Uwolnienie i Podniesienie. Część I. Archanioł JOPHIEL

Archanioł JOPHIEL

Sprawozdanie

W czasie krótkiej drzemki po wizycie w saunie widziałem w śnie gruby portfel zawierający nieuporządkowane, wymięte banknoty. Następnie słyszę powtarzające się zdanie: „ostatnia walka”. W następstwie tego budzę się. Gdy w końcu udaję się do przebieralni wyczuwalny jest potworny smród który musi pochodzić od jednego lub wielu Ludzi lub też musiał powstać podczas mocnego pocenia się w czasie uprawiania sportu (koniec sprawozdania).

Ukochani Ludzie,

 

jeszcze zanim objawi się przed Wami nowe Życie w Bogu, ukaże się Wam wyjątkowe widowisko podczas którego objawi się Wam zepsucie tego Świata. Tylko ta Wiedza i ten widok wielu umożliwi ostatni krok do Światła, albowiem nadal jeszcze istnieje wielu pośród Was którzy pełni są wątpliwości gdy należy opisać machinacje, oszustwo i intencje tych mocy które już wzięły w posiadanie niższe Hologramy 4D. Dzięki udziałowi w epokowych Wydarzeniach obudzą się Ci Ludzie którzy zasadniczo gotowi są do Podniesienia, jednak zgubili się w Iluzji „Światła i Miłości”.

Ja Jestem ARCHANIOŁ JOPHIEL i Ja Jestem pośród Was i ze mną wokół Ziemi niczym nieprzepuszczalny Pierścień Światła stoją Wniebowstąpieni Mistrzowie i stoją ze mną wszystkie Archanioły w Kręgu który może być przekroczony tylko przez Siły wibrujące w Miłości i Świetle. Jest zadbane, więc nie martwcie się.

Obraz opisywany przez Jahna pokazuje że otwiera się Kurtyna przed ostatnim Aktem i to jest Akt prowadzący bezpośrednio do Podniesienia Ludzi. Spójrzcie na Kapitol w Waszyngtonie i spójrzcie na wzgórze Rzymu. To co weźmie tam swój początek, to zmieni cały Świat i ostatecznie rozdzieli Światy od siebie.

Spójrzmy teraz, w przeddzień ostatniego Przedstawienia na tym Świecie na te obszary w Was samych które są jeszcze nieuwolnione abyście mogli odpowiednio pokonać „czas oczekiwania”. Albowiem tak długo jak czekacie na Wydarzenia nie pojęliście jeszcze że od Was samych zależy przyciągnięcie do Rzeczywistości tych Wydarzeń za pośrednictwem Waszego aktywnego Rozpoznania. Tak więc poświęćmy naszą uwagę Uwolnieniu Ludzkości.

Na porządku dziennym jest aktywne i klarowne rozpoznanie Rzeczy takimi jakie one są i każdy Moment może być wykorzystany na to by w sobie samym usunąć ostatnie cienie upiększania i ostatnich nieklarowności. I jedną z największych i najbardziej znaczących klarowności w Sercach Ludzkich które teraz gotowe są na Drogę do Światła jest Iluzja błędnie zrozumianej Miłości. Miłość jest tym, Miłość jest tamtym, Obrazów* Miłości jest wiele, przez co nie może być zrozumiana Miłość bez Formy i Obrazu.

//*obraz = wyobrażenie. S&S//

Dlaczego bez Formy i bez Obrazu?

 

„Nie twórzcie żadnego Obrazu Boga” mówią Pisma.
Co oznacza nie twórz żadnego Obrazu Miłości.

I tak wielu Ludzi się gubi, bo Miłości podporządkowują określone zachowanie i oni mówią że wszystko co jemu nie odpowiada nie jest Miłością. Określone zachowanie nie daje Miłości ani klarowności w Słowach i czynach ani ostrych i upominających analiz Umysłu. W zupie „my wszyscy się tak bardzo kochamy” tonie Miłość i zamiast wyrażać się Prawdą i Siłą zamieszkującego w Waszym wnętrzu Ducha boicie się uczynić komuś niesprawiedliwość gdy jesteście odgraniczeni, gdy nie jesteście gotowi do nadstawienia ani prawego ani lewego policzka, gdy mówicie zdecydowanie gwałtownie i z całą impertynencją słowo NIE.

Na tym niezdecydowaniu i nieuporządkowaniu bazują wszyscy Ludzie którzy chcą ściągać z Was Siłę i Energię – i to w sposób który jest nieodpowiedni bo oni nie deklarują się klarownie, wykorzystując podstęp i Waszą naiwność.

Jeszcze nigdy przedtem w Historii Czasu energetyczne nadużycie nie było tak wyraziste jak dziś i jeszcze nigdy przedtem nie było większego nieporozumienia między Posłańcami Światła Dobrej Woli które dotyczy Miłości. Ludzie którzy nie posiadają Woli zmiany samego siebie wykorzystują Was i wykorzystują Waszą „dobrą wiarę” bazując na wciąż w Was żywych błędnych kondycjonowaniach po to by znaleźć do Was dostęp. Przy czym nie przebierają w środkach i bardzo często są to Ci którzy chcą się zakraść pełnymi Miłości Słowami, Ci którzy częstują „ciężkim bagażem” chcąc Wam go nałożyć przy pierwszej nadarzającej się okazji i oni to uczynią jeśli na to pozwolicie.

Tak, Wy Dzieci Ludzkie, Piękność Boga, Prawda Boga, Jego Wszechobecność są prezentem jednak dopiero wtedy gdy jesteście gotowi ten prezent przyjąć co znaczy tyle co uwolnić się od wyobrażeń tego co zawierają te prezenty.

Tak długo jak pojęcie Miłości wywołuje w Was błędne Obrazy (wyobrażenia),
tak długo pozostaniecie Więźniami Czasu.

Taka jest niepodważalna Prawda, przedstawiona Ludzkości gotowej wyjść z dziecięcych butów Ezoterycznej Iluzji: „my wszyscy się tak bardzo kochamy” i gotowej na dopasowanie butów które naprawdę dopasowane są do Waszej Wiedzy.

Na ten fenomen było już wskazane i koniecznym jest by to uczynić ponownie, odświeżyć tą Wiedzę i ją ponownie wyłowić. Albowiem Ludzie którzy wchodzą teraz w Światło, w tą faktyczną Rzeczywistość „Wszystko-Jest-Bogiem” – bez tych ludzkich kondycjonowań – mają właśnie to odziedziczyć

//właśnie przechodzi obok mnie człowiek i znów mam w nosie ten gryzący nieprzyjemny zapach ciała. JJK//

– i do tego należy powiedzieć co następuje:
Te zapachy pokazują synchroniczność z tym Przesłaniem bo należy uwolnić się od nieprzyjemnego zapachu który rozsiewany jest przez błędnie rozumianą Miłość. I to pokazuje że teraz Światy rozdzielają się przy czym rozchodzi się wstrętny zapach bo te wielkie Wydarzenia które dosięgły już niższe Poziomy 4D docierają teraz na wyższe Poziomy 4D i zmieniają również i te Światy.

Nie ma już praktycznie czasu by zrobić ostatnie zadania domowe.

Tak więc tutaj i teraz daję Wam całkiem praktyczną instrukcję do natychmiastowego pożegnania się z wewnętrznymi Obrazami które są w Was utrzymywane przez błędnie zrozumianą Miłość.

 

Jeśli odwiedzą Was Myśli „muszę pozostać w Miłości”„w pełni Miłości muszę zareagować na tą czy na tamtą bezczelność”, zadajcie sobie pytanie: jak czuję się teraz, co chcę naprawdę uczynić. I to uczyńcie. Aby znaleźć faktyczny wewnętrzny Pokój musicie wpierw nauczyć się i wymówić jeszcze niewypowiedziane NIE, te niewypowiedziane sygnały „stop, dotąd i ani kroku dalej” i niewypowiedziane przesłania „koniec i nie ma Cię”. Wy musicie odważyć się na to bez wyrzutów sumienia i to wymaga ćwiczeń.

Dopiero wtedy możecie znaleźć prawdziwy Pokój.

Jeszcze zanim całkowicie naturalnie rozszerzy się w Was Miłość, popuszczając cugle musicie wykrzyczeć to co Wam przeszkadza, co Was zajmuje, co Was kaleczy i czego nie chcecie!

Opuśćcie stan Kontroli i na ten jeden święty moment uwolnienia stańcie się niekontrolowani – i to jest ogromne doświadczenie które Wam umożliwia niesamowite kroki w Rozpoznaniu. „Bycie takim kochanym” – wierzycie że tak się należy i wierzycie że to właśnie charakteryzuje Posłańca Światła a to jest zupełnie coś innego jak bycie tym kto przybył do Królestwa Miłości. I dziś jesteście wezwani do tego aby dokładnie to przejrzeć. Dlatego też wzywam wszystkich Was, wszystkich tych którzy żyją w „Iluzji Miłości i Światła” abyście odpuścili od kontrolowanej Miłości.

Nie pozostało już dużo czasu aby nauczyć się tej lekcji, skorzystajcie z niej i dokończcie to ostatnie zadanie domowe, tak jak dokończyliście wiele innych. Podsumowując, mogę Wam doradzić:

Czyńcie tak jak uważacie, mówcie NIE bez ogródek, powiedzcie STOP i zrezygnujcie przy tym z „owijania w bawełnę” aby nie zniekształcić tego znaku STOPu.

I wtedy jest się gotowym by całkowicie słusznie nazwać się kandydatami do Podniesienia. Stwórca jest Miłością i Światłem lecz największą Iluzją ze wszystkich jest Obraz Stwórcy tworzony przez Istotę.

Ukochani Ludzie, dziś zostało mi przekazane zadanie przekazania Wam klarownych Słów. Wielu z Was mnie zna, bo Ja w obecności mojego JA przychodzę do każdego Człowieka który oczekuje mnie w pełni Miłości. Poprzez moją obecność Uzdrowienia i Miłość, Prawda i Odwaga, Wytrzymałość, Inspiracja i Duch Postępu zaopatrywane są w nowe Impulsy. Lecz przede wszystkim przygotowywana jest Droga dla Miłości aby mogła się ona przeforsować na wszystkich Poziomach. W czasach niesamowitego i wyjątkowego w swoim wymiarze znęcania się energetycznego dokonywanego na Wojownikach Światła Pierwszej Godziny konieczne jest otwarcie Wam oczu. Albowiem tak długo jak ten najwstrętniejszy zapach, smród tego nadużycia zakrywany jest perfumami, utrzymuje się on i rozchodzi jeszcze dalej.

Zrozumcie proszę jedno: nie wszystko jest takim jakie się wydaje i jeszcze zanim zostanie nabyta umiejętność kochania, należy rozpoznać sidła które właśnie temu chcą zapobiec. Jeszcze zanim przejdziemy do globalnych i uniwersalnych zależności nadchodzących Wydarzeń, należy wskazać na tą konieczność. UWOLNIENIE PRZYCHODZI PRZED PODNIESIENIEM.
Nigdy nie może być odwrotnie.

Bądźcie całkowici, zakończcie kontrolowanie Miłości, zakończcie kontrolowanie samych siebie. Stańcie się bez umiaru i bez lejców, abyście dokładnie od tego mogli się uwolnić. Prawdziwy Pokój stoi dokładnie pośrodku drogi od Kontroli do Nieokiełznania. Tam należy dojść, jeszcze zanim nadejdzie dla Was:

Wyruszenie i Podniesienie, bo sami uwolniliście się z niewolnictwa kondycjonujących Obrazów (Wyobrażeń).

JA:
Właśnie sobie tak myślę że tak niesamowicie klarownie i radykalne Słowa można bardziej przypisać Mistrzom Wniebowstąpionym takim jak EL MORYA lub Mistrz SERAPIS BEY i że takich Słów Ludzie praktycznie nie oczekują od Archanioła JOPHIELA…

ARCHANIOŁ JOPHIEL:
Tak, również i te Obrazy mogą teraz odejść, odłóżcie je na bok. My wszyscy jesteśmy jednym wielkim Bytem, wspólnie istniejącą i działającą Świadomością i My do każdej Jakości Czasu dajemy dalej Potencjały Rozpoznania które należy zastosować. Tutaj poruszamy się daleko ponad naszymi rzeczywistymi i przydzielonymi nam Zadaniami. To należy zrozumieć. Uwolnijcie się teraz również od tych Obrazów które macie o nas, Mistrzach. Jaki ma być Mistrz i jak ma występować Archanioł. To jest bzdura która Was tylko blokuje, bo zamykacie Wasze Serca przed niekonwencjonalną Wiedzą. Tym samym ograniczacie tylko Wasze zrozumienie i ograniczacie nas, tych którzy są bezgraniczni.

Ta pierwsza część Przesłania w przeddzień Czytania Światła i stojących przed nami wielkich Przełomów jest wyłącznie Wam poświęcona – Wam, Wy którzy w tych dniach walczycie z zaskakującymi Wydarzeniami i Zajściami. Wam, tym którym wciąż jeszcze trudno jest zrozumieć wiele z tego co wkracza w Wasze Życie i te Słowa dotyczą Was, tych którzy w każdej chwili oczekują Podniesienia.

Pozostańcie całkowicie zakotwiczeni w Waszym JA.

Zostało Wam powiedziane „Jest uczynione” i faktycznie jest uczynione, lecz to nie znaczy że teraz macie bezczynnie leżeć na tapczanie czekając aż zostaniecie odebrani. Ten fakt oznacza że zostały podjęte znaczące Decyzje i że również zostały podjęte Decyzje indywidualne. „Nic nie czynić” znaczy byście pozostawili każdą aktywność która nie ma nic do czynienia z Waszą Niebieską Pauzą.

Przy czym znów jesteśmy przy błędnie zrozumianej Miłości i w ten sposób zamyka się to błędne Koło. Nadal jeszcze chcecie pomagać tam gdzie nie powinno Was być. Nadal jeszcze kręcicie się po budowach które nie są Wasze. Nadal jeszcze grzebiecie się cudzym „gnojowisku”, gdzie sami właśnie wyszliście ze swojego dołu z błotem, lub jesteście w trakcie wychodzenia z niego. Jeszcze nadal czynicie rzeczy które nie idą w parze z Waszym JA i z Waszym Bytem. To należy zakończyć.

Tak, wszystko jest uczynione – jeśli to uwewnętrzniliście.

Teraz należy czynić dokładnie to po co przyszliście na Ziemię i czyńcie to po prostu bez zastanawiania się. Nie pytajcie się dlaczego i po co. Jeżeli odczuwacie coś jako prawidłowe, to czyńcie to bez zastanowienia. Nie myślcie, tylko czyńcie! Albowiem gdy tylko zaczynacie myśleć – jesteście kontrolowani i zaczyna się kręcić nie kończąca się pętla pomyłek która zaplątała się niczym sznur w gęstych krzakach.

To Przesłanie położone jest w Twoje Serce, położone Tobie bo Ty jesteś Przebudzony, lecz nadal nieświadomy w niektórych rzeczach, Tobie który wszedłeś na Schody Nieba ale teraz się wahasz, Tobie który zostałeś osiągnięty tęsknotą za Bogiem i teraz gdy On się objawia to Ty się cofasz, Tobie który jesteś na miejscu w Ostatnich Dniach Ludzkości aby się podnieść, aby podnieść Ludzi bo idziesz przed swoim Rodzeństwem.

Wybierz teraz odpowiednie ku temu środki, przez to że po raz ostatni uwolnisz się od tego co wydawało się być niezastąpionym: od Iluzji tego czym jest Miłość.

My doświadczamy się w Świetle, teraz, bo do Ciemności tego Czasu przynosimy Światło, bo przynieśliśmy Światło w Cienie które rzucała Wasza Miłość.

Bądźcie odważni, bądźcie mocni, bądźcie autentycznymi Avatarami Czasu, jeszcze zanim Czas usunie się na zawsze z Waszej Świadomości którą utrzymywaliście w tym Hologramie.

Ja Jestem Światłem Boga i ze mną oświecają Ludzkości Drogę wielcy Mistrzowie wielu Światów. Przybycie jest bliskie i o tym będę mówił w TERAZ jutrzejszego Dnia**

//**dzień Czytania Światła, 26.07.2013. JJK//

Wy jesteście kochani, Wy jesteście dźwigani, zbliżają się Godziny które zmienią Świat i podniosą Wasze Życia – zaprawdę…***

ARCHANIOŁ JOPHIEL

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/04/31-07-2013-uwolnienie-i-podniesienie-czesc-i-archaniol-jophiel-live/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s