Wszechmocny Miecz Światła. Archanioł MICHAŁ

Ukochani Ludzie,

 

to co znalazło swoje zakończenie wraz z Przesłaniem na Czytaniu Światła z udziałem Archanioła JOPHIELA zaczyna się teraz ponownie odbudowywać i to jest Droga Ludzi do Absolutnej Suwerenności i Wolności.

Ja Jestem Archanioł MICHAŁ i Ja występuję tutaj naprzód bo należy uwolnić się od uzależnień (*zależności od kogoś, czegoś. S&S). Weźcie w posiadanie ten Wszechmocny Miecz Światła który Ja Wam tutaj przekazuję. Miejcie go zawsze przy sobie i wzywajcie go gdy tylko jesteście oblegani przez nieodpowiednie Siły. Jest to Czas w którym musicie zdecydowanie i jednoznacznie postawić kres wszystkim tym Siłom które chcą Was osłabić, albowiem teraz Zło zaczyna odziewać się w nową szatę i zaczyna dopasowywać się swoim nowym zachowaniem by móc dalej niepostrzeżenie prowadzić Ciemną Grę.

JA, (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI ZARZĄDZAM
ŻE MÓJ WSZECHMOCNY MIECZ ŚWIATŁA BOGA
UWALNIA MNIE OD… (podaj tutaj dany Stan)
TO DZIEJE SIĘ TERAZ I JA DZIĘKUJĘ ZA TO BOGU.

Te Słowa służą Wam jako „prowadzący sznur”, jako wzór i Wy możecie i powinniście zawsze wybierać/dołączać kilka własnych Słów jeśli wydaje się Wam to odpowiednie i na miejscu. Ten nowy Miecz Światła który przybyłem Wam przekazać zawiera Jakość Światła która działa natychmiast uwalniając Was od obcych Energii, przez co te Energie – o ile pozostajecie cały czas na Drodze do Światła – nie mogą już nigdy więcej do Was powrócić.

Każdy kto teraz odwróci się od Drogi Światła, nie będzie już więcej mógł domagać się Darów Światła i każdy kto w ostatnim Momencie uciekać będzie przed Światłem Boga zostanie ostrożnie zawrócony lub doprowadzony do Królestw które odpowiadają jego nowej Decyzji. Opieka Boska troszczy się o wszystko. Nachodzące Wydarzenia będą się tym charakteryzować. Napotykajcie te Wydarzenia wraz z tym tutaj przekazanym Wam Mieczem Światła Boga który przybyłem Wam przekazać.

Ja pozostanę z Wami i Ja Jestem Aniołem który stoi przy Waszym boku
abyście zakończyli każdy Kompromis.

ARCHANIOŁ MICHAŁ
(*Archanioł MICHAEL)

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/07/30/27-07-2013-wszechmocny-miecz-swiatla-archaniol-michal/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s