Sale Agarthy. ELOHIM

 

Pokój który jest wieczny, Światło w którym wszystkie Stworzenia dążą do Oświecenia i Miłości która ogarnia każdego i wszystko. To jest sytuacja następująca po Podniesieniu i po tym jak spełnione są katastroficzne Wydarzenia które osiągają teraz Czaso-Przestrzeń.

Ukochani Ludzie którzy jesteście Dziećmi Boga i tym samym Wiecznymi Spadkobiercami wszystkich Tworzeń które wyszły z Pra-Źródła wszystkich Bytów. Znaczenie tych dni zostanie ujęte w Świetle wielkich Kosmicznych Zakrętów. Każda odbiegająca od tego Obserwacja jest zaledwie Sceną nie wskazującą na Całość.

My jesteśmy ELOHIM i My mówimy do Was, do Rodzeństwa Ludzkiego które teraz powraca do Królestw Światła – nie zamartwiajcie się nawet przez chwilę, bo Moment Przemiany tego Świata jest Momentem Łaski Boga i ten kto teraz gotów jest by umrzeć, ten doświadczy Ponownych Narodzin a ten kto teraz trzyma się Życia ten je straci – tak jak Gracz który stawia wszystko na jedną kartę i z nieuczciwej Gry zawsze wychodzi jako Przegrany.

Już Czas na to by spojrzeć na Czas po tym Czasie. Już Czas na to by złożyć Wam sprawozdanie co Was oczekuje gdy zostaną pokonane trudy tych Poziomów:

1. Pokój który jest Wieczny.

2. Bezgraniczna Wolność na wszystkich Poziomach Waszego Bytu. W Myślach które natychmiast przyjmują Formę, w Obrazach które natychmiast otrzymają Życie, w Intencjach Tworzenia które w momencie przyjmują Formę dla Dobra wszystkich Światów.

3. Samowystarczalni Ludzie i oni otrzymują wszystko co wspiera ich realizację samego siebie; Awatary które w każdym momencie świadome są własnego JA gdy są wołane przez Stwórcę do wyruszenia aby przynosić Światło i rozsiewać Miłość na innych przydzielonych im Światach.

4. Świat jest Lustrem Boga i każda żyjąca Istota wibruje we współbrzmieniu z pierwotną Wibracją Źródła, co oznacza że do utrzymania porządku niepotrzebne są żadne komitety, rządy i wysokie rady bo wszystko porządkuje się samo z siebie.

5. Hierarchie służą wyłącznie temu aby Ludzie mogli pozostać rozpoznawalni po ich Zleceniach dla Społeczeństwa i nigdy nie są one stosowane dla własnej korzyści lub poczucia własnej wartości – w tej tutaj opisanej Epoce ludzkie JA nie potrzebuje już więcej żadnego potwierdzenia bo samo się rozpoznało.

6. Wielowymiarowość jest codziennością. Wy żyjecie w wielu Światach równocześnie i jesteście siebie całkowicie świadomi na wszystkich tych Poziomach.

7. Powrót do Pra-Źródła Wszystkich Bytów jest dla wielu zadeklarowanym Celem bo wielu z Was, Dzieci Ludzkich poprzez swoje Podniesienie ukończyło ostatni, największy Krąg ze wszystkich Kręgów.

Tymi siedmioma Liniami Orientacyjnymi które są dla Was pewnością i radością błogosławimy Ciebie, Ty który byłeś gotów przez wiele Żyć nieść ten „brak domu”, dźwigać go, kształtować i oświecać. I My błogosławimy Ciebie, Ty który kroczysz świętymi Salami Oświecenia – teraz, bo przesuwają się Światy i drogi ludzkie znikną z pola widzenia na Eony.

My mamy za Zadanie zaopatrzyć Ludzkość w Światło, aż sama z siebie będzie mogła uwolnić się z Dramatu Czasów i ten Punkt w Czaso-Przestrzeni został teraz osiągnięty.

Oczekują Was ŚWIĘTE SALE AGHARTY. My stoimy w szeregu, tak jak wtedy gdy wyruszyliście w tą Przygodę, dziś, bo powracacie do nas.

ELOHIM

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/08/17/08-08-2013-sale-agarthy-elohim/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s