Uwolnienie i Podniesienie. Część II. Archanioł JOPHIEL

Archanioł JOPHIEL

Część II z II

Ukochani Ludzie,

 

My jesteśmy zjednoczeni w Miłości, w Prawdzie którą ma dla nas gotową Miłość. My wszyscy jesteśmy Jednym Wiecznym od Eonów. Tak więc mówię do Was z tej grupy i to znaczy że to jest mówione z Was samych. To mówi Wasza Wieczna Dusza która jest Jednym z nami – Archaniołami i Mistrzami, w Wieczności.

Ja Jestem ARCHANIOŁ JOPHIEL, pośród Was. I wiedzcie:

Znajdziecie się w Niebie jeszcze zanim zadania domowe zostaną całkowicie dokończone.

Do tego co zostało wczoraj powiedziane należy dzisiaj dodać:
każdy działający w Was, nierozwiązany jeszcze Temat wzmacniany jest przez pola elektromagnetyczne wywoływane programem HAARP. Globalne manipulacje pogodą są jedynie częścią prawdy i sięgają one początków tego projektu. Dziś dla techników HAARP-a jest możliwe dostanie się bezpośrednio do Waszego Pola Magnetycznego a dokładniej do tych miejsc które charakteryzują się niepewnością, strachem i wątpliwościami. Następnie są one wzmacniane i przez to bardzo często osiągają Was stany o których wiecie że nie należą do Was.

Należy o tym wiedzieć, ponieważ przez to pokazuje się Wam pilność tego byście nadal uparcie pracowali nad Waszymi Tematami. W Wieczności. Ta część obwieszczenia jest tym samym zakończona.

Ukochani Ludzie!

Skierujmy teraz naszą uwagę na globalne i uniwersalne Wydarzenia. Do tego koniecznym jest zrozumienie budowy Światów. Wyobraźcie sobie planszę do gry w szachy na której stoją białe i czarne figury. Teraz wyobraźcie sobie kolejne plansze do gry w szachy i również znajdujące się na nich białe i czarne figury. Spróbujcie sobie wyobrazić że te plansze do gry wraz z figurami są wzajemnie poprzeplatane w pionie i poziomie przeszywając się wzajemne, przy czym plansze i figury nie dotykają się.

Niczym zesztaplowane kapelusze, przy czym rzędy kapeluszy stoją bardzo blisko siebie przenikając się wzajemnie, nie tylko w poziomie oraz w pionie, lecz również dookoła w nieskończonych eliptycznych torach. Wszystko jest przenikane takimi Hologramami plansz szachowych które wraz z figurami są modelem budowy Światów. Tak więc wszędzie we Wszechświecie znajdują się takie Hologramy i wszystkie Wszechświaty przenikają się wzajemnie bez „dotykania się” nawzajem. W ten sposób zbudowany jest Wszechświat i próżnia – gdy patrzycie w niebo – jest czystą Iluzją. Próżnia nie istnieje.

Wyobraźcie sobie teraz Scenariusz Podniesienia w taki sposób: obserwujecie jak czarne figury jednej planszy zmieniają pozycję w Hologramie lub zmieniają sam Hologram, przy czym panuje niesamowite krzątanie się (ruch). Wszystko wydaje się być pomieszane i „przypadkowe” jednak dzieje się to zgodnie z samo-uporządkowującą się logiką. I tak samo zachowują się białe figury – również i one zmieniają Hologramy.

Obserwujcie teraz jak ciemne figury reagują na konkretne Hologramy i czują się przez nie przyciągane niczym magnes. Tak samo dzieje się z białymi figurami i zachodzi to tak długo aż wszystkie Poziomy zostaną zajęte przez tylko białe lub tylko czarne figury. To oznacza że gdy mowa jest o rozdzieleniu Światów to znaczy to że Wy sami – za pośrednictwem Waszej Świadomości – przekładacie (przesuwacie) Waszą uwagę z jednego Hologramu na inny. Podsumowując oznacza to:

Wy sami decydujecie na wszystkich Poziomach gdzie chcecie być prawdziwi i w jaki sposób (za pomocą jakiej Ekspresji) chcecie się tam właśnie wyrazić.

A więc teraz dzieje się tak że Światy się rozdzielają. I ten proces osiąga kolejny Punkt Szczytowy. To oznacza że pomimo tego iż w zasadzie znane są już przydziały (przyporządkowania), bardzo dużo czarnych figur zaczyna kurczowo trzymać się białych figur aby uniknąć swojego – podjętego przez siebie – wyboru Hologramu. Bowiem dotychczas miało miejsce „zwykłe” Życie tej Ludzkości na wspólnej Linii Czasowej i w pewnym stopniu Ciemne i pełne Światła egzystowało wspólnie.

Lecz teraz zmienia się to gwałtownie bo Ciemne wypędzane jest z wyżej wibrujących Hologramów. To jest kolejny fakt który należy wziąć pod uwagę – teraz, gdy energetyczne ingerencje osiągają nowy wymiar.

Kontynuowany jest Czas Podniesienia lecz mimo tego konfrontowani jesteście z bardzo wieloma rzeczami które są ciężkie do dźwigania i ciężkie do zniesienia.

Czas Podniesienia jest dla Wojowników Światła najbardziej wymagającym Czasem, albowiem jeszcze nigdy Rzeczywistość i Iluzja nie stały tak blisko siebie.

Jak długo trwa ta faza?
Te Procesy zawierają indywidualne okresy Czasu. To znaczy że każdy Człowiek zgodnie ze swoimi Zleceniami i w odpowiedniej na to Godzinie zostanie wezwany po Imieniu do swojego Podniesienia.

Kolektywnie zaś oznacza to że gdy tylko Wydarzenia wydarzą się na niższych Ziemiach 4D to z pełnią Siły dosięgną wyższych Ziem 4D i w tych bardzo bliskich Dniach wywoła to przyspieszenie Podniesienia całych grup ludzkich tak aby mogły się one oddalić – podobnie jak białe figury na planszy – od Hologramów zawierających nowe Dramaty.

Tak więc ogłaszam Wam:

Każdy kto wybrał Światło
pozostanie niedotknięty przybierającymi Dramatami – każdy!
Dlaczego? Bo NIE jest to Waszym wyborem.

Co stoi przed nami?

To co Wam już często było ogłaszane a co z powodu wielu okoliczności było wciąż od nowa przesuwane: kompletne załamanie światowego systemu społecznego, gospodarczego i religijnego. Absolutne i kompletne.

I podczas szczytu tego Wydarzenia będą miały miejsce Cuda których nie moglibyście wyśnić w najśmielszych nawet snach. Tak, tak się na Was teraz dzieje.

A więc proszę Was abyście zaufali samemu sobie i Waszemu JA – zaufali absolutnie. Przede wszystkim dlatego, bo teraz zostanie nadużyta Wasza cierpliwość. Wy wszyscy, bez wyjątku wszyscy którzy czytacie to Przesłanie z otwartym Sercem zadaliście sobie pytanie:
„Tak nie może być już dłużej na tym Świecie, albo?”
Tak, macie rację, tak właśnie jest. Dlatego zaufajcie Waszej intuicji i inteligencji i przede wszystkim zaufajcie Waszej Boskiej Sile która w Was działa. Zaufajcie nam, tym którzy są z Wami wszechobecni – zaufajcie.

Bo im mocniej przełom i wypaczenia chcą ingerować w Wasze Życie, tym większa jest Wasza ochrona. Tak, wydarzenia przybierają swój bieg. Nic nie pozostanie takim jakie było. Nawiążcie kontakt z Ziemiami które zostały już dotknięte epokowymi Przewrotami i przekonajcie się sami o prawidłowości wszystkich Rzeczy.

Jak?

Medytujcie o tym i budujcie do nich przejściowe połączenie energetyczne. Zwracajcie uwagę na Wasze Sny, które bardzo często zawierają ogromną Wiedzę i Wy przeżywacie sytuacje które wyładowują się na niżej wibrujących Ziemiach 4D. Pozostańcie czujnymi obserwatorami Waszej codzienności – i tego co przygotowuje dla Was ta synchroniczność. Wszystko zostanie Wam pokazane jeśli ma to doprowadzić Was do lepszego zrozumienia tego Czasu.

Podniesienie jest teraz. Ani jutro, ani pojutrze – teraz.
Twoje Podniesienie jest teraz. Ani jutro, ani pojutrze – teraz.

Bądźcie prawdziwymi odbiciami Waszej Boskiej Natury. Odsuńcie się od każdego Ciemnego wpływu, nawet jeśli wydaje się on pełen Światła lub jest słodko-gorzki. Rozpoznajcie zatruty miód. Zwracajcie się zawsze do nas, do Archaniołów, Mistrzów i do Boga – wtedy o wszystko jest zadbane.

Ten Świat egzystuje dla Was jeszcze tylko krótki czas, bo Wy wybraliście nowy Matriks. Do tego czasu należy być tego świadomym bo wielu przecina Waszą Drogę i wielu chce pokrzyżować przez Was zaplanowane Podniesienie. Aż do końca pozostańcie wierni Waszej Decyzji by teraz się podnieść. Również wtedy gdy jest Wam sugerowane że oddajecie się Iluzji.

Ja mówię Wam:
nie ma większej Iluzji w tych dniach jak uważanie za rzeczywistość realności doświadczanej w tym Matriksie.

Dlatego – chodźcie.
Prawie osiągnęliśmy Cel.
Nieskończona jest Miłość do Was, Ludzi.

ARCHANIOŁ JOPHIEL

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/07/01-07-2013-uwolnienie-i-podniesienie-czesc-ii-archaniol-jophiel-live/

Reklamy

One comment on “Uwolnienie i Podniesienie. Część II. Archanioł JOPHIEL

  1. ŁaŁ… Co za ‚subtelność’ hi hi hi …… ;D – że prawdziwa masakra – tak delikatnej manipulacji chyba jeszcze dotąd nie było – mieszanka 99% prawdy i „subtelnych” dodatków w postaci my,mistrzowie,wasi wierni towarzysze itp. HE HE HE
    Czyli Jawna Ściema na Maxa w Akcji……
    Słuchajcie cieniasy – nie wszyscy są takimi idiotami (choć większość..) za jakimi nas macie – to że „objawiacie” Matrix (zresztą przy tym właściwie (pół)”oficjalnie” powyżej jest zawarta swoista deklaracja(czyli de facto wasze „przyznanie sie do winy”) że byliście już tak ‚mili’ i przygotowaliście całkiem nowy(nowa wersję „2.0”)-zresztą dla swojej „wiernej klienteli”) jako rzecz powiedzmy ‚obiektywną’ wcale nie znaczy że mówicie całą prawdę – a mówienie częściowej prawdy z przemyconymi niejako ‚przypadkowo’ czerstwymi(czynionymi w swoim interesie) treściami(tzw.kfiatkami czyli de facto obsuwkami) jest oczywistą MANIPULACJĄ i szukaniem(i niestety znajdowaniem) frajerów czyli niby (nie)przymusowych „lokatorów” następnej wersji waszego MATRIXA!!!

    ŻAŁOSNE\PRZEZ ZABAWNE\PRZEZ GROTESKOWE – TYLE ŻE NIESTETY PRAWDZIWE(CZYLI NIESTETY DOŚĆ „PRAWDZIWIE” SFAŁSZOWANE)………….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s