Odwiedziny na 5D – Kryształowe miasto Miłości. Archanioł MICHAŁ

Uwaga:
Dnia 13.08.2013 miało miejsce pierwsze Podniesienie do 5D inkarnowanego na Ziemi człowieka. Tym człowiekiem jest Carla z PAT Teamu. Carla opuściła nasz aktualny Poziom WRAZ Z CIAŁEM, DUCHEM I DUSZĄ i około godziny Czasu ziemskiego przebywała w 5D, po czym bez żadnych problemów powróciła z powrotem. Przy Podniesieniu towarzyszyli jej ADAMA, lemuriańska Rada Światła z Telos, RADA 12, Elohimowie, Archanioły, Agarthanie, Mistrzowie 12 Promieni oraz Matka Gaia. Misja Carli zakończyła się sukcesem i zapoczątkowała przejście Ludzkości przez Złote Bramy do 5 Wymiaru Poziomu Bytu. Podsumowując można powiedzieć iż TEST Podniesienia został zakończony sukcesem. Jako dowód tego wyjątkowego wydarzenia Carla otrzymała Dar Bilokacji. Piszemy o tym ponieważ Przesłanie z dnia 16 sierpnia nawiązuje do tego wyjątkowego wydarzenia. Team TERRA.

Prawie niepostrzeżenie dla tego Świata i dla Ludzkości został ustanowiony w tych Dniach nowy Status w Procesie Podniesienia. Po tym jak pierwszy raz w Historii Ludzkości i w Historii tego Świata pojedynczy Człowiek mógł przejść z Duchem, Duszą i Ciałem do 5 Poziomu Wymiaru Bytu nowe Scenariusze Podniesienia definiują się następująco:

1. Wzrost liczby Ludzi odwiedzających 5D wraz z Ciałem, Duszą i Duchem pogłębi zaufanie i Wiedzę o tej Rzeczywistości i o bliskości tej Rzeczywistości – koniec z wątpliwościami!

2. Wzrost duchowej Siły i Mocy tych Wojowników Światła którzy aż do końca wytrwać muszą na wyższych Poziomach 4D aby utrzymywać Energię by podnoszący się mogli bez szkód odbyć Podróż do 5D i z powrotem do wyższych Królestw Poziomów 4D.

3. Wzrost samoświadomości u wszystkich Ludzi którzy się podnoszą bo przez to jedno Wydarzenie tego pierwszego Podniesienia Człowieka – jako Człowieka – do Światła kolektywna Świadomość podnoszących się została wzbogacona w nową, sprawdzoną Wiedzę. Dzięki temu wszystkie Procesy na tym Poziomie będą widziane w całkowicie nowym świetle i doświadczane z opanowaniem, ponieważ od TERAZ podnoszący się wiedzą co JEST a nie tylko przypuszczają lub coś zakładają – nawet jeśli jest to uzasadnione.

Podniesienie Człowieka – jako Człowieka – do Światła u wielu wymagał wielu przygotowań i wymagał całkowitego zaangażowania wielu Ludzi którzy ciałem i duchem całkowicie oddali się temu Procesowi. Wciąż od nowa otaczani sabotażem, irytacjami, nieporozumieniami i upadkami Ci Ludzie nie odpuścili tego by wierzyć i by żyć ich „świętą sprawą”. Z zastosowaniem całej ich Istoty i w Wiedzy że możliwa jest również przejściowa porażka, obstawali przy tym i wytrzymali aż do końca. I teraz został uczyniony ten Cud na Ludziach i na Świecie. Stało się. Odeszła każda wątpliwość, teraz, gdy Światy rozłączają się z nową radykalnością.

 

Te epokowe Wydarzenia podczas których w spektakularny sposób rozłączane są Światy są teraz Wam prawdziwie bliskie bo w Was łączą się w parę głęboki wewnętrzny Pokój z nowym zdecydowaniem i rozszerzają się głęboka pewność z ufnością w to wszystko co właśnie nadchodzi. Skończył się Strach, każda frustracja i wola rychłego odejścia z tego Świata „bo ta sytuacja jest prawie nie do wytrzymania”.

Nowe Poziomy Światła są teraz dla Was dostępne i zaprawdę będzie przybywać odwiedzin na 5D bo została utorowana Droga dla podnoszących się. Wpierw otrzymacie Sny, następnie klarowne Stany, dalej otrzymacie niematerialne Podróże 5D, jeszcze zanim prześlizgniecie się wraz z Ciałem, Duszą i Duchem niczym statek który postawił wszystkie żagle aby wraz z delikatnym wiatrem delikatnie poruszać się po Oceanie.

Ja wskazuję tutaj jednoznacznie na to że przy tych Podróżach nie chodzi ani o podróże astralne ani o sny! To jest to, co JEST: Podróż w Waszych mniej materialnych Ciałach które zostaną dopasowane do wibracji 5D, abyście mogli w dobrym stanie dotrzeć tam i z powrotem, aż rozpuścicie na Wieki wszystkie Linie Życia (powiązania) z Poziomami Czwartego Wymiaru.

Proszę tutaj abyście niczego nie pomieszali. Podróże Astralne lub odłożenie Waszego fizycznego Ciała (Śmierć, umieranie) aby podnieść się do 5D są zupełnie inną Rzeczywistością jak ta tutaj opisana. One reprezentują inny Model Podniesienia, inną możliwość wejścia w Światło. Dziś mówię Wam o fakcie iż od TERAZ jest dla Was możliwe abyście z Waszymi Ciałami mogli odwiedzać „Miasto Miłości*” poza Wyobrażalnym, jeszcze zanim przybędziecie tam na zawsze i jeszcze zanim opuścicie ten Świat na Wieczność.

Będą miały miejsce nowe Testy, aby to pierwsze doświadczenie mogło zostać potwierdzone przez wiele Źródeł, aby ta Wiedza rozeszła się na cały Świat i aby Ludzie rozpoznali jak łatwym i naturalnym jest Przejście z jednego do drugiego Wymiaru. „Nie lękajcie się” mówiono prze długi czas. I zaprawdę: każdy Strach ustąpił, również i u Was, u tych którzy tą pewność uczynili swoim Spadkiem.

To Podniesienie było wszelkimi możliwymi środkami sabotowane przez Ciemne Siły które nadal jeszcze prowadzą swoją Grę po to by trzymać Ludzi na gruncie ziemi i w ich sidłach. Ten czas skończył się definitywnie. Od teraz Ciemne Moce nie mają już więcej najmniejszej Mocy nad tymi Dziećmi Ludzkimi które się podnoszą. Tych którzy nadal jeszcze czynni są w ciemnym otoczeniu obowiązuje codzienne oczyszczanie się z tych Energii, gdy tylko opuszczają to otoczenie. Nie potrzebujecie nic czynić ponieważ to dzieje się samo z siebie jednak każdego dnia bądźcie świadomi tego procesu – całkowicie świadomi!

Tak, to ma miejsce, albowiem zaprawdę – i jak już wczoraj zostało ogłoszone – Wy jesteście całkowicie chronieni! Tak jak siatka chroni ludzkie ciało przed komarami tak i Wy jesteście chronieni na poziomie energetycznym przed „nieproszonymi gośćmi”. W tym celu zostały zapieczętowane Wasze Ciała Energetyczne i dzień w dzień jesteście oczyszczani z prób ataków Ciemnych Sił które nadal jeszcze próbują Was dosięgnąć. To są jedynie próby które działają na tyle aby podczas czasu oczyszczania czynić Was zmęczonymi. Minął nieodwołalnie czas sabotażu i skutecznych ataków Ciemnych Sił na tutaj opisanych Wojowników Światła.

SEN:
Dziś w nocy śnię że chcę do Paryża i że na mojej drodze kładzione jest wszystko abym nie dotarł do samolotu.

Tak, tak właśnie jest. Paryż reprezentuje „Miasto Miłości” i jest on „Kryształowym Miastem 5 Wymiaru”. I tak Jahnowi po raz ostatni zostały pokazane dotychczasowe Stany w jakich musieliście dotychczas pracować, działać i głosić. Wszystko, zaprawdę wszystko zostało podjęte przez Moce Ciemności aby udaremnić podniesienie jednego Człowieka – z całkowicie ludzką jak i boską Świadomością – do Światła. Te wielkie wysiłki poniosły całkowitą klęskę, nie udał się plan Ciemnych Sił. Od teraz będą one kontynuowały swoją Grę Nikczemności bez Was, bo Wy odziedziczacie Niebo.

Wy jesteście wolni bo sami się uwolniliście. I te zwycięstwo nad Złem nie mogłoby być większe, potężniejsze i doskonalsze niż jest. Teraz pośród opisanych tutaj Wojowników Światła zaczyna się nowa lekkość. Wszystko to co charakteryzuje się nawet najmniejszym zapachem niedoboru Prawości nie ma miejsca w ich Sercach i w Świecie do którego teraz po kolei wchodzicie.

A więc ponownie wskazuję na to że podnieść możecie się jedynie wtedy gdy jesteście czyści, klarowni, prawi i jeżeli odrobiliście Wasze zadania domowe. Ani frustracja pochodząca ze Stanów tego Świata, ani strach przed Siłami Ciemności nie przyniosą Was do 5D. Zaprowadzi tam Was wyłącznie Tęsknota za Światłem, Tęsknota z Bogiem, z powodu których podejmujecie się Podróży bez Powrotu, do tego miejsca do którego od Eonów* popycha Was Wasza Dusza.

Podczas gdy rośnie Świadomość u tych którzy podróżują do Światła, zmniejsza się ona u tych którzy zaplątali się w ezo- i egzoterycznych błahostkach. Teraz z nową radykalnością wyłonią się różnice między Ludźmi.

Podniesienie pierwszego Człowieka do Światła wraz z jego Ciałem, Duszą i Duchem ustawiło ostatnie zwrotnice w Procesie Podniesienia Ludzkości. Godność, Życie, Światło i Miłość stały się Waszym udziałem. Waszym, Wy którzy ukończyliście to co w nieskończenie długich Cyklach dążyło do ukończenia i tego właśnie się domagało. Jak bardzo jesteście kochani.

Ja Jestem
ARCHANIOŁ MICHAŁ

/*Eon – jednostka Czasu obejmująca około 500 mln lat ziemskiej rachuby czasu/

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/18/16-08-2013-odwiedziny-na-5d-krysztalowe-miasto-milosci-archaniol-michal/

Reklamy

45 comments on “Odwiedziny na 5D – Kryształowe miasto Miłości. Archanioł MICHAŁ

 1. witam,
  z tego co wiem od kogoś, kto bywa w 5D, to tylko z Polski już kilkaset osób przeszło do 5D. Nie mam pewności czy z ciałem, ale 1 osoba na pewno.

  • cytat ze strony: http://prawdaserca.pl/

   Gra o Ziemię zakończona, rozpoczyna się za to wielka gra o duszę. Wiele istot, znanych wam z waszych channelingów, z waszych świętych ksiąg, traci swe prywatne farmy. Słodkimi przekazami jesteście wabieni, do furtek, do portali podpięć, stanowiących rodzaj wejścia-zakotwiczenia, do nowych proponowanych wam światów. Dopóki nie zdacie sobie sprawy, że jako Boska Istota, macie w sobie wszystko, dopóty jesteście mamieni, dalej próbą ratunku poza wami.

   Dokonuje się transformacja, Ziemia oczyszcza się, a w jej podwoje nie mogą już wnikać istoty pasożytujące na was, tworzące również świat astralny. Te przestrzenie mroków rozjaśniają się i wiele skrywających się tu istot z waszym władcą wszechczasów Jahwe, ma możliwość wybrać, albo odejście, albo poprzez inkarnację odnowić się, jak czyni to już wiele takich istot w ciele człowieka. Istoty demoniczne mają dopóty swą moc, dopóki dajecie im swoje UWIELBIENIE, (a de facto) swój STRACH (podkreśl.moje) przed nimi, przed ich ZAKAZAMI i NAKAZAMI, które upatrujecie jako MIŁOŚĆ (fałszywą!-przyp.mój), myląc (ich) troskę o swe stado z (prawdziwą!) MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ (podkreśl.moje), której nie rozpoznajecie(to jest właśnie wasz ból/błąd wynikający z faktycznej nieświadomości-przyp. mój). Linie transferu zostały przetarte i droga ta jest przetarta do uczynienia przez każdego z was, w swojej własnej woli. Przesył jadłodajnych energii na inne planety uzależnione od żywienia się wami, kończy się.

   jestem głosem w SERCU (podkreśl.moje) każdego z was, tam mnie szukajcie, a nie w zewnętrznych channelingach, których w nowym przepełnieniu eteru lawina płynie do was. Odłączając się od tej PSEUDO POMOCY (podkreśl.moje), ułatwiacie sobie szukanie mocy do przemiany wewnątrz (samych) siebie. Tam macie wszystko, jesteście doskonałymi dziećmi moimi. Dajcie godność istotom, które was uczyły i poczujcie, iż macie w sobie wszystko. Tą godnością jest wielka miłość, uwalniająca te istoty, pozwalająca im na odszukanie ich zagubionych własnych dróg. Wiele z tych istot WYSZARPUJE (podkreśl.moje) stąd jak najwięcej zagubionych dusz do swych nowych owczarni, które tworzą, które SUBSTYTUTEM (podkreśl.moje) światła i miłości, pięknie malują wam, ale które w konsekwencji okażą się nie waszym domem (a waszym kolejnym łudząco tylko „komfortowym” więzieniem w którym znowu będą was bezwględnie doić z waszej boskiej energii-przyp.mój)).
   Istoty Jahwe, Metatrona, Ozyrysa, Saint Germaina, Enki, Sananda i wielu innych, pożegnajcie jako wzniesionych mistrzów waszych, gdyż jedyny mistrz każdego z was, to ten w waszym sercu, w którym jednością jestem z nim. Jestem doskonały, poczuj to w sobie, Jestem Miłością, przepełnij się nią, rozpocznij ją tworzyć nie umysłem, a boskim sercem

   • A skąd wiesz, że info które przytoczyłeś jest prawdziwe? Albo sam masz dostep do Akaszy lub WJ i sprawdzasz albo masz inne pewne źródło?

   • @emin
    autor strony ma, a ja mam połączenie ze źródłem co prawda nie odbieram „składanych literek” jak on ale za to potrafię je weryfikować czy pochodzą ze źródła i są prawdziwe
    innym potwierdzeniem(tylko dla niedowiarków :)) jest materiał ze strony: http://jagathon8.blogspot.com/ (Inuaki cz.3 i 4) – porównaj zresztą sam:

    „Ta trzecia książka („Anunnaki kontra Anunnaki” którą nabyłem i czytałem kilka dni temu) niesie ze sobą coś, co mocno mnie zakłopotało, bowiem skontaktowała się ona z istotą, która wyglądała jak człowiek i przedstawiła się jej jako członek reptiliańskiej grupy, która długi czas temu zwróciła się przeciwko innym pobratymcom. Powiedział, są oni podzieleni na dwie grupy. Jedna grupa pozostawała taka sama, natomiast druga, począwszy od dnia, w którym nastąpił podział, pomaga ludzkości. Oczywiście, jest to wielkie łgarstwo!
    Proszę, nie nabierzcie się na to. Oni nie mają wyrzutów sumienia ani miłości, więc nigdy nie będą się starali pomagać wam. Jest to część ich taktyki, więc proszę, już od teraz bądźcie selektywni, jeśli chodzi o nowe informacje na ten temat. Aryana powiedziała, że czuła, że ta osoba jest bardzo negatywna, a w pewnym momencie jej oczy stały się zielone i zimne. Dreszcze chodziły jej po plecach, kiedy rozmawiała z tą bardzo wykształconą i zimną stotą. To, co nastąpiło potem, jest bardzo intrygujące i bardzo mnie zmartwiło.
    Powiedział, że jego grupa stworzyła równoległy Wszechświat nowej Ziemi, planety pokoju i miłości. Powiedział także, że na Ziemi wydarzy się bardzo wiele zła, lecz w pewnej chwili oni otworzą portale na całym świecie, aby dać nam dostęp do tej Nowej Ziemi.

    Jest to bardzo niepokojąca i dobrze zaplanowana nowa podstępna metoda!

    Ta „nowa” planeta jest w istocie starą Ziemią, tyle że we Wszechświecie równoległym i jest schwytana w bezczasowe „teraz”. Kiedy ktoś przejdzie przez portal, nie będzie mógł powrócić.
    Wyobraźcie sobie tylko: kiedy planeta ucierpi z powodu wielkich przemian i wszechobecnych kataklizmów (naturalnych i sztucznie wywołanych – jak np.potencjalne eksplozje atomowe-przyp.mój), Reptilianie otworzą portale do fałszywej nowej Ziemi. Wyobraźcie sobie, jak wielu ludzi nabierze się na to oszustwo! Muzułmani usłyszą „wezwanie Allaha lub Mahometa” do Ogrodu w Edenie, chrześcijanie usłyszą „głos Boga lub Jezusa”, ateistów przyciągnie Ziemia bez zagrożenia kataklizmami itd. Mogą oni również oszukać ludzi, informując ich, że rządy znalazły nowe, niezamieszkałe planety i portale do nich wiodące. Ostatnio pełno jest wiadomości(co jest już dość znamienne samo w sobie-przyp.mój) o odkryciu (wielu)nowych planet, na których może przetrwać życie. Jest coś podejrzanego w tej (znaczącej) ilości wiadomości (tzw.) pozaziemskich.
    Trzeba ludzi ostrzec jak najszybciej, że reptilianie używają nowych zwodniczych metod! Ludzie muszą zrozumieć, że nasze miejsce jest tutaj i cokolwiek się stanie, Ziemia jest naszym jedynym domem. My współbrzmimy z jej wibracją i jesteśmy energetycznie z Nią połączeni.(więc sięnie wyprowadzajmy jakkolwiek i
    ktokolwiek by nas nie chciał zastraszyć-przyp.mój)”

   • @Jacku nie mam zaufania do Gadów, nawet Inuaków – to chyba wynika z poprzednich wcieleń. Nawet w tym wcieleniu sporo mi namieszali. A z internetowych channelingów nie znam żadnego, któremu bym zaufał w 100%, niestety.

   • A skad oni maja pewnosc ze byli w 5d ? a moze byli w ktoryms z astralnych swiatow w ktoryms z specjalnych hologramow na ta okazje przygotowanych! znany autor monroe je eksplorowal! dopuki czlowiek nie oczysci
    energetyki z podlaczen do przewodnikow i grup astralnych to do zadnego 5d nie wejdzie bo oni maja wszystkie linki do niego i nie pozwola mu odejsc bo kto
    ich w tym astralu
    bedzie napedzal/przekazniki astralne/ to walka o zycie o energie przetrwanie a kazzy

 2. Fragment przesłania :
  ” Podniesienie Człowieka -jako – Człowieka do Światła u wielu wymagał wielu przygotowań i wymagał całkowitego zaangażowania wielu Ludzi, którzy ciałem i
  duchem całkowicie oddali się temu Procesowi .Wciąż od nowa otaczani sabotażem,
  irytacjami , nieporozumieniami i upadkami .”….c.d. j. w

  Wniosek jest oczywisty.Aby doprowadzić zamierzenie do szczęśliwego zakończenia,
  trzeba było pokonać wiele , wiele przeszkód, które innych z pewnością by zniechęciły.
  Czy znajdziemy wystarczającą Siłę do pokonania przeszkód ?
  Potrzebna jest Świadomość. 🙂
  pozdrawiam 🙂 ❤

  P.s To na kiedy się TAM umawiamy ? 🙂 🙂 🙂

 3. „podnieść możecie się jedynie wtedy gdy jesteście czyści, klarowni, prawi i jeżeli odrobiliście Wasze zadania domowe. Ani frustracja pochodząca ze Stanów tego Świata, ani strach przed Siłami Ciemności nie przyniosą Was do 5D. Zaprowadzi tam Was wyłącznie Tęsknota za Światłem, Tęsknota za Bogiem, z powodu których podejmujecie się Podróży bez Powrotu, do tego miejsca do którego od Eonów* popycha Was Wasza Dusza.”

  ❤ 🙂

  • Z tak wulkaniczną mocą wybucha w końcu mina-pułapka pieczołowicie gromadzonych latami naszych Jedynie Słusznych Koncepcji na swój własny temat 😉 mina, której przez kilkanaście/-dziesiąt lat baliśmy się rozbroić 🙂

   Z tak wulkaniczną mocą wybucha wreszcie mina-pułapka gwałtem narzuconego, niewolniczego paradygmatu epoki 3D. Taki jego ewolucyjny finał 😛

   Dzięki Doroth, cudne i wyzwalające 🙂

  • To jest to, co w Biblii nazwane jest „obumarciem ziarna” po to, żeby wydało „plon stukrotny” 🙂
   Jak zwał tak zwał, a Wszystko Co Jest i tak zmierza we Właściwą Stronę. 🙂
   A w sobotę, niedzielę i poniedziałek mamy Wielki Sekstyl, Gwiazdę Dawida i co tylko kogoś przekonuje to będzie miał…… 🙂

   I czegóż jeszcze trzeba?……. 🙂

 4. Wielki Sekstyl/Gwiazda Dawida jest niezwykle rzadkim astrozjawiskiem i rzeczywiście świętą figurą w świętej geometrii kosmosu. Ten jednak konkretny układ (wcale nie trzydniowy, jak utrzymują niektórzy, lecz kilkunastogodzinny: od wieczora 25 sierpnia do południa 26 sierpnia czasu polskiego) jest konstelacją typowo duchową, świadomościową (kotwiczenie intencji, globalne/lokalne medytacje, wizualizacje). Odradzam podejmowanie na fali sieciowego entuzjazmu stricte ‚materialnych’ inicjatyw w tym czasie z uwagi na uniwersalnie trudną (blokującą i opóźniającą), zawsze frustrującą opozycję Księżyca do Saturna i niedobre dla działań komunikacyjnych (komunikacja w szerokim sensie tego słowa) ze względu na nienajlepszą kondycję Merkurego. Na tego typu zjawiska trzeba patrzeć holistycznie, nie w oderwaniu od całości.

   • Spoko-koko-roko 😉

    Na wyżej wymieniony układ między Słońcem/Merkurym, Księżycem, Jowiszem, Saturnem, Plutonem i Neptunem nakłada się dodatkowo Wenus z Uranem tworząc z Jowiszem i Plutonem tak zwany Wielki Krzyż, którego już sama nazwa powinna działać ostrzegająco. W sumie jest to zaiste energetycznie nuklearna konstelacja i nie do przecenienia w niezwykle złożonym i wielowarstwowym procesie globalnej Transformacji. Dla istot Uważnych – duża szansa na możliwość niezwykłych wglądów. Układ znacząco wpisuje się również w kosmogram Stanów Zjednoczonych, więc w najbliższych dniach nieźle przewartościują się tam pewne kwestie (nie o wszystkim oczywiście nas poinformują) 😉

   • @Dorota 🙂 ,,, dobranoc 😀 ,,,, reszcie forumowiczów też dobrej i pięknej nocki 🙂 ,,, śnijcie tylko piękne sny 😀 ******************

   • No i się przewartościowało.

    Niestety w kierunku wojny.

    Podczas gdy bardziej wyewoluowane istoty wartko płyną na tej nośnej konfiguracji w kierunku Wzniesienia, to czujące swój rychły koniec, rozgorączkowane NWO-wskie umysły 3D w tym samym czasie nie wytrzymały niestety gwiazdo-dawidowo-krzyżowej dawki kosmicznego energizera i eksplodowały w kierunku wojennego amoku.

    O dalekosiężnym strategicznym błędzie decyzji o inwazji na Syrię i paranoicznych okolicznościach przy jej podejmowaniu (chemiczne kłamstwo co do autorstwa – jako pretekst; vide: kłamliwy pretekst do inwazji na Irak 2003) mówi już dziś ‚spalony’ Merkury w opozycji do zwodniczego i przynoszącego przykre niespodzianki Neptuna oraz tworzący ognisko napięciowego półkrzyża między nimi, dziesiejszy Księżyc (ludność cywilna jako przedmiot/ofiara w bezlitosnej grze dotychczasowych – nadal – panów tej Planety).

    Napięcie wokół Syrii nie jest przypadkowe i ma, jak się zdaje, duży związek ze Wzniesieniem, a w tle: ze starożytną przepowiednią dotyczącą roli Damaszku w rozpoczęciu Nowej Ery.

    Wysyłajmy Światło w kierunku Syrii w naszych medytacjach.

 5. Wielkie dzięki Dorotko za wczorajszą porcję śmiechu.Pouczająca i piękna.

  Dzisiaj na Facebooku znalazłam obrazek :
  U góry napis :
  Nigdy nie narzekaj na to, czego nie dostałeś od swoich rodziców.

  Rysunek (biednych ) rodziców ) – matka w jednym bucie i w połatanym ubraniu
  ojciec – też w jednym bucie i połatanym ubraniu prowadzą dziecko – w jednym bucie od matki , druga nóżka w bucie od ojca.

  i na dole napis :
  Prawdopodobnie dali Ci wszystko , co tylko mogli….

  Zastanowiłam się potem ,czy mogę się z tego śmiać ?Przecież to smutne 🙂
  No właśnie i smutne i śmieszne. 😉 🙂 🙂
  pozdrawiam Wszystkich ❤

 6. Jezus przez dr Kathryn E. May:

  „To uczyni niektórych ludzi złymi, innych zdezorientuje, a inni będą wciąż ekstatyczni. Rzeczy, które mówię w tych nowych Pismach są bardzo różne od Pism, które zostały napisane dla kompilacji, która stała się Nowym Testamentem Biblii. Oczywiście, ja nie napisałem żadnego z tych rozdziałów osobiście. Trochę zostało napisane przez ludzi, którzy byli blisko mnie – moich uczniów, jak ich nazywano, ale wiele zostało napisane długo po moim odejściu, a zatem nie były moje słowa, a czasami nie były to nawet moje myśli. Ci, którzy studiowali Biblię, powinni być w stanie określić, co mam na myśli. Wszelkie nauki nie oparte na Miłości, nie są moje, ani Boga.

  Jest jednak jeszcze inny problem z Biblią, ten, że wiele najważniejszych pism zostało celowo z niej wyłączonych. Moja ukochana żona Maria Magdalena uczyła Prawdziwej Drogi przy moim boku, w harmonii z ideami, które przybyłem zaoferować światu. Była pisarzem rodzinnym, z moją entuzjastyczną aprobatą, i ona udokumentowana niektóre z najważniejszych nauk, które mieliśmy nadzieję, że pozostaną dla potomnych. Niestety, były one ukryte w czasie, kiedy cesarz Konstantyn zlecił złożenie księgi, która miała stać się Biblią”.

  • Może i były różne Pisma, tylko do czego one mogłyby się przydać TERAZ, kiedy już tak wiele informacji znajdujemy w naszych Sercach…… Tam mamy najświeższe updates 😉 wprost z najczystszego Źródła 🙂
   Po takich „szkoleniach” przekazowo-energetycznych jakimi jesteśmy „bombardowani” 😉 już nas chyba nic nie może zadziwić, nawet gdyby było pisane przez samą Marię Magdalenę…… 🙂

 7. Mariusz – czy mógłbyś polecić książki albo źródła z których korzystasz .Jestem jak zwykle zajęta, nie mam zbyt wiele czasu na czytanie – może to po prostu ciekawość ?
  Masz olbrzymią wiedzę , – astronomia , historia i najpewniej o wiele ,wiele więcej.
  Ta wiedza którą przekazujesz – dziwnym trafem przemawia do mnie bardziej niż
  przekazy. ( zwłaszcza z Terra ).
  Pozdrawiam 🙂 ❤
  Ps proszę , tylko nie o Biblii , ją już czytałam. 🙂

 8. Dziękuję Mariuszu po raz drugi.Bardzo ciekawe , chociaż , częściowo znane….
  Spokojne obejrzenie wszystkiego ,zajęłoby sporo czasu „kobiecie pracującej ”
  w ogródku .Czytasz Nieznany Świat ?Jest tam ciekawa rozmowa z Eckhartem Tolle
  „Istnieje tylko teraz ” i nie tylko to.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

  • Czytam „Nieznany Świat” – gazetę, która udaje, że nie ma w przestrzeni tematu NWO, ani tematu czanelingów;-) Ten miesięcznik zrobił dużo dobrego dla poszerzania świadomości Polaków od początku lat 90., ale na dziś jest to już trochę śmieszne – takie wymuszone udawanie, ze pewne tematy nie istnieją. Co zaś do NTV, to proszę mi podać przykład, środowiska, które bardziej niż ono regularnie i ofiarnie pracuje nad integracją Polaków z szerszymi niż mainstreamowe horyzontami?

 9. Alicjo 🙂 , TERAZ już przymierzamy się do czytania w Akaszy, a te różne źródła, którymi wspomagaliśmy się od dłuższego czasu stają się coraz bardziej jak „protezy”… 😉
  Niby jeszcze się przydają, ale coraz bardziej jako narzędzie do potwierdzenia lub zaprzeczenia tego, co już sami odkryliśmy 🙂 Sama widzisz, że np. nie rezonuje z Tobą TERRA lub inne źródło i to świadczy, że już sama zaczynasz się orientować o co chodzi…. 🙂
  I o to chodzi……, o to chodzi…… 🙂 Jak mawia pewien Klasyk 😉
  ❤ 🙂

 10. Jeśli chodzi o Nieznany Świat, częściowo się zgadzam, chociaż przypuszczam że jest to rodzaj samoobrony , żeby istnieć.
  Kupiłam dwa tomy „Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania ” Andreasa
  Moritza.” Jest to świetna książka ,jednak autor nie żyje.Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Dla koncernu farmaceutycznego był wyjątkowo niewygodną
  postacią – ujawniał mechanizm trucia , zamiast leczenia.
  Natomiast są i takie książki od których , trzeba się trzymać z daleka. Są to np.
  Vianna Stibal Theta Healing
  i druga ::
  Jonette Crowley – Soul body fusion
  Jeśli ktoś opanował metodę Vianny Stibal – całą energię
  oddawał jej i jej rodzinie.
  Zamówiłam książki w systemie wysyłkowym , co gorsze nie przyszło mi do głowy
  żeby sprawdzić, zapytać się choćby siebie…..
  pozdrawiam Oboje.

 11. TERAZ jesteśmy w czasie eliminowania starych „wirusów komputerowych”, które zostały wprowadzone do Ziemskiego KOMPUTERA, takich jak np. „padół łez”, który został przez tysiące lat zaakceptowany. 😦
  Jak może taka piękna Planeta jak Ziemia być „padołem łez”?…… To się przecież już nie mieści ani w głowach, ani w ludzkich Sercach….. no, i tak pomalutku współpracując z „antywirusem” Akaszy robimy porządki w naszym Rajskim Ogrodzie 🙂

 12. Swietna medytacja (chociaz nie widze nigdzie ze jest zaplanowana na dzis) 🙂
  Wracajac do tematu to nikt nie wspomnial tu o Shamballi (o ktorym tutaj wiekszosc pewnie wie) ktora wg ksiazek znajduje sie w Tybecie i ponoc cywilizacja Majow ktora w niewyjasnionych okolicznosciach zniknela w ciagu jednej doby dolaczyla wlasnie tam. Chinskie wojska poluja na jej mieszkancow i chociaz znaja jej polozenie nie moga nic ani nikogo zobaczyc hihi, ciekawe dlaczego 😛

  • Te medytacje były pisane na wcześniejszy konkretny dzień, a teraz są powtarzane z wyjątkowym wyczuciem 🙂 też na dany konkretny dzień. 🙂
   Wika tak ma 🙂 , że ma wyczucie chwili 😀 😀 😀
   PS. Jak klikniesz na górze na Stronę Główną tej strony z Medytacjami to znajdziesz wszystkie, a w okienku Aktualności jest napisane co i jak 🙂 😀

   Co do Shamballi to ona swoją tajemnicę ma, ale już tyle różnych filozofii i wariantów totalitaryzmu się pod nią podpinało lub ją zwalczało, że chyba musimy poczekać aż sama się ujawni lub nie 😉

 13. Chyba jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi; kontemplując dziesiejszą konfigurację planetarną, widzimy występujące w niej – jednocześnie! – dwa najbardziej skrajne energetycznie układy planet: najbardziej harmonijny z możliwych (Wielki Sekstyl/Pieczęć Salomona/Gwiazda Dawida) z najbardziej nieharmonijnym z możliwych (Wielkim Krzyżem Planetarnym).

  Krótka refleksja na tej bazie.

  Te dwie kosmiczne figury mają swe konkretne energetyczne przełożenie na jakość dziejów naszej judeochrześcijańskiej „cywilizacji” w ewolucyjnym ogniwie rozwoju naszej Planety. Narody, ideologie i religie kierowane przez wtajemniczonych przywódców, potrafiły przez całe wieki sprytnie wykorzystywać energetyczną moc nagromadzoną w narodowych, ideologicznych i religijnych symbolach opartych na Świętej Geometrii Kosmosu. Święta Geometria to nie żarty: wtajemniczeni mogą za jej uniwersalną pomocą manipulować nie tylko całymi narodami w dziejach, ale i całymi erami dziejów.

  Dzisiejszy układ planetarny to trochę taki łobuzerski chichot Boga zza kurtyny: dzisiejszy układ planetarny jest symbolicznym spotkaniem Gwiazy Dawida z Krzyżem. Można powiedzieć, że starotestamentowy krwawy Jahwe wespół z nowotestamentowym groźnym Panem Bogiem Ojcem, „który za dobe wynagradza, a za złe (surowo) karze”, symbolicznie pieczętują Salomonową Pieczęcią i krwawym Krzyżem stary eon w ewolucji Ziemi i otwierają zupełnie nową, pokojową tym razem (Wielki Sekstyl w znakach żeńskich) i nie zmanipulowaną kartę w księdze dziejów odwiecznego powrotu zbłąkanego człowieka na łono swego wytęsknionego Raju Utraconego…

 14. Nawiązując do tej informacji o wykorzystywaniu Świętej Geometrii w zniewalaniu człowieka to w materialnym widzeniu świata służyła zniewalającym znakomicie. Nawet jeszcze teraz ciągiem Fibonacciego posługują się chociażby gracze giełdowi….. Sam rozwój świadomości Planety w czasie też podporządkowany był Świętej Geometrii, co można zauważyć śledząc ten rozwój na podstawie kalendarza Majów. Im bliżej naszych czasów tym rozwój bardziej przyspieszał. Obecnie mamy przesilenie pomiędzy materialnością a duchowością i zanikanie dualizmu. Ten moment spotkania się Gwiazdy Dawida z Krzyżem na pewno wyzwoli oczekiwane oczyszczenie, a Święta Geometria zostanie dostrzeżona powszechnie jako Cud Tworzenia.

 15. @Mistrzyni Dorota. Lubisz nauczać , dawać dobre rady – n.p. Teraz przymierzamy się do czytania Akaszy, Nieznany świat to proteza i tak dalej w tym stylu.
  Co ty o mnie wiesz ?Kim jestem , jaki jest mój cel życiowy, jaka jest moja droga i mój kierunek w którym powinnam podążać , skąd pochodzę ? Nic nie wiesz.
  Dlatego takie rady, jakich udzielasz , uważam za duży błąd 😉
  Nie będę wyjaśniać jak jest naprawdę i dlaczego Twoje rady są całkowicie nieprzydatne dla mnie .Mam wolną wolę ? 🙂 Jestem tego absolutnie pewna.!
  Bert Hellinger powiedział :
  „Relacje pomiędzy osobami udają się wtedy, gdy każdy może być taki. jaki jest, a nie taki jak ktoś by sobie życzył ”
  Też widzę w Tobie duży brak , chociaż do tej pory powstrzymywałam aby Tobie to powiedzieć. Widzisz cierpienie jako nieodłączny element Życia a zupełnie nie widzisz Miłości , dlaczego ?
  Wiedza jest ważna , ale najpotężniejszą Siłą we Wszechświecie jet Miłość..
  Dla mnie , życie bez Miłości nie miałoby sensu.
  I tego własnie Tobie życzę . 🙂 🙂 🙂

  • Alicjo, a skąd wiesz, że nie widzę Miłości? 🙂 Była rozmowa o cierpieniu, więc napisałam o cierpieniu…… Miłość jest Wszystkim i w cierpieniu można odnaleźć Miłość…..
   PS. nie jestem Mistrzynią, a może jestem…… taką jak Ty………, a może nie tak wielką…..
   Któż może to wiedzieć?…… A może Ktoś to wie?…..Jesteś Innym Ja i ja jestem innym TY…….
   ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s