Połączenie się ze swą boską matrycą poprzez świadomość platynowego promienia

69031_239438312861048_1331691706_n

 

Drogie dziecko, pozdrawiamy cię z miłością i błogosławieństwami boskiego stwórcy. Tego dnia przychodzimy do ciebie, ponieważ nie posiadasz wiedzy o tym, kim jesteśmy, i czyniąc tak wybieramy kogoś, kto jest czystym kanałem i nie musi filtrować informacji dlatego, że wcześniej otrzymał na ten temat jakąś wiedzę i osądy.

Tu świadomość platynowego promienia – tak, mówimy jako My, ponieważ jest nas wielu, jesteśmy więcej niż jedną świadomością w jednym promieniu boskiego Stwórcy. Wiedzcie, że w jednym promieniu może współistnieć wielu z nas, czując jednak, że istniejemy w nieskończoności tego tylko jednego promienia.

Jesteśmy częścią żeńskiej siły stwórczej, jesteśmy dostrojeni do żeńskiej strony, do żeńskich aspektów boskiego stwórcy, jednakże jesteśmy tylko jednym promieniem z milionów, miliardów promieni, które pochodzą z jego rdzenia.

Teraz chcielibyśmy podać wam powód, dla którego tutaj jesteśmy: jesteśmy tu, ponieważ chcielibyśmy przekazać od nas dla ludzkości wiadomość, która była pokierowana przez stwórcę.

Jesteście wszyscy czystymi istotami światła, nie jesteście swoim ciałem, a jednak w tym ciele istnieje moc kreacji, moc Boga. W dokładnie każdej waszej komórce istnieje potencjał, aby ukazać cały wszechświat, a jednak jesteście jedynie zwierciadlanym odbiciem kreacji i wszechświata w mniejszej skali; wy jesteście wszechświatem, i możecie się połączyć z wszechświatem, ponieważ jesteście z nim jednością. Potrzebny do tego jest tylko prosty wybór, aby zjednoczyć się z wewnętrznym wszechświatem, aby zjednoczyć się z boską wewnętrzną wiedzą, gdyż wszyscy niesiecie w sobie boską matrycę, wszyscy macie moc i wiedzę począwszy od tego co najwyższe aż do was tutaj na Ziemi. Jesteście czystymi boskimi manifestacjami boskiej woli Boga Stwórcy. Jesteście samym Bogiem, który kroczy po tej ludzkiej ziemi, w tej ludzkiej krainie – a jednak jesteście czymś więcej niż jedynie ludźmi. Jesteście czymś więcej niż tą rzeczywistością. Jesteście wielowymiarowymi istotami i potrzebujecie współistnieć i żyć jako takie. Połączcie się ze swoją wewnętrzną wiedzą, gdyż jest ona zawsze dostępna. Zawsze miejcie gotowość się połączyć, gotowość by poprosić, a otrzymacie.

Jesteśmy wielością, a jednak jesteśmy jednym. Mamy moc aby zmienić was od środka, aby pomóc wam się połączyć z tą wiedzą, pomóc wam połączyć się ze wszystkim.

Jesteśmy częścią żeńskiego aspektu, który jest tu teraz aby zrównoważyć i współ-stwarzać z Boskim Stwórcą, z Boginią. Jesteśmy tutaj jako część wspólnego projektu stwórczego pomiędzy męskim i żeńskim Bogiem Stwórcą, ponieważ teraz jest czas na to, aby boskość zrównoważyła męski aspekt waszej rzeczywistości. Rządził on i siał spustoszenie już o wiele za długo, i teraz jest czas na to, by przywołać znów moc żeńską, żeński aspekt pokoju stwórcy. Aspekt, który stwarza czystą intencją bez potrzeby władzy ani chciwości.

Zwróćcie najpierw swą uwagę ku umysłowi
poczujcie jak myśli przychodzą i odchodzą
a kiedy za nimi podążacie
skierujcie swą uwagę
na wasz oddech
powoli
z każdym wdechem jaki bierzecie
kierujcie swą uwagę do waszego serca
i pozwólcie swej wewnętrznej iskrze
by zaczęła w łagodny sposób wzrastać
i wzrastać
i stawać się coraz  jaśniejszą
a gdy to się dzieje
zanurkujcie w tę kulę światła.

Tu jest wasz wszechświat, tu istnieje wasz duch. W tym świetle pomiędzy warstwami rzeczywistości. Tu mieszka niezmienny i wiecznie rosnący duch. Wejdźcie głęboko do swego serca, głęboko w swego ducha, i połączcie się z wiedzą, ze zrozumieniem, że ten duch jest bezpośrednim połączeniem z boskością.

Pozwólcie temu światłu jaśnieć i przenikać każdą komórkę w waszym ciele, każdą cząstkę waszej istoty, każdy ton waszego istnienia. Tu istnieje moc, która oczyszcza, i przez ten kanał, tym sposobem komunikacji od ducha do fizyczności możecie wzbudzić platynowy promień i dać mu możliwość wywierania większego i silniejszego wpływu nie tylko na wasz rozwój jako istoty duchowej, ale również i możliwość, by stał się dla was sposobem oczyszczania i w pewien sposób ‘resetowania’ was dzień po dniu i dostrajania do waszej boskiej matrycy. Poczujcie i zobaczcie platynowy promień w połączeniu ze złotym rdzeniem wewnętrznego ducha. Zezwólcie na to, aby ta energia przeniknęła całe wasze ciało fizyczne.

Potem poczujcie, jak powoli rozszerzacie się poza swą fizyczność w swoją aurę, w swoje ciało eteryczne, jak słońce rozszerzając się dalej do waszego ciała emocjonalnego i mentalnego/umysłowego, do waszego ciała przyczynowego, i z tych wszystkich poziomów z powrotem do monady, z powrotem do waszej nadduszy – teraz wnikacie w waszą boską matrycę. Teraz komunikujecie się z waszą Boską Jaźnią. Pozwólcie, aby to światło was obmywało, by wypełniało was od środka i od zewnątrz. A gdy ten wszechświat się w was rozrasta, pozwólcie mu stać się częścią was, gdyż łączycie się teraz ze Sobą. I z tych poziomów ‘zewnętrznych’ poczujcie, jak ta energia wypełnia głęboko rdzeń każdej komórki tego, czym jesteście. I każda komórka eksploduje wchodząc w tę formę istnienia, w to nowe światło, w tę nową drogę wzrastania, w tę nową drogę przemiany, i teraz stajecie się właśnie swoją boską matrycą.

Oby Błogosławieństwa Boskiego Stwórcy wskazywały wam drogę i oby ścieżka przed wami była pełna miłości i przemiany, przemiany w Boską Miłość. Błogosławieństwa, maleńki, błogosławieństwa.

Przekazał Jose Sanchez, 26 czerwca

http://lightworkers.org/channeling/184379/connecting-divine-blue-print-platinum-ray-consciousness

Przetłumaczyła wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s