Arkturianie; TERAZ JESTEŚCIE I ZAWSZE BYLIŚCIE.

Przez Marylin Rafaelle
27.07.2013.
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia raz jeszcze od grupy Arkturian. Przychodzimy w pokoju i miłości, aby pomóc Wam – naszym braciom i siostrom, obudzić się i zrozumieć wasze pytania, które utrzymujecie, dlaczego tu jesteście i o co w życiu na ziemi w tym czasie chodzi.

Pokolenie za pokoleniem, życie po życiu, ludzie są zaprogramowani wierzeniami, że są oni niczym więcej niż tu żyjącym ciałem, aby przez jakiś czas zmagać się przez całe życie, a potem umrzeć i być pochowanym. Wielu ludzi nadal uważa, że ich jedynym wkładem są tylko dzieci, które zostawiają po sobie , nigdy nie zdając sobie sprawy, że są nieśmiertelnymi, nienarodzonymi, nieskończonymi istotami – iskrą Bożą na ziemi, aby obudzić się wewnątrz i mimo gęstości dualizmu i separacji.

Wielu z was jest wyewoluowanymi istotami tutaj, aby pomóc i podnieść innych, ale to nie znaczy, że nie macie pracy do wykonania samemu, bo Żyjąc wiele wcieleń na ziemi, Wy też nabyliście energie, które muszą być usunięte.

Ziemia jest surową szkołą, ale jest wyborem wielu, bo dzięki przebudzeniu w energii dualności i separacji dusza rozwija duchowe mięśnie i doświadczenie, którego nie można osiągnąć w żaden inny sposób. Lekcje te następnie stają się narzędziami, które mogą być wykorzystane przez innych, również poszukujących odpowiedzi. Każda osiągnięta prawda jest zatopiona w świadomości świata nie poprzez słowa czy głoszenie, ale po prostu przejaw waszego stanu świadomości, który staje się latarnią dla tych, otwartych i dodaje swoje światło do świadomości świata.

To, co możecie zrobić dla innych zróbcie dla siebie bo jest tylko JEDNA jaźń – indywidualność tak, ale tylko jedno źródło, życie, inteligencja itp. przejawiająca się w nieskończonych formach i różnorodności utrzymywana w miejscu przez Boskie prawo. Wasz „śpiący prorok” Edgar Cayce powiedział kiedyś, „Otrzymujecie te nauki na ramieniu kogoś, komu pomogliście”.

Wasze doświadczenie jedności ze wszystkim, co żyje zależy od waszego stanu świadomości. Jeśli jesteście zajęci w każdej chwilimyśląc, robiąc, planując, spiskując, żyjąc według pojęć i przekonań nieobudzonego świata, nie będziecie czuć subtelnego pokoju i spokoju wewnątrz. Poświęcając czas, aby słuchać i kierować się „cichym małym głosem” jest pracą, drodzy, praktyką, drogą do oświecenia.

Teraz jest czas na przejście do działania, drodzy, uczenia się, rzeczywiście żyć, tym, co poznaliście na poziomie intelektualnym. Dziś, teraz, ta chwila jest odpowiednim czasem, aby przestać patrzeć na wyższe prawdy, jako ciekawe historie, ale bardzo niepraktyczne, a zamiast tego zrozumieć, że duchowe życie jest najbardziej praktycznym sposobem życia, jakiego kiedykolwiek doświadczycie. Życie z Waszego duchowego centrum oznacza zawsze intuicyjnie być kierowanym w życiowych wyborach i decyzjach. Duchowe życie oznacza mniej bolesne reakcje na światowe przejawy, ponieważ zaczynacie widzieć poprzez nie i rozumieć, dlaczego się pojawiają. Ludzie, którzy nauczyli się żyć z ich centrum nigdy nie czują się samotni bo mają stałe poczucie towarzystwa wszystkich żywych istot – drzew, zwierząt, a także wszystkich ludzi, co z kolei wyzwala jednostkę od bólu serca, kiedy myśli, że tylko może być szczęśliwa w towarzystwie jednej konkretnej osoby.

Wielu z was, którzy stracili partnerów lub pracę stwierdza, że po czasowym cierpieniu aspekt utraty się zmniejszył, nowy pokój zaczyna się rozwijać i nowe energie przynoszą świadomość, że jesteś potężnym bytem i że wszystkie zmiany są szansą dla zamanifestowania czegoś nowego. Jest to proces przebudzenia – jeśli pozwalacie na to.

Wiele z tego, czego doświadczacie teraz dotyczy spotkania twarzą w twarz swoich obaw, swoich wierzeń i przekonań i swoich koncepcji, bo tylko poważne spojrzenie na te długo pochowane kwestie spowoduje, że będziecie mogli uwolnić siebie od nich. Wielu z Was nadal nosi bolesne i przerażające blizny ostatnich doświadczeń życiowych w ich pamięci komórkowej i ciałach emocjonalnych. Wielu z was doświadczyło ogromnego zła, dawno temu, w mrocznych czasach, aby być dostatecznie obudzonym w czasie, gdy nie było to dozwolone. Te wspomnienia zostały zakopane głęboko jako ochrona przed każdą próbą czynienia czegokolwiek z nimi.

Kończycie teraz duchową szkołę, drodzy, i staliście się na tyle silni, aby uznać i uwolnić wszystko, co służy tylko, aby trzymać was w cięższych energiach. Nadszedł czas, aby wszystkie bolesne doświadczenia wywołać na powierzchnię i je uwolnić (puścić). W waszym swoim spokojnym czasie każdego dnia, pięknie przemówcie do komórek ciała; „Drogie komórki, to jest czas, aby uwolnić wszystko, co wciąż rezonuje ze wszystkim, co jest skończone, gęste i stare, ze wszystkich poprzednich wcieleń, jak również tego życia. Ja wybieram teraz, żeby każda komórka integrowała światło Bożego odcisku. Nigdy nie będziecie ponownie doświadczać strasznych doświadczeń, które nadal utrzymujecie, więc możecie uwolnić te obawy, strach i wszystkie inne. Jesteście bezpieczne”. Użyjcie jakichkolwiek słów, które pasują do was osobiście w tej medytacji, bo to jest wasze oczyszczanie i wasza intencja przeprowadzenia go. Wizualizujcie białe / złote światło wnikające w wasze ciała fizyczne, emocjonalne i mentalne, utrzymując zamiar, uwolnienia i oczyszczenia całej starej i skończonej energii. Nie starajcie się wiedzieć, jakie doświadczenia możecie oczyszczać. Jeśli ta informacja jest ważna, otrzymasz ją z wewnątrz.

Stare energie wypływają na powierzchnię w sposób, który możecie zrozumieć, zgodnie z obecnym czasem i wiekiem. Przykładem może być osoba, która została spalona na stosie w średniowieczu. Ta osoba jeszcze dziś może mieć taki strach mówienia swojej prawdy, bo uzna, że inni powiedzą, że nie ma „kręgosłupa”. Kiedy te stare lęki zostaną zobaczone, jako to, czym one są i uwolnione, osoba odnajdzie swój głos. Badajcie przypadki, które dają wam najwięcej obaw.Przekonacie się, że gdy je zbadacie, kluczowa kwestia wyjdzie na powierzchnię, na którą następnie można bez obaw popatrzeć i uwolnić. Zrozumcie, że każde wydarzenie w waszym życiu w tym czasie nie jest bez powodu, i że jest to lekcja i okazja, aby zaakceptować to w starym poczuciu, lub zbadać w nowy sposób.
Wszyscy studenci prawdy w tej chwili są w trakcie oczyszczania tego, co stare i skończonych koncepcji, które nadal utrzymują. Wielu zakończyło „podnoszenie ciężarów” i obecnie wchodzą w oczyszczanie „narożników” ich systemów wierzeń. Nawet małe koncepcje uważane za nieistotne przez świat, będą kolorowały waszą podróż – każda energia się manifestuje.

Nie porównujcie swojego życia i doświadczeń z kimś innym to, a nawet z tym, co jest napisane przez tak zwanych ekspertów o tym, jak duchowe wzniesienie wygląda. Nic nie jest takie samo w nowych i wyższych energiach, a wiele z waszych metafizycznych książek jest starych i przestarzałych. Nie musicie „siedzieć w określony sposób, zapalać świeczki, śpiewać, stać w pewien sposób, w pewnym kierunku lub zrobić to, czy zrobić tamto, aby być duchowym –

Lekcją jest: TERAZ JESTEŚCIE I ZAWSZE BYLIŚCIE.

Zrozumienie tego zmienia świat

Jesteśmy Grupą Arkturian

http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/arkturianie-teraz-jestescie-i-zawsze.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s