Dojrzał już Czas. Archanioł MICHAŁ

Ukochani Ludzie,

 

wyjdźcie bez Strachu naprzeciw nadchodzącemu Czasowi,
jesteście oczekiwani, nie jest już daleko!

Ja Jestem ARCHANIOŁ MICHAŁ

Różne scenariusze katastrof które zostały już Wam ujawnione mają taki sens aby Was na to przygotować emocjonalnie, mentalnie i na poziomie Duszy. Tak, abyście nie byli zaskoczeni gdy przyjdzie do Was Pan i abyście pełni Strachu nie zboczyli w niezdolność do czynów i niezdolność do podejmowania Decyzji. I gdyby ktoś Wam o tym powiedział podsycając Wasz Strach, to odpowiedzcie tak, jak na nadchodzący sztorm odpowiada marynarz na otwartym morzu.

On ściąga żagle, zamyka szczelnie luki i oczekuje tego Nieuniknionego. Tak jak rybak nie zarzuca sieci przy sztormowym morzu, tak samo Wy w Oku Cyklonu nie powinniście ulegać naleganiom skłaniającym do nieprzemyślanych czynów – bo ani nie wiecie co one znaczą ani nie znacie ich przyczyn.

Duchowe Hierarchie które od lat przekazują Wam dobre, klarowne i prawdziwe Przesłania wiedzą o ich znaczeniu i wiedzą że tylko z powodu tego faktu wielu Ludzi przetrwa nadchodzące tygodnie z lekkością i wielką odwagą.

Marynarz wie że burzliwe morze się uspokoi i że nadejdą spokojne dni, tak jak i rybak wie że już jutro czeka go nowy wielki połów po tym jak uspokoił się sztorm i uspokoiło się morze. Dla tego Czasu w którym będą miały miejsce wielkie globalne i katastroficzne Wydarzenia oznacza to pozostanie w Pokoju i odczekanie.

To dotyczy każdego – niezależnie od tego na jakim Poziomie Bytu się on znajdzie – albowiem bliski jest Dzień w którym podniosą się wielcy Oświeceni tej Ludzkości i pożegnają się z wyższymi Poziomami 4D. Obecnie tworzone są nowe Światy które służą jako „strefa buforowa” po to by Czas Przejścia dla tych którzy nie podniosą się od razu do 5 Wymiaru gęstości Tworzenia mógł zostać pokonany bez nowych okaleczeń na ich Ciele i Duszy.

Wszyscy Ci którzy podniosą się bezpośrednio do 5D pozostaną wewnętrznie nie dotknięci katastroficznymi Wydarzeniami pomimo tego że bardziej świadomie niż pozostała Ludzkość widzą nie tylko to co nadchodzi lecz również tego przebieg. Nieszkolona Świadomość przeżywa to Cierpienie, jednak nie może rozpoznać Wielkiej Zależności, przez co Ból będzie się mnożył/rósł. Zupełnie inaczej zachowuje się szkolony i świadomy Duch. On nie przeżywa Cierpienia, jednak prześwietla i przegląda wzajemne zależności.

Przekręcony jest nie tylko Świat, lecz przekręcone jest również przeżywanie wszystkich Wydarzeń bo Ci których to dotyczy nie mają do tego Bólu żadnych ram odniesienia i Ci którzy są z tego wykluczeni mają rozeznanie bo już dawno opuścili tą Grę.

Zaczął się czas najpotężniejszych i najbardziej epokowych łańcuchów Wydarzeń, jakie kiedykolwiek miały miejsce na Ziemi.

A więc opuśćcie port, unikajcie otwartej przestrzeni i morza które od teraz jest nieobliczalne, bo to co zacznie się jako delikatny morski wiatr – stanie się wszystko niszczącym Sztormem, zaś to co zacznie się błogim wiatrem pustynnym – przemieni się w Orkan który dopiero na polecenie Boga znajdzie swój koniec, po tym jak dokona swojego dzieła.

Zniszczenie, Nowo-narodzenie i Przybycie.

Połóżcie Wasze Życie w rękach Boga. Jest na to Czas.
Zaufajcie i wiedzcie: Wy odziedziczycie to do czego macie prawo.
Nikt nie będzie traktowany poniżej swojej wartości i każdy zbierze swoje Plony.

Dojrzał już Czas!

Ja Jestem
ARCHANIOŁ MICHAŁ

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/03/02-08-2013-dojrzal-juz-czas-archaniol-michal/

Reklamy

2 comments on “Dojrzał już Czas. Archanioł MICHAŁ

    • cóż zgadzam się – jaszczurzy „bogowie” w akcji uświadamiania… ;D

      ps.ale też dzięki dla Roberta za udostępnianie zróżnicowanych materiałów – bowiem wszystko jest nauką…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s