Godzina Zero. Część III. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Ukochani Ludzie,
jest to co jest.

Stoją przed Wami krótkie momenty przerażenia i zgrozy, jednak Wy pozostaniecie tym całkowicie nie dotknięci. To jest Czas Podniesienia, Czas Rozdzielenia Światów i to są Ci Ludzie którzy pozostają na niższych Poziomach Świata i teraz odważają się na tak wielkie gniewne wyrażanie. Muzyka wskazuje na to że to dotyczy Dźwięku Ziem 4D o niższej frekwencji. Na tych Poziomach Ludzie rozwijają się powoli do Światła – w dysharmonii i dalecy od twórczej piękności. Ta scena opisuje STATUS QUO, to znaczy że tą rzeczywistość odnajdują Ci Ludzie którzy zajmują teraz swoje kwatery na następne 1000 lat.

Tyle wyjaśnień na ten temat, albowiem zaprawdę:
żadna zmora Starego Czasu Was nie dosięgnie bo Wy obudziliście się sami, jednak będziecie brali w tym udział wyłącznie jako niemi i spokojni, kochający i współczujący Obserwatorzy tych Kosmicznych Wydarzeń w Czasie i Przestrzeni tych Światów.

Niezliczonej ilości Dusze zaczynają się chwytać Podnoszących się i Ci Podnoszący się pozostają ponad wszystkie miary uwolnieni od każdego wpływu i są podniesieni ponad to wszystko, co doprowadza te zrozpaczone Dusze do nowych wyładowań. Niczym wzgardzeni kochankowie te Dusze są gotowe do czynów które nie miałyby nigdy miejsca w uregulowanych „okolicznościach”.

Jednym „wali się” wszystko,
podczas gdy u innych wszystko wraca do Boskiego Porządku.

I na sam koniec jest tutaj wskazane na to:
Wy zdziwicie się kto zajmie obok Was miejsce w Niebie. Albowiem Ci którzy ciągle wołają Pana i przy najbliższej okazji się od niego odwracają będą wykluczeni z tego Podniesienia, bo Słowo jest bez wartości jeśli ludzkie Serce pozostało nie natchnięte Bogiem.

Zostanie wykluczonych z Podniesienia wielu tych którzy są na pozór Pracownikami Światła lub Wojownikami Światła, bo to Ci prości, prawi, pokojowi i kochający Ludzie dostaną teraz Spadek Nieba. I Ci którzy nie znają Boga, lecz żyją podług niego, będą wezwani jako pierwsi w Dniu który teraz nadejdzie, w Dniu całkowitego Podniesienia Ludzkości do Światła.

Jak do Królestwa Nieba może wejść ktoś
kto wciąż nosi GO na swoich ustach,
lecz wygnał GO ze swojego Serca?

Przed nami stoją Dni Prawdy.
Wy wybraliście, Wy zadecydowaliście, Wy poprosiliście o nową kwaterę. Teraz dzieje się na Was tak jak żeście poprosili, bo z rąk Boga każdy człowiek dostanie te Dary, które sam przyciągnął w swoje Życie. Odpowiednio do Waszej Wibracji Serca, niczym Magnes szukający swojego Pola odnajdziecie się na Nowych Poziomach Bytu, bo to Wy jesteście tymi Podniesionymi Bogami w Ludzkiej Postaci.

Zawartość Czasu odsłania się Wam na wszystkich Poziomach i staje się widoczna dla ludzkiego oka.

Ja Jestem
JESUS SANANDA

Epilog: spoglądam na zegarek. 00:00 AM

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/24/24-07-2013-godzina-zero-czesc-iii-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s