jednak Ci pracownicy – jeszcze zanim wyjdą w pole by ścinać lub zbierać winogrona – potrzebują tej Siły i spokojnego Serca aby mogli wykonać tą pracę z Miłością.

Jeśli brakuje Wam tej Siły, to Miłość nie może płynąć z Waszych Serc, brak jest lekkości i harmonii a Wasza praca staje się owocna tylko dzięki ogromnemu wysiłkowi.

Tak więc namawiam Was abyście nawiązali ze sobą samym nowe połączenie w którym stosować będziecie zasadę działania z jednoczesnym wewnętrznym spokojem przez to że decydujecie dla siebie samych co i kiedy powinno się wydarzyć.

Wasza Cierpliwość zostanie w tych Dniach wystawiona na próbę i wielu odpadnie z pierwotnie wybranej przez siebie Drogi. Oni odpadają bo stanęli w oczekującej pozycji i w pasywności, przy czym patrzą na Niebo i nic nie postrzegają.

Zamiast trzymać swój wzrok przy ziemi w każdym Dniu który należy przeżyć,
rozwinąć i urządzić stają Ci Ludzie przed Bogiem i pytają: „Co teraz?”
I czekają, czekają i czekają.

Zakończcie ten rodzaj oczekiwania bo wszystko przyjdzie do Was w odpowiednim czasie, w danej godzinie. W Wieczności Boga nikt się nie spóźnia, nikt nie traci i na wszystko jest odpowiedni Moment.

Wypełniajcie Waszą pracę dzień w dzień.

Bądźcie spokojni jeśli jest to na miejscu, bądźcie czystym działaniem jeśli jest to wymagane i: ŻYJCIE.

Żyjcie Wasze Życia, wyświęcajcie Pana, wyświęcajcie Boga a wszystko inne zostanie Wam dane do tego.

Jak długo jeszcze należy czekać
aż zaprawdę dojdziecie do Królestwa?

Bardzo długo jeśli całkiem pasywnie oczekujecie tego Królestwa na Ziemi, bardzo krótko jeśli nadal tworzycie i cały czas pozostajecie ze sobą całkiem świadomie w Tu i Teraz.

Im mniej koncentrujecie się na Czasie, tym szybciej on przemija i od czasu do czasu to właśnie przeżywacie.

Dlatego też: również i przede wszystkim na duchowym szlaku Czas nie gra żadnej roli.
I im głębiej zanurzacie się w Bezczasowym Bycie, tym na dłużej  się rozpuszcza wszystko to, co się temu przeciwstawia.

Pozostańcie trzeźwi, oczekujcie Wielkiego, jednak bez czekania na to.

Albowiem to co Stwórca ma dla Was przygotowane jest nie do pojęcia dla ludzkiego Umysłu i kiedy On położy odpowiedź w Waszym Sercu – na którą tak bardzo czekacie – jest Misterium i otwiera się dla Was zawsze w odpowiednim czasie: wtedy kiedy się ukończyliście jako dojrzały Owoc który sam spada z drzewa.

Bóg jest Wielki,
Wy jesteście żywi przez Niego i w Nim.

Zaufajcie w to iż nikt nie przegapi „Dnia Ostatecznego*” – chyba że odłoży narzędzia, chyba że zakończy swoją pracę w Winnicy Pana i zostawi niedojrzałe Owoce by wyschły na Winoroślach Pana.

Działanie i Cierpliwość – teraz należy te elementy całkowicie połączyć, abyście mogli doświadczyć i skorzystać z Napięcia tego Czasu – dla Waszego Dobra.

Ja kocham Was bezgranicznie,
Mistrz Czasu i Mistrz Bezczasowości

NORIAS ET TE AH’N
z Rady 72, z Pra-Źródła Wszystkich Bytów.

//Patrz również: 07.11.2012 Mistrzowie Cierpliwości. PARAMAHANSA YOGANANDA – kliknij tutaj//

//*Jüngsten Tag czyli Ostatni(Ostateczny) Dzień to Dzień po którym nie nastąpi następny. Dzień, gdy nastąpi Koniec Czasu i gdy wejdzie on w Wieczność. W j. polskim zwrot ten błędnie spłycany jest do Dnia własnej Śmierci lub nawet utożsamiany z Dniem Sądu Ostatecznego. Jednak taka interpretacja jest błędna i napiętnowana religijną indoktrynacją. W Dzień Ostateczny nie ma ani żadnego Sądu ani sądzenia jakiejkolwiek Istoty przez Stwórcę czy też Świat Duchowy. Shogun//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/10/10-07-2013-dzialanie-i-cierpliwosc-norias-et-te-ahn/

Reklamy

2 comments on “Działanie i Cierpliwość. NORIAS ET TE AH’N

  1. Zapraszam wszystkie ludzkie serca do współpracy na forum:

    prawdaserca.fora.pl/

    Każdy kto ma szczere intencje bycia prawdą będzie tam mile widziany – tolerancja jest również miłością – więc nie ma tam regulaminu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s