Arkturianie: Bądźcie przygotowani na PEŁNIĘ błogosławieństwa!

Obrazek
Obraz od Ute Posegga-Rudel, Copyright 2013

JESTEŚMY Arkturianami!

Zasłona jest codziennie coraz cieńsza, a ciemne elementy, które zdominowały waszą planetę tracą swoją moc.
Fontanny światła są teraz wprowadzane w atmosferę z nową mocą, która nie była w stanie przedtem penetrować waszej rzeczywistości.
Większość z was, którzy nie śpią i są świadomi procesu Wzniesienia to poczuje bardzo namacalnie w ich życiu, nie tylko w ciele – umyśle.
Gdy ciało zmienia się, wzywane przez coraz wyższe częstotliwości, także uczucia i intuicja dostosowują się i także wasz twój umysł, a więc także, rzeczy w waszym świecie.

Wielu z was jest teraz w stanie patrzeć bezpośrednio w wyżej wymiarowe światy i czuć wibracje i świadomość boskiego świata. Boski Świat był zawsze tam, tylko, że Go nie zauważaliście. Zostaliście oślepieni i wasza świadomość została ograniczona do bardzo małej części Stworzenia.

Ta niewielka część byłą uważana od tysięcy lat, nawet przez waszych naukowców za wszystko, co istnieje i jest możliwe. Nie wspominając waszych religii, które przywiązały Was celowo do ograniczonej i fałszywej własnej tożsamości.

Ale teraz to wszystko mniej lub bardziej nagle znika, a Wy jesteście podłączani do własnej prawdy, którą teraz jesteście w stanie sobie przypomnieć.

Jest to wspomnienie, które przynosi Was do domu, to pamięć, która leczy wszystkie rany, które nagromadziliście w wielu wcieleniach na tej pozbawionej światła planecie.

Co jeszcze może Was leczyć bardziej, niż wiedza waszego własnego prawdziwego Ja, która objawia się Wam teraz.

Nadszedł czas, aby zaakceptować, Bycie Tym, Kim Jesteście i uwolnić wszystkie fałszywe samodzielne pomysły i samoograniczenia. Uwolnić konstrukcje umysłu, z jaką błędnie definiowaliście siebie. Słuchajcie swoich najgłębszych emocji wewnątrz. To ślad, który prowadzi Was do maleńkiego miejsca w sercu, które, kiedy przechodzicie przez nie, daje miejsce Waszej wiecznej i olbrzymiej Istocie, Boskiej Jaźni.

Proszę zobowiązać siebie od teraz z całego serca, aby obudzić Swoje Prawdziwe Ja. I błogosławimy Was za to! Teraz jest czas dla tej wielkiej przygody prawdziwego samopoznania! Nie zwlekajcie dłużej! Nie rozpraszajcie się z mniejszymi celami! To, co Wam potrzeba w tym świecie zawsze będzie tam dla Was, gdy znajdziecie Swoją Jaźń.

Jest to czas do osiągnięcia celu, dla którego przyszliście tutaj, i otrzymaliście teraz wspaniałą okazję Tego Wspaniałego Objawienia, Którym Jesteście, Jednym ze Wszystkim, Co Jest.

Istnieje też wiele bocznych ścieżek, które starają się zajmować wasz umysł. Ale wybierajcie mądrze, tylko korzystając z tych środków, które pomagają Wam w Samo – Objawieniu.

To jest tak konieczne, bo wkrótce, bardzo szybko, nadejdzie czas, gdy będziecie potrzebowali stać w Swojej Własnej Prawdzie, aby otrzymać pełnię błogosławieństwa wspaniałego Daru Bożego, który będzie dany wszystkim. Ale będziecie mogli odebrać go w pełni tylko, gdy będziecie przygotowani! Czyż namiętnie nie pragnęliście tego?

Jednoczesne Odkrycie i Zrozumienie waszej Własnej Jaźni będzie błogosławieństwem dla innych, gdy będziecie im pomagali w tym najważniejszym transformacyjnym wydarzeniu do doświadczenia, które w przeciwnym razie spłucze ich przez strach i zamieszanie.

To ma największe znaczenie ustawić teraz wasze priorytety, nieustannie z wiarą, radością i miłością. Ponieważ wszyscy jesteście Jedną Ludzkością, wasze własne otwarcie na Bożą Nieskończoność wyzwoli otwarcie serc, tych nieświadomych, którzy śnią jeszcze iluzję dawnego świata.

Pomóżcie im się obudzić się przez Wasze wejście w Rzeczywistość Boskiej Wieczności, Światła i Miłości teraz. Niebiańskie Wydarzenie, które wkrótce Oświeci Wszechświat będzie widocznym znakiem i udowodni to, co większość ludzkości rozważała tylko jako fantazje.

Ale to wydarzenie otworzy im oczy, a Wasza Boska Świadomość i Poznanie Prawdy, która już się wydarzyła w Waszym własnym Sercu i Świadomości, zobaczy swoje własne odbicie w tym, co Siły Kreatora ujawniają na całym waszym świecie i również Wszechświatach.

Wiedzcie, że to, co jest przed wami jest większe niż możecie sobie wyobrazić lub pomyśleć. Obróci wasz świat dookoła i na zawsze wprowadzi go w Nowy Boski i Chwalebny kierunek, pozostawiając z tyły wszystkie ciemności i iluzoryczną rzeczywistość, którą ta ciemność stworzyła.

Promieniowanie Waszego Nowego Boskiego Świata przyćmi wszystko z waszej przeszłości. I wszystko wyjdzie, oczyszczone ze starych wspomnień, w wielkiej Radości.
To jest naprawdę dzień zmartwychwstania, prorokowany przez tak długi czas. Jest to Wielki Ślub całych niebios i Ziemi.

To nie jest i nigdy nie była tylko science fiction, ale zawsze wskazywało na Prawdę Boskiej Rzeczywistości, w którą tak wielu z was wątpiło, myśląc, że to jest tylko życzeniowa wyobraźnia. Ale oni nie wiedzą, że to chodziło o Rzeczywistość, ukrytą od tysiącleci. Teraz jak rzut monetą, i to, co było postrzegane jako rzeczywistość, teraz okazuje się być oszustwem.

A kiedy to oszustwo zostaje zrozumiane, można usunąć monety ogóle, bo to, co powstaje teraz jest Boską Prawdą przed i poza dualizmem. To Wyłączna Istota Szczęścia, Jednia, Nie podzielona i wieczna. To Objawienie Waszej Prawdziwej Bytności, wasza Własna Prawda.

I to jest Tym, do Czego wasz cały świat się budzi!

Z wielkim błogosławieństwem, Miłością i Radością!
Jesteśmy Arkturianami!

Wiadomość przekazana przez Ute
08 lipca 2013
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2013/07/the-arcturians-be-prepared-for-full.html

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s