RENESANS ZŁOTEJ ERY – ponowne odkrycie radości życia

.

Witam Mistrzów! Jestem Metatron, Książę Światła i każdego z was otulam bezwarunkową miłością.
W miarę jak zbliżacie się do półmetka 2013 roku Nowej Ziemi, widzicie wiele zmian, które zachodzą coraz szybciej.  Następuje odrodzenie!  Wokół planety są rozmieszczone liczne punkty nieskończoności, które teraz ulegają przemieszczeniu, odrodzeniu oraz redefiniują się do nowej mocy, która umożliwi Wzniesienie Ziemi i stanie się instrumentem do Wzniesienia ludzkości.  Proces zachodzi poprzez 144-częściową krystaliczną sieć, która już teraz pracuje z niewyobrażalnym rezonansem.  W roku 2013 i później – w ciągu 7 lat – wiele węzłów mocy odrodzi się, wzniesie i przejmie nowe, poszerzone zadania.  Pozostałe stopniowo stracą moc, ponieważ wypełniły swoje dzieło.  Niektóre generatory, które dotąd były uśpione, wznowią aktywność, zaś inne, które wcześniej były głównymi, teraz będą wspierały pozostałe. Zamiana ról spowoduje przemiany we wszystkich węzłach, ponieważ zmianie ulegnie hierarchia sieci i ponieważ takie przejście zawsze odbywa się zgodnie z prawem obiegu.

Harmoniczne oscylacje hologramów czasu

Cykliczne energie epok przyciągają do siebie wszystko, co współbrzmi z ich wibracjami.  Dlatego do obecnego etapu Nowej Ziemi są wprowadzane energie, które można nazwać „wielkimi oświeconymi”.  Ma to związek z okresowym otwieraniem się przysłon portali.  Na Ziemi istnieją miejsca z portalami nieskończonego spójnego Światła, w których są zakodowane odwieczne prawdy, i te miejsca są okresowo pobudzane do odkrywania wielkich lub jeszcze większych prawd.

Powrót złotego greckiego oświecenia

Jeden z rejonów, w którym istnieją punkty energii o wielkim znaczeniu, znajduje się w Grecji.  Ten kraj posiada bramy czasu o wyjątkowych wibracjach. Mistrzowie, możemy powiedzieć, że Złota Era Oświecenia jest już w Grecji obecna.  Że przynosi konsekwencje i korzyści pożądane w obecnym czasie.  Dlatego poprosiliśmy nasz kanał, aby tam pojechał i dlatego wielu z was również czuje, że powinno tam być. W Grecji odrodziły się wielkie portale emitujące wibracje kodów Światła i niewyobrażalną energię wzniesienia.  Greckie węzły mocy wyróżniają się kreatywnymi kodami wzmacniającymi aspekt wolności, ekspresji życia, estetycznej zmysłowości, artystycznej ekspresji oraz lepszym rozumieniem nauk.  Ich energia emanuje radością i usuwa elementy blokujące służąc zdrowiu, poczuciu szczęścia oraz życiowej witalności i jest dostępna w wielkich portalach Grecji.  Nadszedł czas, aby na nowo odkryć pasję i radość i stać się mistrzem Złotej Ery.  Nadszedł czas, aby odzyskać harmonię.  Nie żyjecie po to, aby ciągle pracować lecz po to, aby budować tożsamość własnej istoty i upajać się szczęściem.

Portale energii życiowej

Grecja obfituje w niezwykle dynamiczną energię życiową i posiada na swoim terytorium wyjątkowe gwiezdne wrota, wiry (wortexy) i węzły mocy istniejące od czasu Mu, Atlantydy, Hiperborei, Thule i Ramy.   Do takich specyficznych miejsc w Grecji pielgrzymowali artyści, politycy, muzycy, kompozytorzy, pisarze, filozofowie, prorocy druidzi i święci zakonnicy, szamani, wizjonerzy, kapłani i kapłanki – zasiedlając je.  Wszystko czynili w wielkim celu!  Starożytni rozpoznali wagę osobistej rekalibracji, jaka zachodzi w tych portalach.
Na planecie znajduje się wiele kompleksów wirów z portalami, lecz tylko 2 spośród nich zostały uznane za pępki świata.  To Delfy w Grecji i Rapa Nui na Wsypie Wielkanocnej oprócz tego, że są gwiezdnymi wrotami, są pierwotnymi kanałami zakodowanej siły życiowej, określanej jako jednostki świadomości Akaszy.  Tylko te dwa miejsca na Ziemi: Delfy i Rapa Nui od starożytnych czasów mogły być uznawane za „pępki” planety. Pępki są połączone z pępowinami, kanałami dostarczającymi siłę życiową.  Te dwa potężne miejsca są podstawowymi portalami wibracyjnymi odpowiadającymi za półkule, na których się znajdują (zasilającymi półkule północną i południową).  Zarówno Delfy jak i Rapa Nui już w pierwszym roku Nowej Ziemi przyjęły na siebie kluczowe role i odnowiony rezonans energetyczny. Oba są kopiami siebie i pracują wspólnie. Delfy są bijącą czakrą serca i brwiową Gaji dla półkuli północnej a Rapa Nui – dla południowej części planety.

Szczęśliwe odrodzenie i cztery główne miejsca Świętej Grecji

Akropol, Meteory, Patmos i Delfy to cztery miejsca, w których objawia się energia odnowy i odrodzenia dla Nowej Ziemi. Renesans to rzeczywiście poprawne określenie dla tych miejsc, po stanie spoczynku reaktywowanych w celu wszczepienia kompletnej energii Złotej Ery. Ci z was, którzy byli częścią Złotej Ery, znajdą w tych portalach odnowioną radość życia oraz mogą odnaleźć część siebie, którą kiedyś utracili. Po wielu wcieleniach spędzonych na pracy związanej z planetarnym wznoszeniem liczni duchowi mistrzowie tak zatracili się w tym zadaniu, że zapomnieli o „zapachu róż”. Mentalne skupienie spowodowało u nich utratę radości z życia. Stracili równowagę. W niemałym stopniu przyczyniły się do tego religie bazujące na poczuciu winy powstałym po upadku Złotej Ery.

Grecy okresu Złotej Ery, żyjący w środowisku kulturowym niczym nieskrępowanej prawdziwej wolności, byli nacechowani radosnym sposobem życia i zdolnością do kochania chwili. Społeczeństwo greckie Złotej Ery przez kilka wieków było czymś w rodzaju „Camelotu” . Ta euforyczna faza reprezentowała społeczną matrycę pod wieloma względami o wiele bardziej zdolną do estetycznego i zmysłowego czerpania przyjemności i rozkoszowania się życiem niż współczesne społeczeństwa.

Grecy z czasów Złotej Ery jako społeczeństwo umieli lepiej wyrażać swoje emocjonalne odczucia – śmiać się, płakać bez osądzania czy poczucia winy i nacisku, jakie narzuca współczesna kultura. Każdy z nich mógł bardziej swobodnie określić swoje upodobania i decydować o tym, jak wyrażać siebie w szerokim zakresie eksploracji życia. W tak swobodnie żyjących ludziach mieszkało wytworne szczęście i piękno, które dziś jest nieosiągalne. Podobnie euforyczna była energia LeMurii i Posejdy, co pozwalało na bardziej radosne i swobodne życie umożliwiające doświadczanie nie tylko intelektu ale też radości twórczej i pasji.

Dopowiemy, że choć w waszej obecnej kulturze hedonistyczne przyjemności uznano za niegodne duchowości, to teraz już możecie rozkoszować się błogą radością i pasją dostępną w każdej chwili w służących zdrowiu energiach wyższych wymiarów.

Uważamy, że duchowość nie jest taka posępna i że to nie miało być tak. Miłość jest błoga i cudowna! Jest sensem dobrego samopoczucia i ucieleśnia nieograniczony zakres radosnej i ekstatycznej pasji. W odrodzonych portalach można ponownie odnaleźć ten błogi aspekt beztroskiej wesołości i wewnętrznej radości, gdyż w obrębie tych portali czas epok jest holograficzny i istnieje w „wiecznym teraz” czasu symultanicznego Złotej Ery, który wciąż tam jest obecny. W tych bramach czasu można łączyć się z tym aspektem… oraz jest tam dla was dostępna bardziej zaawansowana wiedza. Wielu z obecnej epoki kulturowej wie jak pracować ale nie umie żyć w radości!

Patriarchalne religie, które pojawiły się w pierwszym wieku, pod wieloma względami stały się mechanizmem kontroli wykorzystując strach, osąd i poczucie winy w celu skupienia wiernych na mocno zdyscyplinowanym dogmacie głoszącym, że pozbawienie się przyjemności daje odpust, w przeciwnym razie traci się jedność z „Bogiem”. Wielu z was spędziło kolejne wcielenia w klasztorach gdzie nikt się nie uśmiechał. To nie stwarzało wysokich częstotliwości LeMurii, Posejdy czy Złotej Grecji. Przecież Duch nie jest ponury a radość nie jest wstydliwa. Duch jest przepełniony radością i zachwytem.

Akropol i Partenon

Grecki Akropol w Atenach jest wieczną świątynią Światła. Partenon zbudowany na szczycie Akropolu jest konstrukcją wielowymiarową i odzwierciedla świętą geometrię. W fazie historii nazywanej Złotą Erą Grecji w bardzo wyraźny sposób manifestowały się tam pojęcia demokracji.

Praktycznie wszystkie Dusze z grupy nazywanej „Prawem Jedni” za wczesnych faz Mu, Ramy, Hyperborei i Atlantydy w dużej ilości inkarnowały w starożytnej Grecji. Ta grupa inkarnowała również w Grecji masowo po smutnym upadku Atlantydy a także w fazie Złotej Ery Grecji. W tych wyjątkowych czasach żyli tam: Pirtagoras, Platon, Arystoteles, Hipokrates i Sokrates. Chcemy dodać, że wszystkie energie oświecenia są dostępne w unikalnych i nadzwyczajnych mega portalach Grecji: na ateńskim Akropolu, w Delfach, Patmos i Meteorach. Klasyczne Ateny Złotej Ery wyróżniły się wyjątkowymi jak na tamte czasy europejskiej historii obywatelami. Perykles, Ajschylos, Sofokles, Platon, Demostenes i Praksyteles – to tylko kilka nazwisk mężów stanu i filozofów, dramatopisarzy i oratorów, historyków i artystów, jacy tam „kwitli” w V i IV wieku przed naszą erą, który oglądał tworzenie sztuki i filozofii, jakie ludzkość nadal uważa za największe osiągnięcia w tych kategoriach. To ciekawe, że w tym samym czasie, wraz z pojawieniem się Buddy / energii Siddhartha, nastąpił również renesans nadziei w Indiach.

Chcemy powiedzieć, że ta „demokratyczna ekspresja” była inspirowana pierwotnym portalem w Delfach i świątyni Światła na Akropolu. Te miejsca to w istocie portale, w których są obecne wieloaspektowe kody wolności i twórczej ekspresji. Może zainteresuje was uwaga, że wiele osób, które doprowadziły do amerykańskich i francuskich rewolucji były wcześniej niektórymi z greckich mistrzów Złotej Ery. Wielu z „ojców założycieli” Stanów Zjednoczonych, w tym Thomas Jefferson i Benjamin Franklin byli wśród filozoficznych mężów stanu, którzy bez wątpienia wzorowali się na post-atlantydzkim państwie demokratycznym jakim była Grecja. To nie przypadek, że obaj byli prawdziwymi „ludźmi renesansu”, którzy stworzyli nowy model zarządzania, ponieważ byli bardzo rozwinięci intelektualnie w dziedzinie filozofii, nauki a także polityki.

Po upadku Posejdy nastąpił renesans demokracji w portalu na Akropolu. Klejstenes, starożytny szlachetny Ateńczyk, doprowadził do demokratycznej światowej rewolucji a w mieście- państwie Atenach – do ponownego ustanowienia pierwszego post-atlantydzkiego państwa. I, mimo że nie było ono bez wad, jednak stanowiło potężny krok naprzód. Wszystko się zaczęło, kiedy lud zebrał się masowo na portalu Akropolu. Naprawdę wiele darów spuścizny po Ateńczykach: filozofia, teatr, malarstwo, rzeźba i architektura – nic nie ma większego znaczenia niż nowa forma rządu: demokracja, wolność i władza ludu. Mówimy o kodeksach wolności, prawie do radości i dążenia do szczęścia, które są zakodowane w Świetle portalu świątyni Akropolu.

Parnas i Delfy

Delfy to jeden z najpotężniejszych kompleksów portali na planecie. Stanowią jeden z dwóch portali pępkowych Ziemi, co oznacza, że strumień siły życiowej napływa bezpośrednio do portalu znajdującego się w paśmie Parnasu. Siła życiowa jest tam kodowana, rozprowadzana i rozprzestrzeniana axiatonalnie do innych węzłów wokół planety.

Delfy są punktem nieskończoności kreatywności i światła. Są swoistym planetarnym centrum. W portalu Delf światło powraca ze stanu spoczynku do spójności theta. Odrodzenie i ekspansja zachodzi dzięki krystalicznej 144-częściowej sieci. Impulsy portalu w Delfach są czymś w rodzaju sygnału stroboskopowego (jak w Rapa Nui), energią octahedryczną łączącą kosmos z planetą we wszystkich wersjach Omni-wszechświata i Omni-Ziemi. Dlatego to miejsce stanowi wrota czasu i gwiezdne wrota. Jest pulsem wibracji OM, tylko niesłyszalnym przez ludzkie ucho. Służy do wyrównywania systemu czakr, pobudzania pola aurycznego i otwierania szyszynki.

Wyrocznia Delficka

W Delfach można doznać niespotykanych wizji wielowymiarowych światów. Usytuowanie tego miejsca względem sieci kosmicznej i ziemskiej pozwala sięgnąć po prawdziwie dobroczynną mieszankę energii, co zostało rozpoznane już u zarania zamieszkiwania Ziemi przez istoty ludzkie. Teren Parnasu przemierzają – przecinając się – trzy gigantyczne powierzchniowe linie geomantyczne, a towarzyszy im dziewięć eterycznych linii strumieniowych, które tworzą połączenia z innymi światami, wewnętrzną ziemią z innych hologramów czasu. Jest tam holograficzna wkładka pozwalająca na rozszerzenie energii do poziomu zasiedlonego przez dobrotliwe istoty anielskie, bóstwa i mistrzów form – z rodziny świetlistych istot dewicznych.

Parnas emituje impulsy termiczne i tektoniczne powiązane z Kosmosem i skorelowane z fazami Księżyca, które zabarwiają energię obszaru czasowymi sekwencjami brylantowo-krystalicznej spójności theta. Społeczność wizjonerów i wyroczni wiedziała o tych wibracyjnych fazach i o ich wyjątkowej czystości. Wody i opary, jakie tu występują, również mają cechy psychotropowe, które umożliwiają wejście do wyższych światów i równoległych wymiarów.

Wszystkie te elementy łączą się tu w niezwykły sposób umożliwiając doświadczanie wizji. To właśnie dlatego wyrocznie koncentrowały się wokół portalu w Delfach.

Tytani a Delfy

Unikalne cechy Parnasu i jego centralnej części biegnącej wzdłuż stoku Delf są niezwykle złożone, wyjątkowo potężne i wielowarstwowe. Spektrum energii jest bardzo dalekosiężne i zawiera rezonans światów eterycznych wykraczający ponad waszą wyobraźnię. Są tam aniołowie i istoty świetliste, formy myślowe zwane tytanami, istniejące w ożywionej postaci jak wszystkie formy królestwa żywiołów, dewów i im podobne. Delfy stanowią zdumiewająco silną bramę do królestw wewnętrznych Ziemi a ich energia wspomaga i umożliwia pojawianie się świętych smoków, mistrzów kundalini z planetarnej energetyki i wszystkich wewnętrznych światów Omni – Ziemi.

Należy pamiętać, że kosmologiczne mity o starożytnej Grecji wywodzą się z jednego źródła i były powielane na wiele sposobów, również w Egipcie i Atlantydzie (na przykład Ozyrys został tu nazwany Dionizosem, Izyda i Ozyrys to Ceres i Bachus).

Istoty nazywane tytanami naprawdę istnieją, chociaż współczesne mity z nimi związane zostały z upływem liniowego czasu mocno zaciemnione, a pierwotne prawdy utracone i wypaczone – w końcu przekształciły się w baśnie. Metafora Apolla (greckiego boga Światła) pokonującego wielkiego smoka lub węża – w portalu delfickim okazuje się być rzeczywistością, ponieważ tam zachodzi zjednoczenie wyższych wymiarów z wymiarem ziemskim.

Szyszynka i Bachus

Starożytni Grecy tworzyli centra wyroczni i wybitne święte miejsca według tych samych geometrycznych zasad, którymi posługiwali się Egipcjanie. Wywodziły się one z Atlantydy, gdzie zostały wypracowane przez uczonych kapłanów i kapłanki z „Prawa Jedni”. Jednak te wyjątkowe miejsca były rozpoznawane nie tylko na podstawie rozmieszczenia siatki, badano również mineralogię, która mogła wzmacniać pola energetyczne i siły telluryczne. Wspominałem już, że Delfy zostały uznane przez inne rozwinięte społeczeństwa za święte miejsce na długo przed Złotą Erą Grecji.

Istnieje bezwzględny związek pomiędzy Delfami a tradycją i mistyczną mądrością greckiej szkoły w Eleuzis. Delfy stanowią bramę, do której odwołują się eleuzyjskie misteria z opisów wewnętrznych i zewnętrznych wymiarów rzeczywistości. Grecki bóg Bachus, przedstawiany z laską (tyrs, kaduceusz) zwieńczona szyszką (szyszynką), był silnie związany z Delfami, ponieważ uważany był za strażnika bramy do „odmiennych stanów świadomości i wizji”.
Wielu wielkich mistrzów, w tym Platon i Pitagoras, Sokrates i Arystoteles przeszli przez inicjację w Mistycznej Szkole Eleuzyjskiej, z której wywodziło się tajemne stowarzyszenie zaangażowane w głębokich rytuałach delfickich oraz związanych z innymi miejscami w Grecji, w których znajdowały się portale umożliwiające wizje umożliwiające głębokie wglądy do wyższych królestw i innych wymiarów z pomocą szyszynki.

Apollo i delfickie muzy

Energia Apolla jest zakotwiczona w Delfach jako energia reprezentowana przez dziewięć muz kreatywności. Apollo jest awatarem lub istota anielską i dysponuje zarówno energią archanioła Metatrona jak i archanioła Michała, ujmując to z punktu widzenia chrześcijan. Toth z metatronicznego źródła był przez starożytnych Greków nazywany Hermesem. Fizycznym przejawem Apolla był Pitagoras (te energie są wciąż obecne w Delfach i Patmos).

Święte Delfy uważane za siedzibę muz są w rezultacie domem muzyki, nauki, poezji, sztuki, teatru i pieśni. Delfy są miejscem pielgrzymek dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i daru kreatywności oraz wizji. Delfy zostały uznane za jeden z dwóch mega-portali Ziemi, „planetarny portal morski”, z „białą dziurą” – bramą gwiezdną będącą źródłem stwórczych boskich kodów. To co jest dostępne w potężnym portalu w Delfach, udostępnia w istocie duchowy renesans, odrodzenie z nowymi kodami dla nowej Ziemi. Do Delf i na Olimp pielgrzymowali starożytni greccy artyści, muzycy i pisarze chcący otrzymać inspiracje i pomysły na mistrzowskie dzieła muzyczne, teatralne i literackie. Delfy to jeden z najsilniejszych portali związanych z całą artystyczną twórczością oraz filozofią , co dawniej nazywano sztukami naukowymi. To jest portal zdolności do zrozumienia. Jest to wyjątkowe szyszynkowe centrum wizji.

Należy dodać, że muzy to prawdziwe i świadome istoty – aspekty elementów Światła, które można by określić fragmentami energii Apolla w metatronicznym wymiarze. Te energetyczne byty określane z punktu widzenia polaryzacji jako żeńskie, w rzeczywistości w wyższym wymiarze są bezpłciowe. Jednak zostały nazywane „boginiami inspiracji” wszelkiej twórczości – muzyki, literatury, nauki i wszystkiego tego, co może być uznane za wyrażenie nauki i sztuki. Jak widzisz, wszystko to pochodzi z zakodowanego światła stwórczego portalu Delf. To inspirujące źródło wiedzy, tu omawiane w sensie metatronicznym, od zawsze było dla wszystkich podstawą elementów świętej geometrii. Wraz z matematyką i naukami związanymi z dźwiękami, barwami i pokrewnymi z nimi.

Meteory

Meteory są unikalnym geologicznym cudem monolitycznych wież z piaskowca wystrzeliwujących ponad 540 metrów n.p.m. Kwarc, z którego są stworzone, wzmacnia właściwości odbierania i przekazywania energii. Meteory pod niektórymi ziemskimi cechami energetycznymi przypominają wir portalu w Sedonie. Oba miejsca są ze sobą samoistnie połączone a ich wibracje harmonijnie współbrzmią, dlatego przyciągają się energetycznie. Charakter wiru portalu Meteorów ułatwia duchowe poszukiwanie i oczyszczanie. Właśnie dlatego stał się mekką klasztornych świątyń. Można tam, podobnie jak w Sedonie, przywołać swój problem, aby się z nim zmierzyć, oczyścić i podwyższyć rezonans własnej wibracji. Lecz Meteory są też gwiezdną bramą o kluczowym znaczeniu, ponieważ kwarcowa opoka tego miejsca „zabarwia” charakter tunelu czasoprzestrzennego tamtejszych gwiezdnych wrót. Jej częstotliwość jest krystaliczno – elektryczna i jest potężną bazą dla dobrotliwej „gwiezdnej rodziny” i istot świetlistych z Unii Syriańsko – Plejadiańsko – Arkturiańskiej.

Patmos

Patmos jest częścią portalu triangulacyjnego, który obejmuje wyspy Kos i Samos. Może on być nazywany Portalem Pitagorejskim. Otaczany czcią Pitagoras wędrował po wielu częściach Grecji i tworzył enklawy szkół mistycznych dla greckich kapłanek i kapłanów naukowców, lecz tylko portal Patmos zawiera w sobie to, co można nazwać energią Pitagorasa.
Nie przypadkiem święty Jan napisał Księgę Apokalipsy właśnie na Patmos. Patmos było miejscem pielgrzymek prawie wszystkich starożytnych cywilizacji. Przybywali tu Egipcjanie, Atlanci, Ramadiamie, szamani Pagan, druidzi i klasztorni chrześcijanie, którzy mieli świadomość znaczenia Patmos i Delf.

Pitagoras

Pitagoras był wcielonym mistrzem. Był ucieleśnieniem obszernej energii metatronicznej Apolla – boga Światła. Uczył – a dysponował rozległą wiedzą na temat geometrii, świętej geometrii i związku matematyki z muzycznymi oktawami oraz doktryny reinkarnacji dusz poprzez kolejne wcielenia. Święte geometryczne prawdy rozumiał jako klucze do interpretacji kosmicznej substancji. Jego rozległa energia pozostaje na Patmos w skondensowanym stanie i jest naprawdę wyjątkową cechą tego portalu.

Greckie wody Egejskie

Morze Egejskie różni się energetycznie od Morza Śródziemnego. Jest daleko bardziej zwarte i ma więcej płycizn. Morze Egejskie jest mocno naładowane energiami tektoniki i wulkanicznych term. W wodach i piaskach wybrzeży akwenu można wykryć większą ilość dobroczynnych mikroelementów, niż podają oficjalne zapisy. Z tego powodu greckie Morze Egejskie absorbuje również więcej energii słonecznej i tellurycznej. Szczególnie w portalu triangulacyjnym rejonu Patmos.

Zapewniamy, że wody Morza Egejskiego są szczególnie zabarwione śladowymi ilościami złota odkładającego się w piaskach wzdłuż wybrzeża. Te wody zawierają ponad 40 minerałów i pierwiastków śladowych. Większa absorpcja minerałów jest możliwa z powodu wyższej ciepłoty wód. Wody Morza Egejskiego emitują energię elektrolitów prądu do ciała eterycznego. Wody morskie i piaski Patmos mają zdolność do usuwania problemów takich jak zmęczenie, lęk, bezsenność i wiele innych dolegliwości. Energia może doprowadzić do ogólnego zrównoważenia meridianów i centr czakr. Ludzie związani z morzem w wielu rejonach zwłaszcza w okolicy Morza Egejskiego żyją dłużej, ponieważ woda ładuje siłą życiową i witalnością ich ciała fizyczne, emocjonalne oraz mentalne poprzez ich pole auryczne. I właśnie tego dostarczają wody Patmos.

Zakończenie

Ziemie, które aktualnie zajmuje Grecja, były absolutnie głównym ośrodkiem wysoko rozwiniętej cywilizacji żyjącej na Ziemi przez wiele epok, które można wyszczególnić oraz wiele tych, co zaginęły w mrokach czasu. Złota Era Grecji była wyjątkowym i światłym okresem, który odmienił ludzkość. To był jasny i radosny czas, kiedy wielcy wcieleni mistrzowie szerzyli naukę, rozwijali architekturę, demokrację sztukę, teatr, szczęście i radość na planecie. To powróciło, aby ludzkość odzyskała mistrzostwo. Powróciło, aby wam towarzyszyć w ponownym odkryciu pasji i radości. Rzeczywiście to jest energia błogości i odrodzenie entuzjazmu.

Mistrzowie, przez ostatnie 2 tysiące lat przeszliście długą drogę i bardzo ciężko pracowaliście, aby doprowadzić do wzniesienia Ziemi. Niektórzy tak mocno skupili się na zadaniach, że zatracili beztroskę. Utraciliście sens radości z dobrego samopoczucia. Duch jest szczęśliwy, kiedy ma czas na pracę i czas na odczuwanie radości. Odkrycie tego daje prawdziwe szczęście i cechy pasji! To oferuje Grecja – dopasowanie do energii Złotej Ery. Tam, w tych portalach można wchłonąć nowe kody i zakorzenić je w życiu.

Archanioł Metatron via James Tyberonn  http://www.earth-keeper.com/EKchronicles_84htmDW.htm

tłumaczenie Teresa Serafinowska

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s