Manuskrypt przetrwania – część 336

• 14 lipca 2013 •

Przypływy się zmieniły, i jeszcze raz wiele szczątków i śmieci pieni się wokół w wyniku tego. To nie będzie nowość dla nikogo z was, i to także nie będzie zaskoczeniem. Gdyż energia popycha i ciągnie wszystko teraz i będzie nadal to robić. Ale w tym samym czasie, to również zaczynają świecić narożniki, które wcześniej wydawały się zagubione w cieniu, a to pociąga za sobą pewne dość ciekawe odkrycie dla was wszystkich. Bo to, co światło poprawia, to nie są ciemne miejsca, są to raczej miejsca prawdy i nauczania, które nie były dostępne wcześniej. Ito, zwiększone światło, dokona wielu ciekawych odkryć, które zaczną przenikać otwarcie. Niektóre z nich będą na poziomie indywidualnym, podczas gdy inne rzeczy będą oczywiste dla ogółu społeczeństwa.

Więc gdy to lato postępuje, wiele trzeba będzie wziąć pod uwagę jeszcze raz, i wielu z was zacznie kopać za ukrytym talentami, których obecność zaczniecie odczuwać wewnątrz. Bo pamiętajcie,wszyscy przyszliście tu z ładunkiem olbrzymiej wiedzy, ale z przyczyn, które wy wszyscy się raczej znacie, ta wiedza jest bezpiecznie schowana, aż nadejdzie czas na to, aby się objawiła ponownie.Ludzkość ma długą historię w złym administrowaniu zasobami, które zostały wam dane, zarówno materialnymi, ale także z rodzaju bardziej niematerialnego, a wyniki wszystkiego tego możecie łatwo zobaczyć wokół siebie. W związku z tym, będą tacy z was, którzy będą się wahać, czy otworzyć ponownie te hale mądrości, bo obawiają się, że po raz kolejny, ta wiedza będzie nadużywana.

To jest łatwe do zrozumienia, bo wszyscy w jakiś sposób byliście częścią poprzednich epizodów, gdzie wynik był znacznie, znacznie mniej korzystny. Ale tym razem, nie musicie obawiać się już mocy wiedzy. Tym razem, możemy Wam zagwarantować, że wiedza pozostanie czysta, jaka jest, i nie może być w żaden sposób uszkodzona. Bo tym razem, wszyscy zaangażowani w to nauczyli się swoich lekcji. Te lekcje przychodziły z wysoką ceną dla wielu z was, więc możecie mieć niechęć do podróży w dół tą samą drogą jeszcze raz. Ale wierzcie nam, kiedy mówimy, że tym razem, tutaj nie ma zagrożenia w otwieraniu tych ukrytych drzwi wewnątrz, które prowadzą do sal wiedzy, tym razem, wszyscy idziecie uzbrojeni w coś, co pomoże, że ta wiedza pozostanie czysta i nieskażona chciwością, strachem i manipulacją.

Więc zróbcie śmiało krok naprzód, w wiedzę, którą gdziekolwiek znajdziecie, bo ona może być stosowana tylko dla wspólnego dobra wszystkich. To tam jest, i to oznacza, że może być wykorzystywana do podnoszenia się całej ludzkości z uścisku grożącej otchłani, i jako tacy, czym bardziej jesteście skłonni do kroku w swoją rolę jako drogowskaz, tym więcej mocy ta wiedza będzie miała dla Was wszystkich.

Więc jeszcze raz powiemy, bądźcie odważni i ciekawi, i zacznijcie przewracać każdy stary kamień, jaki napotkacie, bo powinny leżeć tam jakieś ukryte odpowiedzi. Bo to rzeczywiście jest poszukiwanie informacji, a informacje będą serwowane w wielu kształtach i formach, dlatego prosimy, pomagajcie sobie w tym w najbardziej hojny sposób.
http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/manuskrypt-przetrwania-czesc-336.html

Reklamy

One comment on “Manuskrypt przetrwania – część 336

  1. „to, zwiększone światło, dokona wielu ciekawych odkryć, które zaczną przenikać otwarcie. Niektóre z nich będą na poziomie indywidualnym, podczas gdy inne rzeczy będą oczywiste dla ogółu społeczeństwa.”
    ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s