Manuskrypt przetrwania – część 335

• 11 lipca 2013 •

Ludzkość ustawiała swój wzrok na gwiazdy, bardzo dawno temu, i od tego czasu, walczyliście i trudziliście się, aby spróbować znaleźć jakieś odpowiedzi ukryte w tej intrygującej matrycy, którą widać błyszczącą nad wami na firmamencie. Niektóre z tych tajemnic zostały już wam ujawnione, ale są one jedynie rysami na powierzchni w najlepszym razie. Bo już wysyłacie swoich małych mechanicznych emisariuszy daleko od domu, a oni są zajęci pływając wokół, zbierając dane i obrazy na tak wiele sposobów, ale to, co one wszystkie przedstawiają, to są jałowe pustkowia pozbawione życia. Więc pragniecie pójść dalej i inwestujecie wiele godzin szukając tego dotąd nieuchwytnego „życia w kosmosie”, jak to nazywacie. Ale, gdzie możecie je znaleźć, i jak myślicie połączyć się z nim? Odpowiedzi na wszystkie te pytania są oczywiście nieco inne dla ludzi takich jak Wy, bo nie tylko jesteście już świadomi, że ludzkość nie jest jedynymi inteligentnymi istotami istniejącym w całym stworzeniu, wiecie, że jesteście po prostu jedną w takiej kolorowej Mnogości, że będziecie kręcić głową po prostu próbując dowiedzieć się wszystkiego.

Bo to, co widzicie, nie jest wszystkim to, co macie, przynajmniej jeszcze nie. Bo to, co widzicie, to po prostu najwyższa warstwa głęboko osadzonej siatki skomplikowanej wewnętrznej struktury i wszystkie i każda warstwa tej struktury dosłownie roi się od życia w różnego rodzaju formach. Ale to, co widać, a raczej to, co większość ludzi widzi, jest tylko wisienką na torcie, jaki jest. Ale teraz, powoli, ale pewnie, te wewnętrzne warstwy rozpoczną wychodzenie na widok, jak jeden po drugim, wszyscy zaczniecie widzieć poza tą zewnętrzną powłoką i dalej niż nawet myślicie, że jest to możliwe.

Bo ogrom Stworzenia jest taki, że to jest rzeczywiście niemożliwe, aby wziąć wszystko za jednym zamachem. Więc jeszcze raz, będziecie prowadzeni krok po kroku w kierunku odkrywania tego, co leży poza, a rzeczywiście pod tym, co zrozumiecie dziś. Będziecie mieli jakiś „przedsmak” wszystkich tych nowych i ciekawych nieznanych smaków, ale będą one bardziej niewyraźne i być może w czymś, co nazywacie wizją czy snem. Uwierzcie nam, gdy mówimy, że wszyscy odwiedzaliście nieznane już niejednokrotnie, nie jesteście obcy tam, ani my nie jesteśmy obcy dla was, ale to było przeprowadzone w sposób bardzo dyskretny.

Ale teraz, ten rodzaj aktywności zacznie się wzmacniać na różne sposoby. I nie, spieszymy dodać, że nie pociąga to za sobą tak zwanych latających spodków, które są pokazywane w waszych wiadomościach. Mówimy o bardziej indywidualnych spotkaniach, w których każdy zacznie odczuwać bliskość „kogoś innego”, w sposób głębszy niż wcześniej. Mówimy to, aby przygotować was do znacznego wzrostu dziwnej działalności w czasie snu i pomóc Wam przygotować się do tego, aby świadomie zacząć otwierać się bardziej na te „nocne spotkania”. I nie sądźcie, że będziecie zalewani niechcianymi gośćmi przez wszystkie godziny, to nie jest forma produkcji z Hollywood, w jakikolwiek sposób, pełna dramatyzmu i ujawnienia. Nie, to są o wiele bardziej kameralnego rodzaju spotkania, w których każdy z was jest powołany do spotkania swoich opiekunów.
Bo to jest naprawdę tym, o co w tym wszystkim chodzi, szansą, aby zacząć działać jeden na jednego, w sposób, który przyniesie wiele ciekawej „dyskusji”, i sądzimy, że wszyscy zaczniecie mieć sporo momentów aha! w czasie naprzód. Więc przygotujcie się, aby zabrać się na wycieczkę za kulisy, i wiedzcie, że będzie to przejawiać się na różne sposoby, i może nie tak łatwe do interpretacji, a nawet zapamiętania na początku. Ponownie, robimy to w krokach, i wszyscy będziecie kierowani ściśle przez to wszystko. Dziękujemy wam, to byłoby wszystko od nas na tym etapie, ale wszyscy czekamy na bardziej osobiste interakcje z wami wszystkimi.
http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/manuskrypt-przetrwania-czesc-335.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s