Kto się podnosi? Archanioł MICHAŁ

Ukochani Ludzie,

 

Podniesienie nie jest ani przesunięte ani odwołane! Podniesienie ma miejsce TERAZ!Radujcie się, albowiem im wyżej się podnosicie, tym mniej będziecie osiągalni dla Ciemnych Zdarzeń. O wszystko i o każdego jest zadbane i ten kto dziś zagląda za Kurtynę widzi jak Rzeczy przyjmują swój bieg i ten kto dziś uparcie i zatwardziale podąża tylko za tym i temu ufa co ukazuje się jego oczom, ten zaprawdę jest ślepy i praktycznie nie jest w stanie zostać przyjętym do Królestw Światła.

Obecnie tworzone są Czaso-Przestrzenie między Poziomami, to znaczy Hologramy które ułatwiają przejście na Poziom 5D. Te Hologramy są Hologramami Pośrednimi Poziomów 4D i 5D i służą wyłącznie do tego aby dopasować Ludzi którzy się podnoszą do nowych warunków wibracyjnych oraz do tego aby mogły być wykonane ostatnie prace na ich Ciałach Energetycznych i Ciałach Świetlistych, jeszcze zanim zostaną one zapieczętowane przez co będą mogły rozpocząć Podróż przez Światy.

Wiele Misteriów czeka Podnoszących się i Duchowe Światy przygotowują platformę z której będziecie mogli przedostać się do dalszych Królestw Światła. Mają miejsce katastroficzne Wydarzenia dzięki którym jeden Świat zostanie zniszczony i inny zbudowany i cieszcie się, bowiem Ci którzy się podnoszą przeżyją ten Spektakl tak ja Wy dziś przeżywacie film na kinowym ekranie – i tak jak dziś przeżywacie koszmar senny z którego się budzicie zdrowi i cali gdy tylko otwieracie Wasze oczy.

Kto jednak będzie się podnosił?

To pytanie które jest „wałkowane” przez wielu Ludzi. „Czy podniosę się i na którym Poziomie Ziemi 4D się teraz znajduję?”. Taki rodzaj pytań jest bardzo rozpowszechniony i jest świadectwem niepewności tych Dzieci Ludzkich co do ich własnego statusu. A więc kto może dać Wam pewność, Zaufanie, kto przekaże Wam potwierdzenie które podaruje Wam Pokój? Wy sami nimi jesteście – Wy sami! Tylko Wy sami możecie być tymi którzy dochodzą do tej pewności że wchodzicie w Królestwo Światła.

Jedynie złączone z Bogiem i wycentrowane na Niego Serce wie o Miłości i oddaniu które tworzy ta Jedność i taka Istota nie zna wątpliwości i takie pytanie jest całkowicie obce takiej Istocie. Ktoś kto się tym zajmuje jest dobry w tym by udawać się głęboko w Serce i wykonywać w nim prace badawcze aby zostało rozpoznane to przez co rozsiewana jest nieśmiałość, niepewność i wątpliwości.

Nikt Wam nie powie na czym stoicie albowiem to ważne zadanie zastrzeżone jest tylko dla Was, dla samo-upoważnionych Ludzi, dla Was, dla tych którzy mają analizować swój duchowy stan bez zakłamania i oszukiwania. I Ja mówię Wam, Wy wiecie doskonale na czym stoicie i na jakim rozdrożu Dróg się znajdujecie. Należy się jedynie zdobyć na odwagę i chcieć to zobaczyć.

Albowiem ten który jest Jednym z Bogiem, ten wie że również i dla niego nadszedł Czas Łaski. Wy to wiecie i proszę, miejcie odwagę aby się przyznać przed samym sobą o pozostaniu na Poziomie 4D. I bądźcie po tym zdecydowani by nadrobić zadania domowe które nie zostały jeszcze wykonane, abyście mogli jak najszybciej wejść w Światło Stwórcy który wyczekuje Was z utęsknieniem, tak jak i Wy z utęsknieniem oczekujecie Waszego nowego Domu w Bogu.

Nie pytajcie kiedy przyjdzie Pan, nie pytajcie o to kiedy powrócicie do Pana. Zapytajcie się Was samych „czego jeszcze nie rozpoznałem jeszcze zanim będę gotów na Pana, jeszcze zanim przypieczętowane zostanie moje przybycie do Nieba?”. Oświecony wie o swoim Oświeceniu, Buddha zna odpowiedź. Kto jest głęboko zakotwiczony w Bogu, zna odpowiedź. Ten kto gubi się jeszcze w starym czynieniu jest nieokreślony, pielęgnuje wątpliwości i przed nim odkrywają się otchłanie które wydawały się już dawno pokonane. O tym czy się podniesiesz DECYDUJESZ TY SAM i o tym czy jesteś gotów WIE TWOJE SERCE.

Miej odwagę aby samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie i w tej odpowiedzi leżą Nowe Potencjały Rozpoznania. Wielu z tych którzy sami ogłosili się Królami Świata i Ludzi chce zająć miejsce przy stole Pana – i Ja mówię Wam: kto jest Królem z własnej Łaski ten nie nadaje się do Podniesienia, ten który został mianowany Królem przez Łaskę Boga, ten zaprawdę jest podniesiony. „Powiedz mi kto uczynił Cię Królem, a ja powiem Ci jakim Królem jesteś” – tak mówi ludzkie przysłowie.

I faktycznie, samo-mianowani Królowie tradycyjnych Kościołów i ruchów New Age chybili Cel i przegapią Godzinę Łaski Pana. Z powodu bezbożnego samo-upoważnienia przegapią oni ten Moment w którym należy wystąpić przed Stwórcą nago i bez ziemskich Pieczęci aby otrzymać insygnia Boga. Dziś jest czas by przypomnieć Wam o tym że nadal jeszcze na tym Świecie szerzy się bardzo dużo niewiedzy i absurdów.

Podniesienie jest w toku.

Błogosławieni są Ci którzy służą Mu z całej Siły i błogosławieni są Ci którzy bez żadnego „ale” są gotowi oddać wszystko by wszystko otrzymać – co jest tutaj: Królestwo Boże. Już niedługo staniemy naprzeciw siebie twarzą w twarz, Ty jesteś oczekiwany, Ty który jesteś w każdą Godzinę Służącym Boga i Służącym Ludzkości, Ty który siebie znasz, Ty który wiesz że teraz spełni się Twoja Tęsknota i Ty który wiesz że Twoje Królestwo zaprawdę nie jest tym Światem, tak, Ty jesteś oczekiwany.

„Moje Królestwo nie jest z tego Świata”. Ten głęboki Symbol naszego Brata, Jesusa znajduje teraz swoje potwierdzenie na wszystkich Poziomach, albowiem jeszcze zanim zostanie stworzone Niebo na Ziemi, rozszerza się Niebo w ludzkich Sercach.

To wewnętrzne Królestwo Nieba jest wypracowane gdy tylko nastąpiło bezsłowne, wolne od medytacji i religii połączenie z Bogiem. To jest Moment w którym BÓG ODDYCHA TOBĄ A TY BOGIEM i w tym świętym Momencie staje Ci się świadomym że Bóg posiada Cię całkowicie, staje Ci się świadomym że TY CAŁKOWICIE POSIADASZ BOGA. Znika każde zwątpienie, obcym staje Ci się każde pytanie, kończy się każde poszukiwanie – TY ZNALAZŁEŚ.

Ja wychodzę do Was i Jestem gotów. Aby Ci którzy są zniechęceni nabrali odwagi
by przejrzeć się w swoim własnym Lustrze, aby pojęli co jest jeszcze do uczynienia, do zdziałania, do uleczenia w Sercu.

Ja Jestem
ARCHANIOŁ MICHAŁ

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/13/10-08-2013-kto-sie-podnosi-archaniol-michal/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s