Umocniona Duchowość

Archanioł Gabriel

Witajcie, moi drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni, jesteśmy w waszej obecności dzisiaj. Honorujemy Was, za to zobowiązanie, aby przyjść i zakotwiczyć energie grupy i my także witamy tych nowych dla naszych informacji, którzy będą się cieszyć z tego zarówno teraz w sali i w internecie w późniejszym czasie.

Zrobiliście niezwykłą robotę w ruchu do przodu przez pierwszą połowę tego ekscytującego, nowego, bezprecedensowego, energetycznego, roku liniowego. Doświadczaliście dostrojeń i wydarzeń energetycznych, jedne po drugich, z intensywnością, której nikt nie widział na tej planecie do tej pory. I pomimo tego, co możecie myśleć, robicie to wspaniale! Rozumiemy, że to przychodzi z jego tymczasowymi wyzwaniami, ale kochani, wysłuchajcie nas, gdy mówimy, że te drobne niedogodności są, jak można by powiedzieć, małe ziemniaki w wielkim układzie rzeczy. Dopasowujecie się znakomicie.

Więc w końcu, możemy powiedzieć, że macie swoje nogi pod sobą w energii tej całkiem nowej ery. Rozumiemy, że zajmie wam to trochę czasu, aby chociaż dostać się do punktu, w którym poczujecie się w zgodzie z nowymi energiami, poczujecie się komfortowo, poczujecie się jak byście wiedzieli, co robicie w zakresie nawigacji w tych bezprecedensowych energiach. Są one znacznie bardziej skomplikowane niż zdajecie sobie sprawę, ale proszę wiedzieć, że każdy aspekt tych energii działa na Waszą korzyść.

Jedną z najbardziej głębokich rzeczy, której doświadczyliście ostatnio, było wasze astrologiczne wyrównanie, które utworzyło świętą geometrię na niebie. (Ustawienie 6 planet w formie sześciokąta) To ma również wpływ na każdego człowieka na planecie i waszej ukochanej Gai. Mówiliśmy o tych geometrycznych wyrównaniach w przeszłości. Są one niezwykle pomocne i podtrzymujące. Pozwalają na przybycie wyższych energii niż kiedykolwiek doświadczyliście przedtem, aby spłynęły na waszą planetę, tak, oczywiście, czujecie to. Przesuwacie się z tym, wasze fizyczne ciała, wasze ciała energetyczne, wasz sposób robienia rzeczy, procesy myślowe, wasze wspomnienia – to wszystko przychodzi razem, aby przenieść Was do przodu w tym niesamowitym tańcu stworzenia, w którym bierzecie udział.

Więc dokąd to prowadzi? Co to wszystko oznacza? To, co tworzycie na waszej planecie, to jest energetyka umocnionej duchowości.To dlatego tak wiele wiadomości zostało przyniesionych z tak wielu różnych źródeł na temat znaczenia wejścia w swoją prawdziwą moc i wyjścia ze świadomości ofiary, ponieważ szablon świadomości ofiary, w dużej mierze, został stworzony przez teologie, które bazowały na świadomości separacji.

Widzieliście siebie jako oddzielonych, widzieliście siebie jako nie zasługujących – niektóre systemy wierzeń zmuszały was, abyście wierzyli, że rodzicie się na świecie grzesznikami i pozostajecie grzesznikami przez całe życie. Co za niezwykła rzecz do pozbawiania mocy! Na pewno jeśli kiedykolwiek patrzyliście na piękne dziecko, noworodka, widzieliście, że jest czyste, niewinne, aspektem Źródła, błogosławione i cudowne na wszystkie sposoby. To jest przykład wierzeń, które zostały wymuszone na was w imię duchowości. Niestety, to było do kontrolowania was, chodziło o utrzymanie was posłusznymi, i oczywiście, te energie są po prostu nie są już wspomagane, gdy kontynuujecie duchową ewolucję.

Wiele starych teologii pozwalało osiągnąć uległość mas przez zapewnienie przywódcom bycia bogatszymi ale zwolennikom bycie biedniejszymi. Trudno czuć się umocnionym, jeśli ledwo żyjesz na granicy egzystencji, ale niektóre kościoły zachęcały do tego, pozwalając wam myśleć, że czym uboższy jesteś, tym bardziej pobożny jesteś i bardziej godny łaski Bożej. To zachęcało do paradygmatu męczennika, który mówił, że jeśli jesteś dobry, po prostu dajesz i dajesz i dajesz, aż nic już ci nie pozostało do oddania, a prawdziwie święty nigdy nie prosi, aby coś otrzymać. Z pewnością nie byliście godni, ale jeśli nie narzekaliście, jeśli robiliście, jak mówiono i ciągnęliście linę, to jeśli mieliście szczęście, gdy mściwy Bóg zlituje się nad wami. Byliście zachęcani, aby widzieć swoje życie jako krzyż do niesienia. Jeśli zeszliście z linii w którymkolwiek z tych oczekiwań, mogliście być prześladowani w najbardziej barbarzyński sposób lub co najmniej odrzuceni przez innych. Kościoły ograniczały informacje, którymi się dzieliły, ukrywały wiele tajemnic, które zagrażały mocy kilku. Ten model po prostu nie mógł pójść dalej, ponieważ opiera się na świadomości separacji, podczas gdy nowe energie poruszają planetę do świadomości jedności.
Jest od wielu, wielu pokoleń żyjących w ten sposób, kiedy przyjęliście systemy wierzeń, o których demontaż jesteście teraz proszeni. Piękne jest to, że energie, w których jesteście dzisiaj już nie wspierają ukrywania faktów. Mówiliśmy o znaczeniu waszego internetu we wzniesieniu waszej planety. Ze swobodnym przepływem informacji, Drodzy, tajemnice nie są już wspierane. Tak więc widzimy, energie, które tworzą przejrzystość i integralność. Jeśli jesteście niespójni – jeśli macie maskę, która pokazuje jedną stronę dla świata, a za kulisami rzeczy są zupełnie inne, możecie być wyeksponowani.

To jest z otwartością, przejrzystością i integralnością, które utrzymujecie teraz, że będziecie obejmować nowe systemy wiary oparte na jedności, które są przeznaczone dla umocnienia wszystkich. Wasze technologie tworzą globalną społeczność, wspierając świadomość jedności ze swobodnym przepływem informacji dla wszystkich. Ponadto, im bardziej obejmiecie swoją boską naturę, tym bardziej będziecie znajdować wszystkie informacje, wskazówki i odpowiedzi, których szukacie wewnątrz, dla własnego rozwoju i dzielenia się z innymi, więc będziecie mieli dostęp do czegokolwiek, czego potrzebujecie z wielu różnych źródeł, w tym siebie.
Gdy przesuniecie się do przodu w swojej świadomości jedności, zrozumiecie, że bez względu na to, jakiej wiary osoba jest zwolennikiem, to jest ok. Nie będziecie uważali, że ludzie są w błędzie z powodu ich wiary i i ich przekonań, w rzeczywistości, będziecie celebrować przekonania innych i również świętować własne, poprzez praktykę akceptacji i pozwalania. Będziecie wiedzieć, że każdy człowiek jest ekspertem od własnej ścieżki i podąża ścieżką, która najlepiej pasuje do niego i tego, czego jego dusza pragnie doświadczyć.Ponieważ nie będziecie zagrożeni przez różnice, wasze własne systemy przekonań również nie będą zagrożone, ponieważ przychodzą z autentycznego umocnionego miejsca. Nie będzie już dłużej potrzeby, aby ktoś nie miał racji po to, abyś ty miał rację. Możesz po prostu zaakceptować Boską doskonałość tego wszystkiego w danej chwili. Ponadto, będziesz mógł swobodnie i otwarcie świętować swoją boskość w jakikolwiek sposób, w jaki czujesz się najbardziej autentycznie i radośnie dla siebie, i będziesz całkowicie bezpieczny, więc bez obawy o osądzanie lub prześladowania.

Tak, jak mówimy o przesunięciu naprzód w nowe energie i tworzeniu Nowej Ziemi, współtworząc tą całkiem nową Erę, tak prosimy Was, aby uwolnić wszelkie stare wierzenia religijne, które was już nie honorują i nie wspierają Was w ruchu do przodu w Waszą autentyczną moc. Uwolnijcie pomysł, że jesteście oddzieleni w jakikolwiek sposób od Źródła lub niegodni, aby prosić i otrzymywać to, czego możecie potrzebować, aby żyć życiem, które najlepiej wyraża to, kim naprawdę jesteście!Drodzy, jak na ziemi, myślicie, że moglibyście żyć umocnioną ekspresją życia, jeśli nie otrzymywalibyście?

Nowe energie wspierają równowagę. Proszą Was żebyście byli zmianą, którą chcecie zobaczyć. Prosimy Was, abyście znaleźli i świętowali swoją boskość i pozwolić jej jaśnieć jako ukochany kawałek Źródła oraz honorowany twórca tej całkiem nowej ery.

Prosimy Was, abyście nie tylko podnosili siebie w górę, lecz również podnosili innych. Oznacza to, że uwalniacie pomysł naprawiania lub ratowania innych, ale zachęcacie ich do odkrycia ich autentycznej mocy. Chodzi o dzielenie się informacjami, to jest o dzieleniu się miłością, to jest o dzieleniu się swoim zaawansowaniem. Chodzi o zrozumienie, że jest więcej niż wystarczająco dla każdego. Chodzi o uwalnianie świadomości na bazie braku. Chodzi widzenie siebie jako uzdrowionego i kompletnego i boskiego, i również widzenie innych, jako uzdrowionych i kompletnych i boskich. Jesteście ludźmi światła na ziemi, oto kim jesteście. Wszystko, co sugeruje, jesteście mniej niż tym jest iluzją, a te nowe energie obdzierają te złudzenia.

Zastanawiacie się, jak wiele jeszcze może być, tego, co trzeba uwolnić? Chcemy powiedzieć, że potrzebujecie utrzymywać uwalnianie, aż znajdziecie swój oświecony rdzeń, aż do objęcia swojej chwalebnej prawdy, własnej boskości. Uwalniacie wszystko, co ukrywa, to wasze piękno przed wami i przed światem. Jaka piękna praktyka i błogosławieństwo, którym jest!

Więc dajcie sobie pozwolenie na załadowanie swojego talerza wysoko w bufecie duchowości, tym, z czym czujecie się wspaniałe, a resztę pozostawcie, a gdy inni przyjdą za wami i nałożą stosy na ich wielkie talerze tego, co pozostawiliście, wiedzcie, że jest to, idealne dla nich w danym momencie na ich unikalnej ścieżce. Jeśli po prostu obejmiecie to, kim naprawdę jesteście i dacie światłu błyszczeć i będziecie praktykować akceptację, pozwalanie, oddanie, wiarę, przepływ, zaufanie, wdzięczność i miłość bezwarunkową, to zakotwiczycie każdą ilość energii potrzebnej dla planety, aby przejść całkowicie do oświecenia i będziecie robić to, na co wasza dusza czekała przez tysiące lat doświadczeń. Nie możemy powiedzieć tego prościej niż to. I to jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young
25 lipca 2013
trinityesoterics.com

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s