Godzina Zero. Część II. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

CZĘŚĆ II z III

Ukochani Ludzie,

 

W przeddzień Decyzji, co jest równoznaczne z Waszym Podniesieniem się do Światła należy pozostać skupionym w sobie i w Miłości wyjustować się na to co nadchodzi.

Krok po kroku zbliżamy się do Końca Czasu i to oznacza Nowe Życie w Obfitości która dotychczas była dla Was niewyobrażalna a która jest Waszą Naturą gdy przebywacie w Duchowych Królestwach, jeszcze zanim schodzicie na Ziemię lub na inne gęstsze Poziomy Wibracji.
Ogłoszony Wam już Świat w Ogniu przybiera nową Jakość i zaczyna rozwijać się z nową Siłą i nową Energią Transformacji.

Cisza przed Sztormem? TAK i NIE.

Tak, bo Wydarzenia będą naprawdę epokowe i nastąpią z zaskoczenia. Nie, bo ten Sztorm już się zaczął i obecny spokój jest bardziej niż zwodniczy. Ci którzy mogą widzieć to co dzieje się od tyłu widzą jak niespokojnie i chaotycznie zachowują się Energie tych którzy niedługo zostaną zrzuceni do Królestwa Ciemności lub Królestw Długich Wielkich Cieni. Tak, „zrzuceni”, albowiem zaprawdę: nikt w Dzień X nie zaakceptuje dobrowolnie swojej degradacji, pomimo nawet tego że poprzez swoje czyny i brak woli doprowadzenia się do Światła dokładnie tak zadecydował.

Zaczyna się walka o niewyobrażalnym zasięgu, albowiem z odrazą i z oporem, prosząc o wpuszczenie pukać będą w Drzwi Pana Ci, których Klucz nie otwiera Zamka do Nieba i Ci których ilość Światła jest zbyt mała do Wysokich Królestw bo do końca oddali się oni niewierze, niewiedzy i ignorancji zamiast zwrócić się w pokorze ku Wiedzy i ku Pra-Źródłu Wszystkich Bytów.

Miarą tego czasu jest pozostanie wyjustowanym w Miłości, bycie wycentrowanym i stanie niczym skała przy wszystkich Wydarzeniach. I zaprawdę przebudzają się teraz wielcy bogowie którzy wiedzą o znaczeniu tej Epoki i oni potrafią dać znaczenie tym wyjątkowym Kosmicznym Wydarzeniom.

Nadszedł Czas w którym Lew będzie łagodny,
węże ufne a kaktusy stracą swoje kolce.

Bo w Świecie wyjustowanym na Miłość mechanizmy ochronne i środki zabezpieczające są zbędne i one się rozpuszczają, tak jak i Ciemność która musi się cofnąć bo jest przeniknięta Światłem.

Narodzi się wiele gatunków roślin i to dzieje się dla Dobra Ludzkości. Narodzi się wiele gatunków zwierząt i to dzieje się dla Dobra Ludzkości. To kochające i pełne Miłości wspólne Życie Ludzi znajdzie swoje odbicie w Faunie i w Królestwie Zwierząt i Niebo stanie się Ziemią o na Ziemi stanie się Niebo. Choroby zostaną zlikwidowane prawie całkowicie, bo ten kto wibruje w Pokoju i Miłości doprowadził swoje Ciała do Harmonii i każde zakłócenie jest wykluczone.

Należy się teraz nastawić na ten nadzwyczajny Czas i należny być mocno zakotwiczonym w Zaufaniu w to że te stojące przed nami zawirowania w Czasie szybko się rozwieją i kilka dni później nastąpi rozdzielenie Światów. Przez to dzieje się Wam Dobro i przez to spełniają się na Was objawienia Nieba. W pokorze boga Tworzenia obserwujcie nadchodzące Wydarzenia, albowiem Wy sami jesteście tymi którzy je teraz wywołają.

Gdy podnosi się Świat od podstaw zmieniając swoje oblicze, jest to możliwym tylko na podstawie upoważnień które udzieliły na to żyjące na tym Świecie Istoty. Wasze Dusze są nastrojone na Dzień który umarza ostatnie wątpliwości w Waszych Sercach. I teraz tam prowadzeni będziecie w Waszej codziennej Świadomości, bo jeszcze zanim całkowicie otworzy się Niebo, ono objawia się Wam na wszystkich Poziomach Waszej Istoty. Dźwigarami tych Dni są wstępna Radość z nadchodzącego Czasu i Wiedza o tym że Stary Świat uwolni się całkowicie z kokonu w którym był zamknięty. Bo to czekanie i oczekiwanie nękało wielu Ludzi i wielu Ludzi dzięki tym Słowom ze Światła znajduje ponownie swoją Siłę, klarowność i głębokie zrozumienie prawidłowości wszystkich Rzeczy.

Podniesiony jest Świat – wielkie Święto stoi przed nami!

Zaspokojona zostanie tęsknota Ludzi i żadna Siła Świata w obecnym Punkcie Czasu nie może tego udaremnić. Dochodzicie do Świata który już od dawna znany jest Waszej Duszy, bo Wy zadecydowaliście aby służyć Światu, podczas gdy nic się nie zmienia dla tych, którzy nie chcą porzucić znanych im dotychczas Kręgów. Wszystko zmieni się dla Was, dla tych którzy nie mogą już nic więcej czerpać z tego znanego im Życia i którzy z całej Siły chcą umknąć Ciemności.

Zastygnąć i przebudzić się
– dwa fakty które charakteryzują te Dni.
Bądźcie świadomi iż to wydarza się TERAZ.

W bezgranicznej Miłości i wszechobecności którą Jestem,

JESUS SANANDA

//Patrz również: 17.09.2012 Punkt Zerowy. REGENCI CZASU – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/24/24-07-2013-godzina-zero-czesc-ii-jesus-sananda/

Reklamy

2 comments on “Godzina Zero. Część II. JESUS SANANDA

 1. D of Turismotec Ltd ( a UK based search marketing agency that specialises in the travel sector.
  Be more careful this time and shop the right way to get
  your task done. While many people currently own the latest
  smartphones and tablet devices, Dr.

 2. They might be pretty high-priced, but you will be able to preserve a great quantity of time for coaching them.
  It is like the transaction register for a checking account, but it allocates income and
  expenses to various income and expense accounts instead of
  just tracking deposits and withdrawals. If you are an employee of such a company, you need
  to preserve the company. Bookmark this glossary of terms and use it whenever you need
  a quick reference.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s