Adama: To jest czas.

Kolektywne Uderzenia Serc Ludzkości

Pozdrowienia dla Mistrzów,

Przesunięcie, przez które idziecie jako planeta jest ogromne, największe w historii. Największe, jakiego ludzie mogą być świadkami w tej fizycznej postaci. Cała planeta znajdzie się na wyższym poziomie wymiarowej rzeczywistości. Wszystko to, co dzieje się z Waszą ukochaną Ziemią dzieje się w całym Wszechświecie. To ogromne słowa tak naprawdę, ale to wciąż jest prawdą i było ukryte przez tysiące lat, przed ludzkimi oczami, czy świadomością.

Teraz wzrastające wibracje w nas i wokół nas uprawniają was, abyście mogli dostrzec większe spektrum rzeczywistości. Będziecie zaskoczeni, jak każde ziemskie wydarzenie ma główne znaczenie dla przebiegu waszej ludzkiej historii. Tak, rzeczywiście to jest ważne. Jest to szczyt tego całego okresu transformacji. Okresu, w którym ludzkość była przygotowywana, aby była gotowa. I jesteście tu w swojej ludzkiej postaci, jesteście wybranymi świadkami tego wszystkiego.

Wiem, że to trudne. Wszystkie wasze stare dobrze zaufane wzorce myślenia i działania należą do przeszłości. Narodziny nowego paradygmatu są wyzwaniem – w każdy sposób, ale wkrótce wspaniały scenariusz zastąpi burzliwe czasy – z przybyciem nowego postrzegania przez wszystkich.

Na poziomie fizycznym te wielkie zmiany mogą spowodować tymczasowe „przestoje” waszych systemów. Te „ciche” okresy to zanikanie waszych starych sposobów dobrze zaufanej komunikacji z nami „waszą niebiańską rodziną”. Nie ma potrzeby na siłę jej wymuszać. Przymusowe stany umysłu nigdy przywrócą piękna naszej szepczącej rzeczywistości. Po prostu cieszcie się ciszą. Usiądź wygodnie, posłuchaj pustki i ciesz się pozornie ‚nie podłączoną’ rzeczywistością. Nowy sposób ponownego połączenia wyjdzie z tej pustki. Tak jak wasz nowy sposób piątego wymiaru istnienia wyłania się z chaosu. Bądź „świadkiem” swojego ziemskiego doświadczenia. Bądź świadomy swojej służby Bożej i zabłyśnij swoją miłością w swojej witanej nowej rzeczywistości.

Współczucie i wdzięczność zabierze cię do bramy waszej galaktycznej rodziny. Jesteś jej częścią. Po raz pierwszy w najnowszej historii ludzkości, ta planeta i wasze fizyczne królestwo zostaną zakwalifikowane do wejścia.

Brama Lwa otwiera się pod koniec lipca. Po otwarciu planetarnym w grudniu ubiegłego roku, ta cenna energia przybędzie TERAZ. Zajmie Wam siedem miesięcy na naszej planecie, abyście byli przygotowani na czystą wibrację miłości przybywającą wprost z centrum galaktyki. Zajmie wam około siedmiu miesięcy dostrojenie się do czystego światła przybywającego prosto z Serca Galaktyki.

Most jest gotowy. On tkwi w zbiorowych sercu ludzkości. Nadal niektóre przygotowania są bardzo sugerowane. Pominięcie ich spowoduje kłopoty w waszym własnym systemie, ale możecie zdobyć większość tej pięknej uniwersalnej emanacji, jeśli będziecie przygotowani.

Jak się przygotować? Nasze wiadomości o współczuciu w waszych sercach są mocno sugerowane. Całe Wasze ciało musi być i będzie dostrojone do tych świętych fal uniwersalnej miłości prosto z serca Galaktycznego Centrum.

Nie trzeba robić nic specjalnego. Zacznij dzień od korzystania z cichych chwil porannych; odkrywaj piękno prostoty w każdym ruchu. Naucz się słuchać swojego fizycznego serca. Oddychaj powoli i słuchaj tego w swoich uszach. Poczuj, jak twoje tętno staje się biciem serca naszej planety. Kiedy będziesz w stanie dostosować się do bijącego serca Matki Ziemi, ogromna emanacja miłości dotrze do Ciebie z dołu.
Trzymaj swój umysł skupiony na połączonym sercu i wkrótce usłyszysz, na własne uszy fizyczne, bicie serca Wszechświata. Puls wszechświata przybywa z Centrum Galaktyki do twojego serca. Jesteś częścią tej zbiorowej pulsacji. To zbiorowe bijące serce ludzkości, gdy są podłączone do pulsacji Centrum Galaktyki, przemieni Was do waszego pełnego obywatelstwa galaktycznego.

Utrzymuj tę pulsację w twoim sercu przez chwilę. Ciesz się uczuciem stawania się Jednym z całym Wszechświatem. Jesteśmy Jednym. Serce Wszechświata bije w nas wszystkich. Nasze Lemuriańskie dziedzictwo jest wasze w pełni. Wy, jako galaktyczni ludzie będziecie przewodzili tej planecie teraz. Zajmijcie się tym. Niebieski Diament Wszechświata została przyjęta z powrotem do jej galaktycznej rodziny.

Znajdź czas w pięknym miesiącu sierpniu, począwszy od 26 lipca, który jest dniem otwarcia. Znajdź czas, aby powitać wschodzące słońce, gdziekolwiek jesteś i otworzyć swoje serce w pełni na przybywające światło. Fizycznym punkt wejścia nowych kodów jest twoja głowa. Twoja szyszynka będzie w pełni aktywowana przez tą falę. Miłość w twoim sercu otworzy szyszynkę. Kody światła przybędą po raz pierwszy w historii ludzkości prosto z centrum galaktyki. To będzie bardzo szczególna pierwsza okazja i na pewno nie ostatnia. Jesteście gotowi na to światło. Nowe kody ponownie skalibrują Wasz cały system fizyczny. Pewne fizyczne objawy tej korekty będą z wami przez chwilę. Nie martwcie się. Wszystkie fizyczne objawy spowodowane tą bardzo wysoką częstotliwością, znikną wkrótce. Wasze ciało jest przygotowane, wasze serce jest gotowe.

Ile razy wam powtarzałem, że są to historyczne czasy? Tak naprawdę jeden kamień milowy będzie osiągnięty w tej wyjątkowej energii lata. Oddychajcie w miłości Wszechświata i poczujcie, jak wasza ludzka jaźń jest przekształcana w pięknego anioła Bożego, którymi naprawdę jesteście.

Zanim was opuszczę pozwólcie mi wyjaśnić jeszcze raz nasze cenne połączenie ze wszystkim, co wychodzi na jaw:

Jak Lemuriańskie dziedzictwo jest związane z wszystkimi tymi planetarnymi wydarzeniami? Jakie są połączenia Lemurian ‚do Galaktycznego Centrum? Jak jesteśmy podłączeni do całej tej kosmicznej mądrości? Odpowiedź jest prosta. Był taki czas w historii ludzkości, kiedy ta najczystsza częstotliwość miłości emanująca z centrum Galaktyki była obecna tutaj, na Ziemi. Ona była w doskonałym zestrojeniu z ludzkimi postaciami. To był czas Lemurii. Mądrość serca była i nadal jest naszym wiecznym kompasem. Wielu z was wciąż utrzymuje ślady tych wspomnień w swoim DNA. Byli Lemurianie którzy trzymali tą mądrość żywą. Są oni wśród was i wokół was dzisiaj. Są galaktycznymi Obywatelami – jak Wy wszyscy będziecie wkrótce. Wasze serce zna właściwą częstotliwość, aby ich rozpoznać. Mają tak wiele do podzielenia się. Mówią nam … „Jesteśmy tutaj. Jesteśmy bliżej was niż kiedykolwiek, od czasu jak Boskie częstotliwości z tej planety zostały skasowane. Od „odłączenia się” od Centrum Galaktyki i serca Kosmicznej Matki. ”

Nasze wspólne bicie serca jest „paszportem” naszej planety do Galaktycznego Centrum. Lemurianie podtrzymywali najstarsze szablony miłości na Ziemi. Oni byli ambasadorami miłości Kosmicznej Matki.Teraz wasza kolej, aby sprowadzić ją na planetę, do jej Domu. Ona nadchodzi.

To jest czas,
Adama

26 lipca 2013
Channeler: Kata
www.lemurianawakening.com

http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/adama-to-jest-czas.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s