NIE ŚPIJCIE W WAKACJE!

 

Ten list – prośbę od Stwórcy wysyłam już prawie miesiąc. Cały czas miałam obiekcje, że to niepotrzebny tekst. Spytałam dlaczego tak myślę i dostałam odpowiedź: to strach i przerażenie ludzi, którzy boją się zmian odbierasz jako swoje wątpliwości. Tak skończyły się moje obiekcje – oto prośba:

 

Bardzo Cię proszę, moja ludzka Rodzino, nie ustawaj w codziennej (tak, tak!) pracy nad zwiększaniem swojej osobistej świadomości.

Życie jest Wiecznością, więc wzrost Świadomości musi być ciągły, bo Życie = Istnienie = Świadomość.

W tym magicznym okresie, gdy następuje rozdzielanie Światów 4D/5D, stale wzrastają wibracje-częstotliwość-energia, co zresztą jest coraz silniej odczuwalne przez każdą Istotę Ludzką. Powstało zamieszanie, bo część Istot Ludzkich wchłania te energie, a część – odrzuca.

 

Od początku 2012 r. spływały na Ziemię Energie Miłości Stwórcy. Pod koniec 2012 r. dołączyły do nich, bardzo delikatnie, Energie Mocy Stwórcy, które teraz znacznie nasiliły się.

Podczas letniego przesilenia dołączyły do poprzednich Energie Wiedzy Stwórcy. Dlatego część Istot Ludzkich odzyskuje „pamięć komórkowąKIM JESTEM„.

Jeżeli teraz Istoty Ludzkie „zrobią sobie urlop”, bo czują się zmęczone napływającymi energiami i oczekują „zasług” za pracę na rzecz Światła, to mogą się bardzo rozczarować. Spotka je bowiem los zmęczonego alpinisty, który widząc cel – szczyt zdobywanej góry, postanawia odpocząć – i odpoczywa już bez końca…

Zawsze najtrudniej jest tuż przed metą – proszę, pamiętajcie o tym i idźcie wytrwale wciąż naprzód i naprzód, aby nadążyć z przyjmowaniem napływających energii…

 

M’ Niosąca Błękitny Płomień

Reklamy

10 comments on “NIE ŚPIJCIE W WAKACJE!

 1. wszystko pieknie ale jak to ma sie do dzialalnosci opiekuna duchowego pewnego znanego z imienia archaniola ktory zabiera wszystko dla siebie i nie pozwala na pozytywne kreacje to fakt stwierdzony jak ma sie prosba stworcy do tego?????

   • ludzie w wiekszosci nie maja zbyt duzego wplywu na swoj los i na to gdzie chca zmierzac poniewaz wciaz maja indywidualnych przewodnikow duchowych ktorych w 99% nie znaja a jak poznali to cud na ktorych wplywu nie maja zadnego a ktorzy prowadza
    ich wedle wlasnych pomyslow niekoniecznie wznioslych bo maja nad nimi wladze bo jakby ludzie samostanowili o sobie to by tych przewodnikow nie mieli przeciez oni z pierwszego zrodla nie sa a z wysokiego astralu na przyklad i co kto zrobi tym hierarchiom byle chcieli dobrze ale nie zawsze tak jest reszta to indywidualna historia!

    zrodla nie sa tylko z wysokiego astralu na przyklad

   • Marcin, ja też jestem ciekawa, o jakiej istocie mówisz, bo mi np. AA Rafał podał ostatnio sposób na rozpuszczenie długu karmicznego..

 2. Solara An-Ra Rada Światła
  To, co wybieracie dla samych siebie, wybieracie i dla ludzkości. To, w co wierzycie, i działania jakie podejmujecie w oparciu o te przekonania, wywołują “kręgi na wodzie” uzgodnionej rzeczywistości waszej planety.
  Nie lekceważcie swej mocy, kochani, swej możliwości zamanifestowania na Ziemi wybranej przez was rzeczywistości. Zostawcie za sobą swój “kompleks zbawiciela”, który sprawił, że tak wielu z was oczekiwało dnia, kiedy zostaniecie uratowani przez jakieś zewnętrzne bóstwo czy też grupę kosmitów. Pozostawcie za sobą swój “kompleks ofiary”, który sprawił, że tylu z was pogrążyło się w poczuciu bezradności i beznadziei. Życie wam się nie przydarza – to wy je stwarzacie, gdy idziecie swą drogą.
  Nie pozbawiajcie się swej sposobności wpłynięcia na bieg wydarzeń – z tego przecież powodu jesteście na tej planecie w tym czasie. Właśnie tu, właśnie teraz, pochwyćcie swą chwilę, kochani. Ten Czas Jest Teraz!
  Przekazała Solara An-Ra, 20 marca 2013

 3. Do Marcina
  Nie rozumiem, Marcinie, Twojej wypowiedzi. Czy to znaczy, ze jesteś niewolnikiem jakichś bliżej nieokreślonych Istot, które przez Ciebie – Twoją Istotę, realizują swój plan? Żyjesz na planecie-gwieździe Gai, gdzie zasadą jest Wolna Wola. I to Ty wybierasz doświadczenie – i Ty ponosisz konsekwencje. Te Istoty mogą Ci tylko doradzać. A ponieważ Ty, jako Istota Ludzka, masz Moc – możesz decydować o tym, z jakim „doradcą duchowym” współpracujesz. Gdy myślisz, że On jest negatywny i niczego nie rozumie – tak będzie. Gdy myślisz, że „doradcy” są „pozytywni” – to tak będzie, bo Ty, swoją Mocą ukierunkowaną myśleniem, przyciągniesz tylko pozytywnych.
  Twoje myślenie jest obecnie myśleniem ofiary („nie mam na nic wpływu”), która jest jednocześnie dla siebie katem. To uniemożliwia wyrwanie się z iluzji „matriksa”.
  Doświadczenia mojego życia świadczą o możliwości zmiany tego stanu o 180 stopni – każdy może przejąć kontrolę nad własnym życiem.
  Jakiś czas temu podałam na tym blogu modlitwę. Jej końcowa część brzmi:

  JAM JEST Zmartwychwstanie i Życie.
  JAM JEST Droga, JAM JEST Miłość, JAM JEST Światło,
  JAM JEST Nadzieja, JAM JEST Harmonia,
  JAM JEST Prawda, JAM JEST Wiara, JAM JEST Zawierzenie,
  JAM JEST Wolność.

  Te określenia to Dekrety, uświadamiające KIM Jest Istota Ludzka!
  Zwróć, proszę, uwagę: dlaczego końcowym Dekretem jest JAM JEST Wolność?

  Jeśli chcesz – podaj swój e-mail, możemy podyskutować poza blogiem.

 4. „Te określenia to Dekrety, uświadamiające KIM Jest Istota Ludzka!”
  Można nimi zmienić w pewnym stopniu rzeczywistość swoją, ale kiedy nie czuje się w Gwieździe Serca, jest to jak programowanie 🙂

 5. „Boski Ojciec zarządził że ten Świat powraca do Światła i tak dzieje się teraz, że Ludzie się przebudzają i powracają do siebie samych – jeszcze zanim wejdą w Stwórcę.
  Ten Czas czyni wszystko możliwym a uwolnione Serce jest zdolne do wszystkiego. Mają miejsce Intencje które poprzez Stwórcę przemawiają z Człowieka – stuprocentowo tworząc Rzeczywistość. Manifestujące Myśli tworzą Rzeczywistość z zapierającą oddech szybkością.
  To co wydaje się tutaj jeszcze rozważaniami, od dawna jest już Prawdziwe, lecz nie dotarło jeszcze do wielu Dzieci Ludzkich jako Rzeczywistość.
  Teraz Stwórca objawia Wam to czyimi Dziećmi jesteście i do czego jesteście zdolni, gdy pozwalacie aby Cuda nastąpiły i gdy doprowadzacie do Spokoju Wasz ograniczony Umysł.”
  Przekaz od Paramahamsy Joganandy z 29.10.2012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s