Cieszcie się tymi doświadczeniami ‘pomiędzy’

316405_416267518471128_875189490_n

 

Dziś jako uzupełnienie do wczorajszej Aluny jeszcze jeden przekaz z serii “ABC przejścia” :)   Kiedyś w trakcie rozmowy ze swym ‘anielskim kontaktem’ usłyszałam od archaniołów “Choć możecie tego nie czuć, wasze ciała zmieniają się nieustannie, są coraz subtelniejsze… teraz, gdy w trakcie tej rozmowy oboje jesteście skupieni na bardzo subtelnym świecie, gdyby twój tata wszedł do twojego pokoju, mógłby przełożyć przez ciebie rękę, bo w tym momencie oboje jesteście w świecie fizycznym tylko hologramami; a potem koncentrujecie się na bardziej ‘ziemskich’ sprawach i ‘wracacie’.” Coraz więcej osób zaczyna widzieć na co dzień subtelne wymiary i zamieszkujące je istoty. Smok o tym, czemu  ‘znika’ nasz czas mówił już parę razy, tu jest jeden z tych przekazów: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2012/10/sprawy-ostatecznie-wskocza-na-swoje.html . Przenikanie się różnych poziomów rzeczywistości jest naszą codziennością i w coraz szerszym stopniu będziemy to zauważać. Może być śmiesznie… ;) ale to wszystko jest całkiem ‘normalną’ sprawą, więc po prostu cieszmy się tymi nadzwyczajnymi doświadczeniami, staliśmy przed wcieleniem w długiej kolejce, żeby dostać bilet do tego wyjątkowego ‘kina’… :D :D :D   wika

Zdajemy sobie sprawę, że do tych, którzy pragną podnieść swe wibracje i się wznieść, kierowanych jest mnóstwo przekazów, a zatem ten jest dla tych, którzy mają kłopoty z przebywaniem w swym ciele. Albo, żeby to uściślić: ta wiadomość jest dla Ciebie, gdy osiągniesz punkt, w którym będziesz mieć trudności z pozostaniem w ciele, o ile jeszcze do tego punktu nie doszłaś/doszedłeś.

Istnieje powód, dla którego wasze ciało nie dogoniło jeszcze ‘miejsca’, w którym przebywacie na planie mentalnym. Dzieje się tak, ponieważ ciało jest zaprojektowane do tego, aby funkcjonować w takiej rzeczywistości, jaka jest teraz. Innymi słowy, nie moglibyście pozostać w rzeczywistości, jaką wybraliście; wznieślibyście się i zniknęli z życia otaczających was ludzi. To może się wydawać waszym celem, ale w tym doświadczeniu nie chodzi o osobiste wzniesienie. Już to zazwyczaj zaliczyliście, już to znacie. Jesteście tutaj dla większych rzeczy. Dlatego wasze ciało oddaje wam przysługę, nawet jeśli wydaje się, że was powstrzymuje.

Może to dla was stanowić niejakie wyzwanie. Aktualnie przez te wyzwania przechodzicie, więc nie musimy się bliżej tym zajmować. To wszystko może nie funkcjonować poprawnie, gdyż nieustannie tracicie ugruntowanie, a potem jesteście ściągani z powrotem. Nie mówimy nawet o waszych próbach zamanifestowania w waszym życiu pewnych rezultatów. Mówimy raczej o pewnych sprawach całkiem podstawowych, które powinny stanowić matrycę tego, jak funkcjonuje człowiek. Pojawiają się dziwne artefakty rzeczywistości. Będziecie widzieć ich coraz więcej, kiedy odbijacie się wciąż tu dookoła, aż zaczną się wydarzać naprawdę z pozoru fantastyczne i szalone rzeczy, raczej z natury interesujące i zabawne, a nie coś, czego można by się obawiać.

Rozumiemy jednak, że wszystko to może być frustrujące. Po pierwsze, potrzeba wiele mentalnego skupienia do wykonania pozornie przyziemnych rzeczy, do których wasze ciało jest zaprojektowane, ale które wasz umysł już przekroczył. Możemy wam dać tylko jedną radę: po prostu płyńcie z nurtem i pozwólcie rzeczom dziać się. Cieszcie się nimi, gdyż jest to interesujący rodzaj doświadczenia.

Wasze ciało jest inteligentne, ponieważ jest częścią Gai, i ono dobrze wie, kiedy zbiorowość Gai wznosi się w wibracjach na tyle, aby mogło się ono przekształcać, a równocześnie nie spowodować, że znikniecie z tego świata. I to ciało będzie się rozwijać w tym właśnie tempie, albo troszkę przed zbiorowością lub za nią, ale generalnie blisko niej. To już zaczyna się dziać, ale stopniowo. Więc jesteście w tym stanie ‘pomiędzy’, właśnie teraz przez to przechodzicie, a dla wielu z was jest to dopiero początek.

Z miłością –
Smok

Przekazał smok Brian, 16 lipca 2012

http://lightworkers.org/channeling/185314/staying-your-body

Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s