Bądźcie ekstrawaganccy z nim! – AA Michał

Portal Lwiej Bramy jest teraz otwarty w jego największym stopniu, i energie, które wlewają się do waszego świata, a tym samym do waszych ciał, fizycznych, emocjonalnych, psychicznych i duchowych są większe niż kiedykolwiek doświadczyliście do tej pory. Powstałe zmiany w was, a więc waszych społeczeństwach i waszej planecie staną się bardziej widoczne i również większe.

To jest, jak to działa, widzicie. Obserwujcie jeszcze bardziej teraz dowody, trendy, które w końcu są dość oczywiste, aby zachęcić was, aby wnieść trochę radości w wasze serca. Oczywiście, jedną z najłatwiejszych rzeczy, do zauważenia, będzie zwiększenie radości waszych sercach. Jesteście bardziej Sobą niż kiedykolwiek wcześniej. I wynikające z tego skutki również staną się oczywiste dla Was.

Wielu już zauważyło swoją rosnącą zdolność do manifestowania tego, czego pragną, ich życiu, a teraz jeszcze więcej z was to robi. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że będzie wprowadzać w swoje życie, to, na czym się skupicie. Koncentrujcie się na tym, co chcecie.

To powinno być oczywiste, że koncentrowanie się na czymś innym nie jest pożądane, ale teraz to jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby uzyskać kontrolę nad tym. Nadal często wędrujecie w stan niepokoju. Martwienie się, jak jesteście tego świadomi, jest praktyką, która tworzy te rzeczy, których nie chcecie. Tak, jak musi wydawać się bardzo proste, to nie jest coś, co powinieneś robić, jeśli chcesz, przynieść prawdziwe pragnienie do swojego życia.

Czy mamy jakieś zalecenia, w jaki sposób kontrolować, tą tendencję? Dlaczego tak robimy? Gdy znajdziesz się popadających w tryb zmartwień, zacznijcie tworzyć listę tych rzeczy, które już macie, za które jesteście wdzięczni. Wtedy bez trudu możecie wyobrazić sobie dokładnie, jak będzie wyglądał pożądany stan bycia. Bądźcie ekstrawaganccy z nim! Powiedziano wam wcześniej, że nie możecie nawet sobie wyobrazić, jak całkowicie cudowne, to może być, i obiecujemy ponownie teraz, że to prawda.

Można zrozumieć, że nie możecie wyobrazić sobie czegoś z czym nie mieliście wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy. Ale moi drodzy przyjaciele, odkryjecie wkrótce prawdziwy zakres swojej wiedzy i doświadczenia. Jak kochacie mówić, idźcie po nie! Wyobraźcie sobie rzeczy, które sprawiają, wasze serca chcą śpiewać i że chcecie tańczyć w melodii. I wyeliminujcie myśl, że coś jest niemożliwe, bo jeśli możecie sobie to wyobrazić, to naprawdę nie jest to niemożliwe. Jeżeli możecie to sobie wyobrazić wystarczająco, wlejcie swoją energię i skoncentrowany zamiar do niego na tyle, że w rzeczywistości, stworzycie go.

To, widzicie, jest tym, kim i czym jesteście. Jesteście twórcami. Chcecie dowodu, na to? Otwórzcie oczy i rozejrzyjcie się. Wszystko, co widzicie, ten cały świat, wy stworzyliście. I pomyślcie o tym, zrobiliście to w mniej niż w pełni świadomym stanie. I, oh my! Czy to kiedykolwiek się zmieni dla was.

Wysyłamy wam nasze pozdrowienia, miłość i uściski teraz, drodzy bracia i siostry. Bądźcie dobrze, bądźcie w pokoju, a my będziemy mówić ponownie bardzo szybko. Dobrego dnia.

8 sierpnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/08/aa-micha-0808-badzcie-ekstrawaganccy-z.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s