Ashtar, poprzez Philippa: 5 sierpnia 2013

 

 

Źródło: Ashtar via Philipp: Update on September 2013http://goldenageofgaia.com/2013/08/ashtar-via-philipp-update-on-september-2013/

 

 

 

Andrew Eardley 5 sierpnia 2013

 

W sierpniu 2013 r. odczujecie wielki skok w swojej świadomości, co potwierdzi wszystko, co wam mówimy. Ponieważ wielu ludzi ciągle wątpi i domaga się większej ilości informacji na ten temat, jesteśmy szczęśliwi, mogąc mówić jeszcze raz o tej kwestii.

 

Wasze Wzniesienie jest procesem – przechodzicie poprzez okres wzrastania. Uczycie się dużo, oczyszczając to, co jest starym bagażem i powracając do waszego oryginalnego stanu –w pełni świadomej Istoty Światła.

 

Narzucacie sobie bieżące ograniczenia, aby doświadczać waszej trzecio-wymiarowej iluzji. Jednakże wasze dusze tęsknią za powrotem do domu a zatem ta gra na waszym świecie szybko zbliża się swojego kresu.

 

Ciągle jeszcze jest wiele do zrobienia, zanim osiągniecie swój cel pełnego Wzniesienia, lecz spieszymy dodać, że ten czas jest bardzo krótki, nawet w waszych kategoriach.

 

Istnieją jednak pewne „wskaźniki” na waszej drodze do domu, według których zorientujecie się, że zrobiliście znaczący skok do przodu. Pozwólcie, że wyjaśnimy.

 

Ciągle jeszcze czyścicie starą karmę, którą narzuciliście sobie sami w ciągu wszystkich swoich wcieleń w iluzji 3 D. Czyż nie jest to paradoks, że stworzyliście swoją trzecio-wymiarową iluzję, aby doświadczyć oddzielenia od Wszystkiego Co Jest, a w tym samym czasie pracujecie nad powrotem do domu i porzuceniem tych wszystkich, narzuconych przez siebie ograniczeń?

 

Osiągnęliście bardzo dużo, nie tylko w tworzeniu iluzji, ale także – w przezwyciężaniu jej. W związku z tym będziecie działać jako mentorzy dla innych Istot, które zdecydowały się na doświadczanie podobnie ograniczonej rzeczywistości. Będziecie im pomagać w ich podróży powrotnej do domu, tak jak my robimy to obecnie.

 

Niezależnie od tego, czy zdaliście sobie z tego sprawę, czy nie, jeden ze wskaźników, o którym mówiliśmy, miał miejsce około 21 grudnia 2012 r. Wiemy, że wielu z was podnosi oczy do góry w tym momencie, lecz jeśli wątpicie w nasze słowa, prosimy, przyjrzyjcie się swoim postępom, jakie zrobiliście od tamtego czasu.

 

Jeśli jesteście otwarci i szczerzy wobec siebie, bez cienia wątpliwości rozpoznacie w sobie te zmiany.

 

Prosimy was jeszcze raz, abyście skupili się bardziej na swoim wnętrzu niż na zewnętrznych okolicznościach. Nie szukajcie na zewnątrz znaków dla potwierdzenia waszej pozycji w Chwili Obecnej.

 

W sierpniu roku 2013 każdy z was dokona wielkiego skoku w swojej świadomości, a będzie on zupełnie inny niż 21 grudnia 2012 r. Tym razem będziecie naprawdę zadziwieni, kiedy dokonacie porównań tego, co było przed- z tym, co jest po-. Nie będzie miejsca na wątpliwości i nie będzie można oszukiwać siebie.

 

Prosiliście o czas łaski i jest on wam podarowany. Ten czas łaski zakończy się w sierpniu 2013 r. i nie będzie już jego prolongaty. Prosimy, pamiętajcie o tym, że Wzniesienie dotyczy wielu i zgodnie z waszymi prośbami o ten czas łaski, musiano dokonać pewnych zmian w Boskim Planie. Skoro wielu ludzi żarliwie oczekuje swojego Wzniesienia, które jest niezbędnym etapem dla ich rozwoju, ten czas łaski nie może być już więcej przedłużany.

 

Zdajecie sobie sprawę, że czas łaski do sierpnia 2013 r. jest ustalony. Zakres skoku w waszej świadomości jest sprawą indywidualną dla każdego z was i dla każdej ludzkiej istoty, lecz każdy z was zauważy go i wasza podróż będzie od tego czasu łatwiejsza.

 

Są pośród was tacy, którzy nie zdecydowali się uczestniczyć w tym skoku. Wybrali podróż alternatywną i inną linię czasową. Szanujemy ich wolną wolę oraz ich decyzję.

 

I wreszcie, zwracamy się z propozycją do tych, którzy wątpią w nasze słowa:

 

Jeśli skupiacie się na roku 2013, oczekując, że nic sie nie wydarzy, postarajcie się zmienić to nastawienie. Prosimy, abyście pamiętali o tym, że wywołujecie te wydarzenia, na których skupiacie swoją uwagę. Pamiętajcie, to wy jesteście Mistrzami, którzy tworzą swój świat. Proponujemy, abyście doczekali tego najbliższego czasu z pozytywnym nastawieniem.

 

Jeśli pozwolicie, damy wam parę wskazówek – nie lekceważcie siebie i nie pozwólcie sobie na to, by odrywać się od upragnionych przez was rezultatów poprzez skupianie się na doniesieniach waszych mediów.

 

W tej Nowej Chwili jest wiele wiadomości, których intencją jest sianie niepokoju i obaw – nie popierajcie tych doniesień, skupiając na nich swoją uwagę. Kiedy zauważacie takie wiadomości, odwróćcie się od nich i zwróćcie się ku temu, czego pragniecie.

 

Mamy nadzieję, że podaliśmy wam nieco cennych informacji na temat zakomunikowanej linii czasu do końca sierpnia 2013 r. Bądźcie radośni i skupiajcie się na tym, co chcecie stworzyć, a nie na tym, czego nie chcecie doświadczać.

 

Jestem Ashtar, wasz Brat w Świetle, który kocha was tak bardzo, że słowa nie są w stanie wyrazić tej Miłości.

 

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s