Zostało uczynione. Archanioł JOPHIEL

Archanioł JOPHIEL

DROGA BEZ DROGI

Ukochani Ludzie,
Szczęście, Radość, Pokój i Miłość wypełniają teraz Wasze Serca
i Łaska Boga objawia Wam Drogę do Pra-Źródła Wszystkich Bytów.

Objawienia ostatnich Rzeczy zostaną teraz również ujawnione, abyście mogli Światłem zapieczętować Wasze przybycie w Bogu. Jest czas już na to aby opuścić wszystkie stare Drogi, które miały Was prowadzić do Rozpoznania, jest już czas na to aby całkowicie oddać się i pozostawić Bogu, jest już czas na to aby wejść na Drogę bez Drogi, aby przekroczyć Bramę bez Bramy i aby utwierdzić czynienie bez czynienia. To jest czas na to by uwolnić się od całego balastu, jeszcze zanim zniknie Wasz ślad, jeszcze zanim po Waszych czynach na Ziemi pozostanie wyłącznie esencja Waszego Podniesienia.

 

W tych dniach unikajcie nowych metod poszukiwania Boga, medytujcie nad zdaniem „Nie ma nic do czynienia!”, kontynuujcie czynienie Waszych codziennych rzeczy i wspomagajcie Waszą duchową Naturę przez to że wewnętrznie dojdziecie do absolutnego spokoju, do ciszy i odziedziczycie wielki Pokój.

„Nie ma nic do czynienia, bo wszystko jest uczynione.”

W tych ostatnich Dniach tego Czasu zdystansujcie się od ulegania religijnemu radykalizowaniu się lub duchowej przemądrzałości. Wycentrujcie się w Was samych i bądźcie świadomi że to po co przyszliście zostało już uczynione, teraz należy tylko dopasować się Wibracjami do wyruszenia do Światła.

To co jest jeszcze do zrobienia to w głębokim Pokoju pożegnać się ze Światem który znajomy jest Wam od milionów lat. To co należy teraz uczynić, to jest – PUŚCIĆ. Puścić w Świadomości to że Przeszłość umiera, że Przyszłość to Iluzja bo przed Wami rozciągają się Teraźniejszość i bycie obecnym w TERAZ na Nowych Poziomach Bytu.

Ostatnie metry przed osiągnięciem Szczytu należy iść rozważnie, w wewnętrznym skupieniu i dostrzegać całkowicie znaczenie nadchodzącego zdobycia tego Szczytu. Ten kto teraz w nienaturalny sposób ulegnie krzątaninie, może spaść i przeszkodzić samemu sobie w dojściu do Celu który jest blisko.

Załatwiajcie i czyńcie jak dotychczas, pozostańcie wycentrowani i zakotwiczeni w Centrum Życia, podczas gdy z każdym Dniem będzie się wam objawiać coraz więcej Piękności Waszego nadchodzącego Życia, bo kawałek po kawałku wciąż będziecie w nim zapisywani.

Stopniowo i z precyzją Boskich Tworzących Procesów uwalniają się z tego Świata Ciemne i ciężkie Energie i jeszcze zanim zdążycie się obejrzeć znajdziecie się w Świetle i poza wszystkimi Drogami będziecie spoglądać zdumieni w oblicze Stwórcy i znajomym Wam Polom Wibracji Waszej Duchowej Rodziny.

Droga bez Drogi. Po prostu być prostym, być sobą, po prostu czynić to co jest do uczynienia, po prostu iść bez Wiedzy gdzie i na jak długo, po prostu w szczęściu i radości wypatrywać to nadchodzące – bez gubienia się w pozorze tego co nastąpi zanim jeszcze to nastąpi.

Rozwijajcie się w Waszej wielowymiarowości.
Przez co i jak?

Przez to że w Waszych Medytacjach będziecie się doświadczać jako wszechobecni, przez to że rozszerzycie Waszą Świadomość i przez poproszenie Boga Stwórcy o to abyście mogli być częścią Jego Rzeczywistości bo chcecie zakończyć ograniczenia które wywołuje Wasz ograniczony, ludzki Byt.

Przestańcie porównywać się z Waszym Rodzeństwem Światła które przegapiło Cel i swoją Drogę do Światła, bo nikt nie zna niekończących się faset które dla wielu tą Grę Podniesienia uczyniły tragedią.

Cofnijcie się, bo szlachetni i wznieśli są Ci którzy się nie mieszają i samemu sobie zabraniają tego mieszania. Mieszanie się jest Konceptem niższych Ziem 4D. Na tych Poziomach mieszanie się oznacza kroczenie w ciężkich butach zamiast opuszczenia dołu ze smołą. Zamiast mieszania się – dotrzymujcie towarzystwa bez mieszania się. Różnica polega na tym że gdy dotrzymujecie towarzystwa wnosicie Wasze Światło a gdy się mieszacie w zazwyczaj Ciemną Grę innego – wchodzicie sami w tą Grę. Rozróżniajcie to i rozpoznawajcie: „mniej” jest bardzo często „więcej” i na ogół NIC jest WSZYSTKIM, przez co wszystko wyrasta samo z siebie – bo pozostawione samemu sobie może się doświadczyć i w głębokiej Miłości i uwadze towarzyszy mu Przebudzony Duch.

Te Dni od Ludzi którzy się teraz Podnoszą wymagają dziecięcego usposobienia, dziecięcego rozumienia, obserwowania Świata i połączenia z Życiem, co oznacza postrzeganie Świata w Teraz i w niezmiennym skupieniu.

My idziemy do Światła i Piękno Boga jest Prezentem który ON sam przygotowuje, Piękno dzięki któremu Wam Ludziom objawia się Piękność mieszkająca w Was samych.

Opuśćcie stare Szlaki, opuśćcie wydeptane Drogi
– jest uczynione, jest uczynione.

Boży Sługa, którym Jestem –

ARCHANIOŁ JOPHIEL

//Patrz również: 30.06.2013 Pola Łaski 4D. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/25/25-07-2013-zostalo-uczynione-archaniol-jophiel/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s